Форум Рідного Міста

Гаджет банківських послуг до уваги громади

Онук Юрій - 17-11-2009 у 15:06

Мої вітання!
Хочу Вам запропонувати для критики гаджет який дозволяє виконувати певні банківські операції а смаме за допомогою карт Visa/MasterCard абож системи Liqpay Ви матемете змогу зробити замовлення та оплату квиткі (авіо та жд), забронювати готель та оплатити, придбати абонемент в Буковель, оплатити послуги інтернет провайдера, поповнити мобільний з'язок, переказати рідним кошти, відкрити депозит, оформити кредитну карту та оплатити послуги. Для перегляду гаджету прошу відвідати [http://dorado-lviv.homelinux.com вікно так і називається "On-line послуги ПриватБанку" зауваження прошу писати сюди. Думаю що цікавий продукт банку так як раніше ці послуги були доступні лише користувачам системи Приват24. Тепер кожен зможе розмістити цей гаджет в своєму блозі!

Ярема П. - 17-11-2009 у 17:59

Один з найбільших банків, і не спроможеться перекласти на українську.

А поповнити якоюсь іншою карткою, не приватбанківською, можна? І взагалі, будь-якою іншою, не виданою в Україні, можна?

Онук Юрій - 17-11-2009 у 18:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Один з найбільших банків, і не спроможеться перекласти на українську.

А поповнити якоюсь іншою карткою, не приватбанківською, можна? І взагалі, будь-якою іншою, не виданою в Україні, можна?


Приймаються карти не залежно від банку імітенту лище щоб це були карти Visa та MasterCard , що до украЇнськоЇ локалізації то вона в процесі що є тоє ми нажаль приорітетно все маємо в російські локалі. Треба піднімати питання державної мови.