Форум Рідного Міста

Цукровий Діабет та Глюкометри Accu-Chek

Alien_ua - 13-3-2003 у 18:18

to Moderator:
Нажаль не знайшов ні заборони ні дозволу відкривати теми такого типу, тому ризикну.

Пропоную обговорити тему "Цукровий Діабет" і глюкометри та стан цієї проблеми в Україні (зокрема у Львові).


P.S.: Продам прилади для вимірювання рівня глюкози (цукру) в крові (Глюкометри) від фірми Roсhe (Німеччина)
Accu-Chek Compact
Accu-Chek Sensor (Advantage)
нові, з гарантією, та тест полоски для них.

e-mail: ihorchyk2000@yahoo.co.uk

Тетяна - 18-3-2003 у 15:17

Цитата:
Першим відправив користувач Alien_ua

to Moderator:
Нажаль не знайшов ні заборони ні дозволу відкривати теми такого типу, тому ризикну.
Пропоную обговорити тему "Цукровий Діабет" і глюкометри та стан цієї проблеми в Україні (зокрема у Львові)[


Якщо Ви маєте цікаву інформацію стосовно "Цукрового діабету" можете спокійно викласти її в цьому розділі.

Цитата:
P.S.: Пропоную прилади для вимірювання рівня глюкози (цукру) в крові (Глюкометри) від фірми Roсhe (Німеччина)
Accu-Chek Compact
Accu-Chek Sensor (Advantage)
нові, з гарантією, та тест полоски для них.


А пропозиції щодо можливої реалізації краще викладати в розділі "Реклама". Проте, якщо Ви маєте дані про переваги того чи іншого приладу (зокрема - глюкометра), поділіться з іншими дописувачами.

Alien_ua - 19-3-2003 у 12:43

Судячи по кількості відгуків, активність відвідувачів (як і кількість) поки що не надто висока. Але будемо сподіватися це не на довго. Форум дуже молоденький, і спільними зусиллями його розкрутимо.

Топер по темі:
Я дещо обізнаний з проблематикою цукрового діабету і ”методами”, якими його лікують (моя матір хвара на цукровий діабет). Іншим слово ніж ВАРВАРСЬКІ я їх назвати не можу. В дещо західніших країнах лікар несе величезну відповідальність за свого діабетика – про наших лікарів так не скажеш. Якщо рівень цукру вищий за 15 mmol/L – це вже майже катастрафа – в нас це “норма”. Я є впевнений, що будь який інсулінозалежний діабетик в нас (в якого немає глюкометра) має рівень цукру, вищий за 18 mmol/L (при нормі 5-9). Я розумію, що лікарів в цьому звинувачувати не можна – в них часи також не найкращі, але треба щось робити!!!

Мені дуже сподобався один вислив в німецькій рекламі якогось глюкометра:

“Діабет це не хвороба – це просто такий спосіб жуття”

і маючи сучасний глюкометер і якісний інсулін, так може бути у кожного хворого на діабет.

Далі буде....

Сподіваюсь на активне обговорення цієї теми.


P.S.: Sorry, з продажем піду в розділ "Реклама".

Користувач Олесь - 24-3-2003 у 13:59

Хочу запитати, хворих на діабет глюкометром забезпечують безкоштовно? Наскільки знаю, інсуліном - так. Глюкометр має бути в кожного хворого на діабет, а якщо людина має купити його за власні гроші, то не кожен собі таке може дозволити. За умов забезпеченої медицини і адекватного моніторингу хвороби - це дійсно спосіб життя, а не хвороба. Зрештою, як і наприклад, астма. До речі, пікфлоуметри також мали би бути у всіх хворих на астму, але не знаю, яка з тим зараз ситуація.

Alien_ua - 24-3-2003 у 17:13

to => Користувач Олесь

Угу, забезпечують, і ще й полоски нахаляву. :( НІФІГА!
Все треба купувати за свої гроші. Ще добре що инсулін видають.

Я пробував знайти в наших аптеках глюкометри. Гибле діло: або нема, а якщо і є, то занадто Б/У (деже заюзані), і крім того застарілі моделі і при тому страшенно дорого.
Тому продовжив пошуки за кордоном. Як виявилось, ціни там дещо менші, а моделі глюкометрів звичайно ж актуальні, тобто прилади нові, не вживані і з гарантією.
В результаті таких пошуків було куплено самий сучасний прилад фірми Roche (Accu-Chek Compact)
http://www.accu-chek.de/website/content/accu_chek_produkte/systeme/...

при цьому його ціна набагато менша ціни застарілого Б/У глюкометра в наших аптеках.
якщо в кого є питання - пишіть в форум або на e-mail: ihorchyk2000@yahoo.co.uk

Тетяна - 25-3-2003 у 17:26

Цитата:
Першим відправив користувач Alien_ua
to => Користувач Олесь

Угу, забезпечують, і ще й полоски нахаляву. :( НІФІГА!
Все треба купувати за свої гроші. Ще добре що инсулін видають.


Нажаль, державна програма по цукровому діабету передбачає безкоштовне 100% забезпечення інсуліном українського виробництва, а він "оставляет желать лучшего". Тільки малий % діабетиків отримують якісніший імпортний інсулін, проте кількість ускладнень у діабетиків, які вживають вітчизняний інсулін набагато більша ніж у тих, які знаходяться на імпортному :(.
А щодо глюкометрів та "способу життя діабетиків" на теперішній час все залежить від можливостей хворого або його родини.

Що можуть зробити хворі на діабет, які не мають глюкометра - так це суворо дотримуватись дієти (звичайно, не забуваючи приймати інсулін) та частіше ходити в поліклініку - здавати кров на глюкозу. Хоча цей аналіз беруть зранку, а що робити коли треба визначити рівень глюкози вдень або ввечері??????????

Користувач Олесь - 26-3-2003 у 12:58

То, що написала Тетяна: Тоді це дійсно жах. Про який ефективний моніторинг може йти мова. Людина з хворобою стає фактично інвалідом, прив'язаним до дому і поліклініки.

Крім того, мають ще ж бути і в продуктових магазинах спеціальні продукти для діабетиків - той асортимент, який традиційно містить цукор (печиво, цукорки, напої і т.п.). В ідеалі в продуктових магазинах мають бути ще безглютенові харчі, і інші. За кордоном це вирішують так, що в супермаркеті є окремі стояни з продуктами за категоріями "дієтичні", "діабетичні", "безглютенові", "білкові" і т.п. Чи котрийсь з львівських супермаркетів таке пропонує?

Користувач Олесь - 26-3-2003 у 13:43

Лінки про діабет і глюкометри:

http://www.diabetua.org
Міжнародна діабетична асоціація України (сайт рос. мовою, є форум з враженнями про ріжні глюкометри)

http://www.dialand.ru
Російський ресурс - все про діабет, в т.ч. огляд ріжних моделей глюкометрів.

Alien_ua - 10-3-2005 у 23:56

Чи є в нас щось нове?

Бера Ярослав - 12-10-2009 у 09:49

Я хворію діабетом уже 15 років і мені щоб отримувати пенсію по інвалідності потрібно кожного року проходити мед-комісію МСЕК ЧИ ПРАВИЛЬНО ЦЕ?:mad: