Форум Рідного Міста

Брати Клички

Юрій Сєров - 9-3-2003 у 19:39

Учора Володимир зазнав нищівної поразки вже у другому раунді від маловідомого Корі Сандерса. Хоча все було ясно у першому раунді, коли Володя пропустив удар. Гонг відтягнув поразку у другий раунд.
Тепер скептики, які давно говорять про те що Клички нічого не досягнуть, будуть радіти.
Цікаво чи це кінець кар'єри для Володі чи лише важкий урок?
Гірше буде, якщо програє свій наступний бій і Віталій...

Agent86 - 9-3-2003 у 23:42

Прикро таке чути :( . Хоча тепер я радий, що не дивився бійі дуже шкода, що Володя програв.
Я надіюсь, що такого більше не повториться у братів..

Павло Жежнич - 11-3-2003 у 02:33

Я б не сказав, що Корі Сандерс - маловідомий. Він просто останнім часом бився 1-2 рази на рік. А так мужику вже під 40 років, бився у понад 30 поєдинках, з яких десь 4 програв. Якщо вигравав, то майже завжди в перших раундах нокаутами.
А щодо суботнього поєдинку Кличка мол., то мені здалося, що Володя не був достатньо підготовлений. Авантюрне ведення бою привело до отримання серйозної "плюхи", яка скоро призвела до першого нокдауну. Ну а далі Кличко просто "поплив" і врятувати його могла лише нерішучість Сандерса. Нажаль не судилося...
А коли буде матч-реванш?

Роман Голощук - 11-3-2003 у 08:08

Кличко планує провести матч-реванш через 3-4 місяці. Сподіваюсь, цього разу він буде уважнішим і зібранішим у введені бою і обов'язково переможе!

Юрій Сєров - 11-3-2003 у 18:26

Можливо Сандерс немаловідомий, але людина, яка претендує на поєдинки з Люїсом, Холіфілдом і Тайсоном мала його перемагати.
Як на мене Кличко недооцінив суперника. Усі з ким він бився раніше його боялися і він їх тлумив, а Сандерс не злякався... Досвід є досвід.

Ігор+ - 11-3-2003 у 22:44

Сандерс програвав лише двічі.
Така нищівна поразка назавжди відкладається в памяті всіх, що крутятться навкого боксу. Володимиру буде дуже важко і фізично і морально "повернутися".

Alien_ua - 19-3-2003 у 16:30

не забувайте що таке вже один раз було. І не лише Кличко робив помилки. Програвали і Тайсон і Льюіс і Холіфілд і інші.
Просто наглядне недооцінення суперника (нафіга було з перших секунд перти майже не думаючи про захист).
І спровокувала це не в останню чергу преса і публіка. Зараз в Німеччині від кличків вимагають не просто виграшу (про нок-аут у перших раундах взагалі не іде мова) а шоу. І то прекрасно розуміють суперники і найдосвітченіші з них цим користаються.
От і маємо шо маємо.

Павло Жежнич - 19-3-2003 у 19:41

Цей програш мав би його навчити.