Форум Рідного Міста

Прем'єр - 2010

Андрій Пелещишин - 3-3-2010 у 17:13

Юлія Тимошенко вже не прем'єр-міністр України.
Хто за вашими прогнозами займе цю, не першу, але і не другу ;) посаду в Україні
Зрозуміло, що саме новий і прем'єр і відображатиме теперешній вектор розвитку держави на найближчий час.

Юрій Сєров - 3-3-2010 у 18:20

Cмішно, але кандидатура Ющенка цілком реальна. І якщо він стане прем'єром, то хто потім скаже, що "Україна - не Росія"? :)

Катерина Слобода - 3-3-2010 у 20:16

А мені чомусь видається, що або Тигіпко, або Ющенко... Навряд чи Азаров, хоча ймовірність існує.

Роман Голощук - 3-3-2010 у 22:19

Мені чомусь видається, що Яценюк стане прем'єром.

Соломія Федушко - 3-3-2010 у 22:51

Я ось думаю, добре було б, щоб все ж таки Ющенко або Яценюк. Можливо, Ющенко вже проаналізував свої помилки та й все ж таки вони двоє, якщо можна так сказати, більш українські політики :)

Андрій Пелещишин - 6-3-2010 у 21:50

Не знаю, як там Ющенко, але на УП з'явилася інформація, що можливим варіантом міністра економіки є пан Цушко (це той, який "не допустив громадянської війни" ). Мабуть при такому міністрі слово "економіки" треба писати тільки в лапках.
http://pravda.com.ua/news/2010/03/6/4840113/

Роман Голощук - 7-3-2010 у 12:54

На думку Юлії Тимошенко наступним прем’єром буде Микола Азаров, а всіх інших претендентів "обвели навколо пальця".

Про це заявила лідер БЮТ в ефірі "Шустер Live" - http://www.pravda.com.ua/news/2010/03/5/4837764/

Юрій Сєров - 11-3-2010 у 12:46

Маємо коаліцію, Азаров прем'єр, готуємося до капустяної дієти...

сумна - 11-3-2010 у 15:08

Освітянам -- окреме співчуття за Діму Табачника...

Odarka - 11-3-2010 у 15:26

З самісінького початку було зрозуміло, що прем'єром стане Азаров.
Я сьогодні глянула на "писки" наших міністрів...стало страшно за свою країну.

romano - 11-3-2010 у 16:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Освітянам -- окреме співчуття за Діму Табачника...


Боюсь, що то не лише освітян зачепить. "Ветерани" вже Януковичу листа накатали, з вимогою "виправити" підручники з історії, щоб діти в школі вчили "справжню" історію. Думаю, Табачник в першу чергу цим і займеться.

Юрій Сєров - 11-3-2010 у 16:07

Найсильніший хід: Цушко - міністр економіки.

сумна - 11-3-2010 у 17:14

Ще одна інтрига залишилася - хто буде "смотрящім" по Львівщині. Кажуть, Писарчук.

Іван Дівеєв - 11-3-2010 у 18:28

Табачник - це вже виклик :mad: І одночасно ідеологічна ширма для дерибану.

Юрій Сєров - 11-3-2010 у 21:06

Можна тепер робити прогнози, скільки протримається цей уряд.
Бо з економістом Цушком і прем'єром Пахлом мені здається важкувато буде економічний ріст забезпечити...

Oleksandra Zorina - 11-3-2010 у 22:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Освітянам -- окреме співчуття за Діму Табачника...


Як на мене - не факт..
Йому (та й будь-кому) важко буде стати гіршим за Вакарчука міністром освіти;)
Це ж навіть не смішно, коли фізика-освітянина, в чиєму регіоні діти декілька років чи не найгірше по Україні складають тести із математики та фізики незрозуміло за які досягнення ставлять міністром освіти.
А на своєму новому посту він знову ж занадто зайнятий ідеологічними питаннями, аби звернути увагу на щось іще окрім боротьби із відьмами, та хоча б на свою рідну природничо-наукову галузь освіти...

сумна - 12-3-2010 у 00:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Як на мене - не факт..
Йому (та й будь-кому) важко буде стати гіршим за Вакарчука міністром освіти;)


Як на мене, ви поспішили з висновком.



Лінда Коваль - 12-3-2010 у 01:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
З самісінького початку було зрозуміло, що прем'єром стане Азаров.
Я сьогодні глянула на "писки" наших міністрів...стало страшно за свою країну.

+1. Та й писки - то ще півбіди, а ось самі персони - Азарова, падлюку, я ще звідтоді пам’ятаю, як воно керувало податковою інспекцією України... Вася Цушко, Табачник - мала якось нагоду послухати його вживу - виродок...
А за країну мені вже років п’ять страшно :(

Demyan - 12-3-2010 у 12:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лінда Коваль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
З самісінького початку було зрозуміло, що прем'єром стане Азаров.
Я сьогодні глянула на "писки" наших міністрів...стало страшно за свою країну.

+1. Та й писки - то ще півбіди, а ось самі персони - Азарова, падлюку, я ще звідтоді пам’ятаю, як воно керувало податковою інспекцією України... Вася Цушко, Табачник - мала якось нагоду послухати його вживу - виродок...
А за країну мені вже років п’ять страшно :(


Як на мене може слова будемо підбирати якось? Скажу так людина яка обзиває своє керівництво виродками і падлами - сама є падлою і виродком. Не подобається жити, страшно за країну - валіть звідси на одного виродка менше буде.
.... не стирмався :(

Юрій Сєров - 12-3-2010 у 12:06

Пане Дем'ян, Ваша риторика у стилі Ірини Фаріон неприпустима!
Страшно за країну - треба створювати громадські організації, партії і конституційним шляхом змінювати цю владу, а не "валити з країни".

Demyan - 12-3-2010 у 12:14

Добре вже всі говорять пагане пике не подобаються.
Що кнкретно поганого зараз зробив цей новий уряд? Можна факти?

Юра тобі щось зробив погано цей уряд? Чи може в Лінди забрали хліб одяг - вигнали на вулицю і сказали іди гуляй?

Наприклад мені - всеодно який уряд, є держава в якій я живу, є уряд який я поважаю- незалежно хто, так можливо з моїми інтересами і думками з якоюсь владою я не погоджувався але і обзивати не буду - бо це влада, так само як кожен з нас з чимось не погоджується з батьками - але ніхто не обзиває їх виродками.

Незважаючи на уряд і яка є влада з кожним роком мені стає краще жити - бо я думаю, кручуся, не сижу і не кажу влада погана і все погано, поважаю тих хто при владі.

Катерина Слобода - 12-3-2010 у 12:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Скажу так людина яка обзиває своє керівництво виродками і падлами - сама є падлою і виродком.
Не подобається жити, страшно за країну - валіть звідси на одного виродка менше буде.

:o:o:o
Згідна з Юрієм! Такі репліки неприпустимі на Форумі!

Demyan - 12-3-2010 у 12:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Скажу так людина яка обзиває своє керівництво виродками і падлами - сама є падлою і виродком.
Не подобається жити, страшно за країну - валіть звідси на одного виродка менше буде.

:o:o:o
Згідна з Юрієм! Такі репліки неприпустимі на Форумі!

Але ті репліки не я почав....і чомусь ніхто на ті репліки від Лінди зауваження не робить..

Іван Дівеєв - 12-3-2010 у 12:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Добре вже всі говорять пагане пике не подобаються.
Що кнкретно поганого зараз зробив цей новий уряд? Можна факти?

Юра тобі щось зробив погано цей уряд? Чи може в Лінди забрали хліб одяг - вигнали на вулицю і сказали іди гуляй?

Наприклад мені - всеодно який уряд, є держава в якій я живу, є уряд який я поважаю- незалежно хто, так можливо з моїми інтересами і думками з якоюсь владою я не погоджувався але і обзивати не буду - бо це влада, так само як кожен з нас з чимось не погоджується з батьками - але ніхто не обзиває їх виродками.

Незважаючи на уряд і яка є влада з кожним роком мені стає краще жити - бо я думаю, кручуся, не сижу і не кажу влада погана і все погано, поважаю тих хто при владі.


Як можна поважати уряд, який тебе не поважає? Який сам себе не поважає (один одного називають казнокрадами і клоунами). Якщо міністрів набирають з клоунів, дерибанщиків, дрімучих українофобів, казнокрадів кучмівської закалки, то про яку тут повагу можна взагалі говорити? Особливо повагою сьогодні можут пройнятись 11-класники, яких сьогодні обрадували, що вступати до вишів вони тепер будуть по іншому, а як - ще ніхто не знає.

Demyan - 12-3-2010 у 12:54

Нехай хоч з бомжів набирають. Питання до всіх на яке я ще не почув відповіді

Що вам зробив поганого цей уряд?

Іван тебе уряд не поважає? яким чином? тебе хтось обізвав з уряду?

Я розумію греків -так там пішов провал...тому вони пійшли на страйк

Юрій Сєров - 12-3-2010 у 13:14

Цитата:
Юра тобі щось зробив погано цей уряд?

Цей уряд існує лише день, тому зробити погане мені ще не встиг, але люди, які увійшли в цей уряд давно зарекомендували себе страшними українофобами і поганими спеціалістами в сферах, які вони знову очолили, тому бути задоволеним з такої влади я не можу.
"Цушко - економіст" - це вже смішно. Як і від "капусти" Азарова.

Цитата:
Чи може в Лінди забрали хліб одяг - вигнали на вулицю і сказали іди гуляй?

З такою логікою і уряд Сталіна можна виправдати. Підозрюю, що Лінда мала підстави сказати таке, хоча звісно зробила вона також це в неприпустимій формі, Ваше зауваження дублювати не став.

Виборець не має тішитися з того, що уряд не зробив нічого поганого, він має тішитися з того, що уряд зробив щось добре.
А їхні заяви вже викликали в мене обурення. Це стосується і нашої мови, і історії, і освіти. І я не вірю, що ці люди зроблять щось добре для країни.

Пропоную "зменшити градус" дискусії і надалі обговорювати дії уряду аргументовано, а не так емоційно.


Юрій Сєров - 12-3-2010 у 13:16

Цитата:
Я розумію греків -так там пішов провал...тому вони пійшли на страйк

Якщо в них провал, то у нас прірва, до якої люди з теперішнього уряду безпосередньо причетні.

Іван Дівеєв - 12-3-2010 у 13:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Нехай хоч з бомжів набирають. Питання до всіх на яке я ще не почув відповіді

Що вам зробив поганого цей уряд?

Іван тебе уряд не поважає? яким чином? тебе хтось обізвав з уряду?

Я розумію греків -так там пішов провал...тому вони пійшли на страйк


http://pravda.com.ua/articles/2010/03/4/4827377/ тут Капранови про повагу написали цікаво.
В "Астостопом по Галактиці" є такий безсмертний персонаж, який вирішив особисто образити всіх розумних істот в галактиці в алфавітному порядку :) Він літав від планети до планети і незворушно обливав помиями чергову жертву.
Так от, мене особисто вони не образили, поки що)
Але вони успішно нагинали цю країну при Кучмі і продовжують це при Янику.
Публічне порушення Конституції - не привід до неповаги?
І повторюю, якщо вони самі себе не поважають, чому я маю їх поважати?

Юрій Сєров - 12-3-2010 у 13:20

Цитата:
Наприклад мені - всеодно який уряд

Дем'яне, навіщо Ви взагалі тоді цікавитеся політикою і ходите на вибори?

Demyan - 12-3-2010 у 13:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Наприклад мені - всеодно який уряд

Дем'яне, навіщо Ви взагалі тоді цікавитеся політикою і ходите на вибори?


Політикою як такою я не цікавлюся, тобто в курсі обставин але наразі незадоволеним не був.
На вибори ходжу бо вважаю це обовязком кожного громадянина будь-якої держави.
Покращення в державі і конкретно в місті теж бачу, можливо це не так як хотілося б але воно є і йде і не стоїть на місці а йде все в кращу сторону. В порівнянні наприклад що стосується загального покращення:
- два роки жодного перебою з опалюванням.
- вода і гаряча і холодна цілодобово.
- дороги потроху але роблять, можливо ще не та якість але й те що дороги витримали наразі морози теж вже краще.
- освітлення вулиць теж краще
- маршртні таксі - обновилися, додалися додаткові незвичні транспорти для населення.
- дозволяють і відкриваються нові магазинчики в спальних районах - зручність для жителів а також можливість розпочати свою справу.
- збільшення допомоги соц. наприклад при народженні дитини.
Це те що прийшло "в голову" відразу бо з чим стикаєшся.
З мінусів і занепадом вважаю спорт - про що писалося, але якщо в державі не буде спорту професійного то це ніяк не зашкодить громадянам, бо любительсякий спорт просуваєть вверх.

Odarka - 12-3-2010 у 14:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Добре вже всі говорять пагане пике не подобаються.
Що кнкретно поганого зараз зробив цей новий уряд? Можна факти?

Дем'яне...не красиво ви повелися з Ліндою, що за вислови???
Наводжу один єдиний приклад - Табачник, якого ви очевидно поважаєте:)) якщо любите своє керівництво:))) сказав, що Західна Україна - це бидота та біднота. Українська мова - це діалект російської. Вам цього мало???

Юрій Сєров - 12-3-2010 у 14:21

Цитата:
Покращення в державі і конкретно в місті теж бачу, можливо це не так як хотілося б але воно є і йде і не стоїть на місці а йде все в кращу сторону. В порівнянні наприклад що стосується загального покращення:
- два роки жодного перебою з опалюванням.
- вода і гаряча і холодна цілодобово.
- дороги потроху але роблять, можливо ще не та якість але й те що дороги витримали наразі морози теж вже краще.
- освітлення вулиць теж краще
- маршртні таксі - обновилися, додалися додаткові незвичні транспорти для населення.
- дозволяють і відкриваються нові магазинчики в спальних районах - зручність для жителів а також можливість розпочати свою справу.
- збільшення допомоги соц. наприклад при народженні дитини.
Це те що прийшло "в голову" відразу бо з чим стикаєшся.
З мінусів і занепадом вважаю спорт - про що писалося, але якщо в державі не буде спорту професійного то це ніяк не зашкодить громадянам, бо любительсякий спорт просуваєть вверх.

З того, що Ви перерахували, лише останній пункт стосується державної, а не міської влади (хоча я не зовсім згідний з перерахованими позитивами).


Demyan - 12-3-2010 у 14:37

- Євро 2012
- СОТ
- поступовий (але таки відбувається) перехід на контракнтну армію
- збільшення штрафів (порушення ПДР)
- демократичні вибори без втурчання військ і без комендатських годин і війн.

а з якими не згідний з позитивами?

Юрій Сєров - 12-3-2010 у 15:06

Цитата:

- Євро 2012
- СОТ
- поступовий (але таки відбувається) перехід на контракнтну армію
- збільшення штрафів (порушення ПДР)
- демократичні вибори без втурчання військ і без комендатських годин і війн.

Це вже стосується центральної влади. Правда з пунктом "Євро" не згідний. (про це також писав у відповідній гілці)

А тепер задумайтеся, за якого уряду і за якого президента відбулися ці зміни, а які за уряду Януковича. Вибори 2004 можете також йому в актив заносити.
І тоді подумайте, чи справді Вам не має різниці, хто очолює уряд.

Цитата:
а з якими не згідний з позитивами?
це не стосується цієї гілки, вже писав про це у гілках про мера і міську владу.

Demyan - 12-3-2010 у 16:11

дивитися пир якій владі шо було не дивлюся- бо покращення були і тоді - вякщо так дуже хочеет - то на початку 2000 економіка стабілізувалася, не було інфляції, ціни так не росли, хоча те що зараз ростуть теж погано не можу сказати..це все має відбуватися. це приклади з останьогт е що в голову приходить
А якщо почати ділити - дороги то не то, євро то не то, опалення - то не та влада...все це політика і влада, всі коріння йдуть від уряду до місцевих влад. тому я не ділю Україну на місцеві влади і загаільні - вони тісно появазі якщо бардак би був в вищих владах то те саме було б і вмісцевих.

Demyan - 12-3-2010 у 16:13

можна тепер почути негативні відгуки про дії влади - які тягнуть наше життя в гірше і гірше..тобто якщо комусь погано зараз живеться, то в чому саме бачите своє погіршення в житті?

Андрій Пелещишин - 12-3-2010 у 16:22

Цитата:

дивитися пир якій владі шо було не дивлюся- бо покращення були і тоді - вякщо так дуже хочеет - то на початку 2000 економіка стабілізувалася, не було інфляції, ціни так не росли, хоча те що зараз ростуть теж погано не можу сказати..це все має відбуватися. це приклади з останьогт е що в голову приходить

Дем'яне, якщо не складно, все-таки уважніше тисніть по клавішах, читати неможливо.

Лінда Коваль - 12-3-2010 у 18:27

Багато писати не буду - вже й без мене досить написали. Але кілька слів додам:
1. Це влада не моя - я її не обирала, я за ПР не голосувала, і коаліцію тушканчиків не створювала - на нашу бідну конституцію, звісно, не забивав лише лінивий, але це не значить, що так має бути, і що конституцію можна "тлумачити" аж до настання вагітності.
2. За Азарова я справді втратила роботу, дуже хорошу - і не я одна. Він тоді був головним податківцем і душив усе, до чого дотягувалися його масні загрібущі рученята. І щось мені підказує, що він анітрохи не змінився. Власне, його перебування в уряді Януковича вже це підтвердило.
3. Табачник, пожираючи канапку з ікрою, з милою усмішкою сказав, що в 1933 році дохли з голоду, бо був неурожай, потім, з місця в кар’єр назвав Марію Матіос гуцулкою, яка щойно з полонини спустилася, а вже сміє огризатися на нормальних людей (тобто на дядю Діму), ну, і ще багато чого в такому дусі. Наталка може підтвердити, вона була також на цій зустрічі. Утім, повірить мені чемний Дем’ян чи ні, байдуже. Уся сім’я мого діда (крім нього самого) "здохла" від "неурожаю" 1933 року. І називаючи Табачника, Цушка, Азарова так, як я їх назвала - я констатую факт. Якщо мої слова для користувачів форуму прозвучали зарізко - я прошу у них пробачення. Щиро. Але слів своїх назад не візьму.
4. Куди мені валити, дорогий Дем’яне, я визначусь без вашої допомоги, як визначусь і також і з тим, що про кого мені думати. Про вас особисто я, здається, не сказала жодного злого слова. Чи я щось забула?

Odarka - 12-3-2010 у 21:13

Дем'ян просто якась злюка...і так виглядає, що моя хата скраю і я ніц не знаю з його дописів:))) Ви до магазину давно ходили? Ціни бачили??? Це все уряд і не лишень Тимошенчихи, а й Януковича. Мовчу про дороги про які ви згадали.
Ви, певно, не працюєте з державними установами, знали би ви як щомісячно міняються закони і кожного разу потрібно носити стоси документів до казначейств, щоб отримати копійки на українські проекти. А зараз взагалі не будуть виділяти коштів на такі проекти.
А вам головне, дем'яне, вода в крані та опалення...капець.

Андрій Пелещишин - 12-3-2010 у 21:41

Крім інших, у мене до практично всіх наших урядів є одна претензія - відсутність стратегічних планів, дій, розуміння того, що Україна є не сама по собі.
І ще одна претензія - Україна в самому низу глобального рейтингу економічної свободи. Причому, що цікаво, мені здається, що з кожним урядом цієї свободи усе менше.

Андрій Пелещишин - 14-3-2010 у 22:03

http://pravda.com.ua/news/2010/03/14/4862321/
Цитата:
У новому українському уряді найбільша кількість міністрів у Європі – 29.

І відповідне твердження Паркінсона
Цитата:
Изучение британской истории показало нам, что кабинет становится бесполезным, когда число его членов доходит до 20 или 21. И Королевская Курия, и Королевский Совет, и Тайный Совет достигли этой цифры, когда начался их упадок. Нынешний кабинет до этого числа не дошел, удержавшись на краю пропасти. Отсюда, казалось бы, можно вывести, что кабинеты или комитеты, в которых больше 21 члена, теряют реальную власть. Ряд комитетоведов разделяет эту точку зрения. Другие полагают, что без вдумчивого исследования нельзя принимать за рубеж число 21. Однако все согласны в том, что коэффициент бесполезности должен лежать между 19 и 22.

Юрій Сєров - 18-3-2010 у 21:02

Дивлюся на новий уряд... І таке дежавю, ніби 2005..., тільки прізвища інші.... :)

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 17:26

Одним з головних рефренів виборчої кампанії нинішнього Президента проти тодішнього Прем'єра, було "ВОНА набрала боргів".
Тепер уже новий прем'єр чи його дуже прогресивний заступник, відомий господарник і макроекономіст, не знайшов нічого оригінальнішого, ніж попросити в МВФ 5 гігабаксів.
http://pravda.com.ua/news/2010/03/21/4879728/

Дрібниці. По 100 баксів на людину, скинемось і віддамо.

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 20:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Одним з головних рефренів виборчої кампанії нинішнього Президента проти тодішнього Прем'єра, було "ВОНА набрала боргів".

Трохи не помер від сміху, коли, у період виборчої кампанії, побачив біллборд з текстом:
Правительство нахваталось кредитов, как сучка блох.
Президент Украины В. Ющенко.

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 21:43

Та що вам той уряд. Маєте вже цей.

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 21:54

Той уряд, цей уряд… Даруйте за скептицизм, але я бачу лише різницю у прізвищах політиків, та у їхньому рівні володіння українською мовою.

10 років пройшло, а прізвища не змінюються. Про що це говорить? Більше в Україні нема талановитих політиків? Не думаю. Просто до цього елітарного клубу простим смертним вхід заборонено.

Андрій Пелещишин - 25-3-2010 у 22:10

Ну все, завелася знову стара пластинка
Цитата:
Зростання споживчих цін на деякі види продуктів харчування зумовлене спекулятивною складовою і вдвічі перевищує середній рівень інфляції.

http://www.epravda.com.ua/news/4babaa83e389a/

Може пригадуєте, попередня влада ще в 2005-му почала свої економічні реформи з боротьби зі "м'ясними спекулянтами" на продуктових ринках. Цікава була тоді дискусія http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3654 , особливо з точки зору сьогодення.

Юрій Сєров - 2-4-2010 у 23:01

Насиченим на події вийшов кінець цього тижня.
"Тушки" майже ратифіковані Конституційним судом, то ж незабаром ПР мабуть матиме конституційну більшість. БЮТ почав розвалюватися - Портнов увійшов в склад Адміністрації Президента.
Азаров бере нові позички, Правдоруб правда вже ніц не каже про сучку і бліх.

Олександр Ганущин - 3-4-2010 у 14:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Насиченим на події вийшов кінець цього тижня.
"Тушки" майже ратифіковані Конституційним судом, то ж незабаром ПР мабуть матиме конституційну більшість. БЮТ почав розвалюватися - Портнов увійшов в склад Адміністрації Президента.
Азаров бере нові позички, Правдоруб правда вже ніц не каже про сучку і бліх.

Тиждень справді насичений. До конституційної більшості правда далеко гадаю. Тай до подій би додав ще одностайне бажання перенести місцеві вибори( ага на то є інша гілка) і прийняття положення про адміністрацію Президента. Вкупі з ліквідацією двох десятків наглядових і іже з ними національних рад

Андрій Пелещишин - 4-4-2010 у 19:03

Трохи несвіжа новина, але все-таки:
Заступником міністра оборони став судимий за рекет
http://pravda.com.ua/news/2010/03/25/4890299/

Правда, вперше в уряд цей чоловік потрапив з поді Тимошенко.

Цікаво, як можна допускати до функцій керування національною безпекою людину з таким минулим? Адже абсолютно зрозуміло, що усіляких компроматів і матеріалів на таких людей вистачає.

Юрій Сєров - 8-4-2010 у 13:44

Коаліція і кабмін легітимні.
Бабло таки перемогло усе.

А ось цікаво. Приходить зараз наприклад Тимошенко і дає не мільйон за участь, а 10 і назбирує свою коаліцію. Все, маємо новий уряд?

Юрій Сєров - 21-4-2010 у 14:21

Ну що ж... Мої песимістичні прогнози щодо дій уряду справджуються.
Для відволікання уваги виборців - забирають звання героїв у Бандери, а тепер ще й Шухевича... Комусь на Сході України стало від цього краще жити? Ні. А для мешканців західного регіону вони і так залишатимуться героями.
Для відволікання уваги молоді - серіал з Табачником.
Тим часом влада активно здає інтереси України в обмін на дешевий газ для своїх підприємств.
Отаке...

Юрій Сєров - 21-4-2010 у 20:43

Флот РФ у нас ще на 25 років...

Іван Андрєєв - 21-4-2010 у 22:19

Ой, знали б ви як кримчани ненавидять Україну, українське і все, що з цим пов’язано... З року в рік там буваю і ситуація лише погіршується. Татари голову підіймають. Боюсь, якщо нічого не зміниться, то скоро флот РФ буде не в НАС а в кримсько-татарському ханстві. На власні очі бачив плакати з написом "Албания смогла - и мы сможем!"
І Севастополь не є українським за духом. Він тяжіє до Росії. Хазяїн готелю, в якому ми зупинялись порівнював українців з фашистськими окупантами, мовляв, навіть мера обирати не дають, присилають з Києва гауляйтера (хоча це повелося ще з часів СРСР). Так що, друзі, той флот - не сама гостра заноза в дупі.

Юрій Сєров - 21-4-2010 у 22:38

З його виводом вплив Росії б зменшився і тоді ті росіяни, які "порівнюють українців з фашистськими" у протистоянні з татарами мусіли б опиратися на українську владу.

Лінда Коваль - 22-4-2010 у 16:07

Згодна з Юрієм на всі 100%. Немає звідки взятися українському духу в Севастополі, за такого впливу дорогих братів... Але що вже про це говорити?.. Кримсько-татарське ханство - якщо воно буде - стане лише наслідком страусячої політики наших дорогих можновладців - типу, закриємо очі на проблему, і вона зникне. Я в Криму не була вже роки зо два, але про кримських татар у мене чудові спогади. На відміну від тамтешніх росіян.

Іван Андрєєв - 22-4-2010 у 20:43

Друзі, я вважаю, що з 1954 (а саме цього року Микита Хрущов передав Крим у адміністративно-територіальне підпорядкування УРСР) пройшло не так багато років, щоб там з’явився міцний український дух. Крім того, правильно ви вказуєте на наших можновладців.

Дивився рік тому по телевізору виступ якогось дідуся (нажаль, не встиг прочитати прізвища) ветерана УПА. Яка то розумна людина. Не селюк карпатський, що через кожне слово полонізмами спілкується, якими їх деякі уявляють, а така собі культурна, інтелігентна людина, з гарною мовою і освітою. От йому не дуже розумний репортер (яких, нажаль, більшість) і каже: "Як ви, діду, відноситись до того, що на сході України вас вважають за ворога?" А він на це відповів приблизно так: "а при нашій владі, хіба можна донести до народу якусь світлу ідею? Вони ж тільки крадуть! От якби, скажімо, Луганчанин, став би жити краще, ніж в совєтах, він би Шухевичу пам’ятника поставив в кожному районі свого міста. А так, вибачте, важко бути патріотом, коли ти увесь день провів у шахті, а вдома на тебе чекають голодні діти. Хтось же має за це відповісти? Наша ж злочинна влада (реальний ворог луганчанина) щоб відвести гнів від себе, формує у нього образ фантомного ворога (наприклад, мене). Таке саме, з певними поправками можна, й про будь-який інший регіон розповісти. Арифметика проста: розділяй та пануй. Натравлюють людей одне на одного, вдаючи владу й опозицію, а насправді грають у свої ворота. Єдина надія не те, що таке беззаконня не може тривати вічно, і колись ми всі разом покладемо цьому край."

Dmy - 22-4-2010 у 22:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Друзі, я вважаю, що з 1954 (а саме цього року Микита Хрущов передав Крим у адміністративно-територіальне підпорядкування УРСР) пройшло не так багато років, щоб там з’явився міцний український дух
Я правильно зрозумів вашу логіку: чим довше в Севастополі буде знаходитися ЧФ, тим швидше у мешканців Криму з'явиться український дух і тим міцнішим він буде?
Цитата:
Дивився рік тому по телевізору виступ якогось дідуся (нажаль, не встиг прочитати прізвища) ветерана УПА
А це взагалі не ясно, яким боком до пролонгації існування іноземної бази на території України.

Іван Андрєєв - 22-4-2010 у 23:14

Все вирішує відношення влади до людей. Якщо відноситься вона до міста, як до бидлa, яке собі навіть саме мера обрати не має права, то звідки ж візьметься любов до україно-окупантської влади у севастопольців? А тут є альтернатива - такі "добрі" Росіяни, які обіцяють з міста другий Гонконг зробити (доречі, наскільки знаю, мешканці Гонконгу самі хотіли в 97-му залишитись британською колонією, і повернулись під суверенітет китайців вкрай без бажання, навіть за умов представлення широкої автономії).
Люди завжди будуть обирати з двох варіантів лиха те, яке найменше. Гадаю, в тому, що Крим вважає Росію меншим злом ніж Україну більше винна сама українська влада, аніж ЧФ (знаю, що наш менталітет майже не дозволяє визнавати своїх помилок, але мене пошук зовнішніх ворогів у всіх наших нещастях просто вже дістав). Якби влада щось робила для Криму (а вона тільки розтягує привабливі ділянки пляжів на ЮБК; запроваджує обов’язкову українську мову в кінотеатрах, навіть у курортний сезон, коли там повно туристів з Росії, які б могли залишити в цих кінотеатрах свої рубчики; скуповує для себе пансіонати та пам’ятники архітектури, такі як Воронцовський палац та ін..) то й Крим не повертався б до неї спиною.
Цікаво, а хто б вам з двох людей більше б сподобався: той, хто б ввічливо з вами здоровався й дарив цукерки, чи той, хто звисока хлопав по плечу і створював лише дискомфорт.
P.S. Цей топік не створений для обговорення саме теми про Чорноморський Флот РФ (спочатку він створювався для обговорення кандидатур у Прем’єри) хоча тут вже давно йдеться про політику взагалі.

Андрій Пелещишин - 23-4-2010 у 22:38

Цікавий аналітичний матеріал щодо порівняння популярності влади в 2005 і 2010 роках.
http://hvylya.org/index.php?option=com_content&view=article&...
Якщо я правильно розумію результат, з "кожного боку" є не дуже велике ядро, велика маса людей просто віддає симпатію переможцям (напевно, розчарувавшись у найгірших очікуваннях). А потім - іде зворотній процес.

Лінда Коваль - 24-4-2010 у 21:25

Як на мене, Крим для того і автономія, щоби мав робити усе для себе сам, бо такий курорт, яким він став нині, я бачила в труні в білих капцях - деруть, як з Кози-Дерези, а якість обслуговування - нижче плінтусу. Це їх хто зумушує робити? Київ? Москва? Дядько Сем? Завжди легше кивати на центральну владу, але, не забираючи в цієї влади вини, мушу відзначити, що також Росія не сидить, склавши руки. Щодо скуповування земельних ділянок - то, може, кримчанам варто продерти очі, і поцікавитися, чому голова якої-небудь сільради на ПБК живе, мов індійський раджа? Чи це також буде пошук ворогів?
Що ж до питання ЧФ в Севастополі - то чхати на Конституцію нашій владі не вперше. І не в останнє. Може, ЧФ і не найбільша скабка в дупі, але дупою своєю, вибачте мою французьку, ми давно вже схожі на дикобраза. І, як ті мазохісти, заганяємо скабки все глибше і глибше. :baddevil:

Іван Андрєєв - 24-4-2010 у 21:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лінда Коваль
Може, ЧФ і не найбільша скабка в дупі, але дупою своєю, вибачте мою французьку, ми давно вже схожі на дикобраза. І, як ті мазохісти, заганяємо скабки все глибше і глибше. :baddevil:

+100. Вразило до глибини душі!

Юрій Сєров - 10-7-2010 у 17:39

Копнули Шуфрича. Кажуть політична рокіровка.

Юрій Сєров - 11-8-2010 у 20:39

Цитата:

Внешний долг Украины достиг критических размеров
Внешний долг Украины достиг 40 млрд долларов, что составляет 36% от ВВП страны. Об этом за­явил вице-премьер Сергей Тигипко, сообщает Прайм-ТАСС со ссылкой на ИТАР-ТАСС.
«Эта цифра для нас является критической. Нам будет очень сложно обслуживать такой уровень задолженности», - признал он. По словам вице-премьера, если не удастся ничего изменить в эко­номике, то Украина «придет к той ситуации, в ко­торой оказались Греция, Румыния и Венгрия».


Але позичати продовжують...

Уряд не підвищуватиме зарплати бюджетникам
http://zaxid.net/newsua/2010/8/11/203014/

і ще одна хороша новина...

Тарас Іванів - 28-9-2010 у 15:50

доповідь прем'єр міністра Швейцарії (див.відео)
http://rus.delfi.ee/daily/abroad/video-shvejcarskij-ministr-vpal-v-...
от чому некомпетентність закордонних міністрів може викликати лише щиру посмішку?
таке миле відео, тільки настрій піднімає, хочеться, шоб і в нашій політиці було більше людей, настроєних на позитив=)

Юрій Сєров - 12-11-2010 у 15:40

Балога - міністр НС. Оце прикол...

Юрій Сєров - 29-11-2012 у 00:18

УКРАЇНА ПІДПИСАЛА УГОДУ НА 1 МЛРД ДОЛАРІВ З НЕВІДОМИМ ЧОЛОВІКОМ
http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/28/6978321/

Вмерти зі сміху можна... :lol::lol::lol: