Форум Рідного Міста

Інтернет мультімаркет фото та відео техніки www. FotoMag.com.ua

Інга Волинська - 16-3-2010 у 12:16

Здоровенькі були, шановні форумчани!

Маю корисну інформацію для відвідувачів форуму "Фотографія".
Нещодавно у Львові відкрився інтернет мультімаркет фото та відео техніки FotoMag.com.ua. Відвідати магазин можна за адресою: вул. Бандери, 39.

В асортименті:
- цифрові фотоапарати
- відеокамери
- фотоаксеcуари
- студійне обладнання
- mp3 плеєри
- альбоми
- рамки
- друк фотографій
- фото на документи

Магазин працює з 10:00 до 20:00 без перерв та вихідних.
Телефон: (032) 238-92-46

Доставка є по всій Львівській області і не тільки!

Ознайомитися з асортиментом можна на сайті
http://fotomag.com.ua

Розділ фототехніки:
http://fotomag.com.ua/dfotos/index.html

Дякую за увагу!

Sashko Nedoviziy - 16-3-2010 у 17:30

Реклама ніби в інакшому розділі.. та й пасувало б давати посилання на розділ фото, бо я, відверто кажучи, здивувався побаченому по центру екрану "купи ноутбук ем-сі-ай та отримай талон на ... літрів бензину А-95". Ніби ж у "фотомагазин" йшов...
:baddevil:

Інга Волинська - 17-3-2010 у 10:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sashko Nedoviziy
пасувало б давати посилання на розділ фото, бо я, відверто кажучи, здивувався побаченому по центру екрану "купи ноутбук ем-сі-ай та отримай талон на ... літрів бензину А-95". Ніби ж у "фотомагазин" йшов...
:baddevil:

Дякую за критику, зробила посилання в розділ фототехніки. Взагалі ассортимент магазину великий, тому можливо побачити по центру екрану ноутбук :)

Sashko Nedoviziy - 17-3-2010 у 10:38

Інго, я чудово розумію таку ситуацію з точки зору як фотоаматора, так і розробника, який має стосунок до веб-сайтів.
Але ж треба було до чогось доколупатись!
:D

Властиво, приємно, що Ви реагуєте а) адекватно; б) оперативно. Пориюсь ще, може, чогось куплю...

Ярема П. - 17-3-2010 у 10:54

В умовах президенства Януковича я теж доколупаюся:
1. тема не в тому розділі
2. наскільки я зрозумів, інтернет-магазин з Україною має спільне хіба що домен. Ще й ніби на сміх фізично розміщений на вулиці Бандери.

Інга Волинська - 17-3-2010 у 11:27

Ну хлопці, що я вам скажу: доколупатися до чого-небудь - то святе діло :D

Та не треба вже так жорстоко, Ярема П.:
1. тема наче перенесена в потрібний розділ
2. інтернет-магазин український і має гарне покриття по всій території країни, заходьте в гості на вул. Бандери - іноземців там Ви не побачите ;)

Sashko Nedoviziy, порийтеся-порийтеся, завжди раді тим, хто цікавиться! :)

Sashko Nedoviziy - 19-3-2010 у 17:20

"Другий підхід до снаряду", одним словом.

По інтернет-магазину.
1. Пошук (по об'єктивах) неприємно втішив "довгофокусними зумами". Звичні "телезуми" не знайшов. Допер, але час витратив. То таке.
2. Менш приємне - ціни в долярі. Пимпочки "переключити в гривні" не знайшов. Не надто зручно, коли платитиму гривнями.

Завтра ще зайду в магазин, що на Бандери. Покупець я вкрай противний, бо сам колишній продавець. Подивимось, як воно буде.