Форум Рідного Міста

Чи варто заборонити музику в маршрутках?

Каунтер - 12-3-2003 у 01:08

Чи не прийшов час міській раді прийняти рішення про те що більше не укладатимуться договори з перевізниками які дозволяють собі глушити пасажирів музикою? В кожного свої смаки тому я думаю, що найкраще забороняти музику взагалі.

Victor - 12-3-2003 у 02:13

Двома руками ЗА .Давно пора було.Водії працюють для людей і повинні вони спворювати максимально сприятливі умови для їзди.А у них якесь збоченне уявлення про сервіс.Чим голосніша музика-тим кращий сервіс.

кецо - 12-3-2003 у 16:04

В принципі мені музика в маршрутках а ні рохи немішає, інколи навіть подобається.

petro - 14-3-2003 у 16:00

Нічтого не буде: хто буде контролювати - рейди дружинників? Треба просто втирати кожному рагулю в кожній маршрутці. Я так роблю - і тут же або вимикають, або переводять на людську хвилю.

vovka - 14-3-2003 у 16:23

Цитата:
Першим відправив користувач petro
Нічтого не буде: хто буде контролювати - рейди дружинників? Треба просто втирати кожному рагулю в кожній маршрутці. Я так роблю - і тут же або вимикають, або переводять на людську хвилю.

Ну ти і крутий :lol: А як шофер тобі почне втирати ? :)

Що стосується музики, то вона мені абсолютно не заважає. Скоріше навпаки. Веселіше їхати..

Андрій Пелещишин - 14-3-2003 у 22:16

Цитата:

Нічтого не буде: хто буде контролювати - рейди дружинників?


Оце якраз найпростіше - в умовах конкуренції за маршрути між первізниками вони самі будуть контролювати один одного. Ринок.
А все-таки щодо того що комусь подобається - мені здається що важливіше що комусь не подобається

Не раз бачив - малу дитину везуть - вона плаче, мучається - їй же тише потрібно. Мені раз щось зле було (голова сильно боліла), попросив виключити так той мене чуть матом не послав.

Та й смаки в кожного різні. Якщо хтось буде наприклад музику народів Центральної Африки крутити, то також будеш слухати?

Треба поважати один одного. Музику слухати там де вона не заважає тим, хто її не хоче слухати

Dмитрик - 15-3-2003 у 05:16

Ви ніколи не їздили пізнього вечора в самотній маршрутці? За вікном йде дощ, сил майже не зосталось, побалакати нема з ким....-єдина розвага-МУЗИКА. В такі моменти тебе не зовсім хвилює людська хвиля чи ще якась, ти просто автоматом вловлюєш ритм і, погодьтесь, стає значно легше!!!

Андрій Пелещишин - 15-3-2003 у 12:05

Тут ключове слово - самотньо. Бо зранку о 8 годині самотності не має, навпаки - шум, гам.

Юрій Сєров - 16-3-2003 у 19:19

Хочеш слухати музику - візьми плеєр(радіво) - втикни у вуха і слухай! Чому хтось має мучитися через твої музичні вподобання? Кожна людина по-різному сприймає одну і ту ж музику.

Яндрух - 17-3-2003 у 17:57

Можна зробити зауваження "воділі" - він, дійсно, стишить музику (всього-навсього!).
Але увесь час, поки ти перебуваєш у ЙОГО салоні, буде тебе, негідного, "пасти"...
І лише, коли ти відчиниш дверцята, шоб вийти, він, козел, "врубить музон" на попередні децибели!
Але останнє слово за тобою, чувак!
Ти виходиш з маршрутки і шо маєш сили гамселиш тими дверцятами (так, ніби зачиняєш!). На, ма-а-аєш!!!!!!!

marco - 17-3-2003 у 18:47

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Але останнє слово за тобою, чувак!
Ти виходиш з маршрутки і шо маєш сили гамселиш тими дверцятами (так, ніби зачиняєш!). На, ма-а-аєш!!!!!!!

Дивний спосіб аргументації і переконання в чуваків :lol:
2-3 таки "чуваки" і "воділа" точно дико буде реагувати на подібні зауваження...

petro - 18-3-2003 у 12:13

Воділа глушить всіх рагульською російською попсою, обкурює весь салон, а чемні виховані львов"яни мовчки все це хавають. Хто і як має сказати тому воділі, що НЕ ВСІМ ПОДОБАЄТЬСЯ те, що він крутить? Особливо на повний голос. Маршрутка - це громадське місце. З іншого боку він заручник тих ФМ-ок, які формують його рагульські смаки. Якби в салоні звучали новини + легка музика, то й протестувати не було б чого.

Ростислав Пелещишин - 18-3-2003 у 17:14

Власне, як на мене то проблема не в тому слухати чи неслухати музику взагалі, і не має значення чи в маршрутці, чи просто на вулиці - поблизу кафе-бару. Проблема в тому що слухати.
P.S. Я абсолютно розумію цих дописувачів, які відповіли "ні музиці в маршрутках" якщо вони користуються маршрутками водії яких слухають "Мелодію" (без коментарів).

Олександр Ганущин - 18-3-2003 у 19:23

Проблема справді в тому, що слухати. Хоча, як на мене, то найгірше таки коли слухають "Їхнє радіо". Особисто я завжди роблю зауваження. І майже завжди слухають - перемикають на щось інше. Чого і всім бажаю

Павло Жежнич - 19-3-2003 у 19:39

Взагалі не хочу, щоб у маршрутках крутили всяку російську попсу, бо це хлам. А якщо їду в 11-12 год. вечора додому, то не хочу взагалі щось слухати - навіть те що подобається. ХОЧЕТЬСЯ ТИШІ І СПОКОЮ!!!

Геть музику з маршруток!

Роман Голощук - 28-3-2003 у 11:22

ВОДІЇ маршрутних автобусів повинні припинити вмикати музику у пасажирському салоні під час роботи на маршрутах, заявив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега 26 березня на нараді з автоперевізниками. “Попереджую всіх: музики не повинно бути”, – наголосив він.

Олександр Сендега попередив: той, хто не дотримуватиметься цієї вимоги, не буде допущений до участі в обласному тендері на право здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах Львівської області. “Перевіримо, і на тому поставимо крапку”, – сказав він.

Наразі у Львівській області перевезення здійснюють 20 спеціалізованих автотранспортних підприємств (ВАТ), 60 організацій і 59 приватних підприємств.

Джерело - Львівська газета

P.S. Сподіваюсь, що перший заступник голови Львівської облдержадміністрації прийняв таке рішення, бо він читає "Форум рідного міста" і зважає на конструктивну критику та думку людей. На відміну від деякий інших "медійних" структур ;)

Чому бiльшiсть водiїв рагулi?

Injust - 28-3-2003 у 20:43

Якщо у маршрутках слухатимуть Радiо "Люкс" або Радiо "Незалежнiсть", то проти цього напевне нiхто не виступатиме,але коли з гучномовцiв лунають огиднi ськi балаки та волання,то стає просто не по собi.Навiть настрiй псує.

Injust - 28-3-2003 у 20:50

А ще цiкаво чому таку популярнiсть викликає тупа росiйська музика та й взагалi радейка антиукраїнського змiсту?

Андрій Пелещишин - 28-3-2003 у 21:13

Цитата:

Якщо у маршрутках слухатимуть Радiо "Люкс" або Радiо "Незалежнiсть", то проти цього напевне нiхто не виступатиме,але коли з гучномовцiв лунають огиднiськi балаки та волання,то стає просто не по собi.Навiть настрiй псує.


Частково погоджуюсь, але все-таки тиша то справжній компроміс, а то, якщо почнеться сварка між прихильниками Радіо Н та Люкса ...

Injust - 28-3-2003 у 22:32

Ну якщо почнеться конфлiкт помiж прихильниками Люкса то Незалежностi то люксусовi виграють своєю кiлькiстю,але такий конфлiкт важко собi уявити позаяк обидвi станцiї дотримуються про-українських,державницьких позицiй.Конфлiкту Радiо Н - Наше Радiо можна було б знайти логiчне пояснення,а от Люкс - Радiо Н то навряд чи.

До слова,найбiльш українофобним радiо є Транс М радiо у Криму та звичайно Наше Радiо.Особисто стикався там з проявами українофобiї серед працiвникiв.

Ігор+ - 29-3-2003 у 00:51

Дивні тут дебати. Маршрутка є транспортний засіб, крім мотору і оголошення зупинок нічого не повинно в ній співати. Ну ще тормозам пищати і резині свистіти дозволяється :)

Круціфукс. - 29-3-2003 у 10:32

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Та й смаки в кожного різні. Якщо хтось буде наприклад музику народів Центральної Африки крутити, то також будеш слухати?

Авжеж! Я готовий платити на 10 коп. більше за проїзд, якщо крутитимуть музику Центральної Африки! :)

Nazar - 18-4-2003 у 12:25

Маю такого листа і не маю на нього відповіді, бо зараз далекий від того.

Dear Назар,

Це знов Олексій з Полтави.
Я от почув десь в новинах, що у вас в громадському транспорті
заборонили вмикати радіо. Чи не знаєш, де можна отримати детальну
інформацію з цього питання?
Ми тут в Полтаві (Молода Просвіта) намагаємося впливати на мовну
політику радіостанцій і цей прецедент є дуже цікавим.
Може ти знаєш людей, котрі займаються такими питаннями.

Зазделегідь дякую за допомогу!

сайт полтавської Молодої Просвіти: http://www.geocities.com/poltavamp


Якщо хтось має інформацію по тому, наведіть її, Ваша ласка. особливо стосується нашого депутатсько-управлінського корпусу.

кецо - 18-4-2003 у 13:34

Правилами дорожнього руху та Правилами перевезення пасажирів (точну назву не пам"ятаю) заборонено водію мікроавтобусів, автобусів слухати музику, істи, курити і розмовляти з пасажирами під час руху, а також брати гроші за проїзд чи давати здачу на ходу.

Роман Голощук - 18-4-2003 у 22:44

Цитата:
Першим відправив користувач кецо
Правилами дорожнього руху та Правилами перевезення пасажирів … брати гроші за проїзд чи давати здачу на ходу.


Якщо дотримуватись цих правил (в усьому) то водій витрачатиме увесь час на роздавання квитків та решти. Швидше виявиться ходити пішки. Хоча в нашій країні на закони і правила і так мало хто зважає :( Отже потрібно ззмінювати як громадську думку так і закони (і не тількі ті, що стосуються руху громадського транспорту)

Сонька - 20-4-2003 у 14:59

Зовсім недавно почала їздити маршруткою (якщо конче треба кудись встигнути) - це просто жах! І не музика мені допекла, а ота відсутність простору і ковтка повітря, та й ще уранці зупиняється лише третя, а то й четверта маршрутка (так запаковані!) Куди краще ноги на плечі і догори вуличкою Чупринки - краса! Ще й пташок послухаєш, а не якогось там "музону"

Фабіян - 21-4-2003 у 13:29

Ліквідувати музику в маршрутках дуже просто - заборонити монтувати на них радіоприймачі та магнітофони. І все, хіба водій сам почне щось мурликати.
Але проблема музики в маршрутках, то ніц в порівнянні з якістю перевезення. В тих гробах, які хтось визнав за маршрутний транспортний засіб, а хтось це підтвердив, вчепивши на нього жовтого номера, бульбу не можна возити, не те що людей. А водії? Це окрема тема. Хтось взагалі займається допуском до праці на маршрутах водіїв? А то таке враження, що маршрутками керують хто завгодно, достатньо мати лише права відповідної категорії. От і маємо, раніше возив гній сільськими дорогами, тепер людей. А стиль праці незмінний.

Юрій Сєров - 21-4-2003 у 22:36

Як на мене, взагалі слід заборонити вмикати будь-яку музику. Інколи просиш зупинити - водій не чує :(. Крім того в кожного свій смак - і компромісу тут не знайти.

Юрій Сєров - 21-4-2003 у 22:42

... а якщо їдеш години півтори... коліна втиснуті у переднє сидіння, спина болить, під вухом волає шУФУТІНСКІЙ :( - не подорож а саме задоволення :) :(

Тарас Гулка - 22-4-2003 у 14:55

Їду сьогодні на роботу в маршрутці. Народу тьма. Музика гримить така, що вікна тріскають.
Пасажирка пробує перекричати музику: "Шофер, зупиніть на зупинці".
Зупинка залишається позаду, а маршрутка не зупиняється.
Пасажирка істерично: ЗУПИНІТЬ МАРШРУТКУ.
Шофер: "Га?"
5 пасажирів хором: ЗУПИНІТЬ МАРШРУТКУ!!!
Шофер: Не кричіть, не глухий, на зупинці зупиню.
Пасажирка вийшла на наступній зупинці, з прокльонами в адресу водія.
Музика кричала дальше. У всіх був "хороший настрій"
_____________
без коментрарів

Mr Shape - 4-7-2003 у 01:38

Вважаю, що проблема радіо у маршрутках трохи перебільшена...
основне, щоби не заголосно і вже краще наше радіо, аніж радіо люкс з якоюсь рогулихою-ведучою, яка не знає укр. мови... крім того, "Наше радіо" ставить і укр. пісні, і має укр. діджеїв, ну, музики альтернативної немає, то і що?

Nazar - 4-7-2003 у 08:53

Хто ж то така на Люксі, що вже так низько впала, що аж до Їхнього радіо прирівнюють???

Укр.ведучі? - :lol::lol::lol::lol::lol:
Укр.музика? - :lol::lol:

Сумно і прикро:(

Наталка - 4-7-2003 у 10:23

"крім того, "Наше радіо" ставить і укр. пісні, і має укр. діджеїв, ну, музики альтернативної немає, то і що?"

Ну і те, що маршрутка - це транспорт для перевезень, а не музичний зал на колесах, і гроші я плачу за перевезення, а не за те, щоб слухати всяку гидоту на "русском" і тому подібних радіо. У тій маршрутці музика інколи так волає, що навіть через навушники плеєра долинає. Уявляєте, у мене там грає щось ніжне, ліричне, а на те зверху, мов шар тухлого смальцю "Убеееей мою поооодругу!". Я голосую за те, щоб музику у маршрутках не вмикали взагалі. Водії мають пам’ятати, що вони на роботі. А вже скільки разів я пропускала зупинки через те, що шофер за воланням попси ніц не чує - просто без ліку! :(

Mr Shape - 5-7-2003 у 01:07

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Хто ж то така на Люксі, що вже так низько впала, що аж до Їхнього радіо прирівнюють???

Укр.ведучі? - :lol::lol::lol::lol::lol:
Укр.музика? - :lol::lol:

Сумно і прикро:(


не буду тикати пальцями, тим більше, що вона не одна...до речі, я не ПРИРІВНЮЮ,а ПОРІВНЮЮ, тобто вказую на те, як має бути...російською чи англійською, тут це не важливо. має бути насамперед грамотно, а не якись суржик...бридко

Юрій Сєров - 5-7-2003 у 04:14

Хочеш слухати - втикни навушники і слухай!
Я не маю мучитися через музичні смаки шафєрюґ!!!:mad:

Odarka - 5-7-2003 у 13:10

Цитата:
Першим відправив користувач Павел Масько

так что вопрос ребром ставить нельзя
тише музыку в часы "пик" - я руками и ногами ЗА
но не более


ну звичайно, що ти не проти - вартує лишень подивитися якою ти мовою спілкуєшся і все стає зрозумілий -щей зі Львова :baddevil:

Наталка - 5-7-2003 у 17:16

"кто из вас работал хотябы 12 часов в сутки??????"

Я працювала шість днів на тиждень по 14-16 годин на день протягом півроку. Якщо це натяк на те, що водіям для релаксу потрібна музика, то їхні проблеми не повинні ставати проблемами пасажирів. Я теж хочу на роботі слухати "Бітлз", їсти морозиво та чоловікам моргати, але я там працюю. І тих, хто до мене приходить, мої проблеми не хвилюють ну просто взагалі.
І ще одне - мова Форуму УКРАЇНСЬКА!!!

Андрій Пелещишин - 13-8-2004 у 12:53

Неофіційна новина. "Російське авторське товариство" у Росії буде вимагати відрахувань з перевізників за трансляцію музики в салоні.

Tempika - 13-8-2004 у 13:26

...я за те, щоб крутити музику за вподобаннями
пасажира... за окрему плату і при умові погодження
репертуару з іншими пасажирами :-))
та шуткую я... але це як лотерея... деколи крутануть
біджиз, – то я їду і відпочиваю, а ось коли шуфутинський
або весільні сороміцькі пісні *бум-цик-цик*, то я готова
вимагати свої гроші назад... :-))) взагалі музику добре
послухати, але вона мусить бути по-перше, спокійна,
по-друге, нейтральна до уподобань більшості... ну
таку музику *ланж* називають... електронний мейнстрім
або обробки класики або поль маріа ностальгічний....

Олексій Мачехін - 13-8-2004 у 13:42

А я вважаю, що якщо людина хоче слухати музику під час руху, то мусить собі подбати про приймач/програвач і навушники. Весь цей набор + зарядка + акумулятори разом буде коштувати від 60 гривень. І головне - ні кому до тебе не буде діла!

Nazar - 13-8-2004 у 13:50

Хоча бувать винятки, коли якийсь модний чувак вмикає найновіший хіт круга у своїх навушниках надголосно, і то все рівно чують такі люди, як я. Я тоді, звичайно радий за нього, що він дійсно відповідає статусу крутого, але ж все має мати своє місце.

Demyan - 17-8-2004 у 08:56

А мені подобається я двома руками за!!! Не вимикайте музики! Будь яка музика піднімає мені настрій а іноді і новини можна "на халяву" послухати.
Навіть одного разу їхав з відрядження так водій куртив постійно Іво Бобула.... ото я приїхав і всім почав співати місячне колесо.... я його не люблю і вимучений був, але чогось це мені підняло настрій і я сміявся! (дві години слухати 8 пісень без перестанку)...розумію був би то дядко Scooter або U96 :)....

Олексій Мачехін - 17-8-2004 у 09:22

Ну то береш двома руками і купуєш радіо.
Я, наприклад, почитати люблю в маршрутці і усілякі Іво Бобули мені заважають.

Demyan - 18-8-2004 у 08:34

Ну то береш двома руками і купуєш радіо.

Це шкідливо для слуху :).

Наталка - 18-8-2004 у 12:38

А музика в маршрутці шкідлива для нервів. :) І для слуху теж. Я днями їхала до Контрактової площі, і дядечко-водій "врубіл" здається, радіво "Кієвскіє вєдомості" чи як воно нині називається, а там передача, де Дмитро Чекалкін дзвонить і різні бздури говорит людям - поздоровлення називається. Всю дорогу!!! Блін, і він таке молов, що мене нудило - просто непристойні речі! А вже на моєму виході включили пєсню "Вообще-то я Свєта - так звалі меня, пока не открилась мнє тайна твоя". Тайна полягала в тому, що "ти імя другоє шепочешь во снє". Отаке... Мене смикало. На заклики та уклінні прохання хоча б зробити тихіше водій реагував з величною недбалістю ситого орла, біля якого крутиться писклява миша: "А мені подобаєтьссссся". :)

Nazar - 18-8-2004 у 13:36

Я рідко тепер їду маршруткою, але от вчора там крутили Еко-Радіо. Було кльово - проект Є, Івасюк, Петриненко. Ніяких ведучих, розмов та реклами (лише заставка).
Тепер я за музику.

Odarka - 18-8-2004 у 14:05

Варто заборонити будь-яку музику...тому що це все діє на нерви мало того. що ти їдеш в тій маршрутці як оселедць, то ще щось пищить неякісно тобі у вухо

Тарас Сокальський - 16-11-2007 у 00:19

Колись (в реалі) ділився з Назаром ідейкою "радіопротидії" всіляким шансонам. Виявилося, що тема не тільки в нас актуальна ;)
http://di-halt.livejournal.com/286437.html

Тарас Гулка - 16-11-2007 у 09:35

Недавно їхав в маршрутці в якій стоїть монітор для реклами, але так як реклами не хватає, тому в основному крутять мультики.
Так от, недавно дивився Том і Джері, але в супроводі музики Мандрів (водій звук з монітора забрав і включив радіо). Чесно кажучи був просто в захоплені, і не тільки я. Як виявилось музика Мандрів чудово пасує як саундтрек до цього мультика :)

Demyan - 16-11-2007 у 10:18

Бачите тут питання стоїть не глобально а ...мені подобається може бути іншим ні значить не можна.
А якщо мені подобається шансон і пищалка і я за? :sing:
На мою думку проблему треба вирішувати якістю а не як в нас заборонити або дозволити.

Юрій Сєров - 16-11-2007 у 11:48

Я ввважаю, що має бути або як в літаках - персональні навушники, кілька каналів музики - хочеш слухаєш, хочеш - ні. Але це малореально.
Чому я маю слухати, те що подобається водієві.
От тижні 2 тому їхав і усім пасажирам, якийсь афтар радісно волав: "А міня вєзут пад вой сірєн...." і "Мітіаріт над зонай літіт".
Тому, вважаю, що коли в салоні, крім водія ще хтось є, він не має права включати музику. Крім того, через цю музику, дуже часто він не чує, коли просять зупинити.

Demyan - 16-11-2007 у 12:16

А чому заходячи в кафе/ресторани я повинен слухати те що там слухають? Давайте і там всюди заборонимо. А варіант - піти в інше кафе можна сказати можете пересісти в іншу маршрутку.

Юрій Сєров - 16-11-2007 у 12:19

Це некоректне порівняння. Коли ви йдете в кнайпу, ви обираєте, куди йти. Коли сідаєте в маршрутку - то в першу ліпшу.
Кнайпа - для відпочинку, не подобається там відпочивати - можна піти в іншу або в парк або додому. А маршрутка для того щоб доїхати до дому, роботи. Крім того, в кнайпі набагато більша ймовірність, що музику змінять.

Nazar - 16-11-2007 у 12:24

Я зараз переважно їзджу лише маршрутками - і музика - це найменше, що є поганорго в наших перевізниках.
От в мене зараз госто постало питання кудись нашуміти на предмет невиконання перевізниками своїх графіків - особливо вечірніх - це дійсно жах.
А на музику - то в мене в навушниках нічого не чути - окрім моєї:)

Nazar - 16-11-2007 у 12:31

І ще у кнайпах багато де стоять бумбокси - хто платить за музику - той і слухає. А безкоштовно там лунає доволі пристойний асортимент:)
От вчора нам грав також "метіаріт над зонай" - ало то за їхні гроші, тому гостро не сприймав:)

Demyan - 16-11-2007 у 12:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це некоректне порівняння. Коли ви йдете в кнайпу, ви обираєте, куди йти. Коли сідаєте в маршрутку - то в першу ліпшу.
Кнайпа - для відпочинку, не подобається там відпочивати - можна піти в іншу або в парк або додому. А маршрутка для того щоб доїхати до дому, роботи. Крім того, в кнайпі набагато більша ймовірність, що музику змінять.

Чому не коректне. В маршрутку - першу ліпшу так само я можу зайти в першу ліпшу кнайпу. Чуєте що музика в маршрутці - вийшли і сказали водію мені не подобаєтсья тому не буду з вами їхати і чекаєте наступну.
А щодо піти так само і я можу сказати - не подобається можете піти пішки, на трамваї, тролейбусі. Це якраз доречне порівняння бо не раз в кнайпах із-за музики виникають конфлікти що хто хоче слухати. Так само і в маршрутці.

Юрій Сєров - 16-11-2007 у 13:34

Не зовсім розумію, чому Ви навели тут кнайпу як приклад. За такою ж логікою можна навести ще мільйон прикладів.
Основна різниця: кнайпа - заклад розважальний, в їдальнях, музику не крутять. А маршрутка - транспорт, причому громадський, а не приватний.

Demyan - 16-11-2007 у 13:49

Я саме і навів тому що мав на увазі кнайпи ті в яких я обідаю в робочий час, тобто в засобах ГРОМАДСЬКОГО харчування, там де приходять в обід люди їсти і починається. А як таких їдалень - то майже не лишилося (хіба в вузах), на деяких заводах ставлять кондиціонери та музику в їдальнях (хоча зараз називають кафе або ще якось).

Юрій Сєров - 16-11-2007 у 13:52

ну тоді згідний. Музика, зрештою, негативно впливає на процеси прийняття і травлення їжі (хіба класична, як вийняток). І водієві заважає...

Nazar - 16-11-2007 у 14:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
(хіба класична, як вийняток).


Гадаю - вийнятків дещо більше:)
Мені приємно (затишно, органічно, аурично) коли супроводжує процес споживання їжі джаз у майже всіх його проявах-сумішах:)

Офтоплю:saint::saint:

Іван Дівеєв - 17-11-2007 у 21:36

Скарги на водіїв маршруток можна подавати "на ім’я начальника управління транспорту і зв’язку міськради й передати її за адресою: вул. Сахарова, 2 (у приміщенні ЛКП “Львівелектротранс”)." (с) Львівська Газета http://gazeta.lviv.ua/articles/2007/11/16/27715/

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 12:34

Подавати можна все, що завгодно, тільки хто буде щось міняти?