Форум Рідного Міста

Чи правда, що американці не хворіють від перетягів?

Андрій Пелещишин - 21-3-2010 у 17:40

Зустрівся з такою думкою, що американці перетягів не бояться і не застуджуються від них. Мовляв, нема в них такої традиції.
Знайомі, що жили в Америці, підтверджують, що місцеві жителі значно спокійніше ставляться до перетягів ніж це прийнято в нас.
Цікаво, це "міська легенда" чи реальність?

Рост - 21-3-2010 у 20:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Зустрівся з такою думкою, що американці перетягів не бояться і не застуджуються від них. Мовляв, нема в них такої традиції.
Знайомі, що жили в Америці, підтверджують, що місцеві жителі значно спокійніше ставляться до перетягів ніж це прийнято в нас.
Цікаво, це "міська легенда" чи реальність?

Ну, скажімо, жителі міст, де є метро, теж до перетягів ставляться значно спокійніше. Я в Києві не раз дивувався, як продавці в метро цілими днями сидять на протязі, і ніц їм нема.
А американці взагалі значно спокійніше ставляться до застуд. Тобто, там люди з застудою, температурою навіть не думають лягати в ліжко, а спокійно ходять на роботу.

Юрій Сєров - 21-3-2010 у 20:12

Ще чув про тих же американців, що коли болить горло, то в лікарні їм дають смоктати шматочки льоду. Типу гірше не зробить, але біль зменшить.
У нас же поять гарячим молоком, яке наскільки знаю, навпаки створює сприятливе середовище для розмноження бактеріям, власне від яких горло і болить.

Іван Андрєєв - 21-3-2010 у 22:10

Читав колись в Men's Health, що до перетягів можна звикнути, але робити це слід поступово. Найліпшим варіантом буде привчати свою дитину до перетягів з раннього дитинства. Коли малюк годується материнським молоком - в нього найліпший імунітет, і в цей час, замість того, щоб його кутати, як капусту, краще потрошку привчати до відкритих вікон та дверей.

Рост - 21-3-2010 у 22:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Читав колись в Men's Health, що до перетягів можна звикнути, але робити це слід поступово. Найліпшим варіантом буде привчати свою дитину до перетягів з раннього дитинства. Коли малюк годується материнським молоком - в нього найліпший імунітет, і в цей час, замість того, щоб його кутати, як капусту, краще потрошку привчати до відкритих вікон та дверей.

Чи дійсно так є (виділив жирним в процитованому)?
Наскільки я знаю, в грудному віці імунітет тільки формується, тому я б не називав його найкращим. Інша справа, що власне, коли він формується, його можна привчити до багато чого. В сенсі, якщо помістити дитину в стерильні умови існування, то імунітету ніякого не виробиться, а якщо навпаки, дитину на селі тримати в цьому юному віці, то вона там і землі наїсться, і купу всього, що як раз і витренує імунітет, зробить його стійким до різного всякого. Рекомендують навіть собаку дома мати в перший рік життя дитини.
Думаю, що дитина більш вразлива, ніж дорослий, саме тому піддаючи юне тільце різним випробуванням, треба дуже добре знати, що робиш. Тобто - як тренувати, в яких дозах і все таке.

rost - 22-3-2010 у 06:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Зустрівся з такою думкою, що американці перетягів не бояться і не застуджуються від них. Мовляв, нема в них такої традиції.


Це факт. І не тільки традиції нема, але багато з них навіть не розуміють про що йдеться. Слово draft є aле описує воно скоріше фізичне явище ніж тoй перетяг, якого панічно боїться більшість українців. Але точно так само, до перетягів, завжди відносився i відношуся я caм. Я вважаю, що в більшости випадків "ефект перетягу", це матеріалізований результат фобії i самогіпнозу.

Коли бачиш в Aмериці, а осoбливо в Kaнаді, як кілька-денних немовлят буквально "таскають" в напузних сумках, з яких тирчать голі ніжки i голі голівки, коли на дворі +5, то легенда про перетяг має мало шансів на поширення.

Тарас Сокальський - 23-3-2010 у 11:10

Розказав про тему своїй сестричці (їй якраз днями протягнуло спину), то вона висунула версію, що все залежить від товщини жирових відкладів:lol::lol::lol: