Форум Рідного Міста

Відпочинок у Карпатах. с.Либохора біля г. Магура

Василь - 10-7-2009 у 11:21

Можна гарно відпочити у мальовничих Карпатах в окремій хатині у с.Либохора під г.Магурою біля Тухлі. Дешево, всі умови, чудові краєвиди, курсує автобус Львів-Либохора з-під самої хатини. Контактні телефони: 80679298434, 80974688504, питати пана Мирона Бандуровича

Demyan - 10-7-2009 у 12:11

а якісь ціни фото можна? що там є далеко від дороги?

Юрій Сєров - 10-7-2009 у 22:00

Там гарно, як і всюди в Карпатах. :) Був там 2 роки тому: окремий будинок, туалет на дворі, душ був у планах (може вже зреалізувалися), про харчування можна домовитися. Востаннє це нам коштувало здається 50 грн./доба. Про теперішню ціну питайте Василя. :)
Для орієнтування у цінах можу навести приклад. Щойно повернувся з Славського. Гарні номери, туалет, душ на поверсі, СатТВ - 40 грн./доба, можна користуватися посудом, є можливість замовити харчування (не питав про ціни, але думаю стандартні), сауну на дровах (80 грн./год.), екскурсії, доставку до/з вокзалу. Є дорожчі варіанти з відповідними бонусами.
Зараз на Тростяні купа чорниць. :)

Андрій Пелещишин - 11-7-2009 у 21:55

Цитата:
Там гарно, як і всюди в Карпатах.

ІМХО, там відчуття, що живеш на лісоповалі. Дуже багато вирубки навколо.

Рост - 11-7-2009 у 22:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Там гарно, як і всюди в Карпатах.

ІМХО, там відчуття, що живеш на лісоповалі. Дуже багато вирубки навколо.

Ти, Андрію, перегинаєш. Звісно, там вистачає зрубів, але аж такого враження, як ти описав, ніяк не складається. Востаннє був там минулого року.

Оксана Стецько - 13-7-2009 у 18:33

мені дуже подобається взимку в Славсько (2 години маршруткою з міста).Лижі, гаряче вино, смажена картопелька з сальцем....м-м-м-м-м-....

Demyan - 14-7-2009 у 07:44

50грн доба і якщо без умов дорого...