Форум Рідного Міста

Косметика ручної роботи LUSH

Соломія Федушко - 2-2-2010 у 00:37

Нещодавно відкрився новий магазин у Львові ("Опера Пассаж"), де продається косметика ''Lush''. Можливо, хтось вже користувався нею?
http://www.lush.com.ua/

сумна - 2-2-2010 у 00:50

Купувала на пробу ось таке мило:

http://www.lush.com.ua/index.php?productID=1127

Сподобалося. Гарно милиться, запах приємний і стійкий.

Tempika - 2-2-2010 у 10:12

Чула багато позитивного про цю косметику, але ж ціни.. кусаються :-)

Hanor Narasson - 2-2-2010 у 20:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Купувала на пробу ось таке мило:

http://www.lush.com.ua/index.php?productID=1127

Сподобалося. Гарно милиться, запах приємний і стійкий.


Милиться чи піниться? Це суттєво для того, щоб сказати, наскільки дійсно ця косметика натуральна.

Відносно самої марки: одна з багатьох.
Засоби для догляду за тілом і вмивання, "натуральні", ручної роботи - я легко згадав вже пару торгових марок, присутніх на українському ринку, причом британська я вже як мінімум одна.
"Мода" на таке "нарешті " вже дійшла до України. Остаточно, кому цікаво - читайте свіже число "Бизнесу".

Відносно "100% натуральності" кремів для обличчя, то маю певні застереження. Судіть самі:

Цитата:

Состав: настой зеленого чая (Camelia sinensis), органическое масло миндаля (Prunus dulcis), этилгексилметоксициннамат, вода, стеариновая кислота, органическое масло жожоба (Simmondsia chinensis), бутилметоксидибензоилметан, свежий зеленый виноград (Vitis vinifera), глицерин, свежий ананас (Ananas sativus), органическое какао масло (Theobroma cacao), масло сандала (Santalum album), кедровое масло (Juniperus virginiana), розовый абсолют (Rosa centifolia), резиноид ладана (Boswellia carterii),

триэтаноламин
, цетеариловый спирт, гераниол, цитронеллол*, лимонен*, линалоол*, парфюмерная композиция,

метилпарабен, пропилпарабен
.

Це типове бажання більшості жінок: "щоб і крем був "натуральний" і зморшки розгладжував" = "печений лід":baddevil:

З всього асортименту слід відмітити хну. Так, дійсно, варто перейти на неї. Хоча - дорогувато (я запропоную дешевше):saint:

Знову ж: хна - це не для блондинок!:lol:

сумна - 2-2-2010 у 21:04

Милиться чи піниться? - Саме милиться.

Hanor Narasson - 2-2-2010 у 21:05

Ще щодо мила. Аналогічне мило російського виробництва ("Первое решение", серія "бабушки Агафьи") десь на чверть дешевше. Ну, можливо асортимент менший.
Цікаво ще було б порівняти з "Бомб косметік". Це також британське, бачив його в "Парадоксі" на Просп. Свободи (біля Промінвестбанку).

Hanor Narasson - 2-2-2010 у 21:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Милиться чи піниться? - Саме милиться.


Це добре. Значить мало ПАР.

Катерина Слобода - 3-2-2010 у 16:52

Дуже добра косметика. Пробувала шампуні і креми, і можу з впевненістю сказати, що воно вартує тих грошей.

Соломія Федушко - 9-2-2010 у 22:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Знову ж: хна - це не для блондинок!:lol:

А чому ж не для блондинок?

Можу сказати, що креми справді класні - тітка собі придбала. Та й ціна 137 грн. порівняно не так вже й дорого для хорошого крему. Мені спрезентували шампунь, правда трішки не звично, що шампунь в твердому стані, як мило. :) Мені він сподобався!:saint:

Ярема П. - 9-2-2010 у 23:48

Дурне питання - а українська косметика існує? Наскільки орієнтуюся, все в нас завозне, і ота Lush лиш одна з них.

Соломія Федушко - 9-2-2010 у 23:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Дурне питання - а українська косметика існує? Наскільки орієнтуюся, все в нас завозне, і ота Lush лиш одна з них.

"Зелена аптека" Житомирська обл. користувалась шампунем, спреєм для волосся вже 2 роки користуюсь і десь так само молочком для зняття макіяжу тієї є марки

Анастасія Кулакова - 10-2-2010 у 09:55

"Косметика украинского производства занимает соответственно 8% рынка, хотя на нем действует около 80 украинских производителей, среди которых выделилась десятка наиболее крупных компаний. В их числе — ветеран отечественной индустрии ОАО «Нико­лаевский ПКК «Алые паруса», ОАО «Эффект», «Эльфа», «Биокон», «Бишофф», «Альянс красоты» и парфюмерно-косметическая фабрика «Ароза»…"

Повний текст можна переглянути тут: http://www.zn.ua/2000/2675/61438/

І ще. "Основные сегменты украинских производителей косметики:
- средства по уходу за волосами;
- средства ухода за кожей лица и тела.
Например, в Украине на сегодняшний день работают 4 производителя красок для волос. Их экспорт составил порядка 25 млн. долларов. Основной потребитель – Россия и внутренний рынок Украины.
В число основных производителей косметики Украины входят: Львовская парфюмерно-косметическая фабрика, ВНИИХИМПРОЕКТ, "Укрэфирпарфюмерпром",ООО «Аромат», “Золотоношская
парфюмерно-косметическая фабрика” и т.д."

Повний текст відповідно: http://kritiki.myforums.org.ua/viewtopic.php?id=18

На жаль, українською мовою нічого не знайшла.


Анастасія Кулакова - 10-2-2010 у 10:02

Від себе додам, що креми для рук ОАО «Эффект», дуже непоганої якості, особливо якщо враховувати їх символічну вартість. Креми та лосьони/косметичні вершки «Биокон» також час від часу купую. Принципової різниці з Гарньє особисто я не відчула. Вона є, звичайно, але НЕ на 30-40 грн різниці у вартості.

Соломія Федушко - 10-2-2010 у 11:08

"Зелена Аптека" Ельфа. Якість і ціни дуже пристойні.
http://www.elfa.ua/news/show/?id=98#

Hanor Narasson - 10-2-2010 у 14:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Знову ж: хна - це не для блондинок!:lol:

А чому ж не для блондинок?


Ну, хиба що блондинка хоче перестати нею бути.:saint: А стати шатенкою або брунеткою.
Якщо ж блондинка наполягатиме на своїй блондинистості, то, відповідно стане зеленуватою.:lol:

Hanor Narasson - 10-2-2010 у 15:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Дурне питання - а українська косметика існує? Наскільки орієнтуюся, все в нас завозне, і ота Lush лиш одна з них.


Крім перерахованих вище, українською є більшість продукції ТМ "Чёрный жемчуг". Миколаївські "Алые паруса" викупила Е-бургська "Калина" і виробляє там свої креми середнього сеґменту, можливо те, що призначене до реалізації в Україні.
В принципі ті самі креми для обличчя колишніх "Алых Парусов" нічим не поступалися "Нівеа-Гарн'є-Л'Ореаль".

Hanor Narasson - 10-2-2010 у 15:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Від себе додам, що креми для рук ОАО «Эффект», дуже непоганої якості, особливо якщо враховувати їх символічну вартість. Креми та лосьони/косметичні вершки «Биокон» також час від часу купую. Принципової різниці з Гарньє особисто я не відчула. Вона є, звичайно, але НЕ на 30-40 грн різниці у вартості.

Відносно "Біокону", то він свого часу просто попав у "модну струю".
В косметиці періодично міняється мода на т.зв. "основи.".
За останні 10 років були послідовно "модними"
-бішофіт
-п'явки
-спіруліна
-зелений чай
-хітоза
-проросла пшениця
-ґінкґо
-алое

Зараз "модні" австралійські креми, на тамтешніх рослинах.



Соломія Федушко - 10-2-2010 у 20:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Знову ж: хна - це не для блондинок!:lol:

А чому ж не для блондинок?


Ну, хиба що блондинка хоче перестати нею бути.:saint: А стати шатенкою або брунеткою.
Якщо ж блондинка наполягатиме на своїй блондинистості, то, відповідно стане зеленуватою.:lol:

А як же безколірна хна? Я правда не блондинка, але користувалась нею і ніякого відтінку від безколірної не було. Просто вона надала волоссю природного блиску і живить його. Якщо хочу, щоб волосся було з рудуватим відтінком, то беру колірну хну :) Ось і весь секрет!
А в зеленуватому кольорі нічого страшного нема - сама цілий ходила тиждень зі зеленуватими пасмами (невдалий експеримент). Нічого страшного... жива :) зате була в центрі уваги завжди і всюди :)

Hanor Narasson - 11-2-2010 у 17:04

Ключовi слова: Я правда не блондинка.
У блондинок (попри всі інші їх вальори:saint: ) інша структура волосу.:o

А відносно "зеленого волосся", то я завжди стараюся переконати, що "краще бути зеленим, ніж лисим!":lol:

Соломія Федушко - 11-2-2010 у 17:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Ключовi слова: Я правда не блондинка.
У блондинок (попри всі інші їх вальори:saint: ) інша структура волосу.:o

А відносно "зеленого волосся", то я завжди стараюся переконати, що "краще бути зеленим, ніж лисим!":lol:

:lol: шикарне у вас почуття гумору