Форум Рідного Міста

Люди нетрадиційної сексуальної орієнтації

Рост - 4-11-2009 у 20:22

А з якою метою цікавимось? :cool:

Рост - 4-11-2009 у 21:29

Тю, опитування... А я вже було казна-що подумав...

vovka - 4-11-2009 у 21:32

вважаю їх хворими людьми які потребують або лікування або ізоляції.

Рост - 4-11-2009 у 21:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Тю, опитування... А я вже було казна-що подумав...



цікаво би було знати, що саме....

Казна-що, я ж написав :cool:

Рост - 4-11-2009 у 23:04

А взагалі гомосексуалізм - це підло по відношенню до жінок.
Нормальних чоловіків і так не вистачає, а тут цілих два пропадає! (с) не мій :)


Соломія Федушко - 4-11-2009 у 23:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А взагалі гомосексуалізм - це підло по відношенню до жінок.
Нормальних чоловіків і так не вистачає, а тут цілих два пропадає! (с) не мій :)



Цілком з Вами згідна! :D

Але з другої сторони, кожен має право розпоряджатись своїм життям, як вважає потрібно. Тож вони зробили свій вибір. А моє ставлення? Якщо нормальна людина, то для мене немає значення з ким він має стосунки і з ким проводить ночі.

Юрій Сєров - 4-11-2009 у 23:56

Цитата:
А взагалі гомосексуалізм - це підло по відношенню до жінок.
Нормальних чоловіків і так не вистачає, а тут цілих два пропадає! (с) не мій :)

Жінки також бувають гомосексуальними :)

Хай собі займаються чим їм подобається. Мене це не обходить. А от коли вже починають всякі акції робити, що їх утискють, а ЗМІ то роздмухують, оце вже не подобається.

Andriy Hunko - 5-11-2009 у 02:55

Якщо провести опитування на http://www.kmu.gov.ua - Ви б отримали багато позитивних відповідей.:D

Рост - 5-11-2009 у 10:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andriy Hunko
Якщо провести опитування на http://www.kmu.gov.ua - Ви б отримали багато позитивних відповідей.:D


Якщо чесно, я не вловив зв'язку між урядовим порталом та гомосексуалізмом

Це є такий анекдот. Може не дослівно, бо давно його чув, але сенс:

Приходить чоловік до лікаря.
- Лікарю, ви знаєте, мені здається, я гей.
- З чого ви взяли?
- Я відчуваю потяг до мужчин.
- Так? І що ж, ви, може, вірші пишете?
- Ні.
- Чи музику?
- Та ні.
Ну то який ви гей? Ви педераст, батечку!

Так що я теж не бачу зв'язку між гомосексуалізмом і урядовим порталом :)

Рост - 5-11-2009 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
:lol: доречі, мені заодно цікаво би було взнати, що це за побутує думка про артистів та музикантів? Я маю на увазі загальну массу а не окремих "нетрадиційних" виконавців...

А навіщо в тому копирсатися? Це ж шоу-біз, для більшості з тих, хто в ньому крутиться, це заробляння грошей на дешевій популярності, тому що, перепрошую, тільки одиниці елтони джони, а їздити на каєнах багатьом хочеться.
Я взагалі думаю, що справжніх "нетрадиціоналів" значно менше, ніж про це говориться, просто зараз це модно. Тепер це бізнес.

Tempika - 5-11-2009 у 12:09

Сам факт такого опитування є гомофобія.

Рост - 5-11-2009 у 12:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Сам факт такого опитування є гомофобія.

О, появилась ідея дещо переінакшити опитування автора топіку, в контексті "діагнозу" Тані.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Люди нетрадиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.

Люди, що цікавляться людьми нетрадиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.
:saint:

Demyan - 5-11-2009 у 13:36

В тому всьому мені одне не подобається.
99% процентів у нас як питати - всі віруючі і християни, а християнство заперечує гомофобію...Якщо ти гомофоб ти не можеш називати себе християнином.

Demyan - 5-11-2009 у 14:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
ну це вже кому як совість дозволяє... між іншим, віруючі християни ще й гвалтують неповнолітніх, обманюють, осуджують, зраджують.. і тим не менше це дозволяє їм вважати себе християнами віруючими.


Ну тоді це вже не є а ні віруючі а ні християни....Совість і християнство дві різні речі.
Якщо в Біблії чітко описано що гомосексуалізм це гріх, (Содом і Гомора....) то звідси всі люди такої орієнтації є невіруючими - не християнами, а оголошуючи себе одночасно і віруючою і гомофобом - в першу чергу паплюжить християнсто. Вибравши гомофобію - це вибір людини, але ставши нею вона автоматично відпадає від християнства і віри в Бога.

Demyan - 5-11-2009 у 14:54

ну знаю я в назвах гомосексуалізм бісексуалізм гомофобія гоміки і т.д. не дуже розуміюся але думаю суть того що я писав зрозуміло.

Рост - 5-11-2009 у 15:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
ну це вже кому як совість дозволяє... між іншим, віруючі християни ще й гвалтують неповнолітніх, обманюють, осуджують, зраджують.. і тим не менше це дозволяє їм вважати себе християнами віруючими.


Ну тоді це вже не є а ні віруючі а ні християни....Совість і християнство дві різні речі.
Якщо в Біблії чітко описано що гомосексуалізм це гріх, (Содом і Гомора....) то звідси всі люди такої орієнтації є невіруючими - не християнами, а оголошуючи себе одночасно і віруючою і гомофобом - в першу чергу паплюжить християнсто. Вибравши гомофобію - це вибір людини, але ставши нею вона автоматично відпадає від християнства і віри в Бога.

Це одвічна проблема протистояння духу і плоті. Наприклад, дві-три тисячі років назад актуальним було злягання з тваринами. Зараз це сприймається як очевидне збоченство, навіть ніхто сперечатись не буде. Я так думаю :)
Кожна людина має вибрати, що є для неї духовний розвиток, і чим заради нього вона готова пожертвувати. Бо багато плотських речей існує, які є деструктивними для духовного. Зрештою і духовне є деструктивним для плоті, тому часто можна бачити духовних людей, можна сказати святих, важко хворими, коли їх тіло фактично не готове прийняти закони, за якими живе дух, хоча розум прийняв.

Тому взагалі гомосексуалізм - це особистий вибір людини. Точно так само, як і алкоголізм, наркозалежність - все особистий вибір, на який людина має право. Але вибір деструктивний, за моїми переконаннями.
І відношення моє до усіх цих явищ напевно однакове.
А от до чого в мене різко негативне відношення, це до використання гомосексуалізму в політичних цілях. Наприклад, для тиску на церкву, щоб дозволили (і ще й освятили!) гомосексуальні шлюби. До реклами гомосексуальності. В такому випадку це вже не гомосексуалізм, а, перепрошую, педерастія.

Рост - 5-11-2009 у 15:26

А все, абсолютно і повністю, в житті людини є її вибором. Свідомим, чи несвідомим, бажаним, чи проти власної волі, але її вибором. І нести відповідальність перед Життям за це людина буде в повній мірі.

Дуже корисним, я вважаю, є переживання відчуття близької смерті. В цьому стані все по-іншому. І все розставляється на свої місця. І на всі питання є чіткі відповіді.
Тільки не роздуми, типу, "от якщо завтра я помру", а щоб усім єством усвідомлювати цю можливість.

Demyan - 5-11-2009 у 15:42

Звісно що це є вибором людини. Тут є два варіанти - якщо ти не можеш з жінкою - то вибираєш з чоловіком або взагалі ні з ким.

Dmy - 5-11-2009 у 17:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Ось буде тут зо 20 відповідей - поясню. Результати опитування анонімні і ніде не оприлюднюватимуться.
32

Рост - 5-11-2009 у 19:40

Усереднена суспільна думка - це, перепрошую, як середня температура по лікарні.

Лінда Коваль - 5-11-2009 у 19:54

Так це опитування - чи все ж дискусія?
А якщо дискусія, то про що дискутувати?
Я цілком згодна з Ростом. Кожен сам робить свій вибір, і сам за нього відповідає.
До геїв/лесбіянок ставлюся нейтрально. Тільки дивують усі ці гей-паради - маю стійке відчуття, що мені, по-перше, намагаються нав’язати чужий вибір, а, по-друге, випинають сексуальну орієнтацію, мов якесь досягнення, заледве не варте ордена. Я не бігаю вулицями з криком "Вимагаю поваги за свій вибір гетеросексуальної орієнтації!". Було би добре, якби геї/лесбіянки також цього не робили. :D

Рост - 5-11-2009 у 19:58

А яка вибірка? (Це до Олексія запитання)

Соломія Федушко - 5-11-2009 у 20:28

Невже з 20 повідомлень, причому, деякі з них не є повними відповідями, можна зробити якісь висновки? Особливо для серйозної статті!

Й справді, про що далі дискутувати?

Катерина Слобода - 5-11-2009 у 20:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Хочу сказати, що це не є соціологічне дослідження. просто на основі даних обговорень буде створено ессе за темою.

Ессе в журнал, газету чи ще кудись?

Цитата:
Шановні! Будь ласка дотримуйтесь теми обговорення!
В нас новий модератор :)?

Рост - 5-11-2009 у 20:47

Бачте, викликаючи людей на відвертість ви теж маєте бути відвертим. Якщо люди цікавляться, де і з якою метою будуть використані зібрані дані, то по хорошому було б задовільнити цей інтерес, не згідні зі мною?

І, до речі, так яка ж вибірка?

Катерина Слобода - 5-11-2009 у 20:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
кількість форумчан не обмежується двадцятьма.

Власне вона обмежується 12 :)

Катерина Слобода - 5-11-2009 у 21:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
судження львів'ян мені вже очевидні.

Ого!:o

Tempika - 5-11-2009 у 21:15

Рост, прекрасна репліка :-)

Люди, що цікавляться людьми традиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.

Рост - 5-11-2009 у 21:16

От про це я і говорив, про вибірку.
Судження майже мільйонного міста очевидні з вибірки в 12 чоловік :)
Це і називається лженаукою. Або пересмикуванням фактів. До речі, сьогодні сумна наводила посилання на одного такого писаку - Артємія Лєбєдєва :) Він же звідкись взяв, що на вулицях нашого міста практично всі розмовляють по-російськи. Напевно, теж з вибірки в пару десятків його шанувальників, з якими він пив горілку.

Так що Олексію, якщо ваша ціль - нездорові сенсації, правильною дорогою ідете, товаришу.

Рост - 5-11-2009 у 21:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Рост, прекрасна репліка :-)

Люди, що цікавляться людьми традиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.

Ну, взагалі-то в моєму варіанті "нетрадиційної", але ти права, ще трошки, і почнуть задавати запитання саме в твоїй редакції :lol:

Рост - 5-11-2009 у 21:21

Oleksiy Taraban, можна пряме запитання? А ви сам - хто? В тому самому сенсі? :)

Соломія Федушко - 5-11-2009 у 21:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Відвертістю за відвертість. Я сам гомосексуалст. Але це не має значення, оскільки мене цікавить реальне відношення суспільства до цього явища, мої особисті вподобання цього опитування абсолютно не стосуються.


Звичайно, дякуємо вам за щирість. Не хочу вас образити, але невже ви об'єктивно зможете написати це ессе? Все ж ви будете притримуватись своєї точки зору, на мою думку.

Рост - 5-11-2009 у 21:42

А як ви відноситесь до того, що результати такого опитування, за умови сміхотворної вибірки, ніяк не висвітлюватимуть "думку суспільства" з цього приводу? У вас буде точка зору 70-ти чоловік, яку ви інтерполюватимете на 700-800 тисяч. Яка в цьому цінність?
Думаю, в такому випадку не можна маніпулювати такими термінами, як "думка суспільства" і подібними. Тому що це саме і буде маніпуляція. Не згодні?

Соломія Федушко - 5-11-2009 у 21:45

А можна взнати вашу думку? І взагалі, чи завжди (не) міняється ставлення до вас, коли люди взнають ваші вподобання?

Соломія Федушко - 5-11-2009 у 22:04

Дякую за відповідь, бажаю успіхів у особистому житті та роботі :)

Рост - 5-11-2009 у 22:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А як ви відноситесь до того, що результати такого опитування, за умови сміхотворної вибірки, ніяк не висвітлюватимуть "думку суспільства" з цього приводу? У вас буде точка зору 70-ти чоловік, яку ви інтерполюватимете на 700-800 тисяч. Яка в цьому цінність?
Думаю, в такому випадку не можна маніпулювати такими термінами, як "думка суспільства" і подібними. Тому що це саме і буде маніпуляція. Не згодні?


:-) скорше не маніпулювати а операрувати - це по-перше. а по-друге обсяг вибірки обумовлений обсягом завдання, його сепцифікою, очікуваним кінцевим продуктом. :-).

Маніпулювати vs оперувати - це гра в слова :)
А очікуваний кінцевий продукт - це як? Якщо він очікуваний... :) Чи просто для галочки? :)

Рост - 5-11-2009 у 22:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Сподіваюсь, ми прояснили ситуацію?

Та ні. Але менше з тим :)

Рост - 5-11-2009 у 22:23

Я просто дома сиджу, мені опалення монтують. Сьогодні львівгаз довів можливість побудови кінця світу в одній окремо взятій квартирі. Уже дві години після них прибираю :)

Рост - 6-11-2009 у 09:46

Олексій. Дивіться:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Хочу сказати, що це не є соціологічне дослідження. просто на основі даних обговорень буде створено ессе за темою.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Справді? А в мене склалося враження, що тут набагато більше учасників. Але всерівно дякую всім за Ваші конструктивні відповіді і в переважній більшості позиції і судження львів'ян мені вже очевидні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
судження львів'ян мені вже очевидні.

Ого!:o


оскільки окрім інтернет опитування я використовую особисті інтерв'ю.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Ні. По-перше, я від цього ессе ніякого взиску собі не шукаю, по-друге робота є роботою і особисте ставлення не має на неї впливати, по-третє мене цікавить думка людей.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
:-) це для статті. Результати абсолютно анонімні, без посилання на конкретних авторів постів, використовуються для визначення усередненої суспільної думки щодо явища гомосексуалізму..


Бачите, ніде нема слів, що оте ессе не публікуватиметься. Зате є слова про завдання, про статтю і про роботу. Яку саме - нема, залишається тільки здогадуватись.
Я уже казав, що не люблю, коли подібні питання використовуються в різних маніпулятивних цілях. Здогадатися про ваші цілі з ваших же дописів було неможливо, а слова про завдання, статтю і роботу наводили на різні думки.
Думаю, якщо б ви були відверті повністю, ніяких неприємних відчуттів не переживали б. А так це все виглядало, як робота чергового журналіста.

Марія Павлюх - 6-11-2009 у 11:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Як ви розумієте людей нетрадиційної сексуальної орієнтації?

Я вважаю, що є одиниці людей, які народилися із генетичними відхиленнями (тобто хлопчик успадкував від матері "потяг" до чоловіків). Але поширення гомосексуалізму, як нормального явища у суспільстві є неприпустимим і таким, що несе загрозу людству.

Рост - 6-11-2009 у 12:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Залишається лише позаздрити Вашій фантазії та упередженості.

Бачите, в суспільстві, виявляється, більше не люблять політиків і журналістів, ніж гомосексуалістів :) От вам, за те, що своєю манерою спілкування попали під стереотип, і дісталося :)

Demyan - 6-11-2009 у 15:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
ну це вже кому як совість дозволяє... між іншим, віруючі християни ще й гвалтують неповнолітніх, обманюють, осуджують, зраджують.. і тим не менше це дозволяє їм вважати себе християнами віруючими.


Ну тоді це вже не є а ні віруючі а ні християни....Совість і християнство дві різні речі.
Якщо в Біблії чітко описано що гомосексуалізм це гріх, (Содом і Гомора....) то звідси всі люди такої орієнтації є невіруючими - не християнами, а оголошуючи себе одночасно і віруючою і гомофобом - в першу чергу паплюжить християнсто. Вибравши гомофобію - це вибір людини, але ставши нею вона автоматично відпадає від християнства і віри в Бога.


Із цим можна посперечатися, Содом і Гомора це символи насильства, безправства, розпусти.
Гомосексуалізм засуджується в Посланнях Апостолів (здається Павла), згідно Послань це кара за гріхи, і звісно прощається. Християнам не можна переслідувати гомосексуалістів, але й толерувати гомосексуальний акт також не можна, як й іншу розпусту.


Я не кажу що переслідувати треба. А кажу що християнство і гомосексуалізм - це несумістимі речі. Ти або християнин (віруючий) або гомосексуаліст. І те і те не є можливо з точки зору християнства.
Людина може бути гомосексуалістом, але якщо вона відмовиться від цього і не буде робити гомосексуальні акти, то вона може стати християнином.