Форум Рідного Міста

Незабаром відкриття першого у Львові кафе-бару "Зулус" з кухнею...

Віктор Іванов - 17-7-2009 у 11:09

:sing:Незабаром відкриття першого у Львові кафе-бару "Зулус" з кухнею народів Aфрики.Оригінальний дизайн тематична музика в поєднанні з вишуканими екзотичними стравами уважний і привітний персонал все це забезпечить вам незабутній відпочинок.Ми знаходимся в торговому комплексі "Максимум" на вулиці Стрийській 85а:sing::sing::sing::sing::sing:

Tempika - 17-7-2009 у 18:29

знажку форумчанам? :-)

Андрій Пелещишин - 17-7-2009 у 18:47

Пасувало би :)

Віктор Іванов - 21-7-2009 у 16:26

Заходьте і вам буде знижка:sing: Залишіть свої дані і ласкаво просимо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tempika - 21-7-2009 у 19:32

які дані і де? :-)))

Юрій Сєров - 21-7-2009 у 20:26

Вагу і вік я б вказувати не став. Хто його зна, що ці зулуси надумали... :lol:

Катерина Слобода - 21-7-2009 у 20:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вагу і вік я б вказувати не став. Хто його зна, що ці зулуси надумали... :lol:

:lol::lol::lol::lol:

Рост - 21-7-2009 у 21:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Іванов
:sing:Незабаром відкриття першого у Львові кафе-бару "Зулус" з кухнею народів Aфрики.Оригінальний дизайн тематична музика в поєднанні з вишуканими екзотичними стравами уважний і привітний персонал все це забезпечить вам незабутній відпочинок.Ми знаходимся в торговому комплексі "Максимум" на вулиці Стрийській 85а:sing::sing::sing::sing::sing:

Цікаво. Музика буде жива? В мене серед купи дисків є Бурмейстерівська демка (аудіо-диск з записами високої якості, який випустила фірма Бурмейстер - виробник серйозної аудіо-апаратури). І там є дещо з сучасної негритянської музики (не плутати з афро-американською :) ). Цікаво, скажу, послухати :)
Це я до того, що у Львові дуже бракує закладів з хорошою живою музикою. Культ (за що їм окреме спасибі), ще може пару, а в решті лабухи лабають мурку.

Віктор Іванов - 22-7-2009 у 19:23


:sing: повідомте (в цій темі), коли буде бажання завітати і Вам буде знижечка:saint: 100%:sing:

Катерина Слобода - 22-7-2009 у 20:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Іванов

:sing: повідомте (в цій темі), коли буде бажання завітати і Вам буде знижечка:saint: 100%:sing:


А можете уточнити - "знижка буде складати 100%", чи "стовідсотково отримаєте знижку". Бо щось не ясно... :)

Віктор Іванов - 23-7-2009 у 13:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Іванов

:sing: повідомте (в цій темі), коли буде бажання завітати і Вам буде знижечка:saint: 100%:sing:


А можете уточнити - "знижка буде складати 100%", чи "стовідсотково отримаєте знижку". Бо щось не ясно... :)
Для форумчан маємо можливість зробити знижку яка буде дорівнювати 10%..... :sing: Обов'язково завітайте!!!!!!:saint:

logo.JPG - 32kB

Соломія Федушко - 23-7-2009 у 16:36

Катя, коли йдемо? Мені дуже цікаво скуштувати, що ці *зулуси* мають смачненького.:sing::sing::sing:;)

Соломія Федушко - 23-7-2009 у 16:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Віктор Іванов
Для форумчан маємо можливість зробити знижку яка буде дорівнювати 10%..... :sing: Обов'язково завітайте!!!!!!:saint:


А якщо до Вас завітає двоє форумчан, зробите знижку 20%? ;)

Олена Молибога - 11-8-2009 у 22:29

ми сьогодні були в цьому кафе.
персонал уважний, це факт, морозиво смачне, тільки от з екзотикою не зрозуміло, я не знала, що африканці їдять несвіжі тістечка, і ще й з ПЛІСНЯВОЮ, ну і після цього враження незабутні.
так, нам дали знижку, але я хочу прийти в кафе, нормально відпочити, а не хвилюватись чи зашкодить мені, моїм дітям, моїм друзам ваша їжа!

і ще мене обурює, що в залі курять, зрозуміло, що це клієнти, але ми теж клієнти і дихати хочеться!

Соломія Федушко - 12-8-2009 у 08:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олена Молибога
ми сьогодні були в цьому кафе.
персонал уважний, це факт, морозиво смачне, тільки от з екзотикою не зрозуміло, я не знала, що африканці їдять несвіжі тістечка, і ще й з ПЛІСНЯВОЮ, ну і після цього враження незабутні.
так, нам дали знижку, але я хочу прийти в кафе, нормально відпочити, а не хвилюватись чи зашкодить мені, моїм дітям, моїм друзам ваша їжа!

і ще мене обурює, що в залі курять, зрозуміло, що це клієнти, але ми теж клієнти і дихати хочеться!



Я хотіла зайти туди, але несвіжі тістечка і з пліснявою... і те, що немає залу для некурящих(( не дуже мені подобається:(