Форум Рідного Міста

Якийсь новий вірусняк?

Андрій Пелещишин - 26-2-2010 у 19:23

Купа народу скаржиться на ранішній біль у горлі, кашляють. Особливо діти, хоча і в Політесі люди жаліються.
Хтось щось подібне також спостерігає?

Соломія Федушко - 26-2-2010 у 19:28

Ага, в мене в сім'ї всі по черзі: ввечері скаржаться на скажений біль у горлі, а вже зранння адсько голова болить і "крутить" все тіло + всі решту прибамбасів застуди :( Точно вірус якийсь...

Катерина Слобода - 26-2-2010 у 20:13

Також зауважила, що люди скаржаться...але то, напевно, ще і через те, що трохи потепліло, люди познімали шапки, носять весняний одяг, хоча ще досить холодно.

Лінда Коваль - 26-2-2010 у 22:20

Те саме - третій день болить горло, і кашляю. Біль найдужчий ранком, потім слабшає і до вечора переходить. Мабуть, таки вірус... :(

Valentyna Ageeva - 18-3-2010 у 14:06

...І найогидніше те, що температури нема. Відчуття таке, наче 38,9, а насправді 35,5...
Якийсь дивний вірусняк. Або у нас у всіх щось з імунітетом. Нам з чоловіком допомогла ехінацея та ударна доза вітамінів (хто-зна скільки місяців стояв мульти-табс - ми про його якось забули, а тут щось треба було робити, вирішили доїсти:D). А більше - нічого.
Малий взагалі не підчепив від нас.

Олександр Сташин - 18-3-2010 у 20:56

А що за Мульті-табс? Імуно? Тоді так, для імунітету він найкращій))) ЖІнка і мене, і дитинчя їм годує періодично))) Тьфу-тьфу-тьфу, майже не хворієм))

Рост - 18-3-2010 у 23:11

А я минулий тиждень прохворав. Боліло горло, кашель, температура максимальна була 37.8
Захворів напевно через те, що перепрацювався, перевтомився, ще й холодного чогось при тому напився.
А лікувався, як звикло в таких випадках - гарячим чаєм і спокійними прогулянками в парку :)

Ну і, як то буває іноді під час болячок, нападає спрага читання того, на що не вистачає часу, коли здоровий, ну і мене цього разу "пробило" на медицину.

Рекомендую почитати любителям різних імуностимуляторів і модуляторів пару статей, вірніше, стаття одна, просто дві частини (це ЖЖ імунолога, який працює в Штатах):
http://tanchik.livejournal.com/385715.html
http://tanchik.livejournal.com/385811.html

А просто для інтересу (але дуже пізнавально) можна почитати про життя-буття Швидкої Допомоги: Казки про Швидку.
Читати краще в хронологічному порядку, як вони публікувались, посилання я привів на останню сторінку пошуку, яка власне є хронологічно першою. Ну і далі тиснути "Next 20". Там їх багато, казок.

Цитата:

Прошло столько лет, но по ночам снова и снова снятся ситуации, в которых ты не смог помочь. Они снова умирают, как ни старайся.

Я уже научилась не пугать мужа криком «нет!», даже подушка теперь не такая мокрая от слез. Вот только снятся они почти каждую ночь. «Кладбище» не отпускает.

У каждого медика оно свое, вот только не говорим мы об нем, стараясь хоть во сне переиграть судьбу.

Не спрашивайте, почему врачи вскакивают среди ночи, не спрашивайте, кому они кричат и о ком плачут в подушку.

Всё равно соврем, сказав: «Сон плохой приснился».

Valentyna Ageeva - 19-3-2010 у 18:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
А що за Мульті-табс? Імуно? Тоді так, для імунітету він найкращій))) ЖІнка і мене, і дитинчя їм годує періодично))) Тьфу-тьфу-тьфу, майже не хворієм))


Ні, в нас все простіше. Імуно в нас нема (ні дома, ані в аптеці - вже давним-давно...). Їмо те, що є:lol: Здається, мультитабс класичний... Чи класік)))

Valentyna Ageeva - 19-3-2010 у 18:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Ну і, як то буває іноді під час болячок, нападає спрага читання того, на що не вистачає часу, коли здоровий, ну і мене цього разу "пробило" на медицину.

Рекомендую почитати любителям різних імуностимуляторів і модуляторів пару статей, вірніше, стаття одна, просто дві частини (це ЖЖ імунолога, який працює в Штатах):
http://tanchik.livejournal.com/385715.html
http://tanchik.livejournal.com/385811.html

А просто для інтересу (але дуже пізнавально) можна почитати про життя-буття Швидкої Допомоги: Казки про Швидку.
Читати краще в хронологічному порядку, як вони публікувались, посилання я привів на останню сторінку пошуку, яка власне є хронологічно першою. Ну і далі тиснути "Next 20". Там їх багато, казок.

Цитата:

Прошло столько лет, но по ночам снова и снова снятся ситуации, в которых ты не смог помочь. Они снова умирают, как ни старайся.

Я уже научилась не пугать мужа криком «нет!», даже подушка теперь не такая мокрая от слез. Вот только снятся они почти каждую ночь. «Кладбище» не отпускает.

У каждого медика оно свое, вот только не говорим мы об нем, стараясь хоть во сне переиграть судьбу.

Не спрашивайте, почему врачи вскакивают среди ночи, не спрашивайте, кому они кричат и о ком плачут в подушку.

Всё равно соврем, сказав: «Сон плохой приснился».


Дякую!!! Мене теж, як хворію, пробиває "на почитати" або покопирсатися в Інтернеті на предмет того, що просто цікаво (а не те, що кров з носу треба знайти, або вмерти:)).
Дякую ще раз - прикольні лінки. Все ще не прочитала, але глянула - повісила в закладки.

А ще сьогодні справді весна прийшла. Всіх поздоровляю!!!

Олександр Сташин - 19-3-2010 у 21:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
А що за Мульті-табс? Імуно? Тоді так, для імунітету він найкращій))) ЖІнка і мене, і дитинчя їм годує періодично))) Тьфу-тьфу-тьфу, майже не хворієм))


Ні, в нас все простіше. Імуно в нас нема (ні дома, ані в аптеці - вже давним-давно...). Їмо те, що є:lol: Здається, мультитабс класичний... Чи класік)))


Так так, щось я чув, що "імуно" зникає з полиць... Хто зна, що воно таке? Нова політика компанії? Звется: "Хочеш вітаміни? А нема!")))))