Форум Рідного Міста

Культура використання білих халатів

Андрій Пелещишин - 26-2-2010 у 19:20

Колись думав, що білі халати одіваються медиками для того, щоби забепечити чистоту. Білий халат чистий, одівається поверху одягу, екрануючи бруд на одязі.
Правда, ключове слово тут - "чистий".
Я досить часто спостерігаю одну й ту ж сцену - студенти (частіше студентки) медуніверситету вибігають з міської лікарні на базарчик купити собі щось перегризти. Звісно що в білих халатах. Виглядає досить колоритно. Особливо в міжсезоння, коли на вулицях болото, бризки від машин і т.п.

PS А сьогодні побачив, як аптекарша мила в білому халаті вітрину аптеки. Чомусь думаю, що це саме той халат, у якому вона потім стоятиме за прилавком.

Соломія Федушко - 3-3-2010 у 22:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Колись думав, що білі халати одіваються медиками для того, щоби забепечити чистоту. Білий халат чистий, одівається поверху одягу, екрануючи бруд на одязі.
Правда, ключове слово тут - "чистий".
Я досить часто спостерігаю одну й ту ж сцену - студенти (частіше студентки) медуніверситету вибігають з міської лікарні на базарчик купити собі щось перегризти. Звісно що в білих халатах. Виглядає досить колоритно. Особливо в міжсезоння, коли на вулицях болото, бризки від машин і т.п.

Ось і гарантовано "ідеальний" зовнішній вигляд для майбутніх лікарів. Якщо вони привчаться до такого ставлення до чистоти халатів, то і коли лікарями стануть думаю нічого суттєво не поміняється :rolleyes: Адже, звичка - страшна річ!

Valentyna Ageeva - 18-3-2010 у 13:35

Медвуз завжди був найцинічнішим... Що Вас дивує?

Олександр Сташин - 18-3-2010 у 20:34

Так то воно так, але це ж стосується не тільки студентів медвузів((( Чи багато людей у нас з належною старанністю відноситься до своєї роботи? Врачі, будівельники...міліція, хай їй! І т.д....