Форум Рідного Міста

як вибрати імя для дитини?

Ольга Косовська - 26-12-2009 у 16:11

хто підкаже як правильно вибрати ім"я для майбутньої чи вже новонародженої дитинки? Якими правилами керуватися?

Ольга Косовська - 26-12-2009 у 16:12

як вам такий варіант? http://politikan.com.ua/posts/view?id=12017&vote=yes

Катерина Слобода - 26-12-2009 у 16:38

ІМХО, неважний якийсь варіянт...:)
Я взагалі-то схиляюсь до думки, що ім'я дитини найкраще вибирати коли дитина вже народилася...а яке?- можна за іменем святого, можна переглянути які імена зустрічалися в Ваших родичів, або яке просто дуже подобається. Варіянтів море, але в будь-якому випадку не варто давати ім'ям прізвище політика, назви предметів або улюблених персонажів фільмів...:saint: Ім'я то є таки на все життя, хіба би потім дитина сама хотіла змінити його...
Мені дуже подобаються Олексій, Ярема, Андрій, Марко, Антон, Остап, Нестор, Юрій, Тарас, Юстина, Ксенія, Христина...

Viktor Tkachenko - 26-12-2009 у 20:27

Головне не прізвищем політика. ;)
Колись обирали те ймення, в чий день відбулось народження. Це як варіант.

Ірина Матвіїв - 27-1-2010 у 17:45

... так найперше я думаю варто батькам проаналізувати як звучатиме ім"я яке ви вибрали для своєї дитини, співвіднести його з прізвищем і по-батькові, продумати його кличні та пестливі форми... а також в жодному випадку не керуватись данню моді та не вигадувати якісь імена історичних особистостей, які звучать не доречно в сучасному світі ....а якщо дитинка, як то кажуть сама принесла собі ім"я то може варто все ж зупинитись на ньому, або хоча б дати його як друге ім"я, адже не гоже відмовлятись від святого який сам хоче стати заступником вашій дитині :)
Також я думаю, що ім"я все ж несе певний закладений в нього зміст, потенціал, думаю воно має бути милозвучним, чітким, тоді і дитина матиме відповідні риси характеру....;)

Катерина Слобода - 27-1-2010 у 19:34

До речі, після виходу фільму "Аватар" почастішали випадки називання дітей іменем Пандора. :)

Соломія Федушко - 27-1-2010 у 20:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
До речі, після виходу фільму "Аватар" почастішали випадки називання дітей іменем Пандора. :)

Це мені нагадує часи, коли дітей називали іменами головних героїв серіалів Маріаанна, Роза... і т.д і т.п :)

сумна - 27-1-2010 у 20:38

А мені це нагадує такі глибоко світоглядні запитання - як досягти успіху в житті, як вибрати холодильник і т.п. Відповідь на які полягає у наборі штампів. :-)

Хіба тут можуть бути якісь правила? Вибір - на те він і вибір. Керуватися лише власним бажанням і здоровим глуздом.