Форум Рідного Міста

Фольк-бенд "Бурдон" 17 січня святкуватиме семиріччя

Юрій Сєров - 11-1-2010 у 15:35

17 січня о 17.00 у будинку органної музики у Львові з різдвяною програмою «Сам пан у злоті» виступить львівський фольк-бенд «Бурдон». Таким чином «Бурдон» відсвяткує своє семиріччя.

В Будинку органної музики 17 січня "Бурдон" виконає давні українські коляди, кілька нових пісень та європейські, зокрема шведські танцювальні мелодії.

Соломія Федушко - 11-1-2010 у 21:30

Інформацію про фольк-бенд і його творчість можна знайти ось тут:
http://burdon.lviv.ua/

Ярема П. - 12-1-2010 у 02:31

А що так сухо, не своїми словами? Нема що сказати про них?:lol:

Нема пророка в краю своїм - поляки платять гроші, щоб піти на їхні концерти, а в Україні, тим більше Львові, якось про них майже і не чутно. Тільки один мій знайомий пригадав "щось такого я на Шешорах чув":mad:.

romano - 12-1-2010 у 10:55

Чому так песимістично? БУРДОН знають і люблять.
Пам'ятаю, як колись був їх концерт в РОБЕРТА ДОМСА. Тоді пропало світло, люди свої свічки зі столів поставили перед сценою, і концерт продовжився unplugged. Було дуже класно. Вони - великі молодці, їх музика життєвих сил додає.

Tempika - 12-1-2010 у 13:05

..чудова група!.. якось бачила їх концерт на вулиці, біля магазину *Художник* (тепер *космо*) - супер!!!

marco - 13-1-2010 у 10:51

Якось мимо мене проскочила Тайстра Чугайстра... ХОЧУ!!!
Сподіваюсь на концерті можна буде купити :sing:

romano - 14-1-2010 у 01:19

Хотів квитки наперед купити, а там кажуть - перед концертом, ще й без місць :@

Юрій Сєров - 18-1-2010 у 12:28

Хто ходив, які враження?

romano - 19-1-2010 у 10:39

Ходили в складі товариства 9 персон + 4 дітей. Назагал враження позитивні.
Концерт був дещо "ліричніший" ніж я сподівався, тому діти нудилися, але що поробиш...
Мікрофони не працювали, була на 200% жива музика (навіть без підсилення), але от те, що музиканти говорили в зал (а вони на цьому концерті були на диво балакучими) не було чути.
Тому на майбутнє їм варто було б говорити в мікрофон, або, принаймні, не крутити головами ліво-право, а звертатися до слухачів.
Ну а музика їхня, як завжди, класна.

Ірина Матвіїв - 21-1-2010 у 22:50

Справді "Бурдон" досить популярний гурт, їх часто можна почути на різноманітних фестивалях. Востаннє була на їхньому виступі в Ворохті на фестивалі Грибів, було чудово....
Нажаль не знала про концерт, який відбувся 17 січня, тому щиро заздрю тим хто зміг побувати ;)

marco - 22-1-2010 у 18:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хто ходив, які враження?


Я був всією сім'єю (і разом з romano).
Враження чудові, музика надвичайна, музиканти дуже душевні і безпосередні :sing:
Те що трохи бракує досвіду виступів на сцені - не біда. З часом воно прийде. Головне, щоб не загубилося те, що власне знаходить шлях до серця слухачів.

З.І. Порівнюючи з "Нашим Різдвом" тут позитивних емоцій і драйву отримав більше.
З.І.І. "Тайстру Чугайстра" купив. Рекомедую ;) (доречі мала би бути, як і інші cd в мережі магазинів "Наш формат")