Форум Рідного Міста

хочу розпочати власний бізнес. допоможіть!

Оксана Стецько - 27-7-2009 у 13:20

доброго дня усім!
у мене така ситуація: нещодавно я втратила роботу. пошуки нової поки ні до чого не призвели. Є невеличка сума грошей (близько 6 тис. у.о.). скажіть будь ласка, чи можно щось зробити, маючи такий невеличкий капітал? буду вдячна за будь-яку ідею.

Юрій Сєров - 27-7-2009 у 15:06

Купити Таврію і стати таксистом.

Demyan - 27-7-2009 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Купити Таврію і стати таксистом.


:D прікольно сказано.

З досвіду скажу відразу так - людина яка хоче розпочати свою справу і чекає що їй хтось розкаже як то робити - одним словом краще навіть не починати. Хіба занятися МЛМ :).

Юрій Сєров - 27-7-2009 у 16:21

Я казав без приколів. Просто перше, що прийшло в голову.
А назагал - заробляти можна на дуже багатьох речах. Подумайте, які ваші хоббі могли б почати приносити Вам прибутки.

Demyan - 27-7-2009 у 16:43

Тоді вже Славуту - бо незручно пасажирам лазити буде.

А я думав що то був прікол..бо пише ж дівчина...а таксист то не така вже й легка робота.

Андрій Пелещишин - 27-7-2009 у 17:06

Я думаю, треба почати з відповіді на питання "А що я вмію?"

Катерина Слобода - 27-7-2009 у 17:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А назагал - заробляти можна на дуже багатьох речах. Подумайте, які ваші хоббі могли б почати приносити Вам прибутки.

Щодо хоббі - то найкраща ідея для того, щоб придумати власну справу. Маю багато знайомих в яких хоббі стало ДУЖЕ прибутковим бізнесом.

2 Оксана Стецько:
А взагалі, щоб починати власну справу Вам не порад питати потрібно, а подумати спочатку, що б Ви хотіли робити,тоді визначити - що для цього потрібно - і оцінити чи зможете Ви це забезпечити.
І, повірте, часто власна справа потребує не так грошей, як вмілого менеджменту....
А ідей можна знайти дуже багато! Хіба потрібно роздивитися навколо себе...;)

Андрій Пелещишин - 27-7-2009 у 17:53

Взяти на базарі будку в аренду і зайнятися ремонтом одягу і дрібними пошивочними роботами.

Serg Selev - 27-7-2009 у 21:50

Думаю, спершу слід проаналізувати на який вид діяльності буде реальний попит, враховуючи теперішні економічні умови.

Соломія Федушко - 27-7-2009 у 23:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Тоді вже Славуту - бо незручно пасажирам лазити буде.

А я думав що то був прікол..бо пише ж дівчина...а таксист то не така вже й легка робота.


:lol: А чому ж дівчина не може стати таксисткою!!!! Прибуток був би 200%
Панове, невже на форумі дискримінацією запахло?:lol:;)

Ярема П. - 27-7-2009 у 23:31

У Львові я бачив жінку-таксиста.

Соломія Федушко - 27-7-2009 у 23:45

Цікаво чи в неї більше клієнтів, ніж у мужчин? :rolleyes:

Юрій Сєров - 28-7-2009 у 00:43

Також бачив, і не одну. Але ми відхилися від теми дискусії.

Оксана Стецько - 28-7-2009 у 14:14

щиро дякую за поради, особливо щодо таксистки) тільки хто полізе в Таврію? треба щось більш пристойне))) (власники Таврій - не ображайтесь)..хоббі ніяк не може перетворитися на бізнес, хіба що роллер-клуб забабахати, але такий вже є, існує на добровільних засадах) Хочеться щось таке, чого ще небагато в Україні...є міркування щодо цього?

Demyan - 28-7-2009 у 15:17

ну так за 6000 можна і не таврію купити...:sing:
ось один з прикладів хобі+те що нема в україні.
На скількри зрозумів є бажання кататися на роліках
Значить -
1. доставка кореспонденції з пукнту А в пункт Б на роліках
2. Відкрити, обладнати, взяти в оренду (на зиму) - спорт зал де вчити за відповідну плату кататися дітей чи тих хто хоче навчитися.
3. Піти в виборчі компанії і почати їздити на роліках по місту з плакатами футболками тощо того кого рекламуємо. - дуже приверне увагу.
....................

Оксана Стецько - 28-7-2009 у 15:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Піти в виборчі компанії і почати їздити на роліках по місту з плакатами футболками тощо того кого рекламуємо. - дуже приверне увагу.
....................

гарна ідея) організувати флеш-моб з роліками) до речі свіженька...

Andriy Hunko - 29-7-2009 у 06:38

Поставити пару біотуалетів біля Львівського Інтерконтинентального Аеропорту,і якшо не виженуть конкуренти з сусіднього бару за 300 метрів ,то до початку 2013 пару копіиок назбираєш ґарантовано.

Оксана Стецько - 29-7-2009 у 14:25

спасибі за поради, шановні! мені б було цікаво дізнатися, чи хто з вас мав досвід відкриття якогось маленького (може навіть сімейного) бізнесу? може, можна прийняти участь у вже наявній справі?

Demyan - 29-7-2009 у 14:49

Мій висновок - Ви тут просто щоб поговорити ніяку справу Ви не відкриєте, і якщо чесно в свою справу я б такого працівника не хотів брати.
Поставили задачу - свій бізнес, не знали поради - Вам помогли підказали...звісно це складно розпочати але для чого тоді було писати тут цю тему? Йдіть до своєї мети.
Окрім того Ви нічого не написали що вмієте що хочете що можете...а вже хочете прийняти участь в наявній справі...:lol: смішно :lol:

Остап Бендер був правий "Может тєбє ещо ключі от квартіри дать гдє дєньгі лєжат"?

Оксана Стецько - 30-7-2009 у 15:25

ну за критику теж спасибі) в принципі ви усі своїми порадами дуже допомогли, додали оптимізму) коли щось зроблю - обов"язково напишу.

Serg Selev - 30-7-2009 у 23:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оксана Стецько
спасибі за поради, шановні! мені б було цікаво дізнатися, чи хто з вас мав досвід відкриття якогось маленького (може навіть сімейного) бізнесу? може, можна прийняти участь у вже наявній справі?


Займаюсь інтернет-магазинами, але оскільки торгую імпортною технікою, відповідно з вересня 2008 року почався відчутний спад продаж. Планую плавно переходити на іншу діяльність.
Капіталовкладень значних не потрібно, основні поточні витрати - сайт, його реклама та підтримка.

Богдан Волинський - 2-11-2009 у 12:42

Можна бізнес в мережі почати, за пару сот доларів )

Ольга Дука - 18-12-2009 у 19:16

Оксана, Вам вже радили щодо мережевого бізнесу і я вважаю доцільним звернути свою увагу на цю пораду. Як я розумію, Ви ще не визначилися у сфері ведення бізнесу і тому не варто поспішати вкладаючи свої досить скромні збереження. Розпочніть власну справу в MLM з невеликими вкладеннями і скуштуйте, що означає працювати на себе. Пройдіть школи, які є в цих компаніях і вже маючи базову підготовку теоретичну і практичну, Ви будете більш впевнено себе почувати, як підприємець. Крім того, в мережевому бізнесі Ви зустрінете людей різного фаху і життєвого досвіду, і спілкування з ними, можливо, допоможе визначитися щодо сфери ведення власної справи. Якщо є бажання дізнатися більше про мережевий бізнес, буду рада допомогти. 099 2028923.

Viktor Tkachenko - 19-12-2009 у 00:58

Та на сьогоднішній день варіантів тьма. Потрібно просто сісти і пошукати, ознайомитись, оприділитись, скласти бізнес-план, кошторис і т.п. А тоді подумати чи буде рентабельно тим займатись.

ПиСи. Сумніваюсь, що багато людей Вам просто так подарують свої ідеї.

Serg Selev - 22-12-2009 у 22:38

Цитата:

ПиСи. Сумніваюсь, що багато людей Вам просто так подарують свої ідеї.


Якби це так було, тема б швидко виросла на 10-20 сторінок. :)

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 00:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Цитата:

ПиСи. Сумніваюсь, що багато людей Вам просто так подарують свої ідеї.


Якби це так було, тема б швидко виросла на 10-20 сторінок. :)

Еге ж.

Demyan - 23-12-2009 у 12:05

МЛМ - краще не починати, трата часу, нервів, докучання всім знайомим - які потім будуть дивитися і лякатися вас бо будете всіх туди тягнути...

Це піраміда в якій виграють тільки ті хто зверху.

Viktor Tkachenko - 23-12-2009 у 14:54

Demyan , цссс...:)

Кирило Блоцький - 23-12-2009 у 16:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оксана Стецько
доброго дня усім!
у мене така ситуація: нещодавно я втратила роботу. пошуки нової поки ні до чого не призвели. Є невеличка сума грошей (близько 6 тис. у.о.). скажіть будь ласка, чи можно щось зробити, маючи такий невеличкий капітал? буду вдячна за будь-яку ідею.

та звичайно можна. ідеї зараз дорожчі від грошей

Олександр Суворов - 26-2-2010 у 18:15

Подумайте, якого продукту, якого сервісу не вистачає.... І зробіть його
не забувайте про інет. Тут можливостей - не менше, ніж у реальному житті.
Хочете гострих відчуттів - хайпи Вам у поміч:)
Вмієте креативно мислити - нестандартні ідеї для звиклих речей ціняться завжди. Посидіть на фріланс-ресурсах
Маєте який-сь конкретний фах (вмієте креслити, перекладати...що завгодно) - шукайте інфо на сайтах, де пропонують роботу "на аутсорс"
Влаштуйте подорож - ну хоч маленьку, "провітріть" голову будь-яким доступним способом
Та зрозумійте головне. Хоч би які ГОТОВІ ідеї Вам не пропонували - це не Ваші ідеї, а вже кимось "перероблений" продукт

Успіхів!

Дивіться ширше довкола себе. От були сьогодні з дружиною на Шуварі - я ледве руки не обірвав :)
Не розумію - чому ніхто ще не видає возики в оренду?

Ігор Хмарук - 24-12-2010 у 13:34

Оксано, а скільки ви хочете заробляти?....в місяць? в день?.......за рік?

Тарас Паливода - 12-4-2011 у 21:19

Цитата: Початково розміщене учасником Viktor Tkachenko  
Та на сьогоднішній день варіантів тьма. Потрібно просто сісти і пошукати, ознайомитись, оприділитись, скласти бізнес-план, кошторис і т.п. А тоді подумати чи буде рентабельно тим займатись.


... і в цей час зрозуміти, що з бюджетом в 6000 ні обладнання, ні оборотів нормальних ну ніяк не виходить, а тут ще й оренда кров п'є і конкуренти їдуть повз на 5-й швидкості :-)

6000 - буда на базарі, і то не вийде. А буда - то всього лиш ще одна робота, можливо з трошки більшою віддачею, ніж попередня, але незрівняно важча, та й відповідальність і ризики - не до порівняння...
Бувають, звичайно, випадки, як ото з моїми родичами - продавали розбавлений спирт на "точці" в 90-ті, а тепер мають бар, прод. магазин, хім. магазин, аптеку і котедж, але то і близько не правило, а неймовірне виключення :-)
Тому думка така: хочеться робити щось самому, а бабла достатньо нема - йди в МЛМ. Якщо готові ризикнути 6-ма штуками, то що тоді означають 200 баксів?
А переваг - вагон. Основне - отримаєте досвід спілкування, ведення переговорів, і навчитеся "правильного" мислення. Навіть якщо МЛМ вам не піде, або не сподобається, досвід у будь якому разі не пропаде і стане у пригоді в майбутньому. Хоча, якщо не піде - то чи варто пробувати щось складніше..?
:-))


Тарас Паливода - 12-4-2011 у 21:23

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
МЛМ - краще не починати, трата часу, нервів, докучання всім знайомим - які потім будуть дивитися і лякатися вас бо будете всіх туди тягнути...

В МЛМ якраз не потрібно НАДОКУЧАТИ. А лякаються люди саме завдяки тим, що цим правилом нехтують і надокучають.
Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  

Це піраміда в якій виграють тільки ті хто зверху.

:-)))
Ця репліка - нісенітниця, не заплутуйте людей :-)

Тарас Паливода - 12-4-2011 у 21:26

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Подумайте, які ваші хоббі могли б почати приносити Вам прибутки.

Хоббі - воно хоббі... А коли починаєш займатись цим заради грошей, воно перестає бути хоббі, і перетворюється на нудне, і часом - нестерпне заняття :-)

Ігор Мацевич - 19-7-2011 у 13:55

Славнозвісний Атос з "Трьох мушкетерів" влігся позручніше, і попиваючи вино просто чекав, коли станеться чудо - звалиться з неба розкішне обмундирування...
Д"артаньян жеж - ноги в руки - стрімголов кинувся на небезпечні пригоди, в процесі яких розраховував отримати це обмундирування...
І один і другий таки його отримали. І хоч кажуть "під лежачий камінь вода не тече" не завжди треба пробивати лобом стінку...
- слідкуйте за новітніми технологіями, знайдіть винахід, який на Вашу думку облегчить життя людей, знайдіть підприємця, котрий впроваджує цей винахід, і станьте його помічником, або реалізатором. Для цього не потрібно мати магазин чи кіоск, а трохи побігати з пропозиціями до людей, кому дійсно це може знадобитись....:sing: