Форум Рідного Міста

Конкурс на помічника депутата обласної ради !!!

Олександр Ганущин - 16-2-2010 у 23:56

Оголошую конкурс на помічника депутата обласної ради. Умови - вища освіта, вік до 35 років, бажання брати участь у процесах місцевого самоврядування, комунікабельність, бажане проживання/коріння з Бродівського чи Золочівського районів Львівської області. Зайнятість на громадських засадах.
Робота ненормована.
Участь у роботі сесії, постійних комісій, нарадах тощо.
Рекомендується тим, хто хоче себе спробувати на ниві представлення інтересів громад, політики, чи майбутньої служби в органах державної влади чи місцевого самоврядування. Дедлайн - до 20 березня 2010 року.
Про рішення проінформую до 30 березня 2010 року
Приймається резюме та ессе на тему:"...чому я хочу бути помічником депутата обласної ради..." .
Пропозиції чекаю на e-mail: ganushchyn@gmail.com

П.С. Думаю, що це саме той розділ ФоРуМу. В сенсі де розміщують такі оголошення.;)

П.П.С. Обіцяю проінформувати про результати.

Андрій Пелещишин - 17-2-2010 у 21:59

Чому брак? Природнє бажання збільшити число претендентів, щоби було з кого вибирати.

Odarka - 18-2-2010 у 00:05

Я з Бродівського району - там моє коріння:))))))))))

Олександр Ганущин - 18-2-2010 у 00:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Такий брак кадрів, що доводиться чере інтерент шукати?

Та ні звісно. Розширення можливостей, нові люди та аргументи Пелещишина.

До Одарки - все можливо....

Рост - 18-2-2010 у 00:38

А я впустив корінь в Перемишлєньському. То туйка-во поруч з Золочівским, я йго кусень проїжджєю, як їду на нову вотчину :) То може бути?
Тіко я вже на помічника не гожуся. Я б хіба пішов на керівника депутата. Такої посади нема?

Олександр Ганущин - 18-2-2010 у 19:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А я впустив корінь в Перемишлєньському. То туйка-во поруч з Золочівским, я йго кусень проїжджєю, як їду на нову вотчину :) То може бути?
Тіко я вже на помічника не гожуся. Я б хіба пішов на керівника депутата. Такої посади нема?

Нє Перемешлєни, нє.:yawn: Щод керівника депутата - складно.:sing:

Odarka - 18-2-2010 у 23:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин

До Одарки - все можливо....


А, от ессе "чому я хочу бути помічником"...я б хотіла вірити, що ця людина, яка прийде на цю посаду дійсно щось змінить для нашої області, а не буде помічником в планіі подавання кави та закривання дір:)

Олександр Ганущин - 21-2-2010 у 14:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Ганущин

До Одарки - все можливо....


А, от ессе "чому я хочу бути помічником"...я б хотіла вірити, що ця людина, яка прийде на цю посаду дійсно щось змінить для нашої області, а не буде помічником в планіі подавання кави та закривання дір:)

Потрібна людина котра може ПРАЦЮВАТИ у вказаних районах/районі. Каву не п'ю. Ессе потрібно щоб розуміти мотивацію і рівень людини. Ще до особистої зустрічі

Андрій Пелещишин - 21-2-2010 у 22:23

Я думаю, варто було би сказати щось про політичну орієнтацію. Чи на місцевому рівні це не важливо?

Олександр Ганущин - 21-2-2010 у 23:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я думаю, варто було би сказати щось про політичну орієнтацію. Чи на місцевому рівні це не важливо?

Думаю, що не важливо. У всякому випадку наразі.

Odarka - 21-2-2010 у 23:39

А що ви за це пропонуєте? Який графік роботи і оплата? Громадські засади - це працювати безкоштовно?:)) Круто:))

Юрій Сєров - 22-2-2010 у 18:23

У першому повідомленні йшлося про "громадські засади".

Dmy - 22-2-2010 у 20:52

Але вдячність буде безмірна:D

Odarka - 22-2-2010 у 22:53

Мені просто цікаво, хто зараз з вищою освітою до 35 років захоче працювати на громадських засадах і жити Божим духом?;)

Олександр Ганущин - 24-2-2010 у 20:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Мені просто цікаво, хто зараз з вищою освітою до 35 років захоче працювати на громадських засадах і жити Божим духом?;)

Я думаю, що у такому випадку ні громадською діяльністю ні політичною у нас ніхто не бажає займатися...Хіба неосвічені і молоді...:yawn:

Юрій Сєров - 24-2-2010 у 21:11

Цитата:
Мені просто цікаво, хто зараз з вищою освітою до 35 років захоче працювати на громадських засадах і жити Божим духом?;)

Треба заробити як Яценюк мільйони, а далі на громадських засадах... :baddevil:

Олександр Ганущин - 1-3-2010 у 23:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Треба заробити як Яценюк мільйони, а далі на громадських засадах... :baddevil:


Є перше резюме. Запевняю Вас - нічого спільного з Яценюком. Наразі :-))