Форум Рідного Міста

В середу у Львові гудітимуть сирени

Соломія Федушко - 17-11-2009 у 00:42

В середу, 18 листопада, у період з 14:20 до 15:00 години буде проводитися навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільної оборони з увімкненням електросирен. Це відбуватиметься з метою підвищення рівня готовності централізованої системи оповіщення, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Звучання електросирен означає сигнал цивільної оборони «Увага всім». Почувши його, мешканці мають негайно увімкнути радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстрених повідомлень управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації.

«У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій», - зауважив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської міської ради Володимир Рощин.

Думаю важко буде зберегти спокій тим, хто не знатиме про це навчання. :)

Рост - 17-11-2009 у 02:20

Ну, таке гудіння сирен я чую не рідко, мінімум декілька раз на рік, і якось мені вдалося зберегти досі спокій, хоч і не знав, що воно означає :)

До речі, а що робити людям, в яких немає радіотрансляційної точки, телевізора і ФМ-приймача? Це я такий :) Що мені включати? Може, просто послухати Карлу Бруні, Джину Людвік, чи може Генрі Манчіні... До речі, китайський джаз теж нічого такий, Cai Qin, наприклад...

Соломія Федушко - 17-11-2009 у 11:33

;) думаю, що від Карли Бруні, Джини Людвік, Генрі Манчіні чи від китайського джазу ви отримаєте більше задоволення, ніж від почутого по радіо чи телевізорі, і настрій не попсують. Тож не прогадаєте!

Demyan - 17-11-2009 у 12:08

Та ті сирени як на мене до ... того самого місця. :)
Ну скажуть що авіаатака або ж хіматака...
і що робити? куда бігти? де ті бомбосховища? що брати з собою? де взяти противогаз?

Юрій Сєров - 17-11-2009 у 12:37

Цитата:
Ну скажуть що авіаатака або ж хіматака...
і що робити? куда бігти? де ті бомбосховища? що брати з собою? де взяти противогаз?

Саме сумне, що коли справді буде небезпека, переконаний, сирени не буде.

Соломія Федушко - 17-11-2009 у 12:43

:) ага, така сама ситуація буде, як з попередженням урагану.

Павло Жежнич - 18-11-2009 у 15:16

Сьогодні було чути сирени, які б мали сповістити про сигнали цивільної оборони. Але що б я мав робити, не маючи радіоточки (як більшість учасників тут не має), я не знаю. Могли б, наприклад, кабельщиків заставити транслювати по телевізору якісь повідомлення, пов'язані з сигналами цивільної оборони.

Demyan - 18-11-2009 у 17:13

З оповіщенням пробем немає якарз - ну хіби ти в лісі. А так радіо, телебачення, гучномовці в центрі..вта й один одному понче кричати.
Питання в тому що робити????

Катерина Слобода - 18-11-2009 у 17:24

Нині люди практично взагалі не реагували на звук тих сирен...:rolleyes:

Андрій Пелещишин - 18-11-2009 у 17:42

Форум читали, були попереджені :)

Рост - 18-11-2009 у 18:13

А що на них реагувати, якщо вони гудуть систематично? Більшість людей, думаю, навіть не знають, що це сигнали ЦО.
А взагалі, думаю, що сенсу в них і так мало, все рівно в разі чого цивільне населення навряд чи хто рятувати буде дуже сильно, тут аби для своїх місця вистачило...

Юрій Сєров - 18-11-2009 у 18:36

Цитата:
А взагалі, думаю, що сенсу в них і так мало, все рівно в разі чого цивільне населення навряд чи хто рятувати буде дуже сильно, тут аби для своїх місця вистачило...

Якби не дай Боже справді виникла небезпека, то як в тому анекдоті - замотатися в простиню і повільно повзти на цвинтар.

Катерина Слобода - 18-11-2009 у 19:14

Стандартна для нас ситуація: Порятунок утопаючих- справа рук самих утопаючих.

Андрій Пелещишин - 18-11-2009 у 19:39

Цитата:
Порятунок утопаючих- справа рук самих утопаючих.

Враховуючи, що цій фразі скоро сто років (якщо Ільф з Петровим в когось її не сперли) - ця ситуація взагалі типова для людства.

Соломія Федушко - 18-11-2009 у 20:07

Стидно признатись, але я не чула та й, по правді, зовсім забула про ці сирени :rolleyes: