Форум Рідного Міста

Під пам’ятник Бандері у Львові підклали гранату

Соломія Федушко - 24-12-2009 у 12:14

У Львові 22 грудня невідома особа зателефонувала в міліцію і повідомила про знахідку предмету, схожого на ручну гранату біля пам’ятника Степану Бандері, розташованого на однойменній вулиці міста.

На місці події прибули та працювали основні підрозділи сил цивільної оборони міста Львова. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Експерти встановили, що вибухонебезпечний предмет є навчальною гранатою типу Ф-1.

Навчальну гранату було вилучено на утилізацію. Всього до робіт було залучено 11 осіб та 4 одиниці техніки. За фактом події проводиться розслідування.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/12/23/209806

Ярема П. - 25-12-2009 у 12:11

Хм, десь я читав, що пам’ятник Бандері у Львові ввійшов в топ найпотворніших пам’ятників Львова. Хтось вирішив таким чином виразити протест?

Demyan - 25-12-2009 у 13:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хм, десь я читав, що пам’ятник Бандері у Львові ввійшов в топ найпотворніших пам’ятників Львова. Хтось вирішив таким чином виразити протест?


Ніякого протесту немає я теж читав ту статю.
Там навіть памятник на майдані незалежності ввійшов туди.
Там оцінка проводилася по іншим критеріям, з якими я повністю згідний.
По бандері оцінка низька бо:
- зроблений в радянському стилі - розпущений плащ і т.д. як дід Ленін.
- не впиравдав вкладені гроші
- скульптор дуже не старався
ну і в тому дусі...

Юрій Сєров - 25-12-2009 у 14:28

Тут радше протест проти постаті Бандери. Бо якби проти пам'ятників, то майже усі, поставлені за України, варто підірвати.

Demyan - 25-12-2009 у 15:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тут радше протест проти постаті Бандери. Бо якби проти пам'ятників, то майже усі, поставлені за України, варто підірвати.


А чому не подивитися обєктивно???? який протест? чуть шо відразу протест..якщо зробити памятник будь як бандері і потім скажуть погане про нього то відразу протест.
Ніякого протесту в тій статі не було!
Я ж кажу що там в десятку таких памятників ввійшов і той що стоїть в київі на майдані! - теж протест?
А рахували там все і зокрема те що памятник Бандері недокінчений і кінець невідомо коли буде.
Так що Ганьба за такий памятник - будь то Бандері чи Пушкіну.;) - який псує вигляд площі і ще й зроблений в пострадянському стилі.

Соломія Федушко - 25-12-2009 у 15:27

Я вважаю, що річ не в тій статті, а в в тому, що підкинули вибуховий пристрій під пам'ятник не Пушкіну чи комусь іще, а саме Бандері. Звичайно ганьба нам, що українці ставлять такі паскудні пам'ятники таким великим постатям :( Не знаю чи це був протест чи ще щось, але добрими намірами тут не пахне..

Demyan - 25-12-2009 у 16:05

Чому відразу протетст. Я вот того не розумію коли в нас всіх повибиває з голови що якщо що то протест бандері або укр. мові або ще чомусь?
Чому не розглядаються варіанти
- заховали гранату;
- спеціально підклали щоб от всі думали як тут протетст - так і думали щоб була ворожнеча
- хтось "скинув" гранату в те місце бо виходу не було
- що робить патруль який там завжди чергує?
- граната навчальна - пацани сперли зі школи і попрікалувалися
- воєунрук набухався і загубив :D

Так звісно треба думати що протест і що всіх вас східняки хочуть повбивати і всі памятники повзривати учбовими гранатами :o

Юрій Сєров - 25-12-2009 у 17:53

Цитата:

- заховали гранату;
- спеціально підклали щоб от всі думали як тут протетст - так і думали щоб була ворожнеча
- хтось "скинув" гранату в те місце бо виходу не було
- що робить патруль який там завжди чергує?
- граната навчальна - пацани сперли зі школи і попрікалувалися
- воєунрук набухався і загубив :D

Оригінальні версії. Я точно б пішов ховати гранату під пам'ятник, який круглодобово охороняється міліцією. :lol: До речі, чому вони не затримали зловмисника???
Відносно жарту - можливо.
А найімовірніше - провокація. Вибори ж скоро...