Форум Рідного Міста

Найкрасивіші люди України-2009

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 11:38

Києві відбулась 5 щорічна церемонія нагородження переможців номінації Найкрасивіші люди України-2009

Переможці: продюсер К. Меладзе і співачка Настя Каменских.

В номінації Найкрасивіший мужчина були представлені:
Цитата:
Александр Педан, Виталий Козловский, Савик Шустер, Дмитрий Шепелев, Богдан Ступка, Сергей Притула, Андрей Данилко, Юрий Горбунов, Валерий Харчишин, Владимир Зеленский, DJ Паша, Владимир Дантес, Александр Пономарев, Вячеслав Узелков, Олег Скрипка, Алан Бадоев, Потап, Андрей Доманский, Олег Фагот Михайлюта, Дмитрий Дикусар, Александр Шовковский, Влад Яма, Андрей Шевченко и Андрей Хлывнюк.


В категорії Найкрасивіші жінки:
Цитата:
Инна Цимбалюк, Анастасия Приходько, Джамала, Ани Лорак, Ольга Горбачева, Маша Ефросинина, Даша Астафьева, Снежана Егорова, Алена Винницкая, Лидия Таран, Лилия Подкопаева, Ирина Билык, Руслана Лыжичко, Анна Бессонова, София Ротару, Светлана Лобода, Диана Дорожкина, Ольга Сумская, Вера Брежнева, Алена Шоптенко, Наталья Могилевская, Ольга Фреймут, Оксана Марченко и Тина Кароль.


Цитата:
Самыми красивыми людьми Украины-2008 были названы Тина Кароль и Владимир Зеленский, 2007 - Тина Кароль и Савик Шустер, 2006 - Наталья Могилевская и Александр Шовковский, 2005 - Ани Лорак и Святослав Вaкарчук.


http://korrespondent.net/showbiz/1049437

В мене така склалась думка, що у цих номінаціях краса має найменшу вагу. Я б назвала, це Найпопулярніші чи "найбільш розпіарені" люди року:rolleyes:

Катерина Слобода - 21-2-2010 у 21:07

Ну не знаю як вони там вибирали, але я б вибрала Олега Михайлюту і Сергія Притулу. :cool:

Соломія Федушко - 21-2-2010 у 21:57

Я б краще Шовковського або Шустера, або Шевченка (після останньої гри Української збірної на чемпіонаті світу він мені щось імпонує) :)

Dmy - 22-2-2010 у 03:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Я б краще Шовковського або Шустера, або Шевченка
Чи хто у них там ще на "ше"?:D

Соломія Федушко - 22-2-2010 у 09:14

:lol: Думаєте, варто над цим задуматись? Якась дивна закономірність...
Там є ще Д. Шепелев, но я поняття зеленого не маю хто він :D

Dmy - 22-2-2010 у 21:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Там є ще Д. Шепелев, но я поняття зеленого не маю хто він :D
То, може, варто придивитися? А раптом? З магією букв не жартують:o:rolleyes:

У другій половині 80-х ходив такий анекдот.
28 січня 1986 року. Білий дім. До Овального кабінету в істериці влітає помічник Президента:
- Пане Президент! Катастрофа! Щойно при злеті вибухнув "Челенджер"!
Рейган:
- "Челенджер", кажете? А дайте-но мені карту Радянського Союзу. Та-ак, зараз подивимось, що у них там є на "Ч".

Рост - 22-2-2010 у 23:28

Проглядається аналогія з живописом. Як різні пікассо з шагалами нафарбували якісь дегенеративні закарлючки, потім "местецтвознавці", які були в долі, сказали - вау, яка геніальна річ! - і понеслось, мазня почала коштувати шалених грошей.

Так і тут, є купка розпіарених людей, яка з-поміж себе вибирає найкрасивіших, називаючи їх правда чомусь найкрасивішими усієї України. Сміх та й годі.