Форум Рідного Міста

Останнє кіно яке я подивився!

Богдан Волинський - 3-11-2009 у 22:10

ЯКось так склалось, що за бізнесом, справами, метушнею, останні 5 років якось було не до кіно, але починаючи з кризових часів все більше і більше стало з'являтись вільного часу, змінив пріорітети, пішов в інтернет-бізнес- одним словом став більше дивитись кіно, але не дивлюсь майже телевізор.
Давайте в цій темі будемо залишати коментарі про фільми, які ви подивились вперше і ваші враження.
За минулий тиждень переглянув кілька класних фільмів:
Місяць - дивився вчора, фільм на любителя, мені сподобався
Варкілія - з Т.Крузом, про замах на Гітлера та спробу перевороту - рекомедую
Уолл Стріт - старий фільм, але не виходило якось глянути, хоча і маю відношення до фондового ринку - одне скажу - за останні 10 років весь цей сектор економіки змінився і фільм застарів технічно, але в цілому кіно дуже класне, класні герої
Олігарх - класнюще кіно, 97% натуральна правда, Машков як завжди молодець


Юрій Сєров - 3-11-2009 у 23:28

Orphan (http://www.imdb.com/title/tt1148204/).
Триллер, жахи.
Сім'я, яка втратила третю дитину, намагається компенсувати цю втрату і бере на виховання російську дівчинку з притулку...

Богдан Волинський - 6-11-2009 у 13:30

Подивився
СУРОГАТИ - кіно на любителя так, для розрядки )))
Качаючи залізо - документальний фільм 1977 року випуску, про культуристів )) хороший фільм

Ігор Домін - 28-5-2010 у 23:13

останнім часом дивився Кустуріцу. майже все, крім Андерграунда, часу циган та Заповіту. це КІНО. раджу подивитись.

Олег Лірник - 14-6-2010 у 15:27

Давно, не дивився американських комедій з банальними назвами))) склалось хрінове вреження... та декілька днів тому переглянув Мальчишни в Вегасе, і сміявся цілий фільм! пропоную подивитись всім!

Тарас Ільчишин - 14-6-2010 у 22:27

як не печально, але це Аліса в Країні чудес в березні в кінотеатрі (((

romano - 15-6-2010 у 13:20

Переглядаємо вечорами старий англійський "серіал" Jeeves & Wooster. Там Hugh Laurie (dr. House, лише значно молодший - фільм початку 90-х років) в головній ролі. Приємне кіно, з гумором. Там такі інтер'єри, просто скарбниця ідей для любителів англійського аристократичного стилю.

Рост - 18-6-2010 у 01:26

А я от "Золоте теля" подивився. З Меньшиковим. Хм...
Подивився "Бендера" з Юрським... Хм...
Подивився з Меньшиковим ще раз. Бендер у виконанні Меньшикова таки сподобався більше, хоча Юрський в цій ролі досі був на першому місці. Меньшиков, на мій погляд, зіграв трохи багатогранніше, чи що, більше нюансів емоційних передав. Ці переходи від напускної бравади до печалі чудові. В Юрського роль більш похмурою вийшла.
Татаренков в ролі Балаганова спочатку справляє не дуже враження, через певний набір шаблонів. Але знову ж, подивився на Куравльова... І чомусь, навіть попри "мильні" шаблони Татаренков теж подобається більше.
Ну і Окунев в ролі Паніковського чудовий.

Ігор Домін - 18-6-2010 у 07:57

а що це за фільм з меньшиковим? не бачив. новий?

Рост - 18-6-2010 у 23:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
а що це за фільм з меньшиковим? не бачив. новий?

Ага, всього пару років як

Ярина Швець - 26-8-2010 у 13:46

нещодавно переглянула в кінотеатрі "Однокласники", американська комедія...
хороші актори, але сюжет - традиційний, як у всіх американських комедіях...

Demyan - 26-8-2010 у 13:47

Дивлюся вже місяць серіал Lost вже починаю четвертий сезон дивитися :).

Катерина Гордєєва - 11-10-2010 у 18:18

Дивилася "GIA" з Анджеліною Джолі (1998) Супер!

Соломія Федушко - 22-10-2010 у 19:09

"Хлопчик в смугастій піжамі / Мальчик в полосатой пижаме / The Boy in the Striped Pyjamas " Режисер: Марк Хєрман
Вартий уваги! Події відбувається під час Другої світової війни.

Ігор Домін - 1-11-2010 у 21:43

не встигли в кінотеатр на тиждень німецького кіно, тому дивились дома "Душевна кухня" Фатіха Акіна. цікаво, легко, весело. особливо мені було цікаво спостерігати та впізнавати характерні риси грецької родини. хоча фільм про інше. взагалі, подобається авторське кіно з сюжетом та без спецефектів

Demyan - 2-11-2010 у 08:35

Гостя із будущего...всі серії підряд....:) дитинствао загадав :)

Юрій Сєров - 2-11-2010 у 11:18

Робін Гуда цьогорічного нарешті подивився. Щось вони таке накрутили... :rolleyes:

romano - 2-11-2010 у 11:19

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
не встигли в кінотеатр на тиждень німецького кіно, тому дивились дома "Душевна кухня" Фатіха Акіна. цікаво, легко, весело. особливо мені було цікаво спостерігати та впізнавати характерні риси грецької родини. хоча фільм про інше. взагалі, подобається авторське кіно з сюжетом та без спецефектів

О, треба буде переглянути. Im Juli (Сонце Ацтеків) Фатіха Акіна - мій улюблений фільм, може і цей сподобається.

Ярема П. - 2-11-2010 у 21:04

Дивився Social Network. Супер! Про то, як створювався сервіс Facebook, від ідею, причин створення до фінального теперішнього часу. Подивіться, не пожалкуєте.

Ігор Домін - 2-11-2010 у 22:35

з німецького ще сподобалась "босоніж по мостовій" (barfuss) з Тілем Швайгером, а також "красень", кажуть друга частина навіть краще. ще не бачив

Катерина Слобода - 2-11-2010 у 22:46

Social Network ще не бачила, але чула дуже-дуже багато схвальних відгуків!

Богдана Курилюк - 3-11-2010 у 13:03

Я дивилася фільм "Воскрешаючи мерців". Йдеться про роботу лікаря на "швидкій", про його вдачі... а швидше невдачі і як він то переживає. Мені сподобалося. Раджу всім переглянути :)

Ігор Домін - 4-11-2010 у 23:03

емір кустуріца - "марадона" - фільм про футбол, революцію, наркотики, сім*ю, бідність, успіх, героїзм та, власно, про Марадону

Соломія Федушко - 4-11-2010 у 23:36

Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Social Network ще не бачила, але чула дуже-дуже багато схвальних відгуків!

Бачила, класний! Тебе не обманюють, справді варто переглянути. :)

Соломія Федушко - 10-11-2010 у 20:38

Цікава стаття про фільм "Social Network" - «Соціальна мережа»: шекспірівські пристрасті, або перемога дружби

Captivitas - 13-11-2010 у 18:33

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
з німецького ще сподобалась "босоніж по мостовій" (barfuss) з Тілем Швайгером, а також "красень", кажуть друга частина навіть краще. ще не бачив


Якщо продовжувати фільми зі Швайгелем, то дуже сподобався "Серця чоловіків" (MANNERHERZEN) (2009).

Ігор Домін - 14-11-2010 у 19:07

взагалі, не дивлюся серіали, але зараз дивлюся інтернів. класно зроблено, добра гра акторів, якісна робота. легко та невимушено, весело та без політики, без претензій на псевдонауковість (легше дивитись ніж Хауса, там тільки головний актор цікавий), фільм про людей та стосунки а не про якісь незрозумілі медичні терміни та операції.

Ігор Домін - 26-12-2010 у 22:18

дізнався, що ліквідацію знімали не тільки в Одесі, а ще й у Львові. цікаво, впізнав хтось знайомі двори? а серіал так і не подивився до кінця. не вірю. не бачив такої Одеси. хоча мені мало рокіів, але все одно - не вірю. не так вони говорять (особливо російським акторам не личить одеський говор)

Ігор Домін - 26-12-2010 у 22:21

красавчик 2 зі швайгером подивився. не кращий за першого. багато тупого туалетного американського гумору. можливо тільки гра швайгера у деяких сценах дозволила переглянути стрічку до кінця. не хотів би таких фільмів від нього

Волинський Богдан - 6-2-2011 у 07:31

Хочу подивитись фільм "ПираМММида", але ніде нема в режимі онлайн, всюди тільки трейлери!

Іван Каренко - 27-4-2011 у 18:25

Подивився Чорний Лебідь - таке собі... Напевно просто не для мене...

Юрій Марків - 27-4-2011 у 21:38

Відновив у пам'яті давно переглянутий ізраїльський фільм "Ушпізін" (Гості). Антисемітам раджу не дивитися, щоб не псувати собі кров. Зрозуміють радше глибоко віруючі люди. Про незаможних людей, що вчаться надіятися на Господа всім своїм серцем.


Юрій Марків - 5-6-2011 у 19:44

Сьогодні знайшов фільм "Пробачення Амішів", 2010 рік (Прощение Амишей, Amish Grace). В християнській спільноті, яка живе окремо від решти світу, сталася біда - вбивця зайшов до місцевої школи зі зброєю і забрав життя декількох дітей, після чого покінчив життя самогубством. До дружини вбивці прийшли чоловіки зі спільноти і сказали, що прощають вбивцю, а також запропонували свою допомогу, якщо така знадобиться. Під будинком дружини вбивці чергують журналісти з телебачення, ситуація виглядає, м'яко кажучи, неприродньо і за цю тему вирішують взятися. Тим більше, що мама однієї з загиблих дівчаток виглядає дуже знервованою. Журналісти хочуть розібратися - це прощення справжнє, чи лише "команда зверху" від керівництва спільноти?

Іван Дівеєв - 5-6-2011 у 22:01

добре і світле кіно, спасибі)

Іван Дівеєв - 5-6-2011 у 23:50

а ми ходили на Похмілля в Лас-Вегасі 2
трохи тупе, але з коньячком пішло ок)

Соня Святаєва - 31-8-2011 у 07:18

Good year
дуже кльовий фільм)

Ігор Мацевич - 31-8-2011 у 11:20

"Четвертий волхв" - як мультфільм, так і фільм, - рекомендую.

Назар Самойленко - 31-8-2011 у 14:46

Цитата: Початково розміщене учасником Соня Святаєва  
Good year
дуже кльовий фільм)
Дійсно класне кіно - не очікував від себе, що а) так сподобається образ Франції б) що так сподобається Рассел Кроу, в якого вийшла одна з найсильніших його ролей.

Юрій Марків - 4-9-2011 у 23:22

Вкотре передивився "Людина дощу" ("Rain Man"). Складний фільм, цікаво спостерігати за зміною реакції глядачів на початку і в кінці стрічки.

Лариса Марчук - 18-9-2011 у 22:07

Дивилася "Ікло". То такий вельми дивний грецький артхауз. Звісно, любителям голівудського кіно видасться незвичним і хворим на всю голову:) але як для артхаузу - доволі непогано:)

Онук Юрій - 20-11-2011 у 21:18

Платон Ангел - Platon Angel (2001) [Ukr.MP2_2.0] DVBRip - український фільм-драма режисера Івана Войтюка, знятий за мотивами п'єси Олексія Коломійця «Дикий Ангел».

Yulia_Moskaliuk - 21-11-2011 у 11:07

Іронічна, колоритна кінострічка зі смачною назвою - "Шоколад" 2000 року :)

Marta Fedoriv - 22-11-2011 у 12:58

«Води слонам!» (англ. «Water for Elephants») — кінофільм режисера Френсіса Лоуренса по однойменному бестселеру Сари Груен.

Ярема П. - 22-11-2011 у 20:39

"Margin call" - найкраща кінострічка, яку я бачив в цьому 2011 році.

Марія Павлюх - 23-11-2011 у 11:31

Фільм "Wall Street" і продовження "Wall Street: Money Never Sleeps".

Ярема П. - 23-11-2011 у 12:52

Цитата: Початково розміщене учасником Марія Павлюх  
Фільм "Wall Street" і продовження "Wall Street: Money Never Sleeps".

А, дійсно, теж супер. Не памятаю, щоб Дуглас знявся в поганій кінострічці.

Соломія Федушко - 23-11-2011 у 22:53

З Дугласом свого часу мені сподолбався фільм "The Sentinel".

Наталія Дещинська - 23-11-2011 у 23:35

"Квітка пустелі" - реальна історія всесвітньо відомої моделі сомалійського походження Уоріс Дірі. Фільм мене шокував, я не думала, що в цьому світі в наш час можуть жити такі звірячі звичаї та ще й у величезних масштабах( Раджу всім переглянути!

Оля Дика - 20-12-2011 у 11:49

"ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА" - досить важкий фільм, довелося переглянути двічі, щоб зрозуміти, що й до чого. Раджу подивитись!

Lesia Malynovska - 20-12-2011 у 14:45

Вчора врешті додивилася "О чем говорят мужчины". Це від творців "День виборів" і "День радіо". Смішне, хоча і не думаю, що настільки правдиво, аби чоловіки настільки заморочувалися жінками, їх психологією та проблемами)) До речі скоро має бути друга частина.

Jura Bondaruk - 25-12-2011 у 15:17

Ще хороше кіно "Перелом" з Ентоні Хопкінсом і Раяном Гослінгом, хоч воно і не нове, але захоплююче.

Марія Павлюх - 25-12-2011 у 22:14

Гарні фільми: Гордість і упередження / Pride & Prejudice і Учора ввечері / Last Night з Кірою Найтлі. Хоча ці фільми, мабуть, більше "дівчачі". :) Але й інші роботи з її участю заслуговують на увагу.

Max Yuzhakov - 31-12-2011 у 03:53

Моцарт і Кит / Божевільні від кохання
Режисер: Петтер Несс

сподобалася кіношка...

не знаю чи можна лінки на ex.ua вказувати
за правилами форума, принаймні у гуглі це знаходиться...

http://www.ex.ua/view/5628428

Jura Bondaruk - 6-1-2012 у 14:31

Шерлок Холмс. Гра тіней варте перегляду

Елена Войтович - 21-1-2012 у 13:15

"Моя маленька принцеса" Єви Іонеско. Неоднозначний фільм про фотомистецтво, стосунки дочки-матері і межі, які можна/не можна/треба переступати, дуже красиво знятий, на основі реальної історії самої режисерки

Ірина Коваленко - 24-1-2012 у 15:37

останнє, що подивилась "Час" с Джастіном Тімберлейком, оригінальний сюжет... дуже сподобалась сама ідея того, що не можна витрачати дарма наш дорогоцінний час

Галя Рифяк - 24-1-2012 у 20:04

"Читачка" за мотивами однойменної книги Жана Рея. за сюжетом жінка читає цю книгу своєму чоловікові перед сном, уявляючи себе у ролі головної героїні. цікаво, гарна акторська гра, трохи легкої еротики. одним словом фільм сподобався.
тепер хочу й книгу прочитати, але ніде не можу її знайти.. >.>

Ігор Домін - 17-3-2012 у 15:00

Знов пораджу фільми Тіля Швайгера: Спокуситель (так я переклав))), Чоловіки в великому місті. В порівняні з новими американськими стрічками - то можна оглядати, не шкода часу.

Ірка Біла - 28-3-2012 у 15:38

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь" український фільм режисера Михайла Іллєнка. В основі фільму — історія індіанського вождя українського походження Івана Даценка (у фільмі Іван Додока).
Фільм сподобався, хотілось правда побачити "хепі-енд", та не судилось:(

Андрій Пелещишин - 3-6-2012 у 09:51

Подивився тонку німецьку комедію "Фокус-покус", Німеччина, 1965 рік, режисер Курт Гоффман. Маса задоволення!

Соломія Федушко - 24-6-2012 у 20:49

Подивилась "Білосніжка та мисливець" (Snow White and the Huntsman) сподобалась ця казка в нетрадиційному форматі :)

Ярема П. - 24-6-2012 у 21:16

Вчора Driving Miss Daisy - третій раз, передостанній рік тому. Добре, легке і заразом з тим тяжка кінострічка.

Юрій Сєров - 19-9-2012 у 18:31

Перерване життя (Girl, Interrupted) http://www.imdb.com/title/tt0172493/
Гарна психологічна драма 1999 року з Вайноною Райдер і Анджеліною Джолі у головних ролях.

Хатина в лісі (The Cabin in the Woods) http://www.imdb.com/title/tt1259521/
Жахотриллер, але дуже незвичайний, специфічний я б сказав.

Раджу обидва...


Ника Коваленко - 17-10-2012 у 08:41

"Духлес" в кінотеатрі

Катерина Слобода - 18-10-2012 у 20:59

Випадково попався мені фільм "Джузеппе Москатті - Зцілююча любов", але я від нього в захваті... дуже рекомендую подивитися, сюжет базується на реальних подіях.

Julia_Lukyanova - 1-12-2012 у 20:57

"Хмарний атлас" чудовий фільм, дуже цікаве переплетення історій, подій і доль. Мабуть, не усім сподобається, на любителя, але я не жалкую, що не полінувалась і сходила його переглянути)
до речі, дала б їм нагороду за грим, який часом настільки перевтілював акторів, що годі було їх впізнати від епохи до епохи *_*

Cloud-Atlas.jpeg - 113kB

Cloud Atlas_01.JPG.CROP.rectangle3-large.JPG - 26kB

cloud-atlas-670.jpg - 79kB

Андрій Пелещишин - 29-9-2013 у 17:31

Якщо комусь цікаво, пара старих, дуже непростих радянських фільмів
"Храни меня, мой талисман" - можна вважати за сучасними мірками "психологічним трілером". Розкішна операторська робота, актори...
"Облако-рай" - кіно, що підводить риску під радянським кінематографом. НІби комедія, але зрозуміти, що це за жанр насправді, неможливо, але відчуття краху і безвиході просто шедевральне. Усе кіно - бенефіс одного (мені невідомого) актора. Грає просто вражаюче. Специфічне почуття гумору у фільмі є, час від часу таки доводиться посміхатися :)


Петро Гонсалес - 30-9-2013 у 16:08

„Професіонал”. І не так давно, як учора. Бо думав, що то з Бельмондо: дай, думаю, хоч початок подивлюсь, старого-доброго Жана-Поля згадаю, - а воно, як з’ясувалося, був новітній фільм 2011 р.в. з Джейсоном Стетхемом…

Взагалі-то я цього актора довший час не дооцінював, бо підо впливом таких бойовичків, як „Перевізник”, „Механік”, склалося враження про нього, як про актора, хто зображає на екрані тупу, нещадну силу. Та після „13”, „Нестримні” та низки інших… заповажав: респект акторові, який „на 5” виконує свою роботу!
Джейсон Стетхем втілює на екрані сукупний образ Джона Рембо і Джеймса Бонда.
Також моє поважання і продюсерам, і режисерам, які добре придивилися до нього і вповні розкрили його талант. Не прогадали із правдивою „кінозіркою”!
185px-Jason_Statham_TIFF_2011.jpg - 17kB

Катерина Морозова - 7-11-2013 у 13:36

Останнім подивилась 1+1, достатньо відомий фільм, дуже життєвий, цікавий, повчальний.

Петро Гонсалес - 5-1-2014 у 23:31

Вчора пізненько, близько півночі, випадково натрапив, "перемикаючи канали", на Першому Національному на худ. фільм Василя Шукшина "Пєчки-лавочки", якого, до речі, не було в програмі. І вкотре подивувався, яке колись знімали КІНО... До слова кажучи, сьогодні кіномитців просто фізично знищують: Олексій Балабанов, Андрій Панін... Мабуть, за той культурний вплив, який вони чинять, точніше чинили в суспільстві через кіно, і який (вплив) цілковито різниться з сьогоднішньою "генеральною лінією", і який не піддається контролю ідеологам неоімперської пропаганди. Але повернімося до наших баранів...

Ну, і натрапив на оцей епізод, де герой Шукшина виступає на кафедрі перед студентами: ця емблема за його спиною, пригадую, не так давно була візитівкою однієї з українських політичних партій. Чи то Рух, чи то "Наша Україна" - не можу пригадати, і пошук нічого не дає...
Може, хто пам'ятає, де це було в наших реаліях? Хтось, виходить, запозичив, привласнив (!) цей гарний малюночок у вигляді вдалого поєднання обрису овальної форми жіночого обличчя і голубиного крила...
vlcsnap-2014-01-05-22h32m18s116.jpg - 47kB vlcsnap-2014-01-05-22h32m39s77.jpg - 48kB

Юрій Сєров - 8-1-2014 у 21:35

Народний рух використовував.
Знайти рекламний буклет зараз важко, але згадки є:
http://www.sokal.lviv.ua/sokalschyna-sokalschyna.html

Max Yuzhakov - 8-1-2014 у 21:44

Це Пабло Пікассо

http://goo.gl/jgjYVC

Петро Гонсалес - 9-1-2014 у 01:57

Чудово!
pZhQOxdj0qki2mzlv5jOAUR5o1_400.jpg - 20kB

Оксана Пелещишин - 9-1-2014 у 13:19

Сподобався фільм About Time (у перекладі "Коханий з майбутнього"), Великобританія, 2013 рік.
На Hurtom є українське озвучення.

Це романтична мелодрама, трохи сумна, трохи кумедна - як життя.

Висновок головного героя - кожен день проживати так, наче це день, у який ти захотів повернутися з майбутнього.

Кожен день - наче останній. Відчувати вповні і отримувати задоволення від головного - кохання, сім'я, діти, ... одним словом - від життя.

Ярема П. - 9-1-2014 у 23:20

А я ще раз надцятий передивився 12 Angry Men (1957) - це дійсно шедевр, Джек Фонда просто неперевершений!
About time чекає спільного сімейного перегляду, але все нема часу.

Ольга Рева - 18-2-2014 у 21:48

"Вій". Цей твір Гоголя знову підняли на одну ступіть в класиці жанру. Грошей пішло багато , але воно того варте. Хто знає коли ми українці навчимося знімати гарні фільми.

Андрій Пелещишин - 4-6-2014 у 22:33

"Ring of bright water", Британія, 1969 рік. Фільм про 40 річного мужчину, який шукає себе, а знаходить дуже милу тваринку, яка повністю змінює його життя, наповнює його смислом.

Фільмів про дружбу людей і тварин немало. Але нічого подібного по якості я не бачив.
Це шедевр, такого красивого, душевного і веселого фільму у такому жанрі може і нема більше.
Розкішно стримана гра акторів на фоні шотландських пейзажів, неймовірно чарівна тваринка у головній ролі, сумний ліричний саундтрек.. Це треба бачити! Знайдіть час, перегляньте фільм.

Андрій Пелещишин - 30-8-2014 у 16:10

Війна на Сході України усе міняє і в інтересах.
Випадкового надибав кіно "Фронт" за п'єсою Корнійчука (так, так, саме цього, що прославляв радянський лад). Надибав у такій статті http://blogs.pravda.com.ua/authors/golovan/53ff7565594ae/

Зацікавило, подивився https://www.youtube.com/watch?v=h2UMc2HCGrg
Залишився вражений надзвичайно якісним продуктом. Раджу переглянути!
Фільм дуже цікавий, дивиться дуже легко. У нинішніх умовах виглядає як документальна стрічка з АТО. Тільки представника Воєнного Совєта на члена РНБО замінити треба :)
Хто боїться ідеології, скажу зразу - фільм взагалі позбавлений ідеології. Це про якусь "сферичну у вакуумі" війну. Сталін згадується 2 рази, суто абстрактно, як формальний керівник держави. Жодних виплесків на тему "фашистських ублюдків" і т.п. немає, як не має і комуністичної пропаганди. Єдиний німець у фільмі - типовий офіцер типової армії без жодних акцентуацій. Строго формальний поділ на своїх і чужих на вигаданій карті. (як таке нейтральне кіно могло з'явитися в 1943 році - оце для мене загадка!)

Фільм фактично під збільшуваним склом розглядає проблему "професіоналізм vs куміство" в умовах, коли неправильні дії вартують життя. Точні, до слова вивірені діалоги, рафінована гра акторів, коли сильні емоції можуть передаватися лише порухом брови чи легкою інтонацією, відсутність комплексів на тему вживання алкоголю і взагалі поведінки як "неправильними" так і "правильними" створюють відчуття, що це не кіно про війну, а якась дуже якісна екранізація однієї з англійських п'єс.

Сюжет позбавлений несподіванок, усе читається наперед. Але весь час заставляє задуматися і поставити собі непрості питання. Бо проблема з фільму - вона ж не тільки на фронті.

Основна мета фільму, як я зрозумів авторів, це розрив шаблону "вірна нашій справі чесна, порядна людина" не дорівнює "добрий лідер нашої справи". Актуально для нашої постмайданівської епохи, коли доблесть і відданість у боротьбі часто є перепусткою до високих посад незалежно від інших характеристик людини.

Але на жаль, на нашу ситуацію фільм проектується лише частково, у нас зараз гірше. Дай Бог, щоби наші найкращі "командири" виходили на рівень найгіршого персонажа фільму. Принаймні, там не розглядається проблема зради чи корупції. Найбільше зло, якому присвячено фільм це лише кар'єризм і кумовство (яке правда не заважає головному негативному персонажу відправити на смерть свого сина).

Чомусь Порошенко мені головного антигероя фільму нагадав (отими призначеннями усіх "своїх" ). Але то вже не розмова для рубрики "Кіно"


P.S. Єдина батальна сцена фільму вставлена явно для галочки. Я її просто промотав.

Петро Гончар - 30-9-2014 у 09:26

Фільм „Жилець” (The Lodger, 2009), режисера Девіда Ондаатже. Вчора пізненько (себто сьогодні вже) на Інтері. Чудовий укр.мовний дубляж, бездоганно дібрані голоси. Інтер гідно відповідає на виклик, кинутий 1+1 зі своїм мистецьким „Аргументом-кіно”. Одне слово, півночі пролетіло на одному подиху.
Це - римейк фільму „Жилець” Альфреда Гічкока, відзнятого 1927 ще у якості німого кіно, і яке лише 1999 року озвучили.
Сюжет фантастичний! Мається на увазі, за враженнями. Саспенс майже такий самий, як у „Психо” Гічкока!
Заразом треба подитися і цей, 1927 року, і інші також „Жильці”, котрих багато! :saint: Це - і фільм-нуар режисера Джона Брема 1944 р.в. (класика фільм-нуар 1940-их років!), і стрічка уславленого Романа Поланського 1976 року.

Петро Гончар - 13-11-2014 у 17:40

Фільм "Острів" режисера Майкла Бея, 2005 р.в. просто... шокував! Це рівень "Чужого", причому першого, а також "Пекла" ("Sunshine").
https://uk.wikipedia.org/wiki/Острів_(фільм,_2005)
http://www.kinopoisk.ru/film/81291/

В недалекому майбутньому - 2019 рік надворі (!) - людей... вирощують, як овочі! Як цибулю в банці. З єдиною метою: поставити на конвеєр продаж людських органів, на яких є попит у платоспроможних кліентів, котрим потрібна пересадка хворих органів.

Петро Гончар - 23-11-2014 у 21:08

"Таємниці Лос-Анджелеса" (англ. L.A. Confidential, 1997) днями на 1+1 - класичний неонуар: автомобілі 50-х років, відчайдушні і продажні поліціянти, підступні жінки. І дощ, в який раз по раз відбувається дія - як характерна ознака правдивого нуару! І загалом весь фільм - від початку до кінця - витримано в дусі film-noir.
І ще впадає в око і разить слух перфектний укр.мовний дубляж (так, це саме дубляж, бо мови оригіналу нечутно) і переклад, бездоганно дібрані голоси: навіть вчувається озвучування одного персонажа західно-українським акцентом! Дуже оригінально - молодці!
http://www.kinopoisk.ru/film/363/
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=7101

Винник Лілія - 27-11-2014 у 22:08

Останній фільм, який я подивилась це "Винні зірки". Подивіться, не пожалієте. Його перегляд змусить Вас по іншому подивитись на життя.

Наталія Гнип - 2-12-2015 у 03:46

За останні 4 роки подивилась, мабуть, більше фільмів, ніж за всі роки до того :) Найчастіше це були фільми жахів. А тепер потягнуло на дитяче :)

Недавно переглядала фільм "Чарлі і шоколадна фабрика". Актуальний і досі.

А останнє, що я подивилась, це мультфільм "Думками навиворіт".
Тривалість: 94 хв.
Переклад: Український (Дубльований)
http://moviestape.com/katalog_multfilmiv/multfilm/6967-dumkamy-navy...

Дуже багато можна почерпнути нового, незважаючи на те, що орієнтований на дітей. В мультфільмах більше корисного для "дорослої людини", бо всі ми в душі залишаємось дітьми.

Сизоненко Алла - 14-3-2016 у 20:18

Добрий вечер :) нещодавно переглянула фільм "Крампус". Рекомендую до перегляду, залишилась задоволеною :)

Олексій Алєксєєв - 21-3-2016 у 06:03

"Стажер" з Де Ніро - на десятку!

ДианаГордиенко - 28-3-2016 у 23:23

Очень понравился фильм 8 новых свиданий! Насмеялась от души! ))

Ігор Шевченко - 23-12-2016 у 19:57

Подивився фільм Гість

Vanesa Diak - 3-1-2017 у 17:16

комедія "Новорічний корпоратив" - про хлопця, який хоче організувати ризиковану корпоративну вечірку, оскільки його відділ якраз закривають і він хоче показати який він є насправді.

Славік Обухов - 25-1-2017 у 22:59

Кредо вбивці - поки що найбільше і останнє кіно-розчарування цього року

Байко Леся - 15-11-2017 у 21:32

Невидимий гість - останнє кіно, яке я переглянула і перше, яке заставило мене кілька разів під час перегляду змінювати ставлення до героїв. Справді дужеее сподобалося) Для тих, хто любить фільми, які тримають у напрузі до останньої хвилини та просто добре відзнятих трилерів:)

Андрій Пелещишин - 11-2-2019 у 19:11

Серіал "Russian Doll" (Матрьошка).
Нетфлікс, 2019 рік. Класно, коли серіал викочують зразу весь, не потрібно від серії до серії чекати. Це звісно фішка Netflix

Черговий переказ "Дня бабака". Один той самий день героїня проживає багато разів, і як в класичному фільмі, вихід з циклу лежить у внутрішньому світі героїні.
Серіал непоганий, мені сподобався. Можна сказати, що захопив. 8 серій по 45 хвилин, нема відчуття затянутості. Ще б трохи і було. А так в сам раз. Кожна серія трохи в іншому жанрі, спочатку комедія, потім щось від детективу, потім мелодрама і навіть одна серія в жанрі фільму жахів. Притому, що сюжет неперевний і акурантно "зшитий".
Лякала спочатку назва, але з російського там лише те, що героїня з російським прізвищем. Дуже гарна звукова доріжка.
Найбільший мінус - лайка. Дивився в оригіналі, таке враження, що не речень без "фак" менш ніж з ним. Притому у мові всіх - старших, дітей, жінок, без різниці. Трохи напрягає. Цікаво, як таке в нас дублюють?
Лише одна коротенька, геть притягнута за вуха, ЛГБТ-сцена протягом фільму, що для сьогоднішнього кінематографу, особливо про життя великого міста, скандально мало. Куди дивилося відповідне ком'юніті?
Еротики, насильства практично нема, якби не та лайвива мова і пару дурацьких діалогів на тему прикладних аспектів сексу, серіал комфортний для перегляду з дітьми.

Іванна Кожушана - 23-11-2020 у 17:05

Я рідко дивлюсь фільми. Та новорічні щороку. На днях подивилась різдв'яний фільм "Щасливого Різдва" 2019 року. Можу стверджувати, що кінець вас вразить. Я очікувала від новорічної комедії стандартного розвитку подій і щасливого кінця. Та тут сценаристи трішки більше порухали мізками і креативністю)
https://kino4ua.net/1577-schaslivogo-rzdva.html


Приєднаний файл: phpmLCJQy (61kB)
Цей файл був завантажений 185 разів


Наталія Ледвій - 1-12-2020 у 20:22

Фільми я дивлюся рідко, надаю перевагу серіалам. Останнім фільмом, який я подивлася, був "Погані хлопці назавжди". Ох, якщо ви ще не бачили цю серію фільмів з Вілом Смітом та Мартіном Лоуренсом, то ви багато втратили. Веселий та захопливий сюжет, встигла і попереживати і посміятися. А кінцівка взагалі "вбила". Раджу усім!:D

x4_poster_5e1d8b38b6338.jpg - 44kB

Каміла Мардьян - 7-12-2020 у 18:08

Останнє кіно, яке дивилась був "1+1". Це французська комедійна драма. Мені дуже сподобався фільм тим, що в ньому поєднано як сум , так і гумор. Цей фільм дуже реалістичний, та дає змогу подумати про своє життя. Внизу залишу посилання з описом цього фільма.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Недоторканні_(фільм,_2011)



Intouchables.jpg - 26kB

Snezhana Demidenko - 10-1-2022 у 15:23

Останній - "Ще по одній" - комедійна драма.
Друзі перевіряють теорію про нестачу алкоголю в крові...
Фільм на любителя. Мені сподобався.


Іван Грицько - 21-2-2022 у 14:41

"Смерть на Нілі" історія хоча і стара, але від того не меньш цікава