Форум Рідного Міста

Олександр Положинський

NBM-Redaktor - 12-3-2003 у 14:57

Я завжди поважав цього хлопаку, однак останній його "коник" просто поставив моє волосся дибки: на останньому фестивалі "Чайка" в Київі він без зайвих зусиль (а точніше - завдяки неймовірним зусиллям) змусив 20-тисячний натовп кричати "Слава Україні - героям слава!", а наостанок це велетенське море молоді співало гімн України!!!
Зауважте, що "Чайка" - не національна і не суто патріотична акція. Це міжнародний фестиваль, склад учасників якого на 45-50% становлять російські виконавці! Тобто більшість тих людей, які приходять щороку на "Експоцентр" чекають саме російської музики. І тут такі чудеса... Одним словом, піднесенння було неймовірним, я просто в захваті.

Ольга Боровець - 13-3-2003 у 14:17

Це не чудеса - це стадний інстинкт...
Якщо на сцені зірка, то вона може без зайвих зусиль спонукати натовп кричати навть ********* і т.д. Не знаю чи варто вважати досягненням те, що люди на "Чайці" кричали речі які для них не те що не близькі, а й навіть незрозумілі.
Хоча нічого поганого немає в тому, що хтось вважає такі речі досягненням

Cтадний?

NBM-Redaktor - 13-3-2003 у 15:43

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Боровець
Це не чудеса - це стадний інстинкт...


Можна довго сперечатися, стадний чи не дуже. Факт є фактом: якби їм було то "не близьке", огидне і не рідне, вони б просто показували "факи"... ;)

Цитата:
Якщо на сцені зірка, то вона може без зайвих зусиль спонукати натовп кричати навть ********* і т.д.


Може. Але краще, коли вона спонукає людей кричати "Слава Україні!". Тим більше, що 70-80% того "стада" навіть уявлення не має, хто ж є насправді їхнім "поводирем", тобто хто їх "змушує"...

Цитата:
Не знаю чи варто вважати досягненням те, що люди на "Чайці" кричали речі які для них не те що не близькі, а й навіть незрозумілі.


Я вже казав з цього приводу вище... Але піднесення від того я відчув неймовірне!.. Тобі мабуть такі речі взагалі не цікаві. Для чого ж тоді коментувати?

Цитата:
Хоча нічого поганого немає в тому, що хтось вважає такі речі досягненням


Аякже. Хтось вважає, хтось ні :D
Головне, щоб не було війни!.. :sing: :sing: :sing:

Ольга Боровець - 13-3-2003 у 16:12

Цікаво....коли вони кричали "Героям Слава!", кого вони вважали героями....
щось не розумію, з якого приводу пан Редактор так тішаться?

NBM-Redaktor - 13-3-2003 у 20:35

Цитата:
Ольга Боровець
Цікаво....коли вони кричали "Героям Слава!", кого вони вважали героями....

По-перше, Олю, ти там не була, тому твоя іронія тут дещо недоречна. Тим більше, що (здається) ти не є прихильницею Сашка Положинського? Чи може я помиляюсь?

Цитата:
щось не розумію, з якого приводу пан Редактор так тішаться?

По-друге, відколи це я став тобі "шановним" (чи шанованим тобою)? Оце дійсно цікаво.

Але відповідь на задане тобою питання є. Вони СЕБЕ вважають героями. Кожного дня. Незалежно від того, хто, як і як хто до того ставиться...

Але ти не відповіла на моє попереднє питання. Повторю - для чого тут це все? Для чого смітити на форумі недоречними закидами на тему сучасної української молоді? Давай форумуй з цього приводу в іншому розділі...

Може, ти хочеш посперечатись на тему, чи достатньо Вагомою є постать Сашка Положинського в порівнянні з твоєю?

А якщо хцеш балакати на політично-патріотичні теми - там десь є інший розділ.

А якщо тебе цікавить, чого я тішуся - настрій хороший :sing: :baddevil: :sing:

Василь - 14-3-2003 у 10:29

НБМ-редактор нашкрябав:
Цитата:

По-друге, відколи це я став тобі "шановним" (чи шанованим тобою)? Оце дійсно цікаво.


Цікаво, чи існують люди, якими редактр НБМ є шанований?

Odarka - 14-3-2003 у 11:43

Мені здаєть. що Оля та Редактор перейшли на особисті образи.
стадний інстинкт в наших людей існює! в цього нікуди не дінешся.

Ольга Боровець - 14-3-2003 у 14:14

Сашка Положинського поважаю і, якщо не помиляюся, не давала приводу думати інакше. Очевидно, Юрко (Редактор), ти не так мене зрозумів...просто вважаю, що найбільше дсягнння Положинського - це не вигуки на "Чайці" і, зрештою, ця людина зробила багато інших речей, які варті обговорення.
---------------------------------
Редактор пише:
відколи це я став тобі "шановним" (чи шанованим тобою)? Оце дійсно цікаво.
----------------------------
Прошу вибачення за те, що особисті речі обговорюю в цьому форумі, але це востаннє

Юрко, одна справа поважати і шанувати (всетаки стільки часу разом працювали), а інша справа поділяти думку...
про моє ставлення до тебе ти все знаєш і вважаю недоречним твоє бажання виясняти стосунки тут.

Ні, це не з'ясування стосунків

NBM-Redaktor - 14-3-2003 у 14:35

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Боровець
Очевидно, Юрко (Редактор), ти не так мене зрозумів... просто вважаю, що найбільше дсягнння Положинського - це не вигуки на "Чайці" і, зрештою, ця людина зробила багато інших речей, які варті обговорення.


очевидно що. Але це і не подавалося як "найбільше досягнення". Це подавалося як найбільш яскраве враження суб'єкту сприйняття від об'єкту обговорення. ;)

Цитата:
Прошу вибачення за те, що особисті речі обговорюю в цьому форумі, але це востаннє...

Юрко, одна справа поважати і шанувати (всетаки стільки часу разом працювали), а інша справа поділяти думку...


не зрозумів <:] які "особисті речі" тут обговорювались? Люди, ви про що???

Цитата:
про моє ставлення до тебе ти все знаєш і вважаю недоречним твоє бажання виясняти стосунки тут.


а це не було спробою обговорювати якісь особисті стосунки. просто я не розумію, чому людина, з якою "стільки часу разом працювали" звертається до мене через "шановний". от і все. :)

Положинський...

kallisto - 11-9-2003 у 15:37

Взагалі, я його дуже люблю, просто обожнюю. Пам"ятаю, він вів передачу "Рускіє горкі" на ICTV і це було неперевершено.

Але музика в нього досить специфічна. І вже занадто дивно він виглядав на "Рок-екзистенції" минулого року. :mad: Особливо, коли вони поодягали довгі накладні патли і всі вже було подумали, що "Кому ВНИZ", які не змогли прийти на свій виступ вирішили надолужити втрачене. І всі були ДУЖЕ розчаровані, коли побачили Положинського. Аякже, це ж він був МС, як йому не дати виступити. Так, вони зіграли дещо важче, ніж насправді звучить їхня музика. Проте вони грають реп, а не рок. І тут уже нічим не зарадиш.

А так Положинський - це мій улюблений МС. І претензій я до нього не маю. Хіба що не треба більше виступати на "Рок-екзистенції"