Форум Рідного Міста

Лохотрон під прикриттям банку "Надра"

сумна - 25-10-2009 у 13:35

Сьогодні отримала предивний дзвінок: гугнява жіночка, сопучи у слухавку, сказала, що я виграла 100 грн. І замовкла. Після паузи я запитала - і де ж вони? Відповідь - у банку "Надра". І знову пауза і сопіння. Тоді я подякувала і сказала, що жертвую свій виграш на покращення фінансового стану банку. І поклала слухавку.

А тепер сижу й думаю - а що було б, якби я продовжила вестися? Яких би дій ті люди зажадали?

Чи ощасливили ще кого-небудь із форумчан подібним чином?

До речі, жодних стосунків із цим банком я не мала й не маю. Та й навряд чи ті шахраї мають до банку якийсь стосунок.

Юрій Сєров - 25-10-2009 у 14:06

З банку в неділю не дзвонили б. То ж швидше за все, банк "Надра" і ні при чому...

Катерина Слобода - 25-10-2009 у 16:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Сьогодні отримала предивний дзвінок: гугнява жіночка, сопучи у слухавку, сказала, що я виграла 100 грн. І замовкла.

Якби то були серйозні шахраї- вони б навіть не дали часу отямитися. Тим більше не дали б Вам часу нічого обдумувати. І не переривали б розмови мовчанням.
Та й сума якась така, що не дуже й поведеться хто...


Цитата:
А тепер сижу й думаю - а що було б, якби я продовжила вестися? Яких би дій ті люди зажадали?

Та,напевно, сказали б, що для отримання виграшу слід перевести певну суму грошей на рахунок або купити якийсь непотріб, або ще щось з стандартного набору...



Соломія Федушко - 25-10-2009 у 16:57

Не думаю, що взагалі на такий дзвінок хтось поведеться.

Катерина Слобода - 25-10-2009 у 17:28

А чому б і ні?

Можливо, то трохи інше, але як приклад - Цілком недавно сталось кілька пограбувань за таким сценарієм - шахраї знали коли видають пенсію. Чекали поки людина візьме її і давали трохи відійти. А тоді починали кричати- Жіночко, то не ви загубили 100 гривень. Якщо людина зупинялася і починала перераховувати- залишалася ні з чим...


сумна - 25-10-2009 у 19:10

Та воно дійсно, з одного боку - повна дурня, не варто й задумуватися. А з іншого - хто його зна, для чого комусь потрібно було саме отакі дурниці озвучувати.

Буду вважати, що це щось на кшталт запитання о 12-й годині ночі, як пройти в бібліотеку ("Операція "Ы", Віцин тренується на Нікуліні). :-)

Demyan - 26-10-2009 у 09:47

Записуєте номер звідки звонили або самі перезвонюєту в банк і питаєте - проблему виршіино