Форум Рідного Міста

Ганущин пішов з ОДА

Юрій Сєров - 1-8-2009 у 01:18

Олександр Ганущин звільнився з посади заступника голови Львівської ОДА – керівника апарату. Про це сьогодні, 31 липня, ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Як повідомили у прес-службі, голова Львівської ОДА Микола Кміть погодив заяву на звільнення свого заступника – керівника апарату Львівської ОДА Олександра Ганущина.

Заяву про надання відпустки, останній день якої вважатиметься першим днем офіційного звільнення з посади Олександр Ганущин написав 30 липня.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що Ганущин може очолити виборчий штаб «Фронту змін» Арсенія Яценюка на Львівщині.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/07/31/190623

Може більше писати на форумі стане? :)
Яценюк? Цікаво...

Олександр Ганущин - 1-8-2009 у 22:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Може більше писати на форумі стане? :)

Можливо...;)

Юрій Сєров - 7-8-2009 у 23:23

Заступником Кметя замість Ганущина буде Губицький
Голова Львівської ОДА Микола Кміть подав на затвердження у Кабмін кандидатуру Володимира Губицького на посаду свого заступника-керівника апарату. Про це сьогодні, 7 серпня, ЗІК повідомила прес-секретар голови ЛОДА Ольга Кулик.

Нагадаємо, зараз Володимир Губицький є начальником головного управління економіки Львівської ОДА.

Питання, хто може посісти посаду начальника головного управління економіки, наразі залишається відкритим.

Odarka - 15-8-2009 у 22:24

А що ми твратили, коли Ганущин пішов з ОДА??? Це якась велика подія чи що? Він щось зробив?:D

Юрій Сєров - 16-8-2009 у 04:12

Це просто була новина про зміну влади на Львівщині.
Але якщо вже йдеться про конкретні здобутки, то мені здається, що насправді важко судити...
Особисто я не можу сказати нічого.
Відносно того, що зробив - каже, що зробив Підкамінь. :)

Odarka - 16-8-2009 у 11:43

"Підкамінь" зробив Маркіян Іващишин і розпіарив

Але ж море різних посадовців звільняються з ОДА мене здивувало чому ти саме написав про Ганущина?:)))

Роман Голощук - 16-8-2009 у 13:50

Юрко написав про Ганущина, напевне тому, що він є дописувачем нашого Форуму.
Але тут можна ставити й інше питання - які плани у п. Олександра на майбутнє?

Dmy - 16-8-2009 у 13:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
"Підкамінь" зробив Маркіян Іващишин і розпіарив

Але ж море різних посадовців звільняються з ОДА мене здивувало чому ти саме написав про Ганущина?:)))
Може, тому, що це - єдиний із львівських бюрократів, який свого часу був активним дописувачем ФоРуМу і навіть досі числиться його модератором (хоча, у ті часи він ще не був одним із львівських бюрократів).

Юрій Сєров - 16-8-2009 у 18:04

Цитата:
Але ж море різних посадовців звільняються з ОДА мене здивувало чому ти саме написав про Ганущина?:)))

Про звільнення Олійника і призначення Кмітя я також писав :)

Odarka - 17-8-2009 у 12:14

Он що:)) активний дописувач форуму:)) А я думала однофамільці:))
Чекай, Кміть та Олійник то трішки щось інше:)))

Андрій Пелещишин - 19-8-2009 у 17:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
"Підкамінь" зробив Маркіян Іващишин і розпіарив

Але ж море різних посадовців звільняються з ОДА мене здивувало чому ти саме написав про Ганущина?:)))


А чого я ходив на наради в облдержадміністрацію а не в "Дзигу"?

Думаю, що тема піднята не тому, що в Кмітя помінявся заступник, а тому, що активний форумчанин змінив роботу :)

Odarka - 20-8-2009 у 09:48

це я вже зрозуміла:D

Олександр Ганущин - 20-8-2009 у 23:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Юрко написав про Ганущина, напевне тому, що він є дописувачем нашого Форуму.
Але тут можна ставити й інше питання - які плани у п. Олександра на майбутнє?


п. Романе, планів багато. Серед них і активніше займатися громадською діяльністю і політикою. З цього часом більша користь для суспільства і краю ніж від перебування на держслужбі.

Цитата:

"Підкамінь" зробив Маркіян Іващишин і розпіарив


Маркіян справді серйозно допомагав у сценарному становленні фестів. За третім разом управилися самі - не тільки з бюджетом і організаційною частиною, як і у попередні два рази а й із наповненням. Судити рекомендую
учасникам і по відгукам в медіа.


Цитата:

А чого я ходив на наради в облдержадміністрацію а не в "Дзигу"?


Подумають, що викликали п. Андрію;)

Цитата:

Он що) активний дописувач форуму) А я думала однофамільці)

;) Було (і є)таке, коли було більше часу. У всякому випадку - читаю ФоРуМ доволі регулярно.


Юрій Сєров - 4-11-2009 у 18:39

Від Яценюка пішов керівник обласного штабу
Керівник Львівського обласного штабу кандидата на пост Президента України Арсенія ЯЦЕНЮКА Олександр ГАНУЩИН пішов із посади і вийшов з виборчого процесу у зв’язку з незгодою з “проросійським” курсом кандидата.

Як передає кореспондент УНІАН, про це О.ГАНУЩИН заявив сьогодні, 4 листопада, на прес-конференції у Львові.

О.ГАНУЩИН заявив, що у передвиборчій програмі А.ЯЦЕНЮКА „Новий курс” закладена „неперспективна євразійська політико-економічна модель”.

Андрій Пелещишин - 4-11-2009 у 18:43

Олександр завжди відрізняється аналітичним сприйняттям реальності

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 18:56

Так, те що Арсеній пролітає, очевидно. І це не в останню чергу через його непослідовну позицію з ключочих питань і намагання поцілувати Путіна в дупу.

Андрій Зайдлер - 11-12-2009 у 21:05

Не зовсім знаю (розумію) мотиви п. Ганущина щодо входу-виходу з команди Арсенія, але моя особиста позиція щодо даного кандидата в Президенти притерпіла аналогічних змін: спочатку сприймав його як альтернативу Я-Ю. А після деяких коментарів, в тому числі щодо листа Медведєва, махнув на нього рукою.