Форум Рідного Міста

Чому таке ставлення? Чим це викликано? Чому такі сильні міфи та стере...

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 00:36

Сьогодні чув по телевізору репортаж з одещини: там безкоштовно роздавали путівки в санаторій у прикарпаття. Так всі демонстративно відмовлялися від халяви. Коли одного запитали, чому не хочете, то у відповідт почули: "К бандеровцам и бесплатно не поедим!"
Я вам скажу, мене це просто бісить і дістає за живе!:mad: Це реальний прояв розколу країни і ненависті одних груп людей(я не рахую російських шовіністичних українофобів-то чума для України) один до одного- це дуже погано( А що найбільше сумно, то це те, що до цього часу міфи і стререотипи, насаджені і вживлені в голови людей імперсько-більшовицькою владою не можуть розвіятись і зруйнуватись. Ну хіба ж люди настільки дурні...? Ну скільки можна!?(( І головне нічого не хотять розуміти, відкривати для себе нового-те, що вони раніше не знали й не могли собі уявити, адже зараз розкриваються невідомі сторінки історії України і вони дуже часто відрізняються від того, що висвітлювалося при "совку" та раніше. Та багато хто нічого нового сприймати не хоче...у них просто це не може вкластися в голові, бо прямо протилежне тому, в що вони вірять!(

Ярема П. - 28-7-2009 у 00:45

Мойсей 40 років водив народ Ізраелю по пустині... щоб рабська свідомість померла з поколінням рабів і народилося нове покоління, яке вже цього не мало в собі і думало по іншому.

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 00:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Мойсей 40 років водив народ Ізраелю по пустині... щоб рабська свідомість померла з поколінням рабів і народилося нове покоління, яке вже цього не мало в собі і думало по іншому.
1. Нове покоління ще чекати 20-50 років
2. Це можливо за умови правильної патріотично-виваженої державної політики у сфері освіти, культури, відродження національно-історичної свідомості та пам*яті, та вирішення складних історичних питань!
Хотілося б сподіватися, що якісь зміни у цьому плані відбудуться ще при нашому житті...(

Юрій Сєров - 28-7-2009 у 00:56

Природній відбір: розумніші поїдуть, відпочинуть, підлікуються і довше проживуть :)
І іншим розумним порадять :)

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 01:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Природній відбір: розумніші поїдуть, відпочинуть, підлікуються і довше проживуть :)
І іншим розумним порадять :)
Нажаль, це такий світогляд у масах, а не у окремих притрушаних-це і є та проблема:rolleyes:

Юрій Сєров - 28-7-2009 у 01:14

Був у Яремчі цього літа. Купа і російськомовних і росіян.

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 01:18

Або ще одне, пардон, даунське твердження багатьох мешканців Донбасу та крайнього Сходу: "Не лезьте к нам со своим хояцким языком со всякими приколами(це про галицький діалект)!" або "Вы хотите, что б все были как галичане, хотите под себя всё подделать!" або "У нас другая вера, история, язык-не лезте к нам!"
Після таких слів у мене подумки виникають дуже "хороші" слова і визначення:mad:
Думаєш, що за темні антиукраїнські и можуть таке думати і говорити? Ну навіть якщо логічно подумати, то у нас центральна влада навіть не з Галичини(президент-сумщина; прем*єр-Дніпропетровськ; спікер-київщина)
Та простіше ж все змішати і вкинути в один котел, щоб було легше звинувачувати і обливати брудом ненависний о*єкт!:o

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 01:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Був у Яремчі цього літа. Купа і російськомовних і росіян.
Та я теж минулого був у Закарпатті-повно росіян приїздять відпочивати та на екскурсії і, доречі, почувають себе дуже вільно(ну як завжди в Україні-як в дома...)
Та їздити тихенько собі можна, та це не міняє світогляд та ставлення. Тут як мишка, там-як вовк.

Катерина Слобода - 28-7-2009 у 08:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Був у Яремчі цього літа. Купа і російськомовних і росіян.

А що вже про Трускавець говорити.... Ще більша купа!:)

Sashko Nedoviziy - 28-7-2009 у 09:31

Дебілів нам тутка во не нада, так що хай сидять собі в своєму задупку...

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 13:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
Дебілів нам тутка во не нада, так що хай сидять собі в своєму задупку...
Ну так вороже теж не можна настроюватися...цим проблему не вирішити. Потрібно міняти ідеологію, а потім іздити і жити як один народ в мирі та взаємоповазі.
Мда...щось я як той лірик розговорився...ех...(

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 13:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Якась постановка, що за канал таке транслював?
А я не пам*ятаю...новини були. Та це не постановка, а реально так було.

Sashko Nedoviziy - 28-7-2009 у 13:39

А чом би й ні?
Я на свої очі бачив і на свої вуха чув дуже і дуже багато прикладів розуміння нас людьми зі сходу та півдня України і навпаки. Основна ознака таких людей - інтелект. Відсутність цієї ознаки провокує описане в пості зверху. Тому і кажу: дебілів не треба. Їх би звідтам кудись експортувати в якості психотропної зброї. Там, може, спромоглись би нормальну державу зробити...
:lol:

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 13:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
А чом би й ні?
Я на свої очі бачив і на свої вуха чув дуже і дуже багато прикладів розуміння нас людьми зі сходу та півдня України і навпаки. Основна ознака таких людей - інтелект. Відсутність цієї ознаки провокує описане в пості зверху. Тому і кажу: дебілів не треба. Їх би звідтам кудись експортувати в якості психотропної зброї. Там, може, спромоглись би нормальну державу зробити...
:lol:
А що робити з росіянами, що живуть в Україні і свідомо мають таку ідеологію та бачення? А вони то дуже політико-соціокультурно активні люди і значно впливають, звісно на свою користь, на соціальні процеси в нашій країні. Тут та ж сама "5 колона", тут і федералізм, тут і Сєверо-Донєцк і все інше...

Sashko Nedoviziy - 28-7-2009 у 13:49

На тих можна забити - радикально налаштованих і подібних за діяльністю своїх громад теж є.

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 13:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
На тих можна забити - радикально налаштованих і подібних за діяльністю своїх громад теж є.
Доречі, я впевниний, що українські націоналісти-це відповідь на російських шовіністів-імперіалістів.

Сергій Натальчук - 28-7-2009 у 14:00

Доречі, вчора у Львові депутата Держдуми РФ облили томатним соком. Хоч всі і прикриваються непорозумінням та випадковістю, та зрозуміло, що це було навмисно зроблено:saint:

Павло Дудра - 14-8-2009 у 21:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Натальчук
тут і федералізм, тут і Сєверо-Донєцк і все інше...


Цікаво..

Зробили опудало з федералізму...

А ви взагалі -то знаєте,що таке федералізм!?

Якщо не знаєте,то мовчіть..

МОЖЕ ПОРА УКРАЇНІ РОБИТИСЬ ФЕДЕРАТИВНОЮ...

ТІЛЬКИ НЕ ТРЕБА ЛЯКАТИ СЕПАРАТИЗМОМ..:baddevil:

ЦЕ ОЗНАЧАЄ - ВИ ТАКІ САМІ ЗАШОРЕНІ ,ЯК ТІ,НАЛЯКАНІ "бандерівцями"...

Лінда Коваль - 15-8-2009 у 17:45

2 Павло Дудра: юначе, варто бути трохи стиманішим, на мою думку. Вам ще ніхто нічого не заперечив, а ви вже наперед опонентам рота затикаєте, як не знаєте, мовляв, то мовчіть... А Ви знаєте, що в інтернет-спілкуванні фрази, набрані великими літерами, рівнозначні крику? І для чого ви це робите? Будьте чемним, не треба інтелектом трусити так, що читачам аж бруд на лице летить...
По темі - теж щось бентежить, щоби путівки в прикарпатський санаторій та на халяву роздавали. Де цей чарівний атракціон небачених щедрот? Я поїду залюбки, місяців так на кілько. :saint: Я бандерівців не боюся :sing::rolleyes: