Форум Рідного Міста

Ми з майбутнього 2

Іван Андрєєв - 18-3-2010 у 20:33

Подивився сьогодні фільм "Мы из будущего 2". Чесно кажучи, мені не подобалась навіть перша картина, яка не несла в собі абсолютно ніякої художньої цінності. Другу картину я став дивитись із принципу непокори: стараюсь переглядати всі фільми, яким відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури України відмовляє у виданні прокатних посвідчень… Чому? Тому що я противник політичної цензури. Вибачаюсь за грубість, але розумна людина може сама відрізнити лайно від цукерки, без допомоги Міністерства культури.
Про сам фільм можу сказати єдине: півтори години, затрачених на перегляд мені шкода. Сподобались лише саундтреки від гурту Океан Ельзи. Все інше не варте навіть коментарів. Маю багато друзів у Росії - всі як один теж плюються після перегляду. Нащо взагалі знімати такі фільми? Які цілі переслідував продюсер цього кіноляпу - Рубен Атоян? В когось є думки з цього приводу?

Юрій Сєров - 18-3-2010 у 20:44

Фільм не бачив, але чув думку, що його варто показувати, щоб розуміти ЯК люблять нас росіяни.

Dmy - 19-3-2010 у 00:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
стараюсь переглядати всі фільми, яким відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури України відмовляє у виданні прокатних посвідчень
Ото може іноді варто довіряти думці цензорів?;)
Цитата:
Сподобались лише саундтреки від гурту Океан Ельзи
Між іншим, Вакарчук дуже обурювався, що їх включили, бо, каже, остаточний варіант йому не сподобався, і він був проти (Хоча, чомусь і не заборонив використання в категоричній формі:rolleyes: )

Іван Андрєєв - 19-3-2010 у 13:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ото може іноді варто довіряти думці цензорів?;)

Ніколи! Я проти політичної цензури, яка вже давно мала б померти (як застарілий совковий рудимент) під тиском демократії, але досі жива, навіть у штатах, де було заборонено фільм 9/11, Zeitgeist та багато-багато інших фільмів. Це мене обурює і дуже дратує.
Чому це дядя (або тьотя) з Міністерства мають за мене вирішувати, чи можу я переглянути той чи інший фільм? Я розумію таку постанову у сім’ї, коли батько/мати спочатку самі подивляться кіно, а вже потім, побачивши, що ніяких шкідливих для дитячої психіки речей немає, показують його своїм маленьким діткам. Але ж то діти, а я - доросла, свідома людина. І здатен без допомоги Міністерства оцінити той чи інший кіновитвір.

Андрій Пелещишин - 19-3-2010 у 14:31

А якщо це будуть рекомендації, а не заборони?

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 18:12

Пане Андрію, як ви думаєте, в державі, яка ще не відійшла від совка настільки, що деякі "товариші" досі фарбують траву перед приїздом керівництва згори (це я, звісно, перебільшую… Але гадаю, що ми одне одного зрозуміли) чи багато кінотеатрів наважиться показувати фільм, не рекомендований Міністерством?

Юрій Сєров - 21-3-2010 у 19:43

Взагалі то комісія займається дуже цікавою роботою: дивиться "полуничку" в робочий час і ще й звітує про це керівництву:
http://blogs.korrespondent.net/journalists/blog/vitaliysych/a21900

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 20:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Пане Андрію, як ви думаєте, в державі, яка ще не відійшла від совка настільки, що деякі "товариші" досі фарбують траву перед приїздом керівництва згори (це я, звісно, перебільшую… Але гадаю, що ми одне одного зрозуміли) чи багато кінотеатрів наважиться показувати фільм, не рекомендований Міністерством?

Добре, я сформулюю інакше.
Припустимо, санепідемстанція повідомить, що в яйцях Н-ської птахофабрики сальмонельоз.
Ви з принципу підете їх купляти?

Юрій Сєров - 21-3-2010 у 20:15

Цитата:
Припустимо, санепідемстанція повідомить, що в яйцях Н-ської птахофабрики сальмонельоз.

Нє, ну коли була епідемія пташиного грипу, то курятина подешевіла і народ досить активно її споживав. :)

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 20:23

А що, були офіційні рекомендації не їсти курятини?

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 20:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Припустимо, санепідемстанція повідомить, що в яйцях Н-ської птахофабрики сальмонельоз.
Ви з принципу підете їх купляти?

Це неприпустимі порівняння. Кіно може більш-менш об’єктивно оцінити кожна доросла, психічно здорова людина. А щоб перевірити яйця на небезпечні бактерії - треба мати спеціальну освіту та відповідне обладнання. В мене нема ні першого, ані другого. Тому, єдине, що мені залишається в цьому випадку - це довіритись санепідемстанції. Проте, якщо б я працював у подібній лабораторії, я перевірив би висновки санстанції власноруч (а раптом це провокація з боку фірми-конкурента).

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 20:35

to Юрій Сєров:
Дякую за гіперпосилання. Дуже сподобалась одна з думок від дописувача kroshka_okroshka. Стиль, мова та орфографія автора збережена в оригіналі:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від kroshka_okroshka
вот бы узнать, кто эти типы - комиссия по защите морали. кто, откуда, сколько им лет, какое у них образование, курят ли они, здоровы ли они психически, не было ли у них психо-сексуальных травм в детстве, сколько половых партнеров у них было за жизнь, изменяют ли они своим супругам, как часто занимаются сексом, что думают о расизме и онанизме, имеют ли они хоть малейшее понятие о культуре и половом воспитании подростков??? в общем, вопросов масса.
а вдруг окажется, что комиссия - это сборище трактористов-пуритан? или скопище старых развратников, которым просто не хватило рабочих мест в других гос структурах?
кто эти люди? почему они решают за нас? и кто им определяет фронт работ?