Форум Рідного Міста

Вибори Президента України 2010

Роман Голощук - 18-10-2009 у 10:42

Завтра (19 жовтня), в Україні офіційно розпочнеться кампанія по виборах Президента України.

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України, оприлюдненого Центральною виборчою комісією, перший день строку виборчого процесу – 19 жовтня 2009 року.

Висування кандидатів на пост Президента України розпочнеться 20 жовтня і завершиться 6 листопада 2009 року. Відповідно до календарного плану, висувати кандидатів мають право політичні партії, виборчі блоки політичних партій, громадяни України шляхом самовисування.

Кандидати у президенти мають подати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії до 9 листопада включно.

Протягом п’яти днів з дня прийняття документів ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата у президенти або про відмову в реєстрації. Після цього у триденний термін після реєстрації кандидат має отримати офіційне посвідчення кандидата на пост Президента, а також рішення про його реєстрацію має бути оприлюднене у газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

Реєстрація кандидатів триватиме до 13 листопада включно.

До 18 листопада ЦВК має оприлюднити в газетах "Голос України" і "Урядовий кур’єр" список зареєстрованих кандидатів на пост Президента.

Проведення передвиборної агітації "за" або "проти" кандидата розпочинається наступного дня після його реєстрації і триває до 24.00 останньої п’ятниці перед днем виборів – 15 січня 2010 року.

17 січня 2010 року голосування з обрання Президента триватиме з 8.00 до 20.00.

Розгляд звернень, які надійшли до дільничної виборчої комісії (ДВК) у день виборів, здійснюється невідкладно після закінчення голосування.

Підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці розпочинається після закінчення розгляду звернень, які надійшли до ДВК.

До 27 січня 2010 року мають бути встановлені результати голосування у день виборів Президента України і складений відповідний протокол.

Після встановлення результатів виборів головуючий на засіданні Центральної виборчої комісії офіційно оголошує результати виборів.

Не пізніше ніж на третій день після підписання протоколу результати виборів публікуються у газетах "Голос України" і "Урядовий кур’єр".

Не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів новообраний Президент України має вступити на посаду.

Як відомо, відповідно до Закону “Про вибори Президента України”, обраним у день виборів Президентом України вважається кандидат, який одержав на виборах більше половини голосів виборців (50% + 1 голос), які взяли участь у голосуванні. Про обрання Президента Центральна виборча комісія оформлює протокол.

Якщо до виборчого бюлетеня для голосування у день виборів було включено більше двох кандидатів на пост Президента України, і за результатами голосування жоден кандидат не набрав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, ЦВК приймає рішення про проведення повторного голосування, про що зазначається у протоколі про підсумки голосування у день виборів Президента України.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-341837.html

P.S. Пропоную у цій темі обговорювати перепетії виборчої компанії. Хоча мені здається, що українські політика (з більшістю претендентів на посаду президента) уже багатом сидить у печінках ;)

Андрій Пелещишин - 18-10-2009 у 13:38

Це не про наші вибори, але як класно
Цитата:
Спеціальна комісія з проведення виборів президента Молдови вирішила відкласти заплановане на 23 жовтня голосування.

Про це повідомив у неділю, 18 жовтня, голова комісії Іон Плешка.

"Процедуру відкладено, тому що зареєстрований лише один кандидат на цю посаду", - пояснив Плешка.

Юрій Сєров - 21-10-2009 у 16:28

Вже почалися провокації в Криму:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1006308

Хоча не зовсім ясно кому це вигідно.

Роман Голощук - 1-11-2009 у 10:31

Почав працювати офіційний виборчий веб-сайт кандидата у президенти Віктора Ющенка.
Адреса сайту - http://www.nashvybir.com.ua

P.S. Враховуючи наповнення цього сайту, епідемія грипу буде активно впливати і на виборчу компанію.

Роман Голощук - 13-11-2009 у 10:59

Сьогодні, 13 листопада, спливає термін реєстрації кандидатів на пост Президента України, визначений Законом "Про вибори Президента України".

Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року, реєстрація кандидатів у президенти повинна завершитися не пізніше, ніж за 64 дні до дня виборів.

Після цього, у п’ятиденний строк після закінчення реєстрації кандидатів на пост Президента України, до 18 листопада 2009 року включно, перелік кандидатів, зареєстрованих Центральною виборчою комісією, повинен бути оприлюднений в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

Станом на 12 листопада ЦВК офіційно зареєструвала 18 кандидатів у президенти: Олега РЯБОКОНЯ, Анатолія ГРИЦЕНКА, Арсенія ЯЦЕНЮКА, Петра СИМОНЕНКА, Володимира ЛИТВИНА, Сергія ТІГІПКА, Інну БОГОСЛОВСЬКУ, Віктора ЯНУКОВИЧА, Віктора ЮЩЕНКА, Олега ТЯГНИБОКА, Юрія КОСТЕНКА, Юлію ТИМОШЕНКО, Олександра ПАБАТА, Михайла БРОДСЬКОГО, Василя ПРОТИВСІХ, Олександра МОРОЗА, Людмилу СУПРУН та Сергія РАТУШНЯКА.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-346582.html

Ярема П. - 13-11-2009 у 12:07

Взагалі кандидатів нема...

Юрій Сєров - 13-11-2009 у 12:10

А що, Євгена Лупана не зареєстрували? :)

Хто такі Пабат та Рябоконь і чиїм технічним кандидатом буде Бродський?

Андрій Пелещишин - 14-11-2009 у 09:25

Цитата:

Станом на 12 листопада ЦВК офіційно зареєструвала 18 кандидатів у президенти: Олега РЯБОКОНЯ, Анатолія ГРИЦЕНКА, Арсенія ЯЦЕНЮКА, Петра СИМОНЕНКА, Володимира ЛИТВИНА, Сергія ТІГІПКА, Інну БОГОСЛОВСЬКУ, Віктора ЯНУКОВИЧА, Віктора ЮЩЕНКА, Олега ТЯГНИБОКА, Юрія КОСТЕНКА, Юлію ТИМОШЕНКО, Олександра ПАБАТА, Михайла БРОДСЬКОГО, Василя ПРОТИВСІХ, Олександра МОРОЗА, Людмилу СУПРУН та Сергія РАТУШНЯКА.

Ось тут є дуже цікава помилка. Чоловічі прізвища відміняються завжди! Тому мало би писати "Василя Противсіха", а це вже не так драйвово

Dmy - 14-11-2009 у 14:38

Та ЦВК хотіло нормально відмінювати. Але кандидат наполягав, і більшістю голосів членів Центвиборчкому український правопис в одному окремо взятому випадкові було тимчасово змінено.

Я теж вважаю - недопрацювали: стільки проблем. Не могли жіночці прізвище змінити. Була би Вона Противсіх, і відмінювати ніц не треба.

Андрій Пелещишин - 14-11-2009 у 15:05

Цитата:
Та ЦВК хотіло нормально відмінювати. Але кандидат наполягав, і більшістю голосів членів Центвиборчкому український правопис в одному окремо взятому випадкові було тимчасово змінено.

Ага, значить вже можна вирахувати, кому потрібно було реєструвати Противсіха

Юрій Сєров - 14-11-2009 у 21:06

Не зовсім зрозуміло, навіщо він добивався, щоб не відміняли його прізвище. Однаково в бюлетені буде в називному відмінку.

Роман Голощук - 20-11-2009 у 09:56

Експерти сумніваються в адекватності передвиборчих обіцянок усіх кандидатів у президенти щодо Збройних сил, безпеки та оборони України, а також у спроможності й перспективах їх виконання - http://www.unian.net/ukr/news/news-347780.html

Юрій Сєров - 20-11-2009 у 11:06

Народ сумнівається в адекватності усіх передвиборчих обіцянок усіх кандидатів і в адекватності декого з кандидатів :)

Юрій Сєров - 25-11-2009 у 21:25

Може є хтось, хто брав участь у попередніх виборах як член дільничної виборчої комісії. Якщо у написанні прізвища у паспорті і в списку є відмінність у одній букві( "е" замість "є"), дадуть проголосувати?

Соломія Федушко - 25-11-2009 у 22:01

Це залежить від члена дільничної виборчої комісії. Може пощастити, коли в нього буде хороший настрій ;) але на вашому місці, я б переконалась в тому, що мені дадуть проголосувати.
Не знаю, як у вас, але в мене на вул. Чорновола вже перевіряли списки виборців. Можливо, та людина вам щось скаже напевне.

Юрій Сєров - 25-11-2009 у 22:23

І так нема за кого голосувати... :)

Катерина Слобода - 25-11-2009 у 22:31

Але таки прийдеться за когось проголосувати:baddevil:, щоб голос не пропав...

Соломія Федушко - 25-11-2009 у 22:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І так нема за кого голосувати... :)


Так, але, не дай Боже, ваш голос собі привласнить Янукович :)

Юрій Сєров - 25-11-2009 у 22:46

Цитата:
Так, але, не дай Боже, ваш голос собі привласнить Янукович :)

Якщо привласність, то швідше ВЮ, за якого я і так збираюся голосувати. :)
Ви впевневні, що це буде найгірший варіант? :)

Соломія Федушко - 25-11-2009 у 22:56

Щодо нашої політики, то ні в чому бути впевненому не можна. :)
Признаюсь, були такі думки, коли слухала інтерв'ю Тимошенко, проголосувати за партію Регіонів :saint:

Юрій Сєров - 26-12-2009 у 13:51

Якби президентські вибори відбулися на 6 тижнів раніше - на початку грудня, у голосуванні першого туру найімовірніше взяли б участь близько 70% виборців, а отримати достатню кількість голосів для проходження до другого туру найімовірніше могли:
• Віктор Янукович – 40% поданих голосів
• та Юлія Тимошенко – 24% поданих голосів.


За такими результатами першого туру у голосуванні другого туру за кандидатури В.Януковича та Ю.Тимошенко на початку грудня найімовірніше взяли б участь близько 70% виборців, а результати голосування могли бути такими:
• В.Янукович міг би отримати близько 57 % поданих голосів,
• Ю.Тимошенко – близько 40% поданих голосів.


Повністю результати виглядають так:
Богословська Iнна - 1.1
Гриценко Анатолiй - 1.6
Бродський Михайло - 0.0
Костенко Юрiй - 0.3
Литвин Володимир - 3.4
Мороз Олександр - 0.1
Пабат Олександр - 0.1
Противсiх Василь - 0.1
Ратушняк Сергiй - 0.1
Рябоконь Олег - 0.1
Симоненко Петро - 3.9
Супрун Людмила - 0.0
Тимошенко Юлiя - 24.0
Тiгiпко Сергiй - 7.6
Тягнибок Олег - 1.1
Ющенко Вiктор - 6.7
Янукович Вiктор - 40.0
Яценюк Арсенiй - 7.0
Проголосував би проти всiх - 3.0

Якщо подивитися на динаміку рейтингів, то у всіх, крім Яценюка, рейтинг зростає. Можливо у Януковича пік вже пройдено.

http://www.kiis.com.ua/txt/doc/25122009/pr1.doc

Якщо чесно, думав, що у Тимошенко більші шанси.

Dmy - 26-12-2009 у 22:44

УНІАН про те, як робляться всі ці шанси:
Війна соціологій
В принципі, ми і так усе це знали, але у статті - конкретні факти сьогодення.
Щоправда, жодне опитування КМІС там не згадується.


Богдана Курилюк - 3-1-2010 у 21:31

Деякі прізвища кандидатів бачу вперше :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 3-1-2010 у 22:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
УНІАН про те, як робляться всі ці шанси:
Війна соціологій
В принципі, ми і так усе це знали, але у статті - конкретні факти сьогодення.
Щоправда, жодне опитування КМІС там не згадується.



Класна стаття, шкода, що тепер рідко такі зустрічаються.
А ілюстрації просто супер!

Юрій Сєров - 4-1-2010 у 00:39

В Юзя підгледів:

Передвиборна молитва

"Мій кумпель Андрусь Бондар написав отаке:
«За Ющенка голосувати тупо.
За Януковича – гидко.
За Тимошенко – страшно.
За Тягнибока – дико.
За Яценюка – бридко.
За Гриценка – марно.
За Богословську – соромно.
За Литвина – підло.
За Бродського голосувати безнадійно.
За Тігіпка – безглуздо.
За Костенка – нерозумно.
За Мороза – ганебно.
За Ратушняка – моторошно.
За Симоненка – безсовісно.
За Противсіха – кумедно.
За Супрун – смішно.
За Рябоконя – мутно.
За Пабата – сумно».

А мораль? Протупи за Юща!"

Висновки робити кожному свої, а епітети влучні.

Соломія Федушко - 4-1-2010 у 19:57

Що ж будемо тупити :lol:

Андрій Пелещишин - 4-1-2010 у 20:20

Воно то все так, але поки що і Гриценко і Тягнибок і Яценюк відхрещуються від підтримки Ющенка. Якщо ситуація не зміниться - ніяких шансів у нього не має.
Про Тягнибока з внутрішніх джерел взагалі чув, що є тверда домовленість на підтримку Тимошенко в другому турі.

Соломія Федушко - 4-1-2010 у 20:40

Знаєте, як кажуть: Що буде, то й буде. Ще так не було, щоб якось та й не було... Тільки питання одне, щоб гірше не було.

Андрій Зайдлер - 4-1-2010 у 22:55

Вирішив помріяти.

Чисто теоретично....
Якби Яценюк і Ющенко закликали проголосувати за Гриценка.... то з цього можливо би щось і вийшло.

Hanor Narasson - 5-1-2010 у 16:59

Весь вибір зводиться до того, до якої версії УРСР повернемося: Хрущовсько-Шелестівської чи Брежнесвько-Щербицької..:(.

Андрій Зайдлер - 5-1-2010 у 22:50

Хід Ваших думок... якийсь дивний.
Я думаю що наші сьогоднішні кадри - це щось зовсім нове у вітчизняній ( в т.ч. і радянській) історії.
Особливо Юля, Юля, Юлєчка.

Hanor Narasson - 6-1-2010 у 11:17

Кадри може й нові, але працюватимуть по старому... Нічого новішого ні Тимошенко, ні Янукович уже не втнуть.

Юрій Сєров - 7-1-2010 у 23:25

Цитата:
Якби Яценюк і Ющенко закликали проголосувати за Гриценка.... то з цього можливо би щось і вийшло.

Реалістичніше за Ющенка. Могли за Яценюка, але він талановито профукав увесь свій рейтинг.

Цитата:
Нічого новішого ні Тимошенко, ні Янукович уже не втнуть.


Мені цікаво, що там з бюджетом. Якщо виграє Тимошенко, то буде, як вона обіцяла, технічний уряд і можливо їм вдасться розрулити ситуацію, що складається в економіці. А от що буде, як виграє інший?
Янукович і Ющенко намагатимуться поставити свого прем'єра. Знову ж таки без зміни конституції це буде зробити важко.

Андрій Зайдлер - 8-1-2010 у 18:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Реалістичніше за Ющенка. Могли за Яценюка, але він талановито профукав увесь свій рейтинг.

Я думаю що Ющенко непрохідний за жодних обставин, навть при теоретичному виході в другий тур. :(

Наталі Лозова - 10-1-2010 у 14:45

А хтось слідкує за теледебатами, які розпочались цього тиждня? Я з зацікавленням дивилась 4-го між Тігіпко та Костенко, а також 5-го з Гриценком.

Юрко Юринець - 11-1-2010 у 02:15

Вцій ситуації не дуже важливо хто буде наступним президентом. Керівництво державою настільки розбалансовано, що хтоб не став президентом нічого не зможе зробити. такого рівня довіри як мав на початках Ющенко немає ні в кого. Кожна спроба укріпити керівництво буде сприйнята в штики другою стороною і рано чи пізно цей розгардіяш всім надоїсть і напевно через півтора два роки ми вийдем на справжні вибори і парламенту і президента. Другий етап економічної кризи посприяє в цьому. Так само як перший призупинив в якійсь мірі розкрадання держави.

Володимир Кашаний - 15-1-2010 у 14:36

Шануймося українці!
Христос народився!
Система "лисий-волосатий,або жінка"-працює і нема на то ради.
Так що ,Янукович -пролітає,бо не його черга.
До ЮВТ в мене претензій вагон і візочок,але який то"енерджайзер"
Нете що безвольний,хоч і правильний ЮЩ.
Є така приказка:Стадо баранів під проводом лева,сильніше зграї левів під проводом барана"
В 2004 ми відважно,як леви, на Майдані...............
-----------------------------
ЮЛЬКУ НА ЦАРСТВО!!!!!!!!!!!

Лінда Коваль - 15-1-2010 у 15:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Володимир Кашаний
До ЮВТ в мене претензій вагон і візочок,але який то"енерджайзер"

І, що характерно, цей енерджайзер з косою гребе під себе так, що писок скоро стане, як у Януковича. Мені Юля нагадує Марію деві христос - була така тітонька. Влізе в телевізію, уся в білому, і паси руками робить "Усюди вороги, але ми переможемо. Нам, поганим танцюристам, усе заважає, але ми в роботі". Нудить вже.
Я визначилася на 100%. У першому турі - голосую за Ющенка, в другому - не підтримую жодного кандидата. Розумію, що нічого це не змінить. Друзі лякають - голос пропаде, прийде янек, тощо... А в мене таке враження, що, хто б не прийшов - добра не жди. Юльку-енерджайзера на царство нехай інші пхають. Якби ще й царство було десь в бухті Тімбукту :baddevil:

Іван Дівеєв - 15-1-2010 у 18:39

Я певно за Гриценка проголосую, а в 2-му - проти обох.

marco - 15-1-2010 у 20:54

@Лінда Коваль "Юльку-енерджайзера на царство нехай інші пхають." +100 :D

Юрій Сєров - 16-1-2010 у 13:09

Стаття Сергія Пояркова Кандидати 2010 – генії для чайників Або per anum ad astra підніме вам настрій перед завтрішнім походом на вибори. :)

Юрій Сєров - 17-1-2010 у 18:39

Йде голосування, а тут так тихо... :)
Проголосував ще десь коло 12, на око в списках виборців підписів було досить мало, ажіотажу було мало.
Знову проблеми з списками виборців, не було людей у списках. Скільки вже говорили про той реєстр і толку нуль.
Зважаючи на таку низьку явку тут і високу на сході можливо і другого туру не буде. :(

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 20:20

Другий тур буде, нажаль. І дірка в ще неіснуючому бюджеті цього року через цей другий тур також буде.
Оприлюднили попередні дані екзит-полів. Ну особисто я здивована результатами, чесно. Тігіпко так багато відсотків набрав??? А Ющенко так мало? Результати Яценюка потішили))))

Юрій Сєров - 17-1-2010 у 20:37

Цитата:
Тігіпко так багато відсотків набрав??? А Ющенко так мало? Результати Яценюка потішили))))

Схожі емоції :)

Другий тур був би у будь-якому випадку.
Цікаво, як поділяться голоси Тигипка?

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 21:16

80-90% голосів прихильників Тігіпка відійдуть Тимошенко. Сумно. Бо у другому турі особисто я дуууууууже б не хотіла перемоги п.Тимошенко. "Чужой против хищника" (як там в Пояркова). Янукович = усього лишень Чужой, а от вона ще й справжній хижак, чужий хижак...
Оце так вибори. Сором і гидота. Але й справжні дива.

Андрій Пелещишин - 17-1-2010 у 21:27

Я і поза форумом і тут бачу, що люди дивуються.
Але я не розумію чому саме? Розкажіть, в якій саме позиції є щось, що не було прогнозоване тижня зо два тому?

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 21:32

Перші два місця - нічого дивного, нажаль.
А от третє - мене здивувало вкрай. Технічний кандидат з ТАКИМ результатом... Ну-у-у-у....
Також місце Ющенка з його 5-5.5%. Це хіба хтось два тижні тому прогнозував?
А ще 6-7% Яценюка мене і потішили (а що, він і НАСПРАВДІ розраховував на перемогу????) і здивували водночас. Я думала, що возьме не менш 15-ти%.

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 21:36

Абсолютно співпали з прогнозами і не здивували - Литвин, Симоненко, Мороз. Бо це вже хтозна які поспіль вибори з абсолютно однаковими результатами.

Андрій Пелещишин - 17-1-2010 у 21:45

Цитата:
А от третє - мене здивувало вкрай. Технічний кандидат з ТАКИМ результатом... Ну-у-у-у....
Також місце Ющенка з його 5-5.5%. Це хіба хтось два тижні тому прогнозував?
А ще 6-7% Яценюка мене і потішили (а що, він і НАСПРАВДІ розраховував на перемогу????) і здивували водночас. Я думала, що возьме не менш 15-ти%.

Думаю, що "технічним" Тигіпко більше вже не буде. (до речі кажуть Гітлер чи його партія тоже колись були технічними :) )
Ющенку прогнозували і того менше. А його "гастролі" по Львівщині на тему "є одна людина, про яку я можу сказати багато цікавого" не могли справити враження.
Яценюк в свою "перемогу" справді вклався, зробив усе що міг! :)

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 21:50

От у тому і річ, що технічний кандидат виявився аж надто впливовим. Він, як і Тимошенко, мій земляк і я добре знаю думку про нього і ставлення до нього у нас. Не зневажливу, ні. Але не з такою обирають керманичей держави.
А от чи розраховували його тіньові політичні спонсори на ТАКИЙ його результат? Певно, що ні.
Але тепер він - реальна політична сила.

Андрій Пелещишин - 17-1-2010 у 21:54

Тепер ще не факт в який бік "зарулить". Певно з ним торги будуть оба кандидати вести.

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 22:00

З ним будуть, ще й як будуть. Але продасться він Тимошенко. З регіоналами він вже був, навіть керував штабом Януковича, якщо я не помиляюсь. А потім виявився дезертиром і зрадником регіоналів.
"Единожды предавшего" легше купити. Але в очах його електорату це буде виглядати ну дуже вже "не комільфо". І він це розуміє. А стати політичним трупом на такому красивому злеті він навряд наважиться. Але я можу і помилятися.


Юрій Сєров - 17-1-2010 у 22:07

Поки що Тигіпко заявляє, що в другому турі не підтримуватиме нікого. В принципі, це також варіант зливу голосів :)

Лінда Коваль - 17-1-2010 у 22:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
"Чужой против хищника" (як там в Пояркова). Янукович = усього лишень Чужой, а от вона ще й справжній хижак, чужий хижак...

Усього лиш чужий - це цікаво. Поярков у своєму репертуарі. Ніколи не був авторитетом для мене, не став і поготів. Чужий в однойменному фільмі - це така фігня, схожа на лапу, яка (сорі за тавтологію) налипає комусь на писок, і не злазить, доки не відкладе яйця в тілі людини, потім з тамтих яєць вилупляється гидкий хробак, і розриває людину зсередини.
Вибачте за оф-топ, звичайно, але для мене особисто - чорт від сатани не кращий. І не гірший. Два чоботи валянок.

Анастасія Кулакова - 17-1-2010 у 22:19

Для мене Поярков НЕ авторитет, але стаття, на яку давав посилання Юрко і яку я цитувала, мене особисто розвеселила. Авторитетність автора тут ні до чого. Просто влучна.

Андрій Пелещишин - 17-1-2010 у 22:31

Зверніть увагу - якби Тягнибок з Гриценком зробили спільний блок чи партію, їм уже і в ВРУ можна було би потрапити.

Юрій Сєров - 17-1-2010 у 22:34

Результати екзит-полів.
Побачимо, кому краще вдасться підігнати результати виборів, під свої екзит-поли :)

exit-polls.jpg - 65kB

Юрій Сєров - 17-1-2010 у 22:48

Цитата:
Тягнибок з Гриценком

Не вірю в таке об'єднання!

Тим часом усі хто пролетів закликають голосувати проти всіх у другому турі.

Dmy - 18-1-2010 у 05:41

Не знаю, що там влучного у Пояркова. Стаття забавна, але - як завжди у нього - і на письмі, й у графиці - броско, яскраво, але без якогось суттєвого вмісту. Мильна бульбашка: така весела, райдужна, але луснула, і за секунду - геть нічого, навіть спогадів.

Андрій Пелещишин - 18-1-2010 у 09:16

Щось "Національний" екзит-пол пальцем в небо попав, принаймні за результатами 70% бюлетенів. А інші так нічого - близенько.

Tempika - 18-1-2010 у 11:47

Також місце Ющенка з його 5-5.5%. Це хіба хтось два тижні тому прогнозував?

Ну я прогнозувала :-) Взагалі вся ця остання ющенківська дефіляда язиком по телеекранам і регіонам викликала лише жалість до нього. Думаю, навіть попсув собі виборчу карму.

Tempika - 18-1-2010 у 11:48

Не знаю, що там влучного у Пояркова. Стаття забавна, але - як завжди у нього - і на письмі, й у графиці - броско, яскраво, але без якогось суттєвого вмісту. Мильна бульбашка: така весела, райдужна, але луснула, і за секунду - геть нічого, навіть спогадів.

Ну те саме можна сказати і про кандидатів.

Dmy - 18-1-2010 у 12:55

Якби про кандидатів можна було сказати лише це - ми би класно жили:rolleyes:

Юрій Сєров - 18-1-2010 у 17:56

Ну що ж, пораховано 97,4%, що ми маємо:

1.національний екзит-полл обіс...ся. Тепер у другому турі, що намалює Шустер і Ко, до тих результатів можна буде "підганяти" офіційні.
2. Янукович-35, Юля-25 .
3. Які розклади: Янукович+Юля = 60%, куди підуть решта голосів:
Яценюк, Ющенко, Гриценко, Тягнибок - приблизно 15%, в більшій мірі підуть Юлі.
Литвин і Тигіпко поділяться, у Литвина більше піде Юлі, але з 13% Тігіпка більше піде Янику. Можна припустити, що з цих 15, 5 піде Юлі, 10 - Януковичу
Симоненко - повністю Януковичу.
Що маємо в результаті:
Юля=25+15+5=45
Яник=35+10+3=48

Ще не на руку Юлі розчарування виборців західного регіону, явка може бути нижчою.
На сході можуть розслабитися і явка також може бути нижчою.

На мій погляд, дуже багато зараз залежить від Тігіпка. Частково Яценюка, Гриценка, Ющенка, які мають припинити закликати голосувати проти всіх, якщо не хочуть Януковича.

У Тимошенко є 3 тижні часу, щоб ліквідувати досить суттєвий гандикап. Це буде дуже важко, але все ж таки можливо.



Юрій Сєров - 18-1-2010 у 18:19

День розчарувань, або Тотальна перемога форми над змістом
Почалися плачі... Ніби півроку тому чи навіть раніше ми не знали, що таке буде.

Катерина Слобода - 18-1-2010 у 19:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ніби півроку тому чи навіть раніше ми не знали, що таке буде.

Але все ж надія вмирає остання...:(

Юрій Сєров - 18-1-2010 у 20:53

Ющенко встановий світовий антирекорд
Набрав найменше голосів з діючих президентів.

Ярема П. - 18-1-2010 у 23:31

Прогноз:
Тигіпко з Джулькою спаютца в другому турі, його голоси підуть їй, як зрештою і голоси Ющенка, Тягнибока і решти (ну бо щоб не регіони виграли). В результаті Янек пролетить як фанера над Парижом, і більше на презіка стартувати не буде (два рази прольот близько біля крісла президента йому не простять, та і замахається). Тигіпко буде прем’єром, що вважаю за добре, принаймні його економічна програма найкраща, та і виборча кампанія була людською, а не на обкакуванні опонентів.

Ярема П. - 18-1-2010 у 23:37

Прогноз базується на тому, що регіони мають стабільний електорат, ні більше, ні менше, тоді як Юлька може добирати голоси. І напевно так і зробить.

Онук Юрій - 19-1-2010 у 19:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Прогноз:
Тигіпко з Джулькою спаютца в другому турі, його голоси підуть їй, як зрештою і голоси Ющенка, Тягнибока і решти (ну бо щоб не регіони виграли). В результаті Янек пролетить як фанера над Парижом, і більше на презіка стартувати не буде (два рази прольот близько біля крісла президента йому не простять, та і замахається). Тигіпко буде прем’єром, що вважаю за добре, принаймні його економічна програма найкраща, та і виборча кампанія була людською, а не на обкакуванні опонентів.


Цілковито згоден і підтримую! Що до Тигіпка то його досвіт топ менеджера в багатьох приватних економічних структурах показав що це дієздадна персона і хороший стратег тож думаю що це крісло варто віддати такій людині.

Ярема П. - 19-1-2010 у 19:53

Тільки тепер зауважив - на сайті ЦВК в даних кандидатів зникла графа про володіння іноземними мовами. Цікаво чому? В анкеті за 2004 рік видно, що Ющенко володіє тільки одною - російською (вільно). І це при тому, що в нього диплом кандидата економ наук, що передбачає здачу екзамену з іноземної. Коли він це робив, російська ще такою не була, то що ж він здавав :baddevil::baddevil::baddevil::P?

Лінда Коваль - 19-1-2010 у 21:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Тільки тепер зауважив - на сайті ЦВК в даних кандидатів зникла графа про володіння іноземними мовами. Цікаво чому? В анкеті за 2004 рік видно, що Ющенко володіє тільки одною - російською (вільно). І це при тому, що в нього диплом кандидата економ наук, що передбачає здачу екзамену з іноземної. Коли він це робив, російська ще такою не була, то що ж він здавав :baddevil::baddevil::baddevil::P?

Та я Вас прошу, також в інституті здавала англійську, але якби далі сама не вчила, зараз би все забула на ніц.:saint:
А Ющенко... може, мову бджіл здавав? ;)

Юрій Сєров - 19-1-2010 у 21:12

Та досить вже топтатися на політичному трупі нашого президента...
Скоро будемо мати президента, що в якості іноземної запише фєню. :baddevil:

Катерина Слобода - 19-1-2010 у 22:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Скоро будемо мати президента, що в якості іноземної запише фєню. :baddevil:

або "албанську", як альтернативу...:baddevil:

Андрій Пелещишин - 19-1-2010 у 22:37

Та ні, "албанська" - це для рафінованої інтелігенції, а серед кандидатів таких не спостерігається.

Соломія Федушко - 19-1-2010 у 23:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Скоро будемо мати президента, що в якості іноземної запише фєню. :baddevil:

або "олбаньську", як альтернативу...:baddevil:

:lol: не думаю, що нашим політикам підсилу вивчити "олбанську"мову... що там вже говорити про інтернет-меми, якщо про англійську вони й тільки десь там чули :(

Андрій Моравський - 20-1-2010 у 00:51

Особисто не чув, але батьки кажуть , що Юща повідав що в даній ситуації вже краще за Ю ніж за Я.... моя особиста думка - хоч перед світом стидно не буде... та й в Європі юльку ще якось поважають... ну це справи закордонні, а в країні - ну що ... красти будуть обоє... от труби дійсно шкода...може юльці і вистачить розуму не втрачати західняків як електорат і не продасть трубу, ну і нарешті виведе флот (за це ж вона ані слова не говорила...)...

є ще багато думок з того всього багна куди ми вляпались...

vovka - 20-1-2010 у 03:17

категорично проти обох.

є якась відповідальність якщо написати фломастером великим буквами на весь бюлетень слово на грані цензури? :baddevil:

p.s. а по Львову Ющенко досить таки багато набрав. помоєму більше чим Жуля. я теж за нього голосував :baddevil:

Юрій Сєров - 20-1-2010 у 11:14

Виводити флот цей президент не буде, хіба що оберуть на другий термін.
Не знаю, що казав Ющенко відносно вибору між Тигрюлею і Тигряником, але буду голосувати за Тимошенко.

Юрій Сєров - 20-1-2010 у 11:26

Ще один цікавий факт: за Тягнибока на Львівщині проголосувало менше ніж за Януковича. :)

Іван Дівеєв - 20-1-2010 у 11:37


гг)

romano - 20-1-2010 у 11:47

- "p.s. а по Львову Ющенко досить таки багато набрав. помоєму більше чим Жуля. я теж за нього голосував"
Ото власне, Ющенко по Львову незле набрав. Я тому так і дивувався з його результату, бо серед знайомих кого не спитаєш - всі за Ющена були, а тут на тобі - 5%. Таки треба признати, що нас зі східними регіонам мало що об'єднує. Добробуту, ясна річ, всім хочеться, але інші питаняя, принципові для нас, для них - абсолютно неважні.

Tempika - 20-1-2010 у 12:13

Я особисто не знаю жодної людини, хто голосував на Ющенка.

Тарас Сокальський - 20-1-2010 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Я особисто не знаю жодної людини, хто голосував на Ющенка.
Давно тут форумівок не робили:(

Іван Дівеєв, файний плакатик, тільки "пам'ять" в нас (поки що, не знаю, як далі буде:mad: ), через апостроф пишеться;) Підправити б якось;)
А щодо другого туру -- ще вагаюся, чи поставити галочку Т'Юльці, чи перекреслити всі варіанти і вписати свій --


РОЗСТРІЛЯТИ ОБОХ

:baddevil:

Іван Дівеєв - 20-1-2010 у 15:38

Там парускі. це я взяв звідси: http://tema.livejournal.com/553151.html там гора цього добра ) (обережно - нецензурний контент)
Я буду проти обох. Як казав Віктор Андрійович, - "Як громадянин країни не бачу принципової різниці між обома претендентами". http://pravda.com.ua/news/4b56e982a3ecc/

Анастасія Кулакова - 20-1-2010 у 20:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Таки треба признати, що нас зі східними регіонам мало що об'єднує. Добробуту, ясна річ, всім хочеться, але інші питаняя, принципові для нас, для них - абсолютно неважні.

Багато Ви знаєте, що для нас важливо... Ви справді вважаєте нас безпринципними? Дарма. На відміну від нас Ви не жили з нею в одному місті. Ви не бачите своїма очима, ЩО і ЯКОЮ ціною належить особисто їй, не зважаючи на їй декларацію. Вас не вивозили в листопаді примусово після нічних змін в повному складі під загрозою звільненя (персонал міських лікарень) у Київ на майдан "послухати Велику".
Не треба нас так, не варто.

Андрій Моравський - 20-1-2010 у 20:48

У любому випадку - президент має бути... хіба дійсно якийсь надзвичайний стан введуть... ну але й це на тимчасово..... на перевибори - не сподіваюсь. тому вибирати тре напевне між "злом розумним" і "злом дебільним" ....думаю перший варіант прийнятніший... у цьому випадку хоч домовитись час від часу можна буде... зрозумійте тільки одне - я не агітую за Т'Юльку (дуже влучно сказано :-D ) ...попросту нікуди не дінемся з підводного човна, не підніметься знов народ.... бо якщо вдруге це повториться, то фарсом...

Думаю що Ющенко і справді залишиться сильною фігурою у політиці. Інакше бути не може.
Ющенко - ідеальний президент для європейської країни, а не для варварів (вже пробачайте за таке висловлювання...) . Він занадто інтелигентний як для українців. І він почав виконувати , як президент, найважливішу місію : становлення нас як нації, становлення у нас свідомості і здатності мислити державотворчо, почав викорінювати "ковбасну ідеологію". Усе ж починається з голови людини. Віктор Андрійович почав виховувати нас як Людей !

Надіюсь (затискаю зуби і кажу це), що все ж буде Т'Юлька... принаймні буде можливість українцям інтелектуально втриматись і пережити цих п"ять років. Бо чутиму себе не в своїй тарілці, коли прийде Янек... ну вивертає мене коли чую як він два слова не звязує докупи!

Удачі, розуму і терпіння нам, українцям !

Іван Дівеєв - 20-1-2010 у 21:22

ось цікава думка одного язичника про менше зло)
http://sparrow-hawk.livejournal.com/1541389.html

Цитата:

уявіть, що вам пропонують обирати між сталіним та гітлером. та запевняють, що третього шляху немає. що все одно доведеться обирати між цими двома. обидва маніпулюють проукраїнськими гаслами, один яскраво змальовує, як зі звільненої від орд енкавеесників Неньки «тікає сталін та його жидівство», інший палко цитує Кобзаря «…і вражою злою кров’ю» і клянеться очистити Україну від проклятих окупантів. обидва пропонують Україні місце «у народів родині» свого імперського проекту. і обидва пропонують українським патріотам, які не ведуться на ці обіцянки, кулю в потилицю. в Биківні чи Бабиному Ярі – вже не суттєво для мертвого, еге ж спочатку ви навіть йдете на співпрацю з одним проти іншого. «менше зло», чи не так? але потім це якось припиняється. і ви починаєте бити обох гадів, скільки стане сил, навіть без надії на перемогу – просто тому, що інакше не можна. бо вам так говорить совість більшість тих, хто говорить про «менше зло», позиціонує себе християнами, наскільки мені відомо. я хочу нагадати, що для християнина меншого зла не існує. якщо ти укладеш угоду не з Азазелем, скажімо, який брутальний і смердить цапом, а з Веліалом, що має красиве обличчя та лестиві речі – ти все одно втратив свою безсмертну душу. саме так каже ваша релігія, панове, поміркуйте над цим вибір є завжди - повстань! розірви ці деміургічні ланцюги безвиході, якими тебе приковують до «обирай з двох зол»! не обирай зла! май мужність сказати: я не беру в цьому участі. я проти зол, як би вони не вигиналися перед очима моїми, пропонуючи обрати між них хоч щось так, насуваються дуже важкі часи. приготуйся до принципової, чіткої, громадянської опозиції владі. знаходь однодумців, організуйся з ними. ні регіоналів – ні бютівців, ні за що! нунс вже мертве – це створювалося під одну особу, яка вже пішла з політики. тож знайди ту силу, яку ти підтримуєш – і просувай її на виборах рад всіх рівнів, помножуй її політичний капітал, святи ножі та ховай їх до часу. ми переживемо це! ми переможемо!


Андрій Моравський - 20-1-2010 у 21:28

Цитата:

...саме так каже ваша релігія, панове, поміркуйте над цим вибір є завжди - повстань! розірви ці деміургічні ланцюги безвиході, якими тебе приковують до «обирай з двох зол»! не обирай зла! май мужність сказати: я не беру в цьому участі. я проти зол, як би вони не вигиналися перед очима моїми, пропонуючи обрати між них хоч щось так, насуваються дуже важкі часи....



ну не вірю я що наша нація готова зараз у дану годину повстати вся (!) ...у даній ситуації я також за сценарій "проти всіх" ! але реальність така і закон про вибори такий, що немає мінімального порогу проголосувавших... хоч би лише один голос був - вибори відбулись ... для другого туру це, здається, власне так...

Юрій Сєров - 20-1-2010 у 22:01

Хороший заклик, але він був застосовним лише для першого туру. Так склалося, що 60% голосів отримали політики, які пудрять нам мозґи вже купу років, по черзі будучи прем'єрами.
І тепер нам потрібно обирати серед цих двох.
Не підете на вибори - проголосують за вас.
Проти всіх - це має певний сенс, кандидат стане президентом, але з підтримкою не 20 млн, а, скажімо, 10. Але президентом він таки стане і як би цього не хотілося, доведеться голосувати за Тимошенко. Це гидко, але до цієї думки ми звикали довго, вже десь з рік...

Юрій Сєров - 21-1-2010 у 00:39

Аналіз результатів виборів:
http://www.pravda.com.ua/articles/4b56e2bb22aed/

Дуже чітко підкреслені помилки Яценюка - погнався за східним електоратом, нічого там не здобув, а втратив західний. Тимошенко - те саме.

Dmy - 21-1-2010 у 00:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Тільки тепер зауважив - на сайті ЦВК в даних кандидатів зникла графа про володіння іноземними мовами. Цікаво чому? В анкеті за 2004 рік видно, що Ющенко володіє тільки одною - російською (вільно). І це при тому, що в нього диплом кандидата економ наук, що передбачає здачу екзамену з іноземної. Коли він це робив, російська ще такою не була, то що ж він здавав :baddevil::baddevil::baddevil::P?
Ну, "коли він це робив, російська ще такою не була" - чому ні? Не знаю, коли Ющенко складав кандмінімум, але захищався він у конкретних 90-х (97-й - 98-й - десь так). Інша річ, що російську ні тоді, ні зараз пошуковачам не дозволяють здавати, як іноземну. Чомусь:rolleyes::lol:
А чого це раптом цей факт так тебе зачепив? По-моєму, досить очевидний факт, що українці кепсько знають іноземні мови (крім російської), свою - і те багато хто не тойво. І необхідність щось там складати не надто в цьому допомагає. Це по-перше.
По-друге, до чого тут науковий ступінь? У нас за програмою людина мусить скласти іспит з іноземної мови також в університеті, а ще - навіть - у школі. Щодо університетів - то таке, але школу закінчили всі кандидати в президенти. Повинні за законом. І що? Мови серед усіх знає хіба Сєня. Сподіваюся.
При цьому пишуть (як десь вимагається): англійська - зі словником, китайська - з Google-перекладачем, українська - вільно, а самі тією українською речення зв'язати не можуть. Ющенко принаймні правду повідомив, що вже не мало.

Ярема П. - 21-1-2010 у 13:45

Ну я власне чекав твого коментаря:P Все дуже просто - порівнював що кандидати писали на попередніх виборах і і теперішніх. Помітив що зникла графа про мови. Подивився що ж кандидати писали про знання мов в 2004 році, порівняв записи. І атсит.

ПС Принаймні всі, хто мав вчену ступінь, вказали 1 іноземну як мінімум (російську не рахуємо). Крім Ющенка. Я думаю, що він просто не знав, що на кандмінімум треба здавати іноземну :-) Інакше б написав хоч щось, з словником чи з суфлером чи ще якось, не писати не було в його інтересах.

Юрій Сєров - 21-1-2010 у 13:47

Думаю, він не через це програв вибори :lol:

Dmy - 21-1-2010 у 17:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю, він не через це програв вибори :lol:
Може, він через це їх виграв? Тоді/

Dmy - 21-1-2010 у 17:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
всі, хто мав вчену ступінь, вказали 1 іноземну як мінімум (російську не рахуємо). Крім Ющенка. Я думаю, що він просто не знав, що на кандмінімум треба здавати іноземну :-) Інакше б написав хоч щось, з словником чи з суфлером чи ще якось, не писати не було в його інтересах
Щось Віктор Андреєвіч не справляв на мене враження кон'юктурника. Ні зараз, ні тоді, ні ще раніше. Власне, ніколи. Багато що можу про нього наговорити, а ось для цього якось приводів не давав: ні в плані негатива, ні в плані позитива. Тією чи іншою мірою підтвердження цьому знаходив і в інтерв'ю людей дость різних: від Андрія Шевченка (не футболіста:)) до Тараса Чорновола.

А ти правда вважаєш, що відомий поліглот Янукович більше за Ющенка в темі, які кандидатськи іспити потрібно складати?

Ярема П. - 21-1-2010 у 18:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
А ти правда вважаєш, що відомий поліглот Янукович більше за Ющенка в темі, які кандидатськи іспити потрібно складати?


:lol::lol::lol: здаюсь :D

Тарас Сокальський - 23-1-2010 у 10:36

Все ж таки відзначу 2 позитивних моменти щодо Т'Ю:
-- вона артистка, з нею жити буде хоча б веселіше, ніж з ВЯ
-- на посаді президента вона завдасть економіці України, імовірно, менше шкоди, ніж на посаді прем'єра
:lol:

Dmy - 23-1-2010 у 17:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Все ж таки відзначу 2 позитивних моменти щодо Т'Ю:
-- вона артистка, з нею жити буде хоча б веселіше, ніж з ВЯ
Таладна. Треба тільки Хведорича змусити виступати частіше - обхохочимось. А якщо ще перша лэді підключиться...:rolleyes:
Цитата:
-- на посаді президента вона завдасть економіці України, імовірно, менше шкоди, ніж на посаді прем'єра:lol:
Залежатиме від того, хто буде прем'єром. Наприклад, Турчинов. Ой, мамо!:o :cool:

Анастасія Кулакова - 23-1-2010 у 18:27

Звісно Турчинов. Вона ж має віддячити його за баготорічну відданість та перебування в її тіні. Штундистський пастор, що керуватиме економікою як своєю паствою - це буде справжній ексклюзив, як ні в якій іншій країні світу. Що ж, хоч чимось відрізнятимемось від інших... Сміх крізь сльози.
Хоча... може й справді Тігіпко погодиться.

Ярема П. - 2-2-2010 у 21:15

Слухайте, а що би було, коли б Юлька офіційно в переддень чи коли там позволено, зняла свою кандидатуру? Сценарій би тоді пролягав так: Янеку треба набрати більше 50%, які я сумніваюся що він набере. Тоді автоматом ідуть перевибори, де Янек вже участі не може брати. Зато Юлька - може. Правда, як і всі інші за винятком Януковича. І тоді вона з Тигіпко роблять спілку, презік-прайм, і під це набирає 50%. Як оцінюєте?

Андрій Пелещишин - 2-2-2010 у 21:31

Ніяк. Янукович набирає без жодних проблем.

Юрій Сєров - 2-2-2010 у 21:40

Виборці Тимошенко не підуть на дільниці, явка буде низька і думаю Янукович 50% від явки набере...
Хоча також задумувався над таким варіантом і було б файно, якби Тимошенко зняла, а Янукович не добрав 50%.
Вже забув які там по закону терміни, але якби Тимошенко зняла свою кандидатуру швидше, то в другий тур би пройшов Тигіпко і ще не факт, що Янукович би його переміг.

Ярема П. - 2-2-2010 у 22:09

Фальсифікацій ще буде неміряно...

Горват Корнелія - 4-2-2010 у 09:41

Глоба передрікає, хто буде президентом України: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3332650/

Юрій Сєров - 4-2-2010 у 17:16

Регіони також прораховують варіант, який озвучував Ярема: http://www.pravda.com.ua/news/2010/02/4/4714066/

У зв'язку з подіями останніх двох днів, цілком ймовірним варіантом є такий, що Ющенко залишиться далі президентом. :)

Ярема П. - 4-2-2010 у 18:48

Хм, може я все таки не був аж так далеко від істини: http://novosti-n.mk.ua/news/read/?id=19412

Юрій Сєров - 4-2-2010 у 20:10

Пізно вже, не може вона зняти свою кандидатуру. Останній термін - за 5 днів до голосування.
А от, "померти" вона може. Такий сценарій розглядається?
Можна пофантазувати. Наприклад, в суботу запускається інфа, що вона "померла" чи "загинула" (можна навіть замах інсценувати), на ранок неділі вже у частині округів у бюлетенях напроти її прізвища позначка "вибув". Виборці Юлі йдуть і голосують або за неї або проти всіх, виборці Януковича не йдуть на вибори, бо тіпа і так перемога або перевибори (навряд чи штаб Януковича встигне донести, що треба набрати йому 50%+1).
Увечері в неділю (в понеділок зранку - в залежності від результатів виборів) вона з'являється в етері з спростуванням, був замах, але вижила, прихворіла, тому на людях не з'являлася, відсипалася після важкої виборчої кампанії, тощо.

Далі варіанти всеможливі:
- результати анульовуються бо її повикреслювали, тому повторний другий тур;
- якщо Янукович не набрав 50%, то перевибори без нього (або і без Неї);
- просто повторний другий тур;
- якщо дійсно замах, Ющенко вводить надзвичайний стан і продовжує рулити.

Як Вам такий сценарій? :)

Катерина Слобода - 4-2-2010 у 20:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Як Вам такий сценарій? :)

Хай Павло Глоба сховається...:lol:

Ярема П. - 4-2-2010 у 22:42

Але фантазія!!! (захоплено)

Юрій Сєров - 4-2-2010 у 23:00

Мені чомусь здається чи хотілося б щоб так було, що для обох кандидатів це "now or never", ще через 5 років за них вже голосувати не будуть. Тому боротися за цю посаду вони будуть усіма засобами.

сумна - 5-2-2010 у 17:14

Гарна стаття Євгена Сверстюка на "УП":

http://pravda.com.ua/columns/2010/02/5/4718614/

Якось навіть оптимізму додалося. Може й дійсно це для нас ліком буде - щоб ми сорому наїлися. З такими, прости Господи, президентом і першою леді.
А далі - поживемо-побачимо.





Юрій Сєров - 6-2-2010 у 01:17

Не знаю. І Сверстюк і Забужко агітують голосувати проти всіх. Але ж ніхто до цього чомусь не звернув увагу, що можна було б удосконалити виборчий закон таким чином, щоб при 50% проти всіх призначалися перевибори.

Ярема П. - 6-2-2010 у 10:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Глоба передрікає, хто буде президентом України: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3332650/


Цікаво скільки йому башлянули, ну і маємо нагоду перевірити Глобу на вшивість - збудеться пргноз чи ні.

Dmy - 6-2-2010 у 19:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Цікаво скільки йому башлянули, ну і маємо нагоду перевірити Глобу на вшивість - збудеться пргноз чи ні.
Та ніхто йому не башляв - він репутацію свою рятує, бо раніше про Тюлю вже казав кілька місяців тому.
Цитата:
Виктора Януковича астролог не видит победителем в предстоящей президентской гонке
А 5,5 років тому він не бачив Президентом Ющенка.
Не знаю, що там Глоба наговорив "Вечірньому Києву", але особисто я 1990-го року за 2 заходи був присутній десь так на 7 його виступах у Києві: про жінок взагалі Палпалич казали (це - його хворе місце ;)), про Анну - можливо, а ось жодної Юлії я в упор не пам'ятаю.

Шкода дядька: людина не без дару, непересічного дару, але спопсилася, почала косити під пророка і тепер змушена топати цією лівою стежкою і смішити народ.

Павло Жежнич - 7-2-2010 у 10:36

Ходив тільки-що голосувати. Мені не дали розписатися ЧОРНОЮ ручкою у відомості про отримання бюлетня, обгрунтовуючи це якоюсь інструкцією, що можна розписуватися тільки СИНЬОЮ або ФІОЛЕТОВОЮ, а чорна - це "ксероксна" ручка. Перший раз в житті зустрічаю заборону використання чорних ручок. Маразм!

Ольга Косовська - 7-2-2010 у 11:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Мені не дали розписатися ЧОРНОЮ ручкою у відомості про отримання бюлетня, обгрунтовуючи це якоюсь інструкцією, що можна розписуватися тільки СИНЬОЮ або ФІОЛЕТОВОЮ, а чорна - це "ксероксна" ручка. Перший раз в житті зустрічаю заборону використання чорних ручок. Маразм!


у нас в університеті в положенні про введення журналу академгруп, пише що записи проводити лише чорною ручкою. А от в Трускавці, де я працюю по сумісництву, то будь-які папери підписувати вимагають синьою або фіолетовою, щоб було видно відразу що то оригінал документу, а не ксерокопія

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 11:49

Зрозуміло, що про існування кольорових ксероксів ніхто ніколи навіть не чув.

Ольга Косовська - 7-2-2010 у 11:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Зрозуміло, що про існування кольорових ксероксів ніхто ніколи навіть не чув.


чому ж не чули? Чули, в мене вдома кольоровий ксерокс, але коли я подаю кольорові ксерокопії, то всі перелякано на мене дивляться )))))

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 11:54

Цитата:
але коли я подаю кольорові ксерокопії, то всі перелякано на мене дивляться

Сподіваюся, не в магазині??
:lol:

Павло Жежнич - 7-2-2010 у 12:31

Але яка різниця, якою я ручкою підписуюся про отримання бюлетеня, коли на відомості є оригінальна печатка і підпис голови виборчої комісії? Як членам виборчої комісії треба підписуватися синьою, то хай, але я тут причому?

Павло Жежнич - 7-2-2010 у 12:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ольга Косовська
у нас в університеті в положенні про введення журналу академгруп, пише що записи проводити лише чорною ручкою. А от в Трускавці, де я працюю по сумісництву, то будь-які папери підписувати вимагають синьою або фіолетовою, щоб було видно відразу що то оригінал документу, а не ксерокопія

Взагалі оригінальність документа (якщо це так важливо) підтверджується не синім кольором ручки замість чорного, а скоріше печаткою або фірмовим бланком.

Катерина Слобода - 7-2-2010 у 13:43

Я навіть не думала, що колір ручки має таке велике значення , але згадала, що обидві ручки, які мені щойно дали на виборчій дільниці, були синього кольору...

Соломія Федушко - 7-2-2010 у 17:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Я навіть не думала, що колір ручки має таке велике значення , але згадала, що обидві ручки, які мені щойно дали на виборчій дільниці, були синього кольору...

чесно кажучи здивована, тими ручками... але на всякий випадок взяла синю :)
люди йшли голосувати з такими розчаруванням :(

Captivitas - 7-2-2010 у 18:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Ходив тільки-що голосувати. Мені не дали розписатися ЧОРНОЮ ручкою у відомості про отримання бюлетня, обгрунтовуючи це якоюсь інструкцією, що можна розписуватися тільки СИНЬОЮ або ФІОЛЕТОВОЮ, а чорна - це "ксероксна" ручка. Перший раз в житті зустрічаю заборону використання чорних ручок. Маразм!


Теж саме сьогодні зранку було (Запоріжжя). Розписався власною чорною ручкою, а наступній за мною людині вже зробили "зауваження" й сказали розписатися синьою.

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 21:01

Так виглядає, що маємо нового Президента. Лишається сподіватися, що ненадовго.

Анастасія Кулакова - 7-2-2010 у 21:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Так виглядає, що маємо нового Президента. Лишається сподіватися, що ненадовго.


А "ненадовго" - це скільки? Є прогнози?

Ярема П. - 7-2-2010 у 21:27

Мені стидно. Щиро надіюся що це ненадовго.

сумна - 7-2-2010 у 21:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Мені стидно.



Мені також.





Лінда Коваль - 7-2-2010 у 21:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Так виглядає, що маємо нового Президента. Лишається сподіватися, що ненадовго.


А "ненадовго" - це скільки? Є прогнози?

Є обіцянка проФФесора - чула на власні вуха - зробити дві ходки... тобто відсидіти два строки президентом. Пацан за базар отвєчаєт...

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 21:41

Цитата:
А "ненадовго" - це скільки? Є прогнози?

Та які там прогнози... Звідкіль їм взятися при браку інформації.
Так, загальні думки. Гризня почнеться. Спочатку з БЮТ за посаду прем'єра. Потім між своїми, кому її віддавати (Азарову? Тигіпкові? Колесникову?). Потім полізуть проблеми з Європою, ЧЄ-12 і черговим витком кризи.
Якщо ще добавити розчарування Сходу та спротив Західної України у національному питанні, якщо буде введена друга державна (таке враження, що тоді для кількох мільйонів людей на сході уся політика втратить сенс, а галичани згадають славні 80-ті), то виходить ядовита суміш. І не факт, що Президент у якого такі "таланти" та біографія, зможе кудись вирулити у складній ситуації.
Головне, щоби нас, звичайних людей, поменше це все зачепило.
Це як їхати в маршрутці з п'яним водієм - головне, щоби пасажири себе врятували.

сумна - 7-2-2010 у 21:48

Питання другої державної мови зараз буде просто вибухонебезпечним.
Може йому таки не забракне глузду спустити це на гальмах.

vovka - 7-2-2010 у 21:53

Голосував проти всіх. Невстидно :)
Якось воно та й буде )))

Анастасія Кулакова - 7-2-2010 у 21:59

Щодо "другої державної", то особисто я не бачу тут особливої проблеми, чесно. Я народилась ї живу в суто російськомовному регіоні, я двомовна - однаково добре володію і російською, і державною. Вважаю мовну проблему надуманою. Мені ж ніщо не заважає спілкуватися державною мовою? І багатьом таким як я. Це питання особистої культури і свідомості, а не законопроектів. Тому, хто не хоче, хто не свідомий жодний закон про мову не допоможе, а той, хто сам для себе прийшов до розуміння якихось цінностей, плюватиме на наявність якихось пільг для "другої державної". Соррі за оффтоп.

сумна - 7-2-2010 у 22:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Я народилась ї живу в суто російськомовному регіоні, я двомовна - однаково добре володію і російською, і державною. Вважаю мовну проблему надуманою.


А може Ви володієте двома мовами саме тому, що російська не є другою державною? А якби вона такою була, вам взагалі не було б потреби знати українську?
Не буду цю дискусію продовжувати.
Все-таки в нашому регіоні це виглядає інакше. Мова сприймається як останній оплот.

Анастасія Кулакова - 7-2-2010 у 22:13

Ви мене зрозуміли, ба, навіть не намагалися))))) Я писала про свідомість та про культурний рівень... А Ви мені про потреби знати чи не знати.

Анастасія Кулакова - 7-2-2010 у 22:17

Не втримаюсь, пробачте.
Я вже казала, що НЕ Є етнічною українкою, українська мова НЕ Є для мене рідною. Але я володію нею (як і мої батьки) з дитинства саме тому, що я поважаю країну, в якій живу. Знаю і поважаю її культуру, традиції, мову. Ми на Сході не такі вже дикі та безбатченки, як дехто уявляє, або вдає.
Перепрошую.

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 22:27

Та це все зрозуміло, і Ви молодець.
Питання не в цьому, питання в тому, що Янукович виїхав на гору на дуже важкій темі. Яка потім не дасть йому як Президенту спокою та позбавить маневру. І зробить залежним від багатьох людей, від яких краще було би не залежати.
Особливо на тлі складної політичної і економічної ситуації.

Юрій Сєров - 7-2-2010 у 23:13

На темі мови вигравали і, мабуть, ще виграватимуть, нажаль.
А Янукович, найімовірніше, другу державну не введе...

Андрій Пелещишин - 7-2-2010 у 23:22

Цитата:
А Янукович, найімовірніше, другу державну не введе...

І втратить довіру значної частини виборців, не здобувши інших прихильників.
А введе - отримає іншу проблему.

На мовному питанні добре вигравати, але зате потім важко розгрібати.

Юрій Сєров - 7-2-2010 у 23:39

Скаже, що йому не дала ВР, тому на парламентських виборах треба голосувати за ПР :)
Пробачить йому електорат ще й не таке...

Юрій Сєров - 8-2-2010 у 00:45

Нескромно цитувати самому себе, але прогноз був досить правильним:
Цитата:
Що маємо в результаті:
Юля=25+15+5=45
Яник=35+10+3=48

Лінда Коваль - 8-2-2010 у 00:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Скаже, що йому не дала ВР, тому на парламентських виборах треба голосувати за ПР :)
Пробачить йому електорат ще й не таке...

На жаль, мушу погодитися на всі 100% Друга державна - питання, яке піднімається уже років 18 перед кожними виборами, і щоразу тим, хто обіцяє другу державну, як поганому танцюристу, щось заважає. Я - проти введення другої державної мови, тому мені це тільки на руку, але електорат ведеться... і ведеться... і ведеться...

Андрій Моравський - 8-2-2010 у 02:10

В мене емоції зашкалюють.. я , скриплячи зубами, ставив хрестик біля Тюльки... аби не отой недоумкуватий (знов схема - голосуй проти а не за) ....бо стидно його слухати і на нього дивитись... цікаво, а президентом, (не дай бог стане..) він буде українською розмовляти ?... на службі, як це Конституція пише.... (а не про Хартію якою він відмазується)...а вдома - хоч китайською. (це до-речі невеличке роз"яснення і до нашої панянки Анастасії Кулакової про мову.... ми ж на Україні ... хай би попробувала англійська королева забалакати французькою! :) )
....думок маса ! всіх і не викладу.... ото зараз слухаю що відбувається в ефірі по п"ятому, на Шустері, і 1+1 ..ех.... будуть тепер в перукарнях зачіски "під їжака" і налисо робити по акційних цінах ! %-\

Ірина Роздольська - 8-2-2010 у 08:40

Розрив зменшується. Чи отой розрив < 5% значить, що буде третій тур?

Андрій Моравський - 8-2-2010 у 14:31

третій тур не передбачений же законодавством... "третій тур", я гадаю, при такому розриві "в соціологічну похибку" буде відбуватися в судах... і буде жорстка битва за кожен голос... тут Тюлька сказала правду, так припускаю...

Андрій Моравський - 8-2-2010 у 15:25

є така собі думка вголос:

якщо брати конфігурацію парламенту .... регіонали Юльку з прем"єрства не знімуть... забракне голосів, НУ-НС не дасть... так що хай і Янек буде собі презіком (жаргонно... і нагадує один виріб :D ) ...він просто ніц не зробить їй як прем"єру в крайньому разі... управління, бюджет, усілякі програми через Кабмін полюбе проходять... ну... зовнішня політика - це й справді президент (я вже мовчу про Янека як головнокомандуючого... смішно просто...).
що скажете на таке?

Dmy - 8-2-2010 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Нескромно цитувати самому себе, але прогноз був досить правильним:
Цитата:
Що маємо в результаті:
Юля=25+15+5=45
Яник=35+10+3=48
Значення правильні, але розподіл слід підредагувати. Бо, гадаю, ющенківськи 5,5% щонайменш на третину пішли "проти всіх".
Нечувані 4,5% - переважно, справа рук електорату ВАЮ (точніше, надбавка в 2-2,5% до першого туру).

Dmy - 8-2-2010 у 16:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
якщо брати конфігурацію парламенту .... регіонали Юльку з прем"єрства не знімуть... забракне голосів, НУ-НС не дасть...
Блокування парламенту, неприйняття протягом місяця бюджету (до речі, де проект? Кабмін за законом давно - ще минулого року - мав подати, тобто: порушуємо, громадяни - прошу на вихід!). В результаті - перевибори ВРУ. Якщо ПР і раніше брала свої "за 30", то тепер... А ще не буде єдиного НУ-НС, а ще багато чого не буде (і багато чого буде нового). А ще Юлю можуть спитати про Лозинського та педофілів, яких тепер на гальмах спустити не вдасться. Або вона їх здає, і це не подобається багато кому зі "своїх", або не здає, ці справи вже впряму вішають на неї, і це вже підриває довіру електорату.
Але вони ще можуть домовитися між собою - влітку же майже вийшло.

Іван Дівеєв - 8-2-2010 у 16:32

http://kotyhoroshko.livejournal.com/403554.html

Андрій Моравський - 8-2-2010 у 17:05

Кльово на УкрПравді:
Опрацьовано 98.78% бюлетенів
додаю відсотки : 48,65% + 45,77% + 4,38% = 98,8%
класно, правда ???
йду на сайт ЦВК...
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по Україні: 25 121 974
Янукович В. Ф. - 12 217 024
Тимошенко Ю. В. - 11 503 132
___________
= 23720156

добре..
дивимось далі і бачим що не вказана кількість людей яка проголосувала проти всіх. а тільки процентаж...
ну рахуєм як це зробила ЦВК

12 217 024 / 25 121 974 = 48.63%
11 503 132 / 25 121 974 = 45.79%

але ж ділити то треба не на кількість які взяли участь у голосуванні, а на СУМУ врахованих на даний момент людей (це число ж буде менше...) ! от і відсотки поплили...
що скажете? може я десь помиляюсь вкорені ?

сумна - 8-2-2010 у 17:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
.... регіонали Юльку з прем"єрства не знімуть... забракне голосів, НУ-НС не дасть...


Знімуть, ще й як. Все буде досить жорстко - йому ж треба відпрацьовувати гроші за 2 виборчих компанії.




Юрій Сєров - 8-2-2010 у 19:31

Зняти то знімуть. Чи зможуть когось замість неї поставити?

Tempika - 8-2-2010 у 20:43

ну Азарова, наприклад.

Андрій Пелещишин - 8-2-2010 у 20:53

Аж злість бере. За 10 років практично не з'явилося нових облич у владі.
Краще зразу відомого макроекономіста Масола.

Dmy - 8-2-2010 у 21:36

А Кролєг?

Андрій Пелещишин - 8-2-2010 у 21:54

То явно замало. Не генерація :)

Павло Жежнич - 8-2-2010 у 22:04

Ну Азаров вже давно себе прем'єром бачить, але скільки ще таких "отаманів" є в ПР? Думаю достатньо. Але перше для ПР треба Юльку зняти. А чи зможе Яник її зняти - це вже питання.
В даній ситуації Юлька-прем'єр може бути вигідна багатьом як противага до Яника&Co (на неї ж можна далі списувати усі невдачі!). Литвин явно не спішиться міняти прем'єра, бо він вже має той максимум, який може мати. А болото в НУНС - нікому не потрібне, в т.ч. для ПР, і то болото напевно це розуміє. Зайве підігрування для ПР може привести до розпуску ВР (як обіцяв Яник), і тоді на НУНСі можна спокійно ставити пам'ятник.
Тому відносно реальним є розклад, коли Яник не зможе контролювати ВР (це побачимо в перший місяць його роботи), і тоді він має великий шанс перетворитися на прєзіка Вітю ІІ, який тільки буде роздуватися від власної самооцінки. Правда він буде займатися не бджолами, а чимось іншим. І це також буде багатьом вигідне!

Юрій Сєров - 8-2-2010 у 23:37

ТИМОШЕНКО ВИРІШИЛА НЕ ВИЗНАВАТИ ПЕРЕМОГУ ЯНУКОВИЧА

Очікувано...

Show must go on! :)

Павло Жежнич - 9-2-2010 у 09:48

Думаю тяганина скоро не закінчиться. Це найвигідніше для Ющенка - ще зайвих декілька тижнів (а може місяців) порулить!

Андрій Моравський - 9-2-2010 у 14:52

Львівщина змириться з перемогою Януковича, аби лиш він не чіпав мову?

Змиритесь, панове? тут правду пишуть ?

Tempika - 9-2-2010 у 15:09

..а що будемо робити?.. :-(

vovka - 9-2-2010 у 15:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Львівщина змириться з перемогою Януковича, аби лиш він не чіпав мову?

Змиритесь, панове? тут правду пишуть ?

звичайно.
якщо янукович буде мудрий, і всі попередні кроки Юща як мінімум спустить на гальмах (указ про визнання УПА, присвоєння героя Бандері, не полізе впроваджувати російську мову державною, небуде ставити різних табачників міністрами культури і т.п.), то думаю точно змиримся :)

а якщо почне то все відміняти, зробить російську другою державною і т.п., лізти на рожон.. ну тоді навряд чи він тут підтримку знайде :)

Андрій Моравський - 9-2-2010 у 15:19

Янукович - мудрий ? це , здається, речі несумісні за визначенням, як на мій погляд....
А от його команда - цілком можливо... особливо кого поважаю із його команди це Азарова. Сволоч він, але справді розумний....

Юрій Сєров - 9-2-2010 у 19:47

Думаю, довго пручатися Тимошенко не буде. Весь світ вибори визнав, тому нема сенсу. А от з поста прем'єра її буде важко посунути. І якщо у відставку її відправлять мабуть оперативно, то в.о. вона буде ще тривалий проміжок часу.

Іван Дівеєв - 9-2-2010 у 19:50

Екзитполи показують "проти всіх" - від 5.4 до 5.9. А за попереднім підрахунком - 4.3. Хтось собі вкрав чверть мільйона голосів?

Лінда Коваль - 10-2-2010 у 00:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Янукович - мудрий ? це , здається, речі несумісні за визначенням, як на мій погляд....
А от його команда - цілком можливо... особливо кого поважаю із його команди це Азарова. Сволоч він, але справді розумний....

Вибачте, а можна факти, які засвідчують справжній розум Азарова? Не загальні фрази, а саме факти? Мені просто цікаво (бо пана Да-Пашлі-Ви я пам’ятаю з середини 90-х) - може, і я його почну вважати розумною сволотою :baddevil:

Андрій Пелещишин - 10-2-2010 у 11:09

Про Азарова та "азаровщину" багато казали ще в часи пізнього Кучми. У тому числі і самі Кучмівські "молодші діти". Якщо пригадуєте було навіть якесь патетичне звернення пані Богословської з цього приводу.

Руслан Кравець - 10-2-2010 у 13:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Екзитполи показують "проти всіх" - від 5.4 до 5.9. А за попереднім підрахунком - 4.3. Хтось собі вкрав чверть мільйона голосів?


Не факт.
Екзит-поли не показують відсоток тих, хто свідомо обрав четвертий варіант.
Згідно з даними ЦВК цей варіант набрав 1.19%.
Якщо припустити, що в екзит-полах цей відсоток входить у варіант "Проти всіх", то все сходиться.

Viktor Tkachenko - 10-2-2010 у 15:13

От воно (перерахунок) і почалось...
http://www.tymoshenko.ua/uk/article/ovcv3suv

Горват Корнелія - 10-2-2010 у 21:35

«Регионы» хотят, чтобы в вузах преподавали на русском языке... http://proua.com/news/2010/02/10/192344.html
Почалося....:mad:

Соломія Федушко - 10-2-2010 у 21:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
«Регионы» хотят, чтобы в вузах преподавали на русском языке... http://proua.com/news/2010/02/10/192344.html
Почалося....:mad:

Та що ж це таке? :mad::mad::mad: ще не презедент, а таке вже твориться! Ой, боюсь навіть думати про те, що буде далі :(

Юрій Сєров - 10-2-2010 у 21:48

Можна подумати, що дотепер у Донецьку чи Харкові українською викладали...

Соломія Федушко - 10-2-2010 у 22:10

Під час виборчої кампанії ТигрЯник обіцяв, після приходу до влади ухвалити новий закон "Про мови", що розширював би сферу вживання російської в Україні. І що займеться питанням використання російської мови в усіх сферах життя, включаючи охорону здоров'я, освіту та судочинство, одразу після президентських виборів.
Суть проблеми, в тому, що Донецьк і решту східних міст можуть взагалі перейти на російську мову викладання і вживати її у всіх сферах життя з такими його планами, як в Наполеона. А на заході стане ситуація, як зараз є на сході.:(

Юрій Сєров - 10-2-2010 у 22:30

Дивлячись на ситуацію, що складається, думаю йому буде зовсім не до мови. Тут би перемогу втримати і прем'єра більш-менш лояльного здобути.

Соломія Федушко - 11-2-2010 у 08:30

Так, звичайно, спочатку не до мови, а ось пізніше...

Горват Корнелія - 11-2-2010 у 10:47

Зібрання всіх конфузів нового (???) "презика": http://www.pravda.com.ua/articles/2010/01/28/4676043/

Павло Жежнич - 11-2-2010 у 14:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Так, звичайно, спочатку не до мови, а ось пізніше...

Вже голосуванням за закон про соцстандарти, внесений у ВР регіонами, підтверджується той факт, що перед виборами обіцялося те, що майже точно не буде виконуватися. А зараз дійсно нагальніші проблеми є:
1) затвердження теперішнього результату виборів
2) створення нової коаліції, щоб можна було скинути Тимошенко
Друга задача точно не вирішиться без першої. А вирішення першої може досить сильно затягнутися через суди і перерахунки голосів. А чим довше будуть затверджувати результати виборів, тим все менше шансів швидко сформувати нову коаліцію під Яника. Тоді випихання Тимошенко може привести до нових виборів ВР з новими протистояннями і обіцянками.
Тобто теперішні розборки можуть затягнутися на пів-року (а може на рік). А коли ж тоді вібивати гроші, вкладені у виборчу кампанію (а для спонсорів це питання важливіше, ніж питання мови)?

Юрій Сєров - 11-2-2010 у 14:34

і про відсутність бюджету не варто забувати...

Юрій Сєров - 11-2-2010 у 19:03

І ще. У Вас не буває відчуття, що ми президентом Ганну Герман вибрали? :)

Лінда Коваль - 11-2-2010 у 19:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І ще. У Вас не буває відчуття, що ми президентом Ганну Герман вибрали? :)

Буває. Виразне таке відчуття... Я вже на її усміхнену пику дивитися не можу, так і хочеться пройтися гарячою праскою, аби той вишкір розгладити.:baddevil: Мрії, мрії...

Павло Жежнич - 12-2-2010 у 00:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І ще. У Вас не буває відчуття, що ми президентом Ганну Герман вибрали? :)

А хіба тільки її?

Андрій Моравський - 12-2-2010 у 08:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І ще. У Вас не буває відчуття, що ми президентом Ганну Герман вибрали? :)


У мене відчуття і навіть переконаність що ми вибрали президентами Ахметова, ...хто там ще металом-шахтами займається...

сумна - 12-2-2010 у 10:45

На жаль, ніяк не можу відшукати тему - недавно Катя Слобода писала про віденський бал; там було посилання на сайт австрійських підприємців, що пов'язані зі Львовом. Так от, там Ганна Герман була названа... негласною першою леді Львова! :-))
Так що маємо тепер нагорі таку містичну пару: Віктор Янукович як уособлення чоловічості й сходу + Ганна Герман як уособлення жіночості й заходу. Так що ррррозквітнемо так, що ще весь світ здригнеться.
Продовжувати не буду, бо мої найгірші фантазії мають властивість втілюватися. :-)

Андрій Моравський - 12-2-2010 у 12:47

http://www.pravda.com.ua/news/2010/02/12/4759238/
Відомий політичний діяч Росії Валерія Новодворська розчарована вибором українців на виборах президента.

...достатньо емоційна і правдива стаття... для нас, українців, вона як медом помазано... принаймні, вона відображає у великій мірі мої погляди, думки.

Козачок Сергій - 12-2-2010 у 17:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Екзитполи показують "проти всіх" - від 5.4 до 5.9. А за попереднім підрахунком - 4.3. Хтось собі вкрав чверть мільйона голосів?

Моя думка, як людини, якій практично однаковою мірою не подобаються обидва кандидати, але яка мала саме безпосереднє відношення до цих виборів (іноді навіть ночував на роботі) що суттєвих фальсифікацій цього разу не було.
В будь-якому випадку не можу не радіти що це все нарешті закінчилося, бо нервова система уже почала підгулювати :o

Іван Дівеєв - 12-2-2010 у 18:26

Я погоджусь з Русланом, частина противсіхів цілком могли художньо оформити бюлетень, за що їх і зарахували до зіпсованих - якраз відсоток.

Анастасія Кулакова - 13-2-2010 у 10:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Глоба передрікає, хто буде президентом України: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3332650/


Цікаво скільки йому башлянули, ну і маємо нагоду перевірити Глобу на вшивість - збудеться пргноз чи ні.


Не збувся. Але ж ЯК викрутився!
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/3378864/

Як на мене, то такого наплів... Йому тре сценарії для серіалів писати.

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 17:51


Цитата:
Я погоджусь з Русланом, частина противсіхів цілком могли художньо оформити бюлетень, за що їх і зарахували до зіпсованих - якраз відсоток.


Наприклад так.

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 21:28

Тимошенко звинуватила Януковича у фальсифікаціях, і сказала, що буде боротися.
Пізно. Треба було це в неділю ввечері казати. Зараз вона може хіба що красиво піти зі сцени.

Олександр Ганущин - 14-2-2010 у 21:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тимошенко звинуватила Януковича у фальсифікаціях, і сказала, що буде боротися.
Пізно. Треба було це в неділю ввечері казати. Зараз вона може хіба що красиво піти зі сцени.


Оскарження виборів - процес, що слід готувати заздалегідь. По результатам 1 туру основні порушення можна було спрогнозувати - підвіз людей, скарги на масові включення чи невключення до списків виборців, невідповідності зведених сум (до речі проблема з кожним другим протоколом ДВК, що здається в ОВК) , не кажучи про "порушення" на кшталт:... " я стояв біля дільниці х.... і побачив як невідомий мені тип N видав гроші громадянину Z забюлетень, який той йому віддав..." Все це могло бути пустографками надруковано, роздано спостерігачам, ті потім би здали заповнені в ДВК, "окремі думки", скарги в ОВК і т.д. А тут - надія на ВАСУ. Несерйозно....

Євген Рогоза - 3-3-2010 у 00:13

Перспектива вимальовується невтішна. І, на жаль, не можна не визнати очевидного: нинішні проблеми багато в чому обумовлені
бездумною гуманітарною політикою останніх років.

Стривожені захисники української мови бояться, що при Януковіче державна мова може втратити позиції, завойовані за останні
роки. Але подібних побоювань не виникло б, якби мову Шевченка і Хвильового популяризували цивілізованими ринковими засобами,
роблячи україномовну продукцію привабливіше, креатівнєє, якісний, дешевше.

На жаль, націонал-патріотична братія віддала перевагу випробуваним методам а la sovok: чиновницькі директиви, процентні
квоти і строгі обмеження.

Такий шлях був набагато простішим, але тепер за нього доводиться розплачуватися. Тому що адміністративні розпорядження
і заборони можна відмінити одним розчерком пір'я, а реальну конкурентоспроможність – ні.

Любителів минулого лякає можливе повернення радянської історичної міфології. Такий ризик існує, але він був би нейтралізований,
якби радянським міфам вчасно протиставили реальну історію – неоднозначну, багатовимірну, повну трагічних парадоксів, вільну
від політичної кон'юнктури і білих плям.

У сучасному інформаційному суспільстві вона здатна вижити без допомоги СБУ і президентської канцелярії. Проте борці за
історичну пам'ять пішли іншим шляхом: замість старих легенд Україні були запропоновані нові, такі ж однобокі і примітивні.

Мудру КПРС замінила доблесна ОУН, великих вождів Леніна і Сталіна – Бандера з Шухевічем, а бездоганних лицарів в червоноармійській
формі – ангелоподобниє воїни УПА. Подібна міфотворчість дійсно потребує невсипущої державної підтримки…

Національно-демократичну інтелігенцію турбують реваншистські настрої, що панують в таборі переможців. Що ж, багато прихильників
президента Януковіча буквально випромінюють агресію і жадають "проучити свідомих", але це озлоблення виникло не на порожньому
місці.

Люди, звиклі говорити від імені України, пожинають плоди своєї власної п'ятирічної діяльності. Багатомільйонна країна представлялася
ним величезною лабораторією, вони бачили себе в ролі сміливих фаустов, творців монолітної української нації.

Освічений розум з Києва і Львова прагнув переробити темних мешканців Донбасу і Криму по своєму образу і подібності – розуміє,
з кращих спонук, в ім'я єдиної і сильної держави.

Вони охоче перефразовували девіз італійського патріота Камілло Кавура: "Ми створили Україну, давайте створювати українців!"
При цьому нікого не бентежив той факт, що українці вже існують, що вони різні і що мільйони з них зовсім не має наміру перевиховуватися, відмовляючись від власної культурної ідентичності.

Борець за національну ідею може красуватися в косоворотці, кіпі, тюрбані або вишиванке, але він незмінно страждає однією
і тією ж недугою – гострим недоліком емпатії. Йому з біса важко поставити себе на місце іншої людини.

Український націонал-патріот уявляє себе непохитною сталлю, але вважає своїх співгромадян з Луганська і Одеси шматком м'якого
воску.

Він справедливо гордиться тим, що його предків не вдалося русифікувати за 300 років, але при цьому вірить, що жителів Південного
Сходу вдасться українізувати за лічені роки.

Він готовий захищати своїх героїв до останньої краплі крові, але переконаний, що його несвідомі співвітчизники з легкістю
відмовляться від власних кумирів.

Пасіонарні націонал-патріоти мріяли перетворити Україну на мононаціональну і монокультурну країну, що при демократії абсолютно
нереальність.

Подібні експерименти можна проводити, якщо вас звуть Мустафа Кемаль Ататюрк, ви – довічний президент і диктатор, а ваша партія
– єдина в країні. Тоді ви можете сміливо депортувати на історичну батьківщину етнічних греків ("Чемодан-вокзал-Афіни!") або оголосити мільйони курдів "гірськими турками", які з невідомої причини забули про своє національне
коріння.

Але навіть в таких ідеальних умовах стовідсотковий результат зовсім не гарантований. Що вже говорити про країну, де проводяться
вільні вибори, і у мільйонів громадян, що підлягають перевихованню, є право голосу?

Сьогодні цінителі Стуса і Андруховіча перебувають в глибокому шоці: українським президентом став неписьменний прихильник
Ганни Ахметової! Але, на жаль, масове голосування за висуванця Партії регіонів було цілком закономірним.

Намагаючись нав'язати співгромадянам власні цінності, рафінований львівський інтелігент зробив все можливе, щоб уражені
жителі Донецька і Криму підтримали одіозного Януковіча – тільки тому, що лідер ПР "свій".

У результаті за двічі судимого кандидата проголосували 12 мільйонів виборців, і українським націонал-демократам не пристало
хапатися за голову: це інфантильна реакція малолітнього пустуна, який спочатку смикає кішку за хвіст, а потім голосно плаче,
розмазуючи сльози по роздряпаній особі.

Хіба можна було чекати чогось іншого? Тільки якщо у вас серйозні проблеми з адекватним сприйняттям реальності…

Невтішний результат президентських виборів 2010 – це торжество суворої дійсності над романтичним ідеалізмом.

Економічна криза так і не піддалася словесним чарам Юлії Володимирівни, утопічні мрії Віктора Андрійовича розсипалися в
прах, а сміливий експеримент націонал-патріотичних сил по виведенню "нового українця" потерпів закономірне фіаско.

За п'ять років Україна так і не стала оранжевою, і лише дурні розраховують, що за наступні п'ять років вона стане синьою.
Якщо мільйони твоїх співгромадян дотримуються протилежних поглядів, необов'язково приймати їх точку зору, їх можна критикувати,
але на них не можна не зважати.

Це шлях в глуху безвихідь!

Неможливо до безкінечності ігнорувати об'єктивну реальність на догоду струнким ідеологічним схемам – пора повернутися на
нашу грішну землю.

У нас не було, немає і не буде однієї мови, однієї історії, однієї віри, однієї культури.

Але у нас буде одна країна – якщо ми станемо терпімєє до чужих цінностей і зрозуміємо, що єдина Україна не обов'язково повинна
бути одноманітною.

Оригінальна стаття - http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2010/02/25/4811621/