Форум Рідного Міста

Гов, кияни, у вас там наша століца розвалюється!

Рост - 24-2-2010 у 10:35

З політикою паралелі проводити не хочу :)


Андрій Пелещишин - 24-2-2010 у 11:23

В смислі? Хтось фігури познімав?

Андрій Пелещишин - 24-2-2010 у 12:16

З'явилося перше роз'яснення
http://kiev.pravda.com.ua/news/4b84ec129a3d6/
Цитата:
Як повідомили "Українській правді. Київ" у Печерському райуправлінні міліції, пам'ятник розвалився у вівторок ввечері.

"Нам учора о 19.00 надійшло повідомлення про те, що відкололася задня частина монумента. Телефонував чоловік, який проїжджав на своєму авто по Набережному шосе", - сказала прес-офіцер райуправління Юлія Мусташ.

За її словами, причиною падіння пам'ятника став проржавілий каркас.

"Відразу по дзвінку туди виїхали наші співробітники. З'ясувалося, що у пам'ятника, який зроблений із залізобетону обтягнутого міддю, повністю прогнив металевий каркас", - сказала Мусташ.

Андрій Пелещишин - 25-2-2010 у 00:19

Я можу помилятися, але тому пам'ятнику десь років зо 30-40 максимум.
Думаю, "довговічність" залізобетонної конструкції одного з головних новочесних пам'ятників УРСР трохи поставить під сумнів міф про високу якість усього, що робилося в совку. Чомусь на цю тему тепер багато розмов. Чи то вже покоління нове нічого не бачило, чи то вже старші люди позабували, як то було насправді. Аварійні будинки, що успішно проходили держприйомку, телевізори, що навіть не пробували добре працювати, черевики, що розвалювалися на першому дощі, ядерні блоки, що спричиняли страшні катастрофи...
Тепер головне, щоби Вітчизна-Мати (чи як той пам'ятник з мечем?) не грохнулася.

Соломія Федушко - 25-2-2010 у 00:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я можу помилятися, але тому пам'ятнику десь років зо 30-40 максимум.
Думаю, "довговічність" залізобетонної конструкції одного з головних новочесних пам'ятників УРСР трохи поставить під сумнів міф про високу якість усього, що робилося в совку. Чомусь на цю тему тепер багато розмов. Чи то вже покоління нове нічого не бачило, чи то вже старші люди позабували, як то було насправді. Аварійні будинки, що успішно проходили держприйомку, телевізори, що навіть не пробували добре працювати, черевики, що розвалювалися на першому дощі, ядерні блоки, що спричиняли страшні катастрофи...
Тепер головне, щоби Вітчизна-Мати (чи як той пам'ятник з мечем?) не грохнулася.

та й я чула, що його робили, як тимчасовий варіант, потрібно було встигнути поставити цей пам'ятник до якоїсь дати визначної дати, то й матеріал вибрали не той, що потрібно і якість, звичайно, невідповідна через поспіх.

Андрій Пелещишин - 25-2-2010 у 00:59

Напевно до 1500 ліття заснування Києва ставили.

Dmy - 25-2-2010 у 01:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я можу помилятися, але тому пам'ятнику десь років зо 30-40 максимум
28 не має. Ставили до 1500-ліття Києва у 1982-у.
Цитата:
Тепер головне, щоби Вітчизна-Мати (чи як той пам'ятник з мечем?) не грохнулася
Та краще б уже Лаврентьєвна. Таке опудало:mad:

Тарас Сокальський - 26-2-2010 у 14:59

Цитата:
у пам'ятника, який зроблений із залізобетону обтягнутого міддю, повністю прогнив металевий каркас
Ну так залізобетон + мідна обшивка = гальванічна пара. Проектанти сподівалися чогось іншого?:yawn:
пс. з приводу обвалу згадалася давня темка про трускавки:baddevil:

Ігор Домін - 28-5-2010 у 23:24

чому така антипатія до Київа? столиця Батьківщини. мені це місто подобається.

Соломія Федушко - 28-5-2010 у 23:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
чому така антипатія до Київа? столиця Батьківщини. мені це місто подобається.

Чому ж антипатія? Ми вели дискусію, що бездарно поспіхом збудували пам'ятник-символ Києва :saint:

Павло Жежнич - 29-5-2010 у 10:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Ми вели дискусію, що бездарно поспіхом збудували пам'ятник-символ Києва :saint:

Треба уточнити, що совковий символ. Бо нормальний символ - Архангел Михаїл - поставили в 19 столітті, і він не розвалюється.

Dmy - 29-5-2010 у 14:41

Я би швидше сказав - совкове виконання, бо люди на символі, як на мене, цілком нормальні та ні разу не совкові.

А так символ відкрили вдруге:

Сестра Ще
Цитата:
Мер Києва Леонід Черновецький відкрив реставрований пам’ятник засновникам Києва. Відновлення одного з головних символів столиці тривало 3 місяці і 5 днів.
Відкриття пам’ятника проходило в урочистій обстановці. В Старонаводницькому парку грав Київський муніципальний духовий оркестр і співали вокалісти ансамблю "Благовість".
Синьо-жовту стрічку, якою був обв’язаний пам’ятник, зняв Леонід Черновецький. Під час його привітального слова стався конфуз - міський голова забув імена засновників Києва.
"Как я и обещал, ко дню Киева мы открываем полностью отреставрированный самый главный памятный знак Киева, памятник основателям Киева: Хориву, их сестре Ще.. Кию, - сказав Черновецький. Після секундної паузи він виправився. - Щеку и их сестре Лыбеди".
Подальшу промову мер міста читав з папірця
http://www.unian.net/ukr/news/news-379127.html
Короче,
Почитайте та порадійте за Леоніда Черновецького

Ігор Домін - 29-5-2010 у 17:45

маємо владу, яку обираємо. це ж не марсіяни якись. це українці. неможливо зробити правильний вибір кандидата. треба обирати правильний спосіб життя. а для цього як завжди було - нам не вистачає свідомості та освіченості (сподіваюсь що правильно використав ці слова), а тому маємо таких лідерів та такі пам'ятники.

Рост - 29-5-2010 у 22:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Домін
маємо владу, яку обираємо. це ж не марсіяни якись. це українці.

Так от тут то як раз той рідкісний випадок, коли... :)

Павло Жежнич - 29-5-2010 у 22:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Я би швидше сказав - совкове виконання, бо люди на символі, як на мене, цілком нормальні та ні разу не совкові.

Я ж мав на увазі пам'ятник у цілому як совковий символ Києва. До людей я претензій не маю :).