Форум Рідного Міста

Хороший тату-салон у Львові

Соломія Федушко - 6-12-2009 у 14:32

Підкажіть, будь ласка, у Львові салон, у якому працюють висококваліфіковані майстри татуювання, що надають своїм клієнтам дійсно якісні і відносно безпечні послуги. Чиста і стерильність обов'язкова!

Катерина Слобода - 6-12-2009 у 23:40

Добре сказано
Цитата:
відносно безпечні послуги.

ІМХО, то дуже небезпечна процедура. По-перше, через можливість зараження різноманітними хворобами, не кажучи вже про СНІД. Ймовірність заразитися дуже висока.:rolleyes:
По-друге, після нанесення малюнку на шкірі утворюється рана, яка буде ще "довго і нудно" заживати.
Як на мене, то про безпеку такої процедури говорити взагалі годі...навіть якщо робити її в салоні.
Та й при виборі малюнку треба бути дуже обережним...знаю кілька випадків, коли люди наносили собі зображення китайських ієрогліфів, не уточнюючи перед тим, що саме означають символи. Через певний час татуювання починало вогнем пекти шкіру і терпіти було годі. Після того, як уточнили значення знаку, були просто в шоці, оскільки знаки означали суцільно негативні для нас слова...
Довелося змивати. А змити татуювання набагато складніше,ніж його нанести, доводиться дуже терпіти...
Та й щодо кваліфікованих майстрів не певна...
Тому, нмд, перш ніж зважитися таке робити варто бути на 100 відсотків певним, що через рік- два не появиться бажання то видалити...
Але то хіба моя особиста думка...

Юрій Сєров - 7-12-2009 у 00:54

Цитата:
ІМХО, то дуже небезпечна процедура. По-перше, через можливість зараження різноманітними хворобами, не кажучи вже про СНІД. Ймовірність заразитися дуже висока.:rolleyes:
По-друге, після нанесення малюнку на шкірі утворюється рана, яка буде ще "довго і нудно" заживати.

Якби все було так жахливо, то не було б стільки людей з татуюваннями :)

Цитата:
Та й при виборі малюнку треба бути дуже обережним...знаю кілька випадків, коли люди наносили собі зображення китайських ієрогліфів, не уточнюючи перед тим, що саме означають символи. Через певний час татуювання починало вогнем пекти шкіру і терпіти було годі. Після того, як уточнили значення знаку, були просто в шоці, оскільки знаки означали суцільно негативні для нас слова...

Треба було прив'зати мішечки, що виводять шлаки і все б пройшло :lol:

Відносно доцільності - кожному вирішувати для себе.

Знаю, що є салон на Коперника, трохи нижче вул. Колесси. Якість - не знаю, не користувався.


Катерина Слобода - 7-12-2009 у 12:01


Цитата:
Треба було прив'зати мішечки, що виводять шлаки і все б пройшло :lol:

:lol:
...разом зі шкірою злізло б... :baddevil:


сумна - 7-12-2009 у 12:46

До речі, нещодавно доводилося мати справу з документом про магнітно-резонансну томографію - в анкеті пацієнта окремий пункт присвячений тату. Оскільки до складу фарб для тату входять метали, то проходження МРТ ускладнюється.
Словом, може краще скористатися схожими на тату "перевідними картинками" (не знаю, як вони звуться)? :-)

Соломія Федушко - 7-12-2009 у 13:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Треба було прив'зати мішечки, що виводять шлаки і все б пройшло :lol:

:lol:
...разом зі шкірою злізло б... :baddevil:

Які ви добрі! :saint: Я ще не зробила, а ви плануєте, як я то буду видаляти...

Катерина Слобода - 7-12-2009 у 13:31

Не добрі, а турботливі...:lol:

Руслан Кравець - 7-12-2009 у 15:28

Останніми роками серед дівчат пішла мода на татуювання.
Як наслідок, років десь через 40 будемо мати покоління обтатуйованих бабусь :)

Юрій Сєров - 7-12-2009 у 15:38

Бачив, як воно виглядає на бабусях... Не дуже... :)

Цитата:
Оскільки до складу фарб для тату входять метали, то проходження МРТ ускладнюється.

Наскільки я знаю, це ті тату, що роблять у місцях позбавлення волі...

Цитата:
Словом, може краще скористатися схожими на тату "перевідними картинками" (не знаю, як вони звуться)? :-)

Є такі. З місяць тримаються. Може, дійсно є сенс спробувати. Буде подобатися - зробити постійну.

Соломія Федушко - 7-12-2009 у 16:34

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Словом, може краще скористатися схожими на тату "перевідними картинками" (не знаю, як вони звуться)? :-)

Є такі. З місяць тримаються. Може, дійсно є сенс спробувати. Буде подобатися - зробити постійну.


Вже такий варіант розглядала. тимчасове тату роблять хною. Є випадки, коли вона змивається за тиждень, а деколи й до кінця не стирається. Може залишитись розмита негарна пляма і видаляють її тільки таким методом, як звичайне, тобто залишитись може шрам. :(

Tempika - 7-12-2009 у 17:14

*Якби все було так жахливо, то не було б стільки людей з татуюваннями *

..всі знають, як шкідливо палити, але ж палять..

сумна - 7-12-2009 у 17:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Наскільки я знаю, це ті тату, що роблять у місцях позбавлення волі...


І все ж є багато інформації про те, що фарби для тату містять солі металів.

http://www.netattoo.info/2009-11-04-17-57-48/30-2009-11-08-15-10-58...

Viktor Tkachenko - 12-12-2009 у 02:54

Завжди негативно ставився до тату. Тіло людини занадто красиве :) щоб його додатково забруднювати будь-якими картинками. Це не враховуючи медичні та інші аспекти впливу татуювань.

Юрій Сєров - 17-12-2009 у 17:30

То як, вибрали щось?

Марія Вибранівська - 18-12-2009 у 13:14

Питають одного мужчину:
-У вашої дружини на груді татуювання її попереднього коханця. вам це мабуть неприємно?
- Навпаки, уявляєте, як витягнеться його фізіономія так років через 30-40!

Соломія Федушко - 18-12-2009 у 19:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
То як, вибрали щось?

З малюнком і місцем визначилась давно. Не портрет коханця і не на грудях це точно :lol:
А ось з салоном є декілька варіантів.

Соломія Федушко - 9-3-2010 у 23:39

Ось, остаточний варіант:) : "Альтер-Еґо " (вул. Староміська, 1)
Щодо тимчасового тату, то салон-краси "Маханді" (вул. Туган Барановського, 3)

Катерина Слобода - 30-4-2010 у 18:55

На всяк випадок, може кому знадобиться...на святі батяра можна буде замовити і отримати батярське тату...:baddevil:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7406&page=1#pid101646

Галина Лев - 30-4-2010 у 22:48

Про "Сьоме Небо" на площі Галицького біля Лялькового театру чула схвальні відповіді. Сама маю бажання туди заглянути. Кажуть, в них з гігієною має бути порядок, бо моя коліжанка працює на фірмі, де ті всіляке причандалля до роботи купують.

Соломія Федушко - 6-5-2010 у 17:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Сама маю бажання туди заглянути. Кажуть, в них з гігієною має бути порядок, бо моя коліжанка працює на фірмі, де ті всіляке причандалля до роботи купують.


Коли наважитесь робити татушку, раджу самій не йти, а взяти зі собою групу підтримку. Страшнувато і боляче трохи.... :rolleyes:

Юрій Сєров - 6-5-2010 у 17:21

Чи є в нас шанс побачити результат? :)

Соломія Федушко - 6-5-2010 у 19:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чи є в нас шанс побачити результат? :)

Жодних :saint:

Галина Лев - 7-5-2010 у 07:27

За додаткову оплату.

Соломія Федушко - 7-5-2010 у 07:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
За додаткову оплату.

Групу підтримки можна взяти безкоштовно :)

Соломія Федушко - 14-9-2010 у 21:42

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Цитата:

Коли наважитесь робити татушку, раджу самій не йти, а взяти зі собою групу підтримку. Страшнувато і боляче трохи.... :rolleyes:

Щодо болю, то є вихід... У "пристойних" салонах є така мазь чи гель, яка має дію анестезії, що геть не боляче :) Хоча якщо на внутрішній стороні руки чи в інших місцях тіла, де шкіра ніжна і тонка трошки може боліти, але не сильно :)