Форум Рідного Міста

Тема "сісьок" розкрита

Рост - 23-1-2010 у 23:43

:)



s1.gif - 64kB

Рост - 23-1-2010 у 23:49



s2.gif - 37kB

Ірина Роздольська - 24-1-2010 у 01:09

І?...

Рост - 24-1-2010 у 02:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
І?...

Згоден, відсутність в цій "науковій праці" фотографій - суттєвий недолік :)

Іван Дівеєв - 24-1-2010 у 13:22

[:||||/\/\|||||:] :)

Рост - 24-1-2010 у 14:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
[:||||/\/\|||||:] :)

Ну вибачайте, в інтернеті не живу, за всіма гармоніками вслідкувати не встигаю :)
Просто пригадав, що в дитинстві хотів стати лікарем. А став інженером. А тут таке поле для наукових досліджень! Логічним є не зупинятися на розмірах залоз слов'янок, а дослідити ще об'єм, глибину і т.д. - не оране поле :) Знову ж, можна розширити вибірку, робити порівняння... :)

Андрій Пелещишин - 24-1-2010 у 14:58

Ніби й весна ще не почалася, а тут такі теми....

Може я і зануда, але щось нічого аж надто смішного я не побачив.

Рост - 25-1-2010 у 00:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ніби й весна ще не почалася, а тут такі теми....

Може я і зануда, але щось нічого аж надто смішного я не побачив.

Та таки зануда :)
От все розжуй, анотацію прикріпи, доповідь в наукових термінах зроби ;)
Просто впало в око це наукове дослідження, чи то робота, навіть опублікована в журналі. Мета її, як бач, вивчення розмірів молочних залоз дівчат.
І не "вивчення впливу розмірів на ті чи інші функції організму, чи схильність до патологій тощо тощо тощо", а просто - визначення розмірів. Така от самодостатня мета дослідження. Виведення середньо статистичної молочної залози слов'янки :)
По аналогії, можу запропонувати тобі зробити дослідження на тему: "визначення розмірних характеристик баз даних сайтів українського сегменту інтернету", результати опублікуєш у вигляді статті в якомусь журналі :) І потім усі власники сайтів будуть підганяти розмірні характеристики своїх баз даних під середньостатистичні :) Щоб все було, як має бути! :)
А зі слов'янками в жодному разі не можна зупинятися, даєш продовження! Об'єм наше всьо! :) Та і до слов'ян теж треба добратися, тут в дослідження взагалі кінь не валявся, а у нас теж знайдеться що поміряти! :lol: А скільки статей написати можна! Тут взагалі основа для дисертації! :)

Онук Юрій - 26-1-2010 у 00:13

А що може зробити опитування серед прекрасної статті таке собі соцопитування до анотації на наукову роботу??? Цікаво почути думку жінок як вони ставляться до такої роботи за одно дізнаємося що світить автору :lol:

Viktor Tkachenko - 26-1-2010 у 14:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ніби й весна ще не почалася, а тут такі теми....


Ну, дик, весняний настрій ніхто не відміняв :) ;)