Форум Рідного Міста

Школа відповідального батьківства: "за" чи "проти"

Соломія Федушко - 25-2-2010 у 00:32

Для чого існують школи відповідального батьківства:
- допомогти молодим сім`ям бути підготованими до народження здорової дитини,
- допомогти жінці адаптуватися до вагітності,
- підготувати чоловіка до участі в пологах,
- допомогти чоловіку усвідомити свою роль в процесі вагітності дружини,
- навчити батьків доглядати за новонародженим.

Також дуже модними стали партнерські пологи і не обов'язково має бути присутнім чоловік, а й це може бути сестра, мати.
Думаю, що підтримка жінці у час вагітності і пологів дуже важлива. Адже, спокій, якій дає присутність близької людини, збільшує шанси на безпроблемне протікання вагітності та пологів, народження здорового малюка і збереженні здоров'я матері.

Мені дуже цікаво почути думку чоловіків з цього питання, бо жінки, мабуть, 100% за :)


Андрій Пелещишин - 25-2-2010 у 00:41

Саме відповідальне батьківство - це думати і працювати на сім'ю.
Усе решту - для тих, хто народжує не собі дітей, а мамі з татом - внуків.
Хіба що "- навчити батьків доглядати за новонародженим" - це справді важливо.

Рост - 25-2-2010 у 00:45

Жіночки! Дівчатка! Ну вистачить будувати феміністичне суспільство! Ну не будете ви самі щасливі від того!

Соломія Федушко - 25-2-2010 у 00:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Хіба що "- навчити батьків доглядати за новонародженим" - це справді важливо.

Якщо чесно, в тому питанні в мене досвіду малувати, тобто особистого - повний нуль, більш на дітях друзів. Але як дивлюсь, деколи на халатне ставлення батьків до дітей мацьопких, позабивала б таких "батьків". Мені здається, що вчитись батьківству потрібно все життя.

Соломія Федушко - 25-2-2010 у 22:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жіночки! Дівчатка! Ну вистачить будувати феміністичне суспільство! Ну не будете ви самі щасливі від того!

Та де ви в цій темі хоч натяк фемінізму побачили? :)
Якби я висловилась, що чому така несправедливість, нам дівчатам, жінкам терпіти "веселі" дні щомісяця, народжувати дітей та й взагалі чоловіки нічого не варті без жінок і щось таке в тому роді, то можна й звинувачувати в фемінізмі.:saint:

Тут я веду до того, що дуже добре, коли чоловік підтримує дружину в час вагітності та пологів, переживаючи разом з нею цей важливий для обох період. Допомагає доглядати за дитиною, брати участь у вихованні, це ж і йому буде приємнем. Та й зблизить ще ближче подружжя.
Я ж не кажу, що чоловіки теж повинні брати декретні відпустки :) і на рівні з дружиною доглядати за дитиною.

Рост - 25-2-2010 у 23:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жіночки! Дівчатка! Ну вистачить будувати феміністичне суспільство! Ну не будете ви самі щасливі від того!

Та де ви в цій темі хоч натяк фемінізму побачили? :)
Якби я висловилась, що чому така несправедливість, нам дівчатам, жінкам терпіти "веселі" дні щомісяця, народжувати дітей та й взагалі чоловіки нічого не варті без жінок і щось таке в тому роді, то можна й звинувачувати в фемінізмі.:saint:

Тут я веду до того, що дуже добре, коли чоловік підтримує дружину в час вагітності та пологів, переживаючи разом з нею цей важливий для обох період. Допомагає доглядати за дитиною, брати участь у вихованні, це ж і йому буде приємнем. Та й зблизить ще ближче подружжя.
Я ж не кажу, що чоловіки теж повинні брати декретні відпустки :) і на рівні з дружиною доглядати за дитиною.

Соломіє, справжня трагедія нашого суспільства - це вольові жінки-керівники і м'якотілі чоловіки, які сидять під столом, бо вони господарі, де хочуть, там і сидять.
І замість бити на сполох, пропонувати створити школу чоловіків, де б вони вчились чоловічої відповідальності, або, як дуже влучно висловлюється на цю тему одна дуже близька мені людина, вчились тримати небо в сім'ї, ви говорите про необхідність вчити чоловіків няньчитися з немовлятами. Підмінити дружину, коли та втомиться - це елементарні речі, для чого ще якась школа? Та й вам самій цього практично не потрібно буде, якщо ваш чоловік буде справді чоловіком, і виконувати буде на всі 100 свою чоловічу функцію.

Ну і ще одне. Жінка не вчитель. Бог по-іншому все створив. Жінка не може навчити чоловіка бути чоловіком. А вчити чоловіка жіночим функціям...

Андрій Пелещишин - 25-2-2010 у 23:38

Цитата:
Підмінити дружину, коли та втомиться - це елементарні речі, для чого ще якась школа?


100% згоден. Точніше, у випадку "дружина стомилася" - абсолютно згоден. Ну а в тих випадках, коли жінку замінити собою неможливо - навряд чи курси допоможуть. Швидше допоможуть добрі люди та грошові заощадження.

А у світлі такої згоди з думкою Ростислава не виключаю, що в значній мірі такі курси - це просто спосіб заробити грошенят на модній ідеї.

Соломія Федушко - 26-2-2010 у 19:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Соломіє, справжня трагедія нашого суспільства - це вольові жінки-керівники і м'якотілі чоловіки, які сидять під столом, бо вони господарі, де хочуть, там і сидять.

Цілком згідна з вашою думкою щодо чоловіків теперішніх. А ось у вольовій жінці не бачу ніякої проблеми :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
... тримати небо в сім'ї ...

Шикарний вислів :saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жінка не може навчити чоловіка бути чоловіком.

імхо, вона і не повинна цього робити!:rolleyes:

Катерина Слобода - 26-2-2010 у 20:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жінка не може навчити чоловіка бути чоловіком.

імхо, вона і не повинна цього робити!:rolleyes:

але якщо вона його мама, то повинна ;)

Соломія Федушко - 26-2-2010 у 20:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жінка не може навчити чоловіка бути чоловіком.

імхо, вона і не повинна цього робити!:rolleyes:

але якщо вона його мама, то повинна ;)

Тут скоріше батько може стати в пригоді :)

Юрій Сєров - 1-3-2010 у 11:17

Цитата:
але якщо вона його мама, то повинна ;)

Не виходить. На заході при розлученнях хлопчиків намагаються віддавати батькові, дівчаток - мамі.

Андрій Шпачук - 1-3-2010 у 15:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Для чого існують школи відповідального батьківства:
- допомогти молодим сім`ям бути підготованими до народження здорової дитини,
- допомогти жінці адаптуватися до вагітності,
- підготувати чоловіка до участі в пологах,
- допомогти чоловіку усвідомити свою роль в процесі вагітності дружини,
- навчити батьків доглядати за новонародженим.

Батьківство - це не лише період вагітності чи пологів. Це лише початок.
І якщо чоловік на своєму місці (так як це визначив Бог), то він буде і батьком на своєму місці. А те, що чоловіки втікають від відповідальності, а дружини змушені(?) все на себе брати - це якраз проблема, яку потрібно вирішувати і чоловікам і дружинам.
З практики: "папа может все,что угодно - только мамой не может быть":)

Катерина Слобода - 1-3-2010 у 19:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
але якщо вона його мама, то повинна ;)

Не виходить. На заході при розлученнях хлопчиків намагаються віддавати батькові, дівчаток - мамі.

Ну добре, то при розлученнях... але не при розлученнях таки жінки займаються вихованням дітей, незалежно хлопчик це чи дівчинка... І що тут не виходить?

Катерина Слобода - 1-3-2010 у 19:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук
Батьківство - це не лише період вагітності чи пологів. Це лише початок.
І якщо чоловік на своєму місці (так як це визначив Бог), то він буде і батьком на своєму місці. А те, що чоловіки втікають від відповідальності, а дружини змушені(?) все на себе брати - це якраз проблема, яку потрібно вирішувати і чоловікам і дружинам.

Ото пощастило комусь з чоловіком (або майбутнім чоловіком)!;)

Соломія Федушко - 1-3-2010 у 22:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Шпачук
А те, що чоловіки втікають від відповідальності, а дружини змушені(?) все на себе брати - це якраз проблема, яку потрібно вирішувати і чоловікам і дружинам.
З практики: "папа может все,что угодно - только мамой не может быть":)

Сміливо, не сподівалась таке почути від чоловіка! :wow: