Форум Рідного Міста

Порадьте хороші курси танців

Михайло Свистун - 28-7-2009 у 10:44

Привіт!

Останнім часом з'явилось бажання (потреба в принципі теж) покращити свої танцювальні навички.

Порадьте, будь-ласка, хороший танцювальний клуб?

Катерина Слобода - 28-7-2009 у 11:18

Непогані курси були в "Роксі", Палаці культури залізничника на вул. Федьковича.

Також в Аквапарку на вул. Княгині Ольги. Але не знаю точно чи там тільки для жінок, чи і чоловіки можуть відвідувати. І не певна, що то танцювальний клуб...

Тарас Гулка - 28-7-2009 у 21:30

Зайдіть сюди http://udb.com.ua/ Там є телефони львівських клубів. Колись займався в цій організації, було непогано

Соломія Федушко - 30-7-2009 у 22:13

Я теж чула, що в Роксі класні курси.

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 23:32

Можливо, хтось знає, де у Львові є курси танців для молодят. Чула, що є такі, але де не знаю. Потрібно ж перед весіллям навчитись нареченому танцювати :)

Оксана Тимовчак - 3-3-2010 у 23:27

Мушу сказати, що в Роксі займалася сама: курси непогані, але є інший мінус - дуже великі групи, а зал досить маленький (це якщо після самих курсів там залишатися для чогось більшого). Спочатку заняття відбуваються в актовому залі - це ще півбіди, а в залі досить тяжко...
А стосовно курсів для молодят - мої друзі ходили на приватні заняття - були задоволені :) Дорого, мабуть, але швидко і ефективно :)

Катерина Слобода - 17-4-2010 у 22:07

Шукаю партнера для занять латиноамериканськими танцями. Можна без досвіду,але зі зростом від 180 см.:saint:

Соломія Федушко - 17-4-2010 у 22:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Можна без досвіду,але зі зростом від 180 см.:saint:

Щось Ви, Катя, зовсім не вибагливі.... :lol::lol::lol: