Форум Рідного Міста

Відбувся анонс чіпсета SiS748

Agent86 - 18-3-2003 у 00:12

Опублiковано 16 березня 2003 року

Компанія SiS офіційно представила новий набір системної логіки для AMD-систем - SiS748; мікросхема південного моста, що входить до складу цього чіпсета - Si963L.

SiS748 являє собою досить просунуте рішення, що підтримує пам'ять DDR400 (максимально можливий обсяг - 3Гб), 400-мегагерцову системну шину і AGP8X. Південний міст, у свою чергу, забезпечує підтримку інтерфейсів ATA 133 і USB 2.0 (до 6 портів); як звичайно оснащений інтегрованими звуковим і мережним контролерами, а також убудованим V.90-модемом.

Крім цього, чіпсет цікавий підтримкою фірмової технології HyperStreaming, що SiS анонсувала цим прес-релізом. Дана технологія призначена для збільшення швидкісних показників роботи чіпсета і, відповідно, системи в цілому; оптимізації керування пріоритетами виконання внутрішніх задач і т.п.

Інформації про початок постачань чіпсета виробникам материнських плат поки не надходило.

В порівнянні з чіпсетом Apollo KT400A від VIA, чіпсет SiS 748 (має бути його конкурентом на ринку чіпсетів ) не підтримує інтерфейс Serial ATA який зараз стараються підтримувати всі виробники жорстких дисків, хоча даний чіпсет, на відміну від КТ400А,підтримує 400МГц -ву шину, що дозволить використати продукт SiS для процесорів із такою шиною, вихід яких відбудеться найближчим часом.
Ніодин із чіпсетів не підтримує двохканальну DDR-пам'ять.

Хоча я думаю цього не достатньо, і в своїй машині я б хотів бачити чіпсет який би підтримував двухканальну пам'ять PC3200 (DDR400 затверджену JEDEC'ом), 400МГц-ву шину, інтерфейси ATA 133 і Serial ATA, USB2.0, Ethernet 10/100 (/1000), вбудований звук та модем V.90 :D.



джерела : www.3DNews.ru