Форум Рідного Міста

Де у Львові купити кріплення і черевики для бігових лиж?

Рост - 23-1-2010 у 01:11

Чесно кажучи, прозрів. За часів моєї юності, коли я досить активно катався на бігових лижах, в магазинах було все - лижі, кріплення, мазі... Тепер живу біля парку, вирішив відновити свої покатушки, аж не тут то було. Лижі ледве знайшов в метро, а кріплення і черевики - нема. В спорт-товарах на пр.Свободи/Коперніка є старі радянські пружинні жахастики - це вже занадто.
Може хто знає, де купити кріплення і черевики? Бо продається купа гірськолижного спорядження, а бігових нема ніде.

Tempika - 23-1-2010 у 11:25

...а Экстрім-стайл на Чорновола? там теж нема?

...що кріплення, я шнурки для ковзанів купити не можу :-))))))

Рост - 24-1-2010 у 20:22

А таки хто шукає, той знаходить.
Після колупання в тирнеті знайшов фірму "Спорт континент": http://sport-co.com.ua/coord/
І є в них і черевики, і кріплення, та й лижі самі теж. На даний момент таке враження, що чи не в єдиних у Львові є. Тому вирішив зробити людям злегка рекламку.

Petro Kryvyi - 31-1-2010 у 11:22

На Чорновола в Екстрімстайлі мають бути 100%!!
принаймі на їхньому сайті висить інва шо є))

Павло Жежнич - 31-1-2010 у 12:50

Я бачив бігові лижі в Метро, тому можливо там є і кріплення, і черевики (на це я не звертав увагу).

Рост - 31-1-2010 у 19:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Petro Kryvyi
На Чорновола в Екстрімстайлі мають бути 100%!!
принаймі на їхньому сайті висить інва шо є))

Які ми оптимістичні. Для бігових лиж в них 100% нема нічого. При чому я тягнувся до них через ту інфу неправдиву через все місто, тому що телефон в їх магазині не відповідав.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Я бачив бігові лижі в Метро, тому можливо там є і кріплення, і черевики (на це я не звертав увагу).

Коли я там був, були лижі, палки і залишки жіночих черевиків.
При чому лижі Тиса (мукачівські) по ціні дорожчі Фішера! Я не кажу, що тиса гірша, але це ж національний виробник, чому такі ціни?
Ну та менше з тим.

Я вже писав, у Львові все для бігових лиж (тобто, лижі, кріплення, черевики, парафіни і т.д.) я виявив тільки в магазинах "Спорт континент".

Nazar - 1-2-2010 у 10:48

Це пішла якась нова модна хвиля - в мене два співробітники якраз зараз покупували собі бігові лижі, та й я вже око поклав на татові Тиси:)

Рост - 1-2-2010 у 12:16

Про моду не знаю, вона ніколи для мене рушієм не була, а от зими такої, як зараз, таки давненько не було. А в мене Стрийський парк через дорогу :)

Nazar - 1-2-2010 у 15:54

До-речі - там є лижня?

Petro Kryvyi - 1-2-2010 у 16:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Petro Kryvyi
На Чорновола в Екстрімстайлі мають бути 100%!!
принаймі на їхньому сайті висить інва шо є))

Які ми оптимістичні. Для бігових лиж в них 100% нема нічого. При чому я тягнувся до них через ту інфу неправдиву через все місто, тому що телефон в їх магазині не відповідав.


ну я не їздив на Чорновола і не перевіряв, просто на їхньому сайті бачив)
Ви спиталася де можна - я відповів)))(я не казав шо там ТОчНО Є)

Рост - 1-2-2010 у 23:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
До-речі - там є лижня?

По найкращому маршруту (я говорю про район парку з боку вул.Сахарова) була прокладена лижня, але по ній до цього останнього снігопаду здавали якісь нормативи голубі берети (тут поруч їхня частина), лижі в них - старі радянські жахастики, тому вони її порозбивали. Але зараз снігу нового нападало, можна попробувати проїхатися нею. А можна і нову накатати.
Я вчора катався коньковим кроком, тому обходився без лижні.

Рост - 1-2-2010 у 23:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Petro Kryvyi
ну я не їздив на Чорновола і не перевіряв, просто на їхньому сайті бачив)
Ви спиталася де можна - я відповів)

...

На Чорновола в Екстрімстайлі мають бути 100%!!

Ну, слова "мають бути 100%" якось так десь трохи ніби недалеко... Але проїхали.