Форум Рідного Міста

Де у Львові ремонтують MP3-плеєр та ноутбук?

Соломія Федушко - 28-12-2009 у 22:40

Помалався МР3 :( Спочатку думала, що навушники не працюють, але помилилась. Ще й до повного щастя й екран не працює. Що з ним сталось уявлення немає. Проблема в тому, що мені його з Іспанії привезли, фірма 'belson'. Можливо хтось знає куди з таким питанням можна звернутись.

marco - 29-12-2009 у 14:58

Я в ДіаВесті (тепер це http://brain.com.ua/ukr/index.php?show_aux_page=2#lviv) 2 рази МР3-ки направляв, але це були їхні, по гарантіїі.
Раз казали що прошивка злетіла, другий замінили на нову, бо ремонту не підлягала...

Сервіс-центр на ІІІ поверсі над офісом:
м. Львів-79008, вул. П. Римлянина, 1
тел./факс: +38(0322)40-34-64 (багатоканальний)
режим роботи:
пон.-суб. з 10:00 до 20:00
нед. з 10:00 до 17:00

Tempika - 26-1-2011 у 15:33

У мене питання в продовження теми - де можна почистити ноут від пилюки, додати йому пам*яті, поновити віндовз ХР поверх? І щоб то зробити при мені, на місці? Просто у відчаї, - не можу знайти у Львові жодного такого варіанту. То жахливо дорого, то тре лишати ноут на пару днів (я цього не можк зробити).

Demyan - 26-1-2011 у 16:35

Тоді саму робити, а поновити віндовс то як на мене марна робота кращого не зробить а гріше точо зробить.

Tempika - 26-1-2011 у 17:05

А від пилюки як почистити, як проапгрейдити пам*ять?

Юрій Сєров - 26-1-2011 у 18:13

Апгрейдити пам'ять - сам не робив, але читав, що досить проста операція.
Від'єднати від мережі і зняти батарею. На задній кришці є один-два гвинтики, які потрібно відкрутити. Далі (залежно від моделі) або витягнути планку і вставити більшої ємності, або просто доставити.
Перед тим як торкатися пам'яті бажано зняти статику з рук, доторкнувшись до чогось заземленого, напр. оплювальної батареї.
В залежності від моделі, можливо, треба щось в біосі підправити.

З пилюкою складніше, бо треба повністю задню кришку розкручувати. Кулер можна почистити вухочистками.
А решта навіть не знаю, порох переважно на кулері. Легенько феном здути.

Цитата:
поновити віндовз ХР поверх?

Не зовсім зрозумів про що йдеться. Доставити оновлення? - В чім проблема?
Якщо погано вінда вже працює, то краще переставити з нуля.

Найпростіше то все робити мабуть самому.

Tempika - 26-1-2011 у 19:03

У мене 1) поганий зір 2) нема вдома навіть викрутки 3) я ніколи нічого не ремонтувала 4) вухочистки не допомогли.

Юрій Сєров - 26-1-2011 у 21:53

Знайомий радив звернутися сюди: http://www.itservice.lviv.ua/remont-noutbukiv.html (Віталій).

Tempika - 27-1-2011 у 14:45

Дякую за інформацію, додзвонилася і, мабуть, таки звернуся до них :-)

Юрій Сєров - 27-1-2011 у 18:12

ОК, поділитеся враженнями. :)