Форум Рідного Міста

Відпочинок у Славському (Карпати). Садиба Василя та Анни

Андрій Пелещишин - 26-7-2009 у 21:23

Чудово провів тиждень у Славському з сім'єю та друзями.
Відпочинок, враховуючи малих дітей, був не дуже "похідним", більше сімейним, проте зі змістовними вилазками в гори.
Після попередньої розвідки в якості оселі було вибрано садибу господарів Василя та Анни в Славському.
Зразу мушу сказати, що на мою думку готовність до літнього відпочинку сім'єю в Славському є набагато вищою ніж у сусідніх Тухлі, Либохорі, Гребенові. Все-таки є налагоджена інфраструктура та сервіс, люди треновані прийомом лижників узимку.
Тепер виконую дану господині обіцянку - розмістити інформацію в Мережі.
Садиба Василя та Анни розташована поблизу (метрів 100 вбік) основної дороги на Тростян, десь так кілометр-півтора від вокзалу.
Власники садиби своїх гостей довозять з вокзалу і відвозять назад. При потребі і бажанні за невелику плату (типу за бензин) вивозять трохи ближче до Тростяну (нас вивезли до центрального бугеля).
Для проживання надаються гарні кімнати такого типу

або такого

Є кімнати для одного або для двох людей. Бачив кімнату для "молодят" - з великим ліжком ;)
Загальний інтер'єр приблизно такий

та

"Зручності" не в кімнатах, а на поверсі, проте враховуючи, що є окремо 2 туалети, 2 умивальники та 2 душові кабіни (сучасні) дискомфорту не відчувається. Взагалі літом людей мало, весь поверх був наш.
Тепла вода є!
Душові:

Для бажаючих є чудова сауна на дровах (досить простора чоловік на 8-10, на знимці лише куток)

у сауні є відпочинкова кімната і тп

Є пральна машина, гладильна дошка і тп.

Їжу кожен собі готує сам або замовляє в господині, відповідно є кухня (кілька столів для окремих компаній), купа посуди, мікрохвильовка, газова плита і тп.

Про ціни на харчування не скажу, бо не знаю (готували самі). Проживання - 40 грн з дорослої людини на добу. За дітей господиня грошей не взяла.
Зимою ціни вищі, але не катастрофічні.

Краєвид гарний
Ця знимка з вікна моєї кімнати


Трохи бідненько з розвагами - є розкішна гойдалка на купу дитячих сідниць :), мангал, кущі з ягодами, товстий кіт :). Господар вивозить в гори за бажанням.
Обіцяють в перспективі ще басейн, настільний теніс, пісочницю.

На загал враження чудові - і від умов і від привітних господарів, які допомагали чим могли, пригощали ягодами, молоком, помагали наглядати за дітьми і тп.

Саме головне. Координати: 8 096 271 07 30 - мобільний пані Анни.

Катерина Слобода - 26-7-2009 у 21:46

Вже б поїхала.... :) Так гарно.
Але цікаво - яка погода в горах в серпні? Дуже багато дощів?

Чим туди можна добратися? Чи їздять маршрутні таксі чи потрібно поїздом?

Андрій Пелещишин - 26-7-2009 у 21:57

Цитата:
Чим туди можна добратися? Чи їздять маршрутні таксі чи потрібно поїздом?

Хм... Якось не так розставлені акценти.
Краще потягом! Автобуси, маршрутки є, але потяги їдуть від Львова трохи більше двох годин. Зручні ранкова Мукачівська електричка (звідси в 7 годин, в Славську біля 9-20, вартість квитка 12 грн) та Київ-Чоп (зі Львова в 10-20, приїзд в 12-00, вартість квитка біля 15 грн).
ІМХО, там де їдуть швидкі потяги, користатися маршруткою немудро.

Андрій Пелещишин - 26-7-2009 у 21:58

До речі, в Славську на наступний тиждень якийсь рок-фестиваль. Але то не по моїй лінії :)

Роман Голощук - 26-7-2009 у 22:16

А ось і фото товстого кота :), про якого згадував Андрій.

Від себе додам, що від цієї хати недалеко до річки, в якій можна похлюпатись. Правда, якщо захочете попірнати, то доведеться витратити хвилин 30-40 до пляжу навпроти бази "Політехніки".

cat.jpg - 131kB

Андрій Пелещишин - 26-7-2009 у 22:26

Ще одне. Це вже не конкретно щодо садиби, а взагалі щодо Славська.
В центрі міста є кілька магазинів, пром і продринок. Ціни не курортні а звичайні. Є кілька кафе де за 15-25 гривень можна дуже смачно поїсти. Грибів в юшку вони не шкодують! :)
З літніх розваг - є дві крісельні дороги. Одна (на Тростян) працює по вихідних, друга (на Захар Беркут) - щодня.

Соломія Федушко - 26-7-2009 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ціни не курортні а звичайні. Є кілька кафе де за 15-25 гривень можна дуже смачно поїсти. .


:o неже за таку ціну??? мені там вже подобається :D
В Славську і такі ціни)))

Соломія Федушко - 26-7-2009 у 23:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, в Славську на наступний тиждень якийсь рок-фестиваль. Але то не по моїй лінії :)


так буде фест, але я переглянула програмку... і нічого особливого там не відбудеться(((

Юрій Сєров - 27-7-2009 у 00:14

Та чому. Дуже навіть непогана програма.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7581

Не Підкамінь звісно. Але безкоштовний.

Андрій Пелещишин - 27-7-2009 у 08:08

Цитата:
неже за таку ціну??? мені там вже подобається :D
В Славську і такі ціни)))

По пам'яті:
Чанахи - 14 грн, Вареники - 10 грн, деруни з м'ясом (просто супер)- 12 грн, грибова юшка (на справжніх білих грибах) - 12 грн, другі страви (м'ясо, гарнір, салатка) - десь до 25 грн.

Demyan - 27-7-2009 у 10:29

Щойно повернувся теж був недалеко від Славська але жили в палатках, приїхали машинами...розкинули палатки і ....в результаті в кінці назбиралося 21 людина 6 палаток і 6 машин :) :) :).

А там де Ви були є місце для стоянки машин?

Андрій Пелещишин - 27-7-2009 у 13:01

Ні, зі стоянками там напружено. Кажуть в центрі Славська є платні стоянки, але досить дорогі. Чув цифру 20 грн за добу.

Demyan - 27-7-2009 у 13:12

А біля хати що не можна поставити? чи в подвірї?

Андрій Пелещишин - 27-7-2009 у 13:16

Якщо доїдете - то можна.
Зараз там з весни дороги розмило, на нормальних машинах люди стараються не їздити. Лише УАЗіки.
Хоча, в принципі ведуться досить інтенсивні роботи з розширення і асфальтування дороги. Може за пару тижнів ситуація і покращиться.

Роман Голощук - 27-7-2009 у 13:18

Можна поставити і коло хати - але тільки, якщо ваша машина є УАЗіком або джипом :)
Бо під'їзд досить крутий і незручний :(

Demyan - 27-7-2009 у 16:09

ну дорога така поченяється як тільки зїжаєш з стрийської траси, до Славська зараз доїхати - це просто жах!
Думаю і не будуть робити - бо тоді є заробіток тим хто має УАЗіки і ГАЗіки.

Андрій Пелещишин - 29-7-2009 у 23:20

До речі, ще один дуже суттєвий момент.
В Славську взагалі нема комарів! Ні разу не зустріли жодного екземпляру ні в лісі, ні на річці. Містика.

Demyan - 30-7-2009 у 08:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
До речі, ще один дуже суттєвий момент.
В Славську взагалі нема комарів! Ні разу не зустріли жодного екземпляру ні в лісі, ні на річці. Містика.

Можу показат укуси :)

Андрій Пелещишин - 30-7-2009 у 09:29

Значить різними дорогами ходили :)

В нас навіть малі діти не були покусані.

Соловка Маряна - 5-8-2009 у 10:04

Всі так гарно описали цю садибу і пані Анну, що ми цими вихідними туди навідалися.
Окрім всього позитиву, що був описаний вище, не можу не розповісти про недоліки відпочинку в цьому домі-мурашнику...
1. Ціна є далеко не малою за 1 койкомісце 40грн, при чому вона рахує, як мені пояснювалося відразу, на 1 дивані - 2 місця. У кімнаті поселили нас 3-є з дитиною. Ліжок в кімнаті максимально запхано багато. Як ми рахували з коліжанкою, що щойно повернулася з Болгарії, її двомісний номер люкс в готелі з усіма вигодами коштував на пару євро дорожче.
2. Про диван : не совок, але найдешевше, шо можна було придбати, в розкладеному вигляді десь буде півтораспальне ліжко з велики горбами і нерівностями ( людям із проблема зі спиною - не рекомендую!!!!), досить короткий, чоловік із ростом 186см там не поміщався, а ще він періодично пережувався на сторону чоловіка, щось там поламане і не фіксує положення дивану.
3. Про постіль: нам забули дати простирадло, натомість дали 3 наволочки на подушку..... сама постіль з дірками і латана, неприємна скажу вам картина, подушки і коци теж юзані-переюзані..... неприємно це все навіть в руки брати, відразу виникає перед очима перелік зарази яка там може бути.
4. Людей у цій садибі було 38 на час нашого перебування там, люди абсолютно різношерстні, це і студікі, які впивалися до чортиків, і фанати здорового способу життя, які всіх і нас втч вважали "обдовбаними" і канадці які не шарили де вони взагалі попали і як там вижити, при тому що кухня одна, і весь час потрібно було разом з кимось там готувати і ,відповідно, їсти.
5. У туалеті ніразу не було туалетного паперу і мила, в душовій - ніяких засобів гігієни, так що якщо будете збиратися туди - обовязково візьмісь з собою!!!!! Загалом після відвідин навороченої душової кабіни, де незрозумілі були її всі кнопки, функції і тд., ми протирали ноги запассами горілки, оскільки вигляд її був брудний і неохайний, і дивсячись на контингент який там проживавнаявність грибка була абсолютно можливою. Оптимально мати гумові шльопанці!!!! Те саме стосується бані, там без ним дуже навіть неприємно. В душ можна було потрапити лише взявши ключа в господині, тобто коли ми прийшли з фесту вночі, хазфйка звісно десь спала і ключа у нас не було, довелося задовільнитися вологими салфетками.
6. Відпочити на подвір"ї теж не вдалося безприцидентно: ми відійшли з пекучого сонця декіка метрів вверх над садибою, а це виявилася отава якогось сусіда, який мало не з ломигою нас з дитиною звідтіля виганяв,а на подвір"ї стільки людей, що враження ніби хочеш загаряти на проспекті свободи, а не в горах.
Суть негативу тої садиби:кількість людей - вражає...... і при такій кількості людей має бути якийсь персонал для прибирання, бо 1 жіночка з дуже розвиненою комерційною жилко не може цього забезпечити власноручно. А ще дрібнички, які не дорогі, але приємні в побуті, наприклад доступний душ, туалетний папір, плин до посуди не най-найгіршої якості, а ще добре би було без діставучих розмов пані Анни, про те, які у неї борги і як їй тяжко, це з повним ротом золотих зубів золотою цепурою, шо трактор можна тянути і хатою на півсела, що вигрібає за добу мою з чоловіком місячну зп а той більше.



Demyan - 5-8-2009 у 10:17

Моє ІМХО - я там не був але Ви відноситися до туристів-українців - які хочуть за 1 грн мати все і щоб було все "круто" і щоб їх носили на руках а вони роблять все...
Я часто подорожую і знаю такого плану туристів. Хочет розкоші - платіть більше, в Болгарії дешешвше і краще - так знаю, тому на море їзжу тільки туди, так і Вам треба було їхати туди, Хочете в Славську щоб все робили - платіть 150 грн за добу будете все мати.
Як парелель просто скажу - наприклад Ви купили собі 20 річну Жигулі і починаєте казати недоліки: тут нема кондиціонера як в нових машин, вона не їде як мерседес, в ній все тарахкотить і гримить і смредить бензином...:D вловлюєте паралель?

Соловка Маряна - 5-8-2009 у 13:10

Взагалі то йшлося про те, що це ідеальний сімейний відпочинок для дітей, щодо цього я заперечую, як і про ідеальні умови перебування.
А головне, що я хотіла донести до людей, але бачу не до всіх донесла, це те, що потрібно їм знати і що взяти із собою щоб не відчувати незручностей.
btw я нікого ні до яких груп, каст etc не відносила, тому попрошу скої класифікації тримати при собі.
А ще, як на мене то відпочивати у Болгарії і кричаи що наш сервіс, туризм, відпочинок відповідає своїй вартості і є як мінімум лицемірством.

Demyan - 5-8-2009 у 13:57

Відповідає - за 40 грн - в вище згаданій хаті і ті недоліки що описані вами відповідають вартості/сервісу. Можна знайти і гірше - одна проблема в тому що ви попали коли багато людей от і в тому незручність. А туалетний папір чи грибки в ванній чи крик пяних людей...це можна побачити всюди.
Щодо вартість у нас і сервіс - лицемірство - простий приклад:
1. на озера які є навколо львова я їзжу на базу Узлісся - вартість тільки заїзд і перебування з особи 50 грн. Але я краще дам 100 грн і дійсно буду відпочивати спокійно з жінкою і з дитиною в 6 місяців аніж поїхати за 5-10 грн в брюховичі чи винники і потім тут писати ...багато людей, крик, бруд, нема де лягти, брудна вода....
2. В славську - взяти хату (колибу) за 600-700 грн - і будете там самі і двір буде ваш і туалет і ванна і за ті гроші там буде все і сніданок будуть давати і прибирати і ходити за вами всюди.

Я не кажу що то дешево, але в нас такі ціни, в Болгарії інші - в Африці ще інші. Рівняти ціни в нас і в інших державах це абсурд. ЗА 40-50 грн в нас не буде хорошого сервісу. От і вся логіка. п. Андрію повезло, він писав що було мало людей, вам не повезло от і все.

Андрій Пелещишин - 5-8-2009 у 14:28

Наскільки я розумію, Мар'яна їхала на рок-фестиваль або просто так співпало.
Я в тій садибі був двічі, обидва рази не на події, а "просто так" - то крім нас на цілому поверсі нікого не було. Тому асоціації з мурашником не виникало. Думаю, деякі інші незручності також з цим пов'язані.
Щодо умов. Мені не було складно спати з сином на одному ліжку, навпаки - так було спокійніше. Напевно мені потрібно було вказати в першому повідомленні цю деталь. В принципі до певного дискомфорту "на виїзді" я звик і ставлюся до нього філософськи - де би я не був, найкраще спати мені дома. Колись жив на "дуже крутій" відпочинковій базі МЗС Російської Федерації в Підмосков'ї - таки моє домашнє ліжко мені видалося мені зручніше. :)
Звичайно, якщо до вказаної ціни 40грн (себто 5 доларів) докинути ще пару доларів, можна отримати кращі умови. У тому ж Славську за 70грн (себто 9 доларів - плюс 4 долари до вказаної ціни) можна зупинитися в "Чагарях" - досить симпатичному закладі, і там у вас буде і зручності в номері, і сніданок і якісь розваги.
З другого боку - знайшов у Славську (якщо комусь треба) і за 30 грн садибу.

P.S. Я садибу, що винесена в назву теми, особливо не піарю, воно мені не потрібно. Може більше ніколи і не потраплю туди (останнім часом почав цінувати різноманіття у відпочинку). Але суб'єктивно я був задоволений.
P.P.S. Я ще раз уважно перечитав свої і Голощукові повідомлення. Ніде про "ідеальний відпочинок", тим більше для дітей - не йшлося.

Demyan - 5-8-2009 у 15:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Наскільки я розумію, Мар'яна їхала на рок-фестиваль або просто так співпало.
Я в тій садибі був двічі, обидва рази не на події, а "просто так" - то крім нас на цілому поверсі нікого не було. Тому асоціації з мурашником не виникало. Думаю, деякі інші незручності також з цим пов'язані.
Щодо умов. Мені не було складно спати з сином на одному ліжку, навпаки - так було спокійніше. Напевно мені потрібно було вказати в першому повідомленні цю деталь. В принципі до певного дискомфорту "на виїзді" я звик і ставлюся до нього філософськи - де би я не був, найкраще спати мені дома. Колись жив на "дуже крутій" відпочинковій базі МЗС Російської Федерації в Підмосков'ї - таки моє домашнє ліжко мені видалося мені зручніше. :)
Звичайно, якщо до вказаної ціни 40грн (себто 5 доларів) докинути ще пару доларів, можна отримати кращі умови. У тому ж Славську за 70грн (себто 9 доларів - плюс 4 долари до вказаної ціни) можна зупинитися в "Чагарях" - досить симпатичному закладі, і там у вас буде і зручності в номері, і сніданок і якісь розваги.
З другого боку - знайшов у Славську (якщо комусь треба) і за 30 грн садибу.

P.S. Я садибу, що винесена в назву теми, особливо не піарю, воно мені не потрібно. Може більше ніколи і не потраплю туди (останнім часом почав цінувати різноманіття у відпочинку). Але суб'єктивно я був задоволений.
P.P.S. Я ще раз уважно перечитав свої і Голощукові повідомлення. Ніде про "ідеальний відпочинок", тим більше для дітей - не йшлося.


Все грамтоно розписано.

Цитата: "ми протирали ноги запассами горілки", :D:D:D теж наводить на деякі сумніви щодо тихого сімейного відпочинку.....:sing:

P.S. Я теж ніякого відношення не маю до садиби.


Юрій Сєров - 5-8-2009 у 17:31

Думаю, просто не пощастило з часом.
Крім того, усі наведені до цього думки були чоловічими :). Можливо, чоловіки менше звертають увагу на такі нюанси як зацерована постіль :). Хоча відносно туалетного паперу і мила підтримаю, їх нескладно купити і поставити.
Ну і при ціні 40 грн. особисто я менше звертаю увагу на всілякі інші дрібні недоліки...

Катерина Слобода - 5-8-2009 у 20:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну і при ціні 40 грн. особисто я менше звертаю увагу на всілякі інші дрібні недоліки...

Ну і даремно!
За свої гроші увагу треба звертати на все! :saint: Бо 40 грн. також на дорозі не валяються, а ще якщо рахувати не за один день...
НМД, хата виглядає дуже навіть непогано. Якщо вже витратили гроші на ремонт і облаштування помешкань, то чому б не найняти людину, яка б за тим всім дбала, якщо самим нема часу. Все ж воно і прослужить довше, якщо добре дбати... А ціну поставити трохи вищу.
Хоча, знайомі повернулись з Трускавця, також жили в приватному секторі, за 45 грн. на добу прибирали господарі двічі-тричі в день(ванни, туалети) і раз в день все повністю. І мило, гелі, посуд, постіль - все ідеально та на місці!
Тому, думаю, що увагу таки потрібно звертати.

Юрій Сєров - 5-8-2009 у 20:51

А навіщо псувати собі настрій усякими дрібницями? :)
Ми їхали туди заради гір. А до хати приходили хіба поїсти та поспати. Причому спав я там як убитий без усіляких "допінгів", хоча ліжка справді не ідеальні. (офф-топ. Після звикання до спання на ортопедичному ліжку, спати деінде мені справді незручно. :) )

Попри згадані зауваження, більшість з яких мабуть таки має право на життя, зважаючи на попередній досвід відпочинку у таких будиночках, мушу сказати, що ціна/якість там таки нормальні. Мила і шампуні завжди і так беру свої. Можливо дійсно є сенс взяти свою постіль, якщо їдете на довше...
Або шукати де дорожче. Хоча не факт, що там буде значно краще.

p.s. Мети піарити цю хату також не маю жодної :)

Demyan - 6-8-2009 у 08:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А навіщо псувати собі настрій усякими дрібницями? :)


+1000000000000
О це правильно!!!! Якщо я їду відпочивати - знаю що ідеально нічо не буде - навіть якщо і щось станеться дійсно погане - намагаюся знайти вихід і вирішення проблеми - НЕ псуючи собі віддих.

Я взагалі остані два роки як їдемо в околиці Славська - маєм свої місця де ставимо палатки - а далі в гори на річку в футбол хто куди....і атмосфера гірська і вогнище і природа. І скажу так що число таких збільшується два тижні тому коли ми так поїхали - нас в результаті назбиралося 21 чоловік :o Знайомі кажуть знайомим - люди підтягуються і вже не хочуть жити на базах питаються коли знову так поїдемо :D.

P.S. На цих вихідних плануємо на Синевир...для розвідки (без палаток) про ціни на бази і все опишу.

Роман Голощук - 6-8-2009 у 08:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
На цих вихідних плануємо на Синевир...для розвідки (без палаток) про ціни на бази і все опишу.


О, це добре. Така інформація буде корисною.
Вдалого відпочинку!

Соловка Маряна - 7-8-2009 у 11:04

Я завжди думала, що форуми існують для того, щоб ділитися враженнями і досвідом. У даному випадку, розумію, що мій час, витрачений на написання повідомлення, я згаяла намарно, оскільки тут просто бакланять один одного за те, що кожен з нас має різні думки і погляди на життя. Сумно звичайно....

До Дем"яна: то поїдьте до тої садиби і напишіть своє враження, і хтось, читаючи усіх враження, зробить свої висновки. Але звичайно сидіти і пристібуватися до когось слів легше.
btw: I'm blond - буде з чого прикалуватися на найблищі паро годин

Demyan - 7-8-2009 у 11:41

Я переконався вже і не одноразово - зараз в наш час робити враження, чи брати досвід з форумів - це ризиковано.
Бо: я неодноразово вже читав і натикався на протилежні речі написано одне в реалії друге і навпаки - це стосується як позитиву так і негативу.

Колись коли ще не було так багато форумів і т.д. дійсно можна було взнати адекватну оцінку і описи тепер просто є піарщики, є конкуренти, є ті кому нема шо робити...одним словом люди дорвалися до інтернету і пишуть, пишуть і пишуть..і виловити дійсно вірну оцінку майже не реально.

Андрій Пелещишин - 7-8-2009 у 13:44

Я вже трохи чоловік старший і був на всяких відпочинках.
Одне з знань, яке я почерпнув є те, що відпочинок має бути навколо якоїсь ідеї (погнити, помандрувати, попиячити, пофестивалити, покататися на лижах, поспілкуватися, поплавати, оглянути пам'ятки архітектури і тп). Бажано, щоби ідея була одна. І оцінювати (і, відповідно, організовувати) відпочинок саме навколо цієї ідеї.
Тому я поїздками до вказаної садиби задоволений. Один раз ставив за ідею - помандрувати по горах (трошки), другий - погнити і трохи дитині гір показати. Відповідно і організував свій відпочинок - коли людей мало і тп. З другого боку, я ж не кажу - "в мене відпочинок був невдалий, бо було скучно - ніяких публічних розваг, карнавалів, фестивалів".
От якби я їхав на фестиваль - я би оцінював з точки зору фестивалювання.
Я не вірю, що за невеликі гроші (типу 5 баксів) можна розраховувати задоволення зразу багатьох відпочинкових цілей.
Більшість людей, які приїдуть сюди на Євро-12 будуть незадоволені побутовими умовами, але їм важливий буде чемпіонат. Чи може в Підкамені чи на якійсь Фортмісії були кращі побутові умови? Мені минулого року дали VIP-запрошення до одного фестивалю, з яким я був афілійований. Казалося, що мені будуть найкращі можливі умови - в піонертаборі. Правда попередили - ліжка будуть дитячі.
Тому ще раз. Оцінка залюдненості і її похідних повинна здійснюватися в контексті.

Ну і дещо про суб'єктивність.
Мені було байдуже до прикрас господині. Мені було байдуже до її ставлення до життя. У мене чомусь не виникало бажання розмовляти про її борги. Я побачив не комерціалізованість а газдовитість. Це все суб'єктивне сприйняття конкретної людини.
Аналогічно суб'єктивним є небажання збудити людину заради ключа від душу. Якщо господиня так організувала, значить їй так зручно (може вона для вас вимила душ і закрила, щоби ви в чистому помилися?). Ми один раз збудили її в районі першої ночі (треба було перевірити чи ми добре загасили сауну). Ніяких проблем не виникало.

Юрій Сєров - 7-8-2009 у 18:41

Цитата:
Я завжди думала, що форуми існують для того, щоб ділитися враженнями і досвідом.

Саме так і є! :)

Цитата:
У даному випадку, розумію, що мій час, витрачений на написання повідомлення, я згаяла намарно, оскільки тут просто бакланять один одного за те, що кожен з нас має різні думки і погляди на життя. Сумно звичайно....

Зовсім не намарно. Раніше тут були висловлені одні тумки, зараз трохи інша. Проте я не думаю, що вдасться змінити думку людей які там були і які вже сформували свою думку про це місце. Але цього і не потрібно прагнути! Твоя думка буде корисною для людей, які почитають цю дискусію і захочуть туди поїхати. Завдяки Вам вони будуть знати, що
- треба брати свої папір, мило, шампунь;
- на подвір'ї там нема що робити;
- треба попередньо дізнаватися про заселеність будиночка;
- постіль є не фест нова, можливо варто знати свою;
- душ зачиняють на ключ і про його місце треба дізнатися/домовитися наперед;
і т.д.

Не треба все сприймати на свою адресу.
Однакових думок бути не може і дуже добре, що Ви загострили увагу на негативних моментах, яких легко можна уникнути. :)


Цитата:
btw: I'm blond - буде з чого прикалуватися на найблищі паро годин

Дуже смішно :) Не треба сприймати все аж так персонально. :)