Форум Рідного Міста

1 квітня - День сміху чи день усіх дурнів (або дурнуватих) жартів?

Соломія Федушко - 1-4-2010 у 20:07

Сьогодні в нас "святкують" День сміху. О 6 годині ранку, коли над мною дуже "невесело" пожартували :mad:, подумалось мені: "Який дурень це так зване "свято"придумав? А головне навіщо?". Не розумію я причини існування цього свята... Невже не можна кожного дня жартувати без рпричини і бути в хорошому настрої?
Ось погуглила і зрозуміла, що походження цього свята не таке і веселе... День сміху
Не думаю, що надання неправдивої інформації, яка для людина може бути не тільки несподіваною та шокуючою, а ще й болючою...

А, ще сьогодні у Львові відбулось становлення рекорду з поїдання найдовшої канапки. Протягом дня, прийшовши у спідній білизні поверх одягу (:lol: і не важливо, що білизна надіта не за призначенням, хоч труси на голову...), можна було безкоштовно поїсти у сендвіч-барі «Вар’яти».

Катерина Слобода - 1-4-2010 у 21:26

І що, були охочі скористатися шансом поїсти на халяву? :lol:

Соломія Федушко - 1-4-2010 у 21:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
І що, були охочі скористатися шансом поїсти на халяву? :lol:

угу) були такі кадри, які нап'яли труси на головах і особи чоловічої статі, які наділи верхню нижню білизну... :)

Demyan - 2-4-2010 у 07:44

Пирчина у вас - над вами невдало пожартували от і злі на всіх і все і на свято.
В цей день можна все несприймати серйозно жартувати можна і треба кожен день але цей день особливий - бо якщо людина має почуття гумору і над нею пожарутвати вона не образиться.

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 19:09

Так я була просто розлючена! І на моє почуття гумору чи, тим паче, його відсутність, ніхто не жалівся :)
Цікаво, якби ви відреагували на такий "жарт"? Телефонує вам о 6 годині ранку сусід, який живе в квартирі під моєю і в істериці кричить:
"Що ти робиш? В мене в хаті води повно, по коліна, ти мене затоплюєш і не тільки мене ... і т.д." Я зриваюсь з ліжка біжу у ванню, кухню і балкон (сама і досі не знаю чого на балкон:) ) і уявляєте все в порядку... Ще раз телефонує той телепень і чую в трубку слова: "Сонечко моє, з 1 квітня!" (звичайно, ось тоді всі антоніми слова "сонечко" і пролунали...)
І цікаво, як би ви це сприйняли серйозно?
А щодо свята, то знаходжу якусь закономірність з Валентином: кохати і приділяти час дорогій людині треба особливо цього дня, сміятись і жартувати теж саме.

Dmy - 6-4-2010 у 21:32

:lol::lol::lol:
Цікаво, хтось додумався іззовні поспостерігати за балконом?:saint:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цікаво, якби ви відреагували на такий "жарт"?
Я би зачаївся. На 1 рік.

Юрій Сєров - 6-4-2010 у 21:47

Цитата:
Цікаво, хтось додумався іззовні поспостерігати за балконом?:saint:

Ага, з фотоапаратом :)

Але ніхто не скаже, що в сусіда відсутнє почуття гумору :)

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 22:00

Я скажу і ще й як скажу 1 квітня 2011 року і наступних... Можливо, хтось має геніальні ідеї?;)

Та всі нормальні люди в такій годині десятий сон бачать, а не на балконі стоять, чи у вікно дивляться, на щастя. :)

Dmy - 6-4-2010 у 22:12

Ну так то ж нормальні. І не 1 квітня. Але якщо когось, наприклад, попередили:rolleyes:

Рост - 6-4-2010 у 22:14

За версією Шерлока Холмса, коли помешканню загрожує небезпека, людина перш за все кидається рятувати найцінніше.
Соломіє признавайтеся! Що у вас заникано на балконі? І, до речі, перевірте, чи воно все ще там, можливо сусід просто хотів дізнатися, де воно.

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 22:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
За версією Шерлока Холмса, коли помешканню загрожує небезпека, людина перш за все кидається рятувати найцінніше.
Соломіє признавайтеся! Що у вас заникано на балконі? І, до речі, перевірте, чи воно все ще там, можливо сусід просто хотів дізнатися, де воно.

Та в тім і справа, що там нічого цінного не було. Хіба одяг попраний :rolleyes: Можливо, сусід краще знає ;)

Рост - 6-4-2010 у 22:23

Ага, вже переховали, значить... Що ж, завбачливо, завбачливо...

Dmy - 6-4-2010 у 22:25

Ага, ось і людина з фотоапаратом намалювалася. Прямо за Станіславським.

Андрій Пелещишин - 6-4-2010 у 22:25

А в нього і телевик є...

Рост - 6-4-2010 у 22:34

Та ви що? Я надто лінивий, щоб шастати під балконами о шостій ранку. Це просто метод дедукції.

А про телевик - не нада! Тоді вже і в згвалтуванні прошу звинувачувати - все що треба теж є :)

Dmy - 6-4-2010 у 22:39

У згвалтуванні?! Кхм. Чим далі, тим цікавіше...

Рост - 6-4-2010 у 22:41

Ага, і в самогоноварінні. Ну, апарата нема, але книжка зі схемами і рецептами є!

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 22:41

Скажіть?! А розмова починалась про всього лиш жарт, хоч і дурнуватий...:rolleyes:

Рост - 6-4-2010 у 22:47

Так я ж до того веду, що може це і не жар був? Соломіє, куди переховали компромат на сусіда?

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 22:50

Та який компромат? Ось буду тільки збирати... :lol:

Dmy - 6-4-2010 у 22:55

Ось так люди і знайомляться ближче:rolleyes:

Рост - 6-4-2010 у 22:57

Ага. Значить то він наперед подзвонив, щоб довідатись, куди ви будете ховати компромат на нього.
Хочу вам дати дуже серйозну пораду - не ховайте той компромат, який назбираєте, на балконі!

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 23:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ось так люди і знайомляться ближче:rolleyes:

Занадто вже екстремальний спосіб познайомитись ближче :lol:

Цитата:
Ага. Значить то він наперед подзвонив, щоб довідатись, куди ви будете ховати компромат на нього.
Хочу вам дати дуже серйозну пораду - не ховайте той компромат, який назбираєте, на балконі!

Дякую! Я теж колись читала Шерлока Холмса :) Хоч, можливо, він там і шукати вже б не став?

Рост - 6-4-2010 у 23:07

Можливо... Але в будь-якому разі пильнуйтеся, щоб, як наступного разу побіжите на балкон, не знайти там сусіда...

Соломія Федушко - 6-4-2010 у 23:11

Сподіваюсь таких несподіванок вже не трапиться :) Та ж балкон то мій, а не сусіда... Та й не думаю, що йому захочеться ризикувати життям і підніматись на поверх вище без парашуту :lol:

Рост - 6-4-2010 у 23:16

Ну, в житті завжди є місце подвигу.

Hanor Narasson - 7-4-2010 у 10:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Так я була просто розлючена! І на моє почуття гумору чи, тим паче, його відсутність, ніхто не жалівся :)
Цікаво, якби ви відреагували на такий "жарт"? Телефонує вам о 6 годині ранку сусід, який живе в квартирі під моєю і в істериці кричить:
"Що ти робиш? В мене в хаті води повно, по коліна, ти мене затоплюєш і не тільки мене ... і т.д." Я зриваюсь з ліжка біжу у ванню, кухню і балкон (сама і досі не знаю чого на балкон:) ) і уявляєте все в порядку... Ще раз телефонує той телепень і чую в трубку слова: "Сонечко моє, з 1 квітня!" (звичайно, ось тоді всі антоніми слова "сонечко" і пролунали...)
Гарним жартом у відповідь було б після того віткнути шланг у вентиляіцю, відкрити воду, відключити телефон і лягти спати...
:baddevil: