Форум Рідного Міста

Сувенірну продукцію беру під реалізацію.

Галина Лев - 2-3-2010 у 13:44

Доброго дня, панове. Змінюю асортимент в крамниці. Знаходиться вона в Куликові. Якщо маєте щось файне на продаж, можемо виставляти. Це стосується предметів мистецтва.

Також охоче будем торгувати посудом, постільною білизною, іграшками та сувенірами з відтермінуванням до двох-троьох тижнів.

ЛИШЕ ТОВАРИ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ !!!

Надсилайте прайси та каталоги електронною поштою.

halynalev@ukr.net

0934166376 (Галя)
0982077844 (Олена)

Demyan - 2-3-2010 у 14:02

А чи цікавить продукція типу такого як в нас на вернісажі - можу діставати все що на вернісажі і ще трошки:)
Беру безпосередньо в виробників - народних майстрів, тому ціни нижчі ніж на вернісажі

Галина Лев - 2-3-2010 у 14:11

Цікавить безумовно, аби лише люди брали. Нажаль місця в нас небагато, але прорвемось.

Demyan - 2-3-2010 у 14:26

З товаром таким проблем не буде я можу і цілий бус привезти. Каталог зробити нереально в мене є фото приблизно, але як такого катлогу немає - бо різновиду тисячі, наприклад тільки шкатулок можна назибрати пару сотень різних форм, візирунків, покриття і розмірів.
Напишіть приблизно що хочете, що бачите за необхідним, кількості, я тоді спробую щось прикинути.
А взагалі є впевненість що в Кликові піде такапродукція? вона в більшості розрахована на туристів.

Галина Лев - 2-3-2010 у 14:28

Власне, мусимо здибатись і погомоніти з того приводу. Маю надію, що Куликовом не обмежиться. Але для початку можна перевірити на його мешканцях вподобання народу, окрім туристів. Наразі я оголошую серед богемних знайомих, що можуть тягнути до нас потроху речей, які вдома даремно стоять, а могли піти в добрі руки за "недорого".

Demyan - 2-3-2010 у 14:37

В мене в будні важко. Я планував на вихідні якрах їхати за товаром. але якщо буде похолодання то не поїду. Я зараз маю дещо, подивлюся чи можу щось дати. Але для орієнтиру скажіть хоч прибилзно що б зацікавило на вашу думку, яка саме продукція.
Якщо щось знайду і не поїду могли б зустрітися десь на вихідних в суботу або неділю.
P.S. Відправив на мейл деякі фото - але то так просто для орієнтиру і як то кажуть пальцем в небо бо це тільки трошки що можна продавати.
P.P.S а аська відключена? я дав запрос автризації

Галина Лев - 2-3-2010 у 14:42

ні, Аська вмерла. Скайп - halyna_lev

Demyan - 2-3-2010 у 14:44

а я ен маю скайпу :). фото прийшли?

Галина Лев - 2-3-2010 у 14:57

Фото прийшли. Дуже файні речі. Не знаю як люльки і Матрони, а решта треба брати по 2-3 на пробу. А ота довга люлька мене привабила. Одним словом, скидайте мені свій нумер або дзвоніть мені на лайф. На Київстарі моя співробітниця.

Demyan - 2-3-2010 у 15:08

Телефон в приват скину але краще писати ну хоча б по мейлу - просто по телефону вже можна конкретно типу "ти де?", "я тебе вже чекаю" :).
Я тоді попробую пригадати що такого цікавого є і можна отримати. Якщо буваєте у Львові - то зайдіть на вернісаж, подивітсья що там є запишіть і потім скажете хочу от таке таке і таке.
Наразі пропоную так:
1. Якщо я не їду то подивлюся що маю лишнього, багато не маю бо ізза погоди не міг їздити в гори за товаром. Якщо щось знахожу в суботу/неділю зустрічаємося. Відразу питання де?
2. Якщо я їду то тоді вже на другий тиждень сконтактуємо.
3. Я зараз подумаю що є взагалі цікавого і скину по мейлу разом з орієнтовними цінами.

Галина Лев - 2-3-2010 у 15:17

"Якщо буваєте у Львові" - Куликів блище, ніж Сихів.


Коли будете мати час, напишіть попередньо. Я можу до години під'їхати. Замовляти наперед не хочу, аби не стояло без оплати, тому раджу наготувати те, що швидше йде всюди і привезти по кілька позицій.

Demyan - 2-3-2010 у 15:27

Що йде всюди - це важко сказати. Наприклад в мене найбільше люльки йдуть :) але вони дуже дорогі.

Та мені привезти без проблем не піде в вас заберу, піде в мене:). Всеодно я завжди беру все з запасом як мінімум на місяць, продасте швидше - ну буде добре поїду ще раз :).

А ск. км куликів? це як до жовки їхати? якщо буде що я підїду відразу привезу і лишу.

Галина Лев - 2-3-2010 у 15:50

Так, то дорогою до Жовкви. Магазин між "Диканькою" і "Алкомаркетом".

Галина Лев - 3-3-2010 у 18:33

Ми в будні дні і в суботу від 9.00 до 19.00, а в неділю від 11.00 до 17.00.