Форум Рідного Міста

Користуючись правом мешканця Землі

Рост - 15-2-2010 у 23:08

хочу такий пачпорт:



http://www.worldgovernment.org/docpass.html?s=1

А українцям їх дають? Чи ми типу зайди туйка на Земли? :)

Ярема П. - 15-2-2010 у 23:15

Дають їм, я такого одного знаю. Тільки толку з того паспорта:P

Катерина Слобода - 16-2-2010 у 09:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
хочу такий пачпорт

а навіщо він Вам, якщо не секрет?:saint:

Соломія Федушко - 16-2-2010 у 18:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
хочу такий пачпорт

а навіщо він Вам, якщо не секрет?:saint:

Якщо не помиляюсь, то він надає право перетинати кордон більше ніж 190 країн світу без віз... і право на проживання в них:)

Анастасія Кулакова - 16-2-2010 у 20:33

Як на мене, то він схожий на той, що показувала у космопорті героїня М.Йовович з фільму "5-й елемент".

Андрій Пелещишин - 16-2-2010 у 20:43

Цитата:
Якщо не помиляюсь, то він надає право перетинати кордон більше ніж 190 країн світу без віз... і право на проживання в них:)

Звідки така інформація?

Там на сайті, до речі, є форма для того, щоби замовити собі цей паспорт.


Соломія Федушко - 16-2-2010 у 22:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Якщо не помиляюсь, то він надає право перетинати кордон більше ніж 190 країн світу без віз... і право на проживання в них:)

Звідки така інформація?

Одним вухом колись по телевізорі почула. Не помітила лінку, проглянувши статтю побачила, що там вказано 150 країн, але в інших джерелах подають 170, 174 країни :saint:
Перепрошую за неконкретну інформацію, в 194 країни було відправлено зразки таких паспортів
http://www.zaistinu.ru/articles/?aid=2022
Цитата:

В данном разделе дается список национальных государств, в которые за некоторым исключением, были отправлены образцы паспортов.
Те страны, название которых написаны заглавными буквами, признали Паспорт Гражданина Мира в письменной форме. В том случае, если страна выдавала консульскую визу или пограничное въездное разрешение, рядом с наименованием страны проставлена звездочка.
В ряде случаев консульские отделы отказывали в получении визы, а пограничники незавивисимо от них разрешали въезд в страну и наоборот.
При этом WSA оффициально не может гарантировать, что те страны, которые ставили визу в паспорте ранее, будут делать это в будущем.


3335.gif - 25kB

Андрій Пелещишин - 16-2-2010 у 22:32

Цитата:
Те страны, название которых написаны заглавными буквами, признали Паспорт Гражданина Мира в письменной форме.

Там явно найпривабливіші для поїздок країни - Того, Буркіна-Фасо. Не зрозуміло, чому Сомалі - ні. Там раді усім іноземцям ;)
Щоправда USA тоже великими буквами написано, але я думаю, що це з іншої причини.

Соломія Федушко - 16-2-2010 у 22:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Там явно найпривабливіші для поїздок країни - Того, Буркіна-Фасо. Не зрозуміло, чому Сомалі - ні. Там раді усім іноземцям ;)
Щоправда USA тоже великими буквами написано, але я думаю, що це з іншої причини.

Екстрім + екзотика :) Здається, отримувати паспорт потрібно саме у Вашингтоні чи там його тільки виготовляють. Адреса куди відправляти документи на виготовлення
Цитата:

WORLD SERVICE AUTHORITY ПО адресу: 1012 - 14ТН STREET, N.W. SUITE 1106 - CONTINENTAL BLDG. WASHINGTON, DC 20005 USA. (202) 638-2662

Ярема П. - 16-2-2010 у 23:13

Народ, не страдайте фігнею... Хіба що у вас лишніх кілька баксів появилося або для колекціонування.
Подібних паспортів є купа, я зустрічав навіть, що пропонують на замовлення паспорт будь-якої країни світу, якщо вона є в каталозі. Звичайно, що останнє це фейк. Щодо того паспорта що в темі, то дійсно, туда візу можна впаяти, і якась з тих країн в списку можливо навіть вас пустить, часом навіть зі страшними гемороями на границі (перевірка і т.д.). В таких випадках навіть червоногарячий чи синій тризубий паспорт ой як вам стануть в пригоді... :baddevil: То, що той паспрорт буде виданий в Штатах, нічого не дає - ще більше будуть грати на кордоні:sing: