Форум Рідного Міста

Ранні сутінки

сумна - 27-11-2009 у 01:17

Розумію, що запитання дурне, але таки наважуся – чому цього року такі ранні сутінки?! Хіба раніше так було, що уже о 4-й по обіді зовсім темно?
Спочатку заспокоювала себе, що то така маленька параноя :-), то лише в мене поламався внутрішній годинник, а у решти людей все добре. Але сьогодні почула те ж саме від водія, тобто від людини, яка має добре це відчувати!
Скажіть, це у нас у двох параноя, чи й у вас щось подібне? :-)

Ярема П. - 27-11-2009 у 02:03

Не виглядає що параноя - мені теж якось дивно, що вже в біля 4 дня темно, але питанням, чи так завжди було, я не задавався.

Demyan - 27-11-2009 у 10:54

Ні все в нормі.
В мене така фобія я кожного року дивлюся коли вже повінстю потемніє, так от майже кожного року в ті дні в 17 00 вже стає темно.
Якщо на дворі хмари (а все залежить ще від хмарності) - то темніти вже починає в 16 00.

Юрій Сєров - 27-11-2009 у 11:38

Те ж саме запитання я ставив собі рівно тиждень тому. Прийшов до висновку, що на роботі у приміщенні просто не помічаєш цього, а ті дні трохи більше був надворі.
Хоча все одно відчуття, що зарано темніє і ще місяць день буде скорочуватися...

Demyan - 27-11-2009 у 16:11

Може ви не спостерігали я ж кажу в мене з тим манічка. ДЕнь набагато далі не буде зменшуватися. ДИвіться зараз 16 10 а на вулиці почало темніти тільки і то хмари є...

Горват Корнелія - 27-11-2009 у 18:25

Народ, мені здається вся справа у похмурій, дощовій (давно такої не пам"ятаю...) осені. Депресія конкретна! Сонечка хочу!!!

сумна - 27-11-2009 у 19:25

Можливо причина ще й у тому, що часто о такій порі вже лежить сніг, а від цього надворі таки світліше. Ну і цілком згідна з Юрієм, що коли сидиш на роботі/навчанні, відслідковувати сутінки немає змоги, а карантин подарував можливість трохи більше придати цьому уваги. :-)

Ольга Косовська - 28-11-2009 у 08:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Можливо причина ще й у тому, що часто о такій порі вже лежить сніг, а від цього надворі таки світліше. :-)


я теж з цим згідна. Можливо нам просто хочеться снігу, і настоящої зими, про яку говорять. що ми цого року і не побачим