Форум Рідного Міста

Ціна на цукор

Андрій Пелещишин - 28-1-2010 у 22:40

Хтось може пояснити, що робиться з ціною на цукор? Чого нам ще чекати?

Ярема П. - 29-1-2010 у 00:35

Щось незрозуміло, віднедавна почали ганяти самогонщиків, і тепер полізла ціна на цукор. Не знаю чи це якось пов’язано, але певна аналогія є.

Ольга Косовська - 29-1-2010 у 19:28

чула недавно по новинах, що запас українського цукру закінчується, будуть завозити заграничний ))) якщо завезуть багато, то ціни впадуть, в іншому випадку ціна на цукор буде перевищувати 15 грн за кг.

Іван Дівеєв - 29-1-2010 у 20:56

от мені тоже цікаво, шо це за бардак з цукром, також про 15 чув і це хтознашо.

Онук Юрій - 30-1-2010 у 00:15

Все джуже банально свого цукру у нас і не було так як відразу його як і зерно продав наш шановний уряд за кордон лишилося так для замилення очей. Все решта що вживали це був імпорт який також накрився мідним тазом ніхто не ризикне під час виборів в чудо країну щось везти і ще в це вкладати гроші. Ось і купуємо власного виробника за шалені гроші бо цей цукор виготовили не в Китаї, а в ненькі Україні і не лише його розфасували та доставили до споживача а і плекали буряк, палили соляру та зрештою люди працювали. Не можу навіть прикинути який відкат має бути щоб своє продати за бесцінь а за місяців так п'ять купувати в тричі дорожче і то ще хто зна чи продадуть. Дурний в кінцевому результаті соживач! Цікаво те що наш цукор в маркеті Італії вартує згідно курсу евро-гривня 4,32 грн., а ми тут куркулі по 15-ть давимося і все нам мало! Ото думаю може поросити знайомих з вагон відравити до Львова і заробити на цьому чи що!

Онук Юрій - 30-1-2010 у 00:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Щось незрозуміло, віднедавна почали ганяти самогонщиків, і тепер полізла ціна на цукор. Не знаю чи це якось пов’язано, але певна аналогія є.


Ще яка є!!! А по чому в Кракові біла смерть????

Соломія Федушко - 10-2-2010 у 21:58

Стрибок інфляції в Україні: цукор додає гіркоти:
http://unian.net/ukr/news/news-362046.html

Andreas - 10-2-2010 у 22:53

Не знаю, що там з світовим дефіцитом, в Німеччині десь два роки тому цукор коштував 0,92 євро, зараз 0,69. Подешевшало.

Андрій Пелещишин - 11-2-2010 у 13:11

Вигідно возити!

Павло Жежнич - 11-2-2010 у 14:39

Минулого тижня в Метро було валом цукру по 10 грн.

Andreas - 11-2-2010 у 22:09

Цитата:
Андрій Пелещишин
Вигідно возити!

Не думаю.
Вже чую крики про "захист вітчізняного виробника".
Ніколи чомусь не чув ані слова про "захист вітчизняного споживача" від тих вітчизняних виробників...

Катерина Слобода - 11-2-2010 у 22:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Минулого тижня в Метро було валом цукру по 10 грн.

В Метро минулого тижня цукор і муку просто "змітали" з полиць...

Serg Selev - 13-2-2010 у 01:27

В сільпо нещодавно бачив обмеження - не більше 5 кг в одні руки. Прям як за совєтів :)
Цікаво, що це саме правило стосувалось і гречки(!)

Oleksij Kulko - 16-3-2010 у 16:02

цікава аналітика про ціни на цукор: Что ожидает украинскую сахарную отрасль в 2010 году?
Воно більше стосується аграрного ринку в цілому, але і собі можна знайти цікаву інформацію з приводу майбутніх цін.