Форум Рідного Міста

Оскар 2010

Роман Голощук - 8-3-2010 у 22:46

Визначено переможців цьогорічного Оскару: http://life.pravda.com.ua/cinema/4b94994570db0/

P.S. Враховуючи, що абсолютним переможцем цих "змагань" став "Повелитель бурі", США ще довго "комплексуватиме" через війну в Іраці :)

Dmy - 9-3-2010 у 22:34

Та ні, просто по-перше, Оскар відбувався проти 8 березня, а по-друге, у когось із Кіноакадемії виразний зуб на Камерона. Тож мало, що Аватару ніц суттєвого не дали, так ще й переможцем аж у 6 номінаціях визнали його колишню. Жорстоко!:cool:;)
Хоча, від мене він теж фіг би отримав. Хіба за спецефекти.

Тим, хто ще не бачив, раджу мультик-переможець "Up!", принаймні, перші 11 хвилин. Зворушливу історію кохання, з якої розпочинається подальший авантурний сюжет, я переглядав уже разів зо три. Щоправда, я - людина сентиментальна:rolleyes:

Роман Голощук - 9-3-2010 у 23:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Та ні, просто по-перше, Оскар відбувався проти 8 березня, а по-друге, у когось із Кіноакадемії виразний зуб на Камерона. Тож мало, що Аватару ніц суттєвого не дали, так ще й переможцем аж у 6 номінаціях визнали його колишню. Жорстоко!:cool:;)


Не то слово :) На фото Камерон жартуючи (а може й ні) душить свою колишню дружину.

Цитата:

Тим, хто ще не бачив, раджу мультик-переможець "Up!", принаймні, перші 11 хвилин. Зворушливу історію кохання, з якої розпочинається подальший авантурний сюжет, я переглядав уже разів зо три. Щоправда, я - людина сентиментальна:rolleyes:


Ага, ці перші 11 хвилин це як повноцінний фільм, і без слів (але з чудовою музикою). Маленький шедевр.

Ігор Баранік - 10-3-2010 у 22:11

А я порадів за Джефа Бріджеса. Шалене Серце чудовий фільм.