Форум Рідного Міста

Як принадити білочок у садок?

Дзвінка Марцинишин - 11-1-2010 у 01:05

Біля хати є фруктовий сад і горіх там росте. Неподалік є хвойний ліс. Часто прибігають білочки в гості. А я хочу, щоб вони жили у мене у садку і були як ручні.
Порадьте. Може треба зробити годівнички і хатинки?

Юрій Сєров - 11-1-2010 у 15:25

Можна спробувати сипати горішки під деревами. У парку ім. Франка білок так вже приручили, що їдять з рук.
А хатинки навряд чи їм потрібні :)

Дзвінка Марцинишин - 11-1-2010 у 20:14

так які ше горішки сипати? у них цілий величезний горіх є)))))

Соломія Федушко - 11-1-2010 у 21:42

Імхо, у Вас є чудова нагода саме зараз, зимою, підгодовувати їх. Коли вони звикнуть до того, що людина їх кормить, то почнуть довіряти Вам. А їдять вони не тільки горіхи, а й яблука, сухарі, моркву.... В стрийському парку навіть від чіпсів не відмовляються.:) Ось так поступово можна їх приручати.

Катерина Слобода - 11-1-2010 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
В стрийському парку навіть від чіпсів не відмовляються.:)
бідні тваринки...


Юрій Сєров - 12-1-2010 у 01:52

У наших парках вони скоро будуть просити похмелитися :)

Дзвінка Марцинишин - 12-1-2010 у 22:59

чіпси і алкоголь я їм не подаватиму)))
а от ідея, що власне взимку їх зручно приручити мені імпонує)))
тре виготовити годівнички для них і до справи!

Sashko Nedoviziy - 13-1-2010 у 16:27

Штука в тім, що влітку теж прийдуть, якщо зараз прикормите.
У моєї хресної колись білки успішно виїдали влітку полуниці, а подекуди ще щось (що - не пригадаю...)

Hanor Narasson - 13-1-2010 у 22:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дзвінка Марцинишин
алкоголь я їм не подаватиму)))


Самі прийдуть і вип'ють! :lol:

Андрій Пелещишин - 13-1-2010 у 22:45

Уявляю собі тему десь так в середині 2012 року - "Як віднадити білок зі свого садка" :)

Соломія Федушко - 13-1-2010 у 23:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Уявляю собі тему десь так в середині 2012 року - "Як віднадити білок зі свого садка" :)

Або "Як навчити хорошим манерам білок львівських парків" :)

Соломія Федушко - 31-3-2010 у 19:37

Сьогодні була у парку в Трускавці, там такі класненькі коричненькі білочки :) І, здається, що там білочки людей приручають, а не навпаки... Сміливо йдуть до людей, а ті в свою чергу годують їх горішками і арахісом. Правда, трошки перелякала одна білочка, вистрибнувши мені на плече :)
Пані Наталю, вдалось Вам принадити цих гарних тваринок в свій садок?

Hanor Narasson - 1-4-2010 у 15:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Сьогодні була у парку в Трускавці, там такі класненькі коричненькі білочки :) І, здається, що там білочки людей приручають, а не навпаки... Сміливо йдуть до людей, а ті в свою чергу годують їх горішками і арахісом. Правда, трошки перелякала одна білочка, вистрибнувши мені на плече :)


От саме тому в Трускавці відмовилися від підгодовування в парку кабанів ("диків"). Уявляєте, як би Ви злякалися, як би дик Вам заскочив на плече!:baddevil:

Соломія Федушко - 1-4-2010 у 19:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
От саме тому в Трускавці відмовилися від підгодовування в парку кабанів ("диків"). Уявляєте, як би Ви злякалися, як би дик Вам заскочив на плече!:baddevil:

:lol: ой, мені достатньо було б його побачити...
А що там в парках вони є? :o

Hanor Narasson - 2-4-2010 у 13:39

За кільцевою дорогою є. Пару разів бачив самих, а фецеси і сліди бачу кожного разу, як йду лісом.

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 19:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
За кільцевою дорогою є. Пару разів бачив самих, а фецеси і сліди бачу кожного разу, як йду лісом.

Який жах - я там у ввечері прогулювалась :(

Hanor Narasson - 7-4-2010 у 10:30

От бачите, як добре гуляти ввечері, коли слідів і фецесів не видно (ну, поки не вступите...:rolleyes: ) - не страшно.:cool:
Але дики швидше уникають людей і стараються втекти. ДУЖЕ небезпечною буде хіба льоха, якщо ви виявитися між нею і пацятами. :o :cool: