Форум Рідного Міста

хто хоче сайт, розкрутку і підтримку?

Андрій Пелещишин - 27-6-2009 у 21:26

Як ви такі кваліфіковані і креативні, невже не можете підібрати відповідного розділу для оголошення?

Андрій Зайдлер - 28-6-2009 у 10:24

Можливо, в цьому якраз і проявилась креативність, що розмістили оголошення в "не тому" розділі.:lol:

marco - 28-6-2009 у 18:04

Креативна студія :o

Там на титулці для україномовної версії написано "увійди", а для російськомовної - "зАйди" :lol:

Ярема П. - 28-6-2009 у 23:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Як ви такі кваліфіковані і креативні, невже не можете підібрати відповідного розділу для оголошення?


Я щрсь пропустив, вони не туди помістили оголошення? Бо зараз воно ніби на свому місці, в рекламних оголошеннях?

Андрій Пелещишин - 29-6-2009 у 08:04

Цитата:
Я щрсь пропустив, вони не туди помістили оголошення?

Ага. В розділ відгуків про роботу форуму.

marco - 2-7-2009 у 13:18

забрали вони своє повідомлення з лінком на сайт... :( образились чи як? :rolleyes:
а я сайту не запам'ятав.... мо хто підкаже?

Андрій Пелещишин - 2-7-2009 у 13:40

http://www.studio-creative.com.ua/

Мирослава Гаванчук - 3-7-2009 у 20:25

Я не чекала, що моя тема викличе таку реакцію.

- Як ви такі кваліфіковані і креативні, невже не можете підібрати відповідного розділу для оголошення?

Я зареєструвала тему в форумі "Взаємодопомога та рекламні оголошення", в чому проблема? Чи там треба розміщати оголошення типу "продам ровер" або "куплю мозок"?:D

Там на титулці для україномовної версії написано "увійди", а для російськомовної - "зАйди" :lol:

Дякую що побачили і написали, просто дизайнер допустив поилку, а ми не догледіли.

А якщо дійсно комусь потрібно розробити , розкрутити сайт, або є якісь запитання звертайтеся будимо раді допомогти.

З повагою http://www.studio-creative.com.ua/.

Андрій Пелещишин - 3-7-2009 у 20:44

Цитата:
Я зареєструвала тему в форумі "Взаємодопомога та рекламні оголошення", в чому проблема? Чи там треба розміщати оголошення типу "продам ровер" або "куплю мозок"?:D

Ви створили тему в розділі відгуків про роботу Форуму, у цей розділ вашу тему переніс я особисто.