Форум Рідного Міста

Новий сайт -онлайн-сервіс друку

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 11:39

Добрий день!
Дуже хочеться почути думки та зауваження щодо мого проекту - Онлайн-сервіс друку http://www.printonline.com.ua
Будьласка, уявіть, що Вам треба вже і зараз щось надрукувати :) Що на сторінках сайту може Вас стримати?
Якої інфо бракує?...
Будь-які коментарі доречні :)

Demyan - 22-1-2010 у 12:20

1. Дуже багато помилок
конфіденційну банківьку
2. Текст неграмотно побудований.
3. "Ваше замовлення буде доставлено Вам як тільки це буде можливо!"
Незрозумло. Коли буде доставлено? через рік чи через пів години?
4. Скажімо треба роздрукувати мені пару сторінок на суму 50 грн. Тоді вийде, що треба і за доставку платити - не вигдіно буде дрібним замовникам.

Ну і мій висновок - бізнес без перспектив.

Demyan - 22-1-2010 у 12:29

Ну і додам що дуже (не в обіду автору) розсмішило
- доставка по Україні.... :lol:
Таке враження що в Україні більше немає принтерів, тільки у вас можна роздрукувати!

- 100% передоплата - а в контактах лише мобільні, ні імя, ніяких даних незнайшов (може десь є але я не бачу)....тобто заплатив і все :).

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 12:36

Дякую за візит! Зрозуміло, виправляю.
Чи зможе видача замовлення через пункти видачі зацікавити?
Ще таке запитання: як переконати клінта, що його час і комфорт коштує дорожче вартості доставки :)?

Demyan - 22-1-2010 у 12:48

1. Про вартість доставки - справа в тому що спершу треба визначитися який ваш напрямок, тобто кого "бачите" своїми клієнтами.
- студенти відпадають - будуть друкувати там де найдешевше тай біля учбових корпусів такого зараз дуже багато.
- учні відпадають - не так багато треба друкувати та й батьки надрукують.
- прості громадяни які зможуть знайти вас в інтернеті - думаю маютьвдома прості принтери, а друк на великих форматах потрібен не так часто, а якщо і треба легше сходити і відразу надрукувати.
- великі компанії які цінують час і т.д. мають в своїх офісах копіювально-друкарські пристрої.

А Ви що думаєте про це? Яка клієнтура зацікавиться вашими послугами?

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 13:24

Я хочу зацікавити своїми послугами найширший загал користувачів.
Студентів я якраз не відкидаю - незважаючи на кількість копіцентрів, черги під час сесії там страшні (особисто перевіряв:). Великі компанії я не зачіплю, але "середнячок" - цілком думаю. Пересічні громадяни - Ви праві, хоча ті, кому потрібен комфорт - можуть стати клієнтами. Дрібні рекламні агенції хочу зацікавити оперативною поліграфією (візитки, буклети тощо - ще не додав:)
На моє глибоке переконання, проблема схожа з проблемою інтернет-магазинів - недовіра та нерозуміння клієнтів.

Demyan - 22-1-2010 у 13:35

Правильно, а черги, а студент не спішить, краще постоїть пару годин в черзі аніж пару діб чекати на замовлення у вас.
Щодо інтернет магазинів -у нас на заході Укарїни це не приживається чому - бо все компактно, все можна зробити відразу, невелика територія Львова. і ще багатофакторів...
я безпосередньо займаюся торгівлею в інтернеті вже давно.
В першу чергу вам пораджу:
1. Зробити оплату не 100% а при доставці.
2. Робити доставку самому а не курєрськими службами.
3. Дати якомога більше інформації про себе, з даними, з фото і т.д. Чому я повинен довіряти тому кого навіть незнаю?Наприклад я замовив друку на 500 грн, ви взяли ту карточку викинули купили іншу і все.

Якщо того не зробите то взагалі можете забути про заробіток. Хоча я ітак сумніваюся що він буде у Вас, хоча був би радий щоб він був. Прсото у мене є досвід і тому відразу видно "мертів" проекти, але пробувати треба і здобувати досвід.

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 13:51

Дякую! Врахую.

Рост - 22-1-2010 у 13:55

Знаючи трохи цей бізнес зсередини, скажу, що така послуга ІМХО може бути лише додатком до реально існуючого копіцентру. Сама по собі, якщо титанічними зусиллями ви її все ж розкрутите, вона почне приносити прибуток (не плутати з доходом) не скоро. Від року до трьох потрібно для розкрутки реального копіцентру, навіть якщо він в зручному місці, щоб там, навіть за наявності двох сучасних швидких копірів з автоподачею, двох ч/б і одного кольорового прінтерів почали вибудовуватись черги.
Ну і якщо в нас все буде рухатись в тих самих напрямках, що і в Європі, то це не дуже перспективний бізнес.

vovka - 22-1-2010 у 14:06

А фотографій не друкуєте ?

Demyan - 22-1-2010 у 14:09

фотографії тут хтос друкує в онлайн

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 14:13

> Рост
Не розумію про Європу... Що Ви маєте на увазі?

Олександр Суворов - 22-1-2010 у 14:15

>vovka
фото не друкуємо. поки що :) Хіба що кольоровим лазером (А4,А3) або на плотері - А2, А1, якщо дуже треба

Sashko Nedoviziy - 24-1-2010 у 19:45

Друк фото кольоровим лазерником.. ото пробував і раджу Вам: не пробуйте.
Стосовно сайту: хотілось би бачити, що за обладнання. Загалом, є можливість самому подумати, що на тому обладнанні можна друкувати. Бо я ото теж можу друканути для когось креслення формату А3. Звучить? Звісно. На матричному принтері...
:lol:

Олександр Суворов - 25-1-2010 у 00:46

Дякую, врахую.