Форум Рідного Міста

Люлька і тютюн

Zinovi Seniak - 9-2-2010 у 12:57

Цікаво, куріння люльки це імідж чи стиль життя?

Андрій Пелещишин - 9-2-2010 у 13:01

А може хвороблива залежність?

Zinovi Seniak - 9-2-2010 у 13:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А може хвороблива залежність?

Не факт. Багато людей курять не тільки люльку і живуть часом більше ніж ті хто не курить. :saint:
Куріння люльки це не куріння сигарет. Куріння люльки це ритуал, це запах смачного тютюна, це роздуми біля камину, це відпочинок.

Соломія Федушко - 9-2-2010 у 13:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Zinovi Seniak
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А може хвороблива залежність?

Не факт. Багато людей курять не тільки люльку і живуть часом більше ніж ті хто не курить. :saint:
Куріння люльки це не куріння сигарет. Куріння люльки це ритуал, це запах смачного тютюна, це роздуми біля камину, це відпочинок.

Якщо так, як у вашому розумінні, то тоді можливо як одна з приємних складових життя, насолада, як скажімо кавою.
Але в більшості випадків, це всього лиш "показуха" і більш нічого!

Demyan - 9-2-2010 у 13:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Але в більшості випадків, це всього лиш "показуха" і більш нічого!


Так в більшості випадків так. Але куріння люльки це дійсно ритуал, спокій, врівноваження під час процесу набивання, чистки, куріння. Під час того людина заспокоюється.
Якщо цікавить дійсно професійні люльки, де дістати (у Львові є хороший майстер) - то можу порадити.
Якщо хтось збирає можу дістати люльк з морської пінки, люльки з багатьох країн світу. Але це задоволення не з дешевих. В нашоо майстра люлька коштує в середньому 300-400 грн (верес італійський), ручна робота, покрита воском.

Zinovi Seniak - 9-2-2010 у 15:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Якщо так, як у вашому розумінні, то тоді можливо як одна з приємних складових життя, насолада, як скажімо кавою.
Але в більшості випадків, це всього лиш "показуха" і більш нічого!

Мені сподобалось порівняння з насолодою кавою. ;)
А з "показухою" не згідний. Хоча допускаю, що молодий хлопчина може собі купити дешеву люльку з грушки, дешевий тютюн і піти шпацерувати щоб всі бачили. Насправді, люлька більше для дорослих людей які вже задумуються над прожитим життям.
Я, наприклад, курю люльку переважно дома, тоді коли можна посидіти, відпочити, подумати і насолодитись ароматом тютюна.
Вот Demyan в темі. ;)
З майстром я знайомий, це Зенон Пальчевський. Має добротні люльки з бріару (вереск). Покривають майстри свої люльки не звичайним воском а воском Карнауба.
І ціни на люльки ручної роботи бувають зовсім високими.

Demyan - 9-2-2010 у 15:41

Так саме Зенон Палчевський :) Я в нього замовляю люльки. Хоча якщо чесно "прфоесійно" я сам не курив, бо знаю що то має бути процес а не тяп-ляп. Просто є знайомі які люблять це діло от і приходиться, можливо як буде вже більше часу щоб дійсно робити це як треба то займуся