Форум Рідного Міста

Відкриття нового інтернет-магазину продуктів харчування, побутової...

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 10:29

Інтернет ярмарок - новий інтернет магазин в м. Львові.
В нашому асортименті є:
- продукти харчування
- дитяче харчування
- алкогольні та безалкогольні напої
- тютюнові вироби
- побутова хімія та косметика
Наші переваги
- доставка продукції по Львову та передмістю прямо в руки
- помірні ціни
Економте Ваш час разом з нами.
Докладніше http://www.jarmarok.lviv.ua

Demyan - 8-10-2009 у 10:56

ой вже не один такий проект був і в львівхолоді...і ще багато хто робив. Інтернет покупки у львові майже не здійснюються. Така наша доля :). Та ж побутова техніка відкриється - потім закриється і т.д. натомість в Києві тому ж магизинів нет багато.
Щодо економії часу - наврядчи можна зекономити багато часу.
1. Товар треба вибрати на сайті, проаналізувати
2. При доставці треба мати запас в обумовлений час з пів години як мінімум - щоб дочекатися курєра.
Коли я їду сам в гуртівню - знаю що треба де що лежить - витратити на це раз-два в місяць 2-3 години це не трата часу а навпаки - іноді хочеться походити щось подивитися купити.

Ярема П. - 8-10-2009 у 11:05

Дем’ян, в Києві така річ прижилася, бо там інший темп роботи. Ти вертаєшся змучений додому, і тобі десь там по магазину дивитися не дуже хочеться. У Львів трохи іншу має специфіку. Поживемо - побачимо.

Питання до магазину (чи представника) - оплата безготівкова буде?

ПС Поправте http://jarmarok.lviv.ua/index.php/oplata-ta-dostavka "Ціна достваки:"

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 11:10

На рахунок інтернет покупок, ринок розвивається, ми не Київ, але потрохи теж прогресуємо. Може зараз немає такого ажіотажу, але рано чи пізно, інтернет торгівля у Львові вийде на нормальний рівень.
А на рахунок економії час тут теж можна посперечатися, в інтернет магазині набрати товар в кошик та зробити замовлення можна спокійно до 10 хвилин. Чи можна за такий час з'їздити в супермаркет, вибрати товар та завести додому. Плюс зареєстровані користувачі можуть використовувати свої попередні замовлення, або список бажань, що значне пришвидшить замовлення.
З кур'єром можна домовитися на, яку годину зручніше привести товар.

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 11:12

Безготівкова оплата передбачається в найближчий час.
І дякуємо за зауваження.

Юрій Сєров - 8-10-2009 у 12:14

За 10 хвилин товар не з'явиться вдома, а лише його замовиш.
Відносно продуктів харчування - інтернет-торгівля цим товаром навряд чи стане популярною найближчим часом.
Продукти псуються, люди товар все таки люблять пооглядати і т.д.

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 12:26

Та за 10 хвилин не з'явиться, але замість того, щоб ходити по магазинах, Ви можете зайнятися своїми справами. А товар Вам підвезуть в потрібний час, в зазначене Вами місце.
По-друге товар свіжий, т. я. ми працюємо на базі гуртовні "Агроконтракт", товар весь час оновлюється.
По-третє я розумію пооглядати товар, коли купуєш, щось унікальне: техніку, одяг ... , і то вже існує і процвітає багато інтернет магазинів з таким товаром, а майонез, він і в Африці майонез. І коли ми привозимо продукти, людина завжди може відмовитися від певного товару, гроші приймаються після передачі продуктів.

Demyan - 8-10-2009 у 12:46

Не знаю скільки ви в цій справі - я бажаю Вам успіху але.
Я вже давно знаю знайомих які тим займалися, всі говорили так само як ви, в нас все буде, все ще попереду, проходять роки...а навіть толкового сайту по техніці немає, хлопці намагалися робити -в результаті розкручену площадку продавали в київ, звісно не собі на користь
В потрібний час товар не підвезуть! І будь-те готові до львівських корків. Я замовлю товар скажу приїхати в 14 00 - як результат водій може вчасно не приїхати, а виїхати в 13 00 і якщо корків не буде може чекати - простій пів години - теж не вигідно вам. Це дрібниці на перший погляд але потім зрозумієте що ні.
Доцільність покупок пару одиниць товару немає - бо проблем з продуктовими по дорозі додому або біля самого будинку купити той майонез чи хліб немає. - тобто економії часу немає ніякої.
При покупці "гуртом" я вже писав що раз-два в місяць можна зїздити і самому на гуртівню.

Юрій Сєров - 8-10-2009 у 13:13

Тоді ще одне запитання.
Скажімо, якщо я в магазині купив зіпсований товар, я з чеком можу до них піти і віддати його назад. Як Ви реалізовуєте цей момент?

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 13:22

Дякую за побажання.
Техніка, то трохи інша галузь.
Домовлятися будуть не на конкретну годину, а на період наприклад з 13:00 по 13:30. Від форс-мажорів ніхто не застрахований. Я думаю почекати від пів години до години можна, при цьому Вам ніхто не заважає займатися своїми справами (часу на закупки в магазинах біде більше).
Ціль сайту зробити процес покупки товарів повсякденного вжитку зручнішим. Я думаю багато є людей (таких як я), які не люблять (або не можуть) тратити свій час на ходіння супермаркетами чи гуртівнями, навіть 2 рази в місяць, я ліпше потрачу з користю.
За кордоном чи в Києві, люди собі здійснюють покупки продуктів через інтернет, і корки не заважають, і все працює.
По мені це зручніше, хто не попробує, той не буде знати.

На рахунок зіпсованого товару, та Ви можете його повернути за адресою "Агроконтракту", вул. Городоцька 355-4. Але товар свіжий, прецедентів ще не було.

Demyan - 8-10-2009 у 13:56

Я не знаю чи ви це окрема фірма від агрокнтракту чи ні. Бо якщо окрема - то це якраз і є проблема- можете порахвати скільки треба ва продати щоб заробити і полатити все.
Тут вже були десь такі з сайтом і сиділи в Львівхолоді цікаво де вони зарза :P

А якщо це від фірми продавця безпосередньо - тут звісно легше - так і працюють закордоном. Магазин має свою доставку без посередеників. Так працює Фуршет.

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 14:30

В загалом ціль цієї теми розповісти про свій інтернет магазин, а не підраховувати затрати та прибутки.
А проблема нашої нації, що всі бояться відкривати свою справу (невигідно, не дадуть працювати, для чого), ось тому ми так і живимо.
А на рахунок Львівхолод це нічого не значить, попробували хлопці, не склалося - це життя. Головне, що вони, щось пробували. Критикувати легше чим робити.
Якщо в когось є запитання, то пишіть. А дискутувати на тему вигідно - не вигідно, я не буду.

marco - 8-10-2009 у 14:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Мирослава Гаванчук
В загалом я хотів розповісти про свій інтернет магазин...


гм... якісь гендерні проблеми в Мирослав(и/а)
скоріше всього це розробник сховався під ніком Мирослава Гаванчук і проговорився нехотячи :D

а магазин на Magento, розробникам респект :cool:

З.І. Мирослав(а) вже відредагував(ла) попереднеє повідомлення, але слово не горобець... можна було і не ховатися за псевдонімом, а просто похвалитися роботою

Мирослава Гаванчук - 8-10-2009 у 14:44

Признаюся, це акаунт моєї жінки. Мене звати Євген Гаванчук. Магазином займаємося ми разом.
І сайт на Magento.

Demyan - 8-10-2009 у 14:46

А ще біда нашої нації - що в нас всі мудрі, все зроблять самі і нікого не слухають.
Я нікого не критикую, я ж кажу мав досвід з тим безпосередньо -сам хотів таке робити і робив. Я кажу Вам про те що є. Звісно якщо хочете затратити свій час навчитися на своїх помилках - то без проблем.
Справу можна відкрити будь-яку будь-як і будь-де але чи це буде справа?
Не знаю як Ви а я спершу взагалі проводив моніторинг, опитування, в тих же гуртовнях, навіть на форумі робив здається.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Мирослава Гаванчук
В загалом ціль цієї теми розповісти про свій інтернет магазин, а не підраховувати затрати та прибутки.


А якщо ціль не прибутки і не бізнес і не справа то я взагалі не розумію що це? реклама розробника сайту? просто реклама Агроконтракту? чи що?

vovka - 8-10-2009 у 15:17

Ще було б незле якісь інтернет-гроші підключити.
Ну ясно, готівкою при доставці тоже зручно, але наприклад я от частину доходів отримую в Webmoney, приходиться їх міняти на реальні гроші постійно і потім купувати ті ж продукти.

А так би відразу оплатив і все, а обналічка лягла би на ваші плечі :)) в принципі там великих проблем нема, порядка 2% і все по білій бухгалтерії можна організувати мабуть. сам всіх нюансів незнаю, але знайомі по білому з ними працюють.

Та і скажу по секрету що тратити електронні гроші легше чим реальні :)))