Форум Рідного Міста

Помер Майкл Джексон

Андрій Пелещишин - 26-6-2009 у 13:58

http://pravda.com.ua/news/2009/6/26/97317.htm
Цитата:
У лікарні Лос-Анджелеса помер американський співак Майкл Джексон.

Про це повідомляє сайт TMZ.com.

Раніше повідомлялося, що він переніс у четвер серцевий напад. Джексон був виявлений бездиханним у своєму будинку, а в лікарні йому не змогли відновити серцебиття.


Згадалося - він колись хотів дожити до 150 років

Dmy - 26-6-2009 у 14:39

Ну дик. Процедури приймав, киснем якимось дихав. Надихався. Природу ще нікому не вдавалося поламати, тож краще з нею співробітничати - довше протягнеш.

Юрій Сєров - 26-6-2009 у 14:45

Хотів 150, прожив 50. 100 не дотягнув.
Можливо, я занадто молодий, але мені він чомусь більше асоціюється не з музикою, а з усілякими скандалами...

Земля пухом...

Dmy - 26-6-2009 у 15:34

З музикою він взагалі мало асоціюється (хоча знаю молодих людей, які слухали його пісні і, навіть, плакали). У 1983, здається, взяв за свій ледь не перший "дорослий" альбом (вже не пам'ятаю назви) кілька Гремі. І то був перший і останній серйозний успіх, на якому щастя і скінчилося. За наступні чверть століття якихось проривів від Майкла я щось слабо пригадую. Суцільний піяр, туса й жодних творчих досягнень.

Ви чули, як співає Майкл Джексон?
То я вам скажу, що то за один:
Був в Калуші Михайло на прізвище Олексін -
Ось він і є той Джексін, скурвій син.
((с) Тризубий Стас, Глобус України)

Галина Лев - 26-6-2009 у 15:42

Хоч він і не музикант, зате помер від любови до естетики. (Хтів з себе красуню-білосніжку зробити). Як не крути, людина мистецтва.

Галина Лев - 27-6-2009 у 12:00

Я була неправа. Вчора після перегляду новин згадалося, що він таки немало працював над собою. Ми тут просто замало бачили з його репертуару, кліпів і концертів. Пластика і відчуття ритму - супер. Людина уміла викластись по повній. А нам запам'ятався лише пізній Джексон з напівгнилим носом і звинуваченнями у педофілії.


Dmy - 27-6-2009 у 16:30

Це залежить, з якого місця відраховувати "пізнього Джексона". Звісно, в дитинстві він багато працював над собою (а ще більше над ним працював його татко). Звичайно, була то попса - попсою, але нехай. Наслідком стала перемога "Трилера" у кількох номінаціях Гремі 1983 року (за рік ще його звукорежисери взяли статуйку, здається, за спецефекти). І все. Я небагато за ним слідкував, може, хтось підкаже, якими наступними альбомами Майкл прославився, де що виграв? Якби не перманентні звинувачення в педофілії та мінливе одруження на молодшей Преслісі, хто би його зараз пам'ятав? Як на мене - типова Брітніспірз.

сумна - 27-6-2009 у 23:56

Гадаю, все ж не варто бути такими категоричними в оцінках...

http://www.youtube.com/watch?v=OX7JQ5CCf-s&feature=related

Tempika - 28-6-2009 у 10:03

іра, я згідна з тобою..

оффтоп: заскучила по тобі, - чи маєш час зустрітися?

сумна - 28-6-2009 у 21:33

Таню, та й я скучила... :-) Я зателефоную, зустрінемося.

Юрій Сєров - 1-7-2009 у 10:42

Так і знав, що тепер диски почнуть добре продаватися...
http://korrespondent.net/showbiz/music/887415

Андрій Пелещишин - 1-7-2009 у 10:59

Невже це все лише маркетинговий хід?? :o
:)

Юрій Сєров - 3-7-2009 у 18:06

Схоже Майкл був не негром, а євреєм.
Вхід на похорон буде коштувати 25 доларів!
http://korrespondent.net/showbiz/music/890085

Очікують до мільйона шанувальників - можна закосити кілька мільйонів долярів....

Юрій Сєров - 4-9-2009 у 05:25

Нарешті його поховали.
При житті не мав спокою і тепер не дають...

Viktor Tkachenko - 4-9-2009 у 11:44

Так, нарешті :).
Але ще не один на його імені зароблятиме.
А відносно творчості - навіть мені пару пісень його подобаються.

Dmy - 4-9-2009 у 21:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Нарешті його поховали.
При житті не мав спокою і тепер не дають...

Вкотре? Тобто в мене відчуття, що Миська за останніх пару місяців ховали вже разів зо сім. Це - неправда, але для людини, якій пофіг той "Джексін, скурвій син", і яка харчується якимись відлуннями новин відчуття саме таке.

Так що, боюся, тепер його ховатимуть щодня, а ночами викопуватимуть, аби було що поховати назавтра. Принаймні, разів зо 50. Не задарма, звісно. Треба ж якось відбити бабки за запланований, але нездійсненний тур.