Форум Рідного Міста

Сьогодні, 1 лютого - дебати кандидатів у президенти України

Юрій Сєров - 1-2-2010 у 16:44

Сьогодні, 1 лютого - дебати кандидатів у президенти України.
Правда, Янукович злякався і ще заздалегідь заявив, що не прийде, тому буде бенефіс Юлії Тимошенко.

Шкода, цікава атракція зірвалася...

Demyan - 1-2-2010 у 16:55

Чому злякався? я думаю що і правильно зробив...аніж гнати одне на одного - краще помовчати і не позоритися обом.

сумна - 1-2-2010 у 18:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Чому злякався? я думаю що і правильно зробив...аніж гнати одне на одного - краще помовчати і не позоритися обом.


Думаю, скоріш вирішив не ганьбитися, бо останнього часу з нього знову поперли перли. Про це не було в українських ЗМІ, але російські написали, що на одній із зустрічей з виборцями у Львові він хотів щось там про генофонд ввернути, але трішечки переплутав і сказав, що львів'яни - це геноцид України. :-))





Юрій Сєров - 1-2-2010 у 18:47

Цитата:

Думаю, скоріш вирішив не ганьбитися

Також схиляюся до думки, що неучасть менше зіпсує йому рейтинг ніж участь.

Юрій Сєров - 1-2-2010 у 20:18

Юля в ударі! :) Про "пусте місце" - влучно :)

Андрій Пелещишин - 1-2-2010 у 20:57

Цитата:
Думаю, скоріш вирішив не ганьбитися, бо останнього часу з нього знову поперли перли. Про це не було в українських ЗМІ, але російські написали, що на одній із зустрічей з виборцями у Львові він хотів щось там про генофонд ввернути, але трішечки переплутав і сказав, що львів'яни - це геноцид України. :-))


Мені здається, що це качка. Цю історію я приватно чув значно раніше (в одній випадковій бесіді більше місяця тому, перед новим роком), і в ній розказувалося про виступ Януковича в статусі прем'єра перед спілкою письменників України.
На жаль, доказів не маю. Щоправда, на користь моєї версії свідчить відсутність якоїсь відеозйомки цього ляпа та вказання на якій саме зустрічі він це сказав.

Юрій Сєров - 1-2-2010 у 21:04

Не можу зрозуміти для чого там стоїть той дядько... :)

Павло Жежнич - 1-2-2010 у 21:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не можу зрозуміти для чого там стоїть той дядько... :)

Той дядько контролює час :).

Андрій Пелещишин - 1-2-2010 у 22:21

Ну я тут 2 хвилини Януковича послугав по ICTV. Чесно кажучи, тут і без "качок" вистачає. Чого лише варто "ми твердо стоятимемо на букві закону" :) Не сумніваюся!

Юрій Сєров - 1-2-2010 у 22:45

Трохи послухав Януковича... Таке молов, що ні в тин, ні в ворота. Вірні підлизи Джангіров і Піховшек на підхваті, ціла студія плескає, ніби слухають промову лауреата Нобелівської премії... Просто убого. І було б смішно, якби не усвідомлення, що він може і найімовірніше стане президентом.

Лінда Коваль - 2-2-2010 у 01:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Юля в ударі! :) Про "пусте місце" - влучно :)

Точно. Не в брів, а в око. Я ридала. :D
Оце сподобалося також. Ніби не качка.
http://obkom.net.ua/news/2010-01-29/0910.shtml

Іван Дівеєв - 2-2-2010 у 10:32

пусте місце гг))
чим більше чую Яника, тим більше хочеться проголосувати за Тимошенко)