Форум Рідного Міста

дивна швидкість

Tempika - 22-3-2010 у 10:32

Користуюся провайдером Фрінет, якийсь час була задоволена. Але вже кілька днів спостерігаю ситуацію, що швидкість download є нормальна, а швидкість upload фантастично низька - 0,06 Мбіт\с. Доступ йде через роутер d-link, настройки не мінялися. Така швидкість на всіх комп*ютерах мережі (на яких різні операційні системи, і не всі вони об*єднані в локальну мережу). Технічна підтримка прость гроші для тестування, суті проблеми не видає. Що робити?

Sashko Nedoviziy - 22-3-2010 у 12:01

Ваш раутер раптом не перегрівся? Тактильно можна перевірити. У мене був прецедент, правда, глюки були набагато масштабніші. А нещодавно дивився десь в інеті масштабний опис, як чоловік в д-лінку сверлив доволі файний отвір і кріпив туди радіатор з вентилятором, бо воно грілось так, що можна було щось зварити...

Tempika - 22-3-2010 у 12:17

Гм.. ніби теплий, як завжди :-) Коли не користуюся компом, то вимикаю, вночі теж не працює. До речі, ніби швидкість виправилася (очевидно, в них таки були проблеми), але залишилася проблема з gmail - файл приаттачити і відправити дуже тяжко, і не такий великий, з пару мегабайт.. Дивно, все це дивно :-) А надворі ще і вітер, весна.. ГМГМ.

Сподівалася почути ще думки щодо провайдера Фрінет - невже ніхто не користується?

Ярема П. - 23-3-2010 у 02:33

Судячи по форумі тех-підтримки того незрозумілого фрінета інтернет здебільшого в них лежить. Та і ціни в них, м’яко кажучи, не малі. А що, в Вашому районі не знайшлося іншого перевіреного провайдера?

Tempika - 23-3-2010 у 10:52

Ні, всі інші перевірені були або задорогі (укртелеком, воля-кабель), або такої ж якості (уарнет, венет, - мережа у них та сама). Неперевіреним ще виявився Білайн - ось на нього, мабуть, і перейду, якщо хтось тут поділиться інформацією про якість послуг. Все ж перше в нашом районі оптоволокно поклав саме Фрінет, тому сподівалася на високу якість послуг, і до минулого тижня мене все майже задовільняло :-(

Володимир Романенко - 24-3-2010 у 22:49

Там Київстар проклав оптику.

Можливо вам підійде. Тут сторінка перевірки можливості підключення

Tempika - 24-3-2010 у 23:23

*Нажаль, за адресою ***************** на сьогоднішній день немає технічної можливості підключення послуги «Домашній Інтернет». Ви можете оформити попереднє замовлення. Щойно послуга буде доступна у Вашому будинку, ми обов'язково проінформуємо Вас.*

Але пропозиція досить цікава.

Ярема П. - 24-3-2010 у 23:45

Ну про білайн якраз на разі добрі відгуки, я вже пробивав, але на жаль в мому районі нема, так що користуюся чим є. Може дійсно прокладе Білайн або Київстар...

Tempika - 25-3-2010 у 21:58

В білайна безлімітка дивна - після набору певної кількості гігабайт швидкість значно падає.. А я вже звикла радіо слухати :-((

Володимир Романенко - 30-3-2010 у 18:06

там навіть на найдешевшому пакеті, після зміни швидкості радіо буде дуже навіть комфортно слухати ;)

Tempika - 30-3-2010 у 18:24

та щось не дуже комфортно на 512 :-(( буду думати, читати відгуки, - досить багато негативних відгуків у мережі, це бентежить.

Володимир Романенко - 31-3-2010 у 16:04

Ви слухаєте радіо в якомусь більш якісному за мп3 форматі? lossless?

Tempika - 31-3-2010 у 16:44

Справа в тому, що я його слухаю постійно :-) Тому ліміт скачування на великій швидкості виберу за тиждень, а потім три тижні не буду в змозі скачувати ні фільми, ні робочі файли великого розміру.

Адріан Баран - 31-3-2010 у 21:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...
Доступ йде через роутер d-link, настройки не мінялися.
...


Часом µTorrent v. 2.0 не висить постійно ?
Цей клієнт має баг в реалізації µTP. Слід до RC1 (2.0.1 build 18833) оновлюватись, або шукати в налаштуваннях і відмикати µTP - bt.transp.disposition=5 .

Tempika - 31-3-2010 у 22:30

Я не користуюсь торентами.